USP 20180511 - en to cs translation catalogue (311 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
cs: Uživatelské příspěvky odeslané

en: requires WordPress
cs: vyžaduje WordPress

en:  or higher, and has been deactivated!
cs:  nebo vyšší a byla deaktivována!

en: Please return to the
cs: Vraťte se prosím na

en: WordPress Admin Area
cs: Oblast WordPress Admin

en: to upgrade WordPress and try again.
cs: upgrade WordPress a zkuste to znovu.

en: User Submitted Post
cs: Uživatelské příspěvky odeslané

en: User Submitted Post Info
cs: Uživatel odeslal informace o příspěvku

en: Submitter Name:
cs: Název zadavatele:

en: Submitter Email:
cs: Email odesílatele:

en: Submitter URL:
cs: URL odesílatele:

en: Submitter IP:
cs: Zadavatel IP:

en: Show USP Posts
cs: Zobrazit příspěvky USP

en:  files required
cs:  potřebné soubory

en:  file required
cs:  požadovaný soubor

en:  files
cs:  soubory

en:  file
cs:  soubor

en:  pixels
cs:  pixelů

en: Custom Field
cs: Vlastní pole

en: Custom checkbox required
cs: Je vyžadováno vlastní políčko

en: An error occurred. Please go back and try again.
cs: Vyskytla se chyba. Vraťte se prosím a zkuste to znovu.

en: User login required
cs: Vyžaduje se přihlášení uživatele

en: User name required
cs: Je vyžadováno uživatelské jméno

en: Post title required
cs: Požadováno je název příspěvku

en: User URL required
cs: Požadovaná adresa URL uživatele

en: Post tags required
cs: Požadované značky jsou povinné

en: Post category required
cs: Požadovaná kategorie příspěvku

en: Post content required
cs: Vyžádat požadovaný obsah

en: Correct captcha required
cs: Opravena chyba captcha

en: User email required
cs: Požadována e-mailová adresa uživatele

en: Please check your email and try again
cs: Zkontrolujte e-mail a zkuste to znovu

en: Non-empty value for hidden field
cs: Neplatná hodnota pro skryté pole

en: Minimum number of images not met
cs: Minimální počet obrázků není splněn

en: Maximum number of images exceeded
cs: Maximální počet obrázků byl překročen

en: Minimum image width not met
cs: Minimální šířka obrazu není splněna

en: Image width exceeds maximum
cs: Šířka obrázku překračuje maximální hodnotu

en: Minimum image height not met
cs: Minimální výška obrazu není splněna

en: Image height exceeds maximum
cs: Výška obrázku přesahuje maximální

en: File type not allowed (please upload images only)
cs: Typ souboru není povolen (prosím nahrát obrázky)

en:  required
cs:  Povinný

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
cs: Soubor nebyl nahrán. Zkontrolujte soubor a zkuste to znovu.

en: The file(s) could not be uploaded
cs: Soubory nemohly být nahrány

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
cs: Příspěvek nebyl vytvořen. Obraťte se prosím na správce webu o pomoc.

en: Duplicate post title. Please try again.
cs: Duplicitní název příspěvku. Prosím zkuste to znovu.

en: Error:
cs: Chyba:

en: Return to form
cs: Vraťte se k formuláři

en: Please
cs: Prosím

en: log in
cs: přihlásit se

en: to submit content!
cs: odeslat obsah!

en: Please complete the required fields.
cs: Vyplňte prosím požadovaná pole.

en: Your Name
cs: Tvé jméno

en: Your URL
cs: Vaše URL

en: Your Email
cs: Tvůj e-mail

en: Post Title
cs: Název příspěvku

en: Post Tags
cs: Značky příspěvku

en: Antispam Question
cs: Antispamová otázka

en: Post Category
cs: Odeslat kategorii

en: Please select a category..
cs: Vyberte kategorii ..

en: Post Content
cs: Odeslat obsah

en: Verification
cs: Ověření

en: Upload an Image
cs: Nahrát obrázek

en: Add another image
cs: Přidat další obrázek

en: Human verification: leave this field empty.
cs: Lidské ověření: ponechte toto pole prázdné.

en: Submit Post
cs: Odeslat příspěvek

en: Reset form
cs: Obnovit formulář

en: View full post
cs: Zobrazit celý příspěvek

en: Get USP Pro for unlimited forms!
cs: Získejte USP Pro pro neomezené formy!

en: Go Pro
cs: Staň se profesionálem

en: Settings
cs: Nastavení

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
cs: Dejte USP 5-hvězdičkové hodnocení na WordPress.org

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
cs: Ohodnoťte tento plugin & nbsp; & raquo;

en: WP Post (recommended)
cs: WP příspěvek (doporučeno)

en: HTML5 Form + Default CSS
cs: Formulář HTML5 + výchozí CSS

en: (Recommended)
cs: (Doporučeno)

en: HTML5 Form + Disable CSS
cs: Formulář HTML5 Zakázat CSS

en: (Provide your own styles)
cs: (Zajistěte si vlastní styly)

en: Custom Form + Custom CSS
cs: Vlastní formulář + vlastní CSS

en: (Provide your own form template &amp; styles)
cs: (Uveďte svou vlastní šablonu formuláře a styly)

en: Auto-display before post content
cs: Automatické zobrazení před obsahem příspěvku

en: Auto-display after post content
cs: Automatické zobrazení po odeslání obsahu

en: Do not auto-display submitted images
cs: Neprovádějte automatické zobrazování odeslaných obrázků

en: Do not auto-display submitted email
cs: Nezobrazovat automaticky e-maily

en: Do not auto-display submitted URL
cs: Neodesílat odeslanou adresu URL automaticky

en: Do not auto-display the Custom Field
cs: Nevystavujte automaticky vlastní pole

en: Display and require
cs: Zobrazte a požadujte

en: Display but do not require
cs: Displej, ale nevyžaduje

en: Disable this field
cs: Zakažte toto pole

en: (Visit
cs: (Návštěva

en: to configure options)
cs: pro konfiguraci možností)

en: Challenge Question
cs: Výzva Otázky

en: Post Images
cs: Odeslat obrázky

en: Display
cs: Zobrazit

en: Disable
cs: Zakázat

en: Image Uploads
cs: Nahrávání obrázků

en: Draft
cs: Návrh

en: Pending (default)
cs: Čekající (výchozí)

en: Publish immediately
cs: Publikujte okamžitě

en: Publish after 1 approved post
cs: Publikovat po 1 schváleném příspěvku

en: Publish after
cs: Publikovat po

en:  approved posts
cs:  schválených míst

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
cs: Byla tam chyba. Ujistěte se, že jste přidali název, obsah a že jste nahrali pouze obrázky.

en: Please select your image(s) to upload.
cs: Vyberte obrázky, které chcete nahrát.

en: Success! Thank you for your submission.
cs: Úspěch! Děkujeme za vaše podání.

en: Email
cs: E-mailem

en: Toggle all panels
cs: Přepínejte všechny panely

en: We need your support!
cs: Potřebujeme vaši podporu!

en: Make a donation via PayPal
cs: Proveďte darování prostřednictvím služby PayPal

en: make a donation
cs: přispět

en: and/or
cs: a / nebo

en: Rate and review at the Plugin Directory
cs: Ohodnoťte a přečtěte v adresáři Plugin

en: give this plugin a 5-star rating
cs: udělejte tomuto pluginu 5 hvězdiček

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
cs: Vaše velkorysá podpora umožňuje další vývoj tohoto bezplatného pluginu. Děkuji!

en: Check this box if you have shown support
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud jste projevili podporu

en: Overview
cs: Přehled

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
cs: umožňuje návštěvníkům odesílat příspěvky a nahrát obrázky z přední části vašeho webu.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
cs: Pro pokročilé funkce a neomezené formy, podívejte se

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
cs: & mdash; konečné řešení pro obsah vytvořený uživateli.

en: Plugin Settings
cs: Nastavení pluginu

en: Display the form
cs: Zobrazit formulář

en: Plugin Homepage
cs: Plugin Hlavní stránka

en: If you like this plugin, please
cs: Pokud se vám tento plugin líbí, prosím

en: THANK YOU for your support!
cs: Děkuji za vaší podporu!

en: give it a 5-star rating
cs: udělejte mu 5 hvězdiček

en: Unlimited front-end forms
cs: Neomezené fore-end formuláře

en: Get USP Pro
cs: Získejte USP Pro

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
cs: Nakonfigurujte nastavení pro příspěvky odeslané uživatelem.

en: Form Fields
cs: Pole formulářů

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User Email
cs: Uživatelský e-mail

en: User URL
cs: Uživatelská adresa URL

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Note that the default settings work fine for most cases.
cs: Všimněte si, že výchozí nastavení funguje ve většině případů v pořádku.

en: Form Style
cs: Styl formuláře

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
cs: Pomocí této možnosti můžete zkopírovat výchozí šablony pluginů:

en: ..and upload them into a directory named
cs: .. a nahrát je do adresáře pojmenovaného

en: in your theme:
cs: ve svém tématu:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
cs: To vám umožní přizpůsobit formulář a styly podle potřeby. Další informace naleznete v sekci "Vlastní formulář pro podání"

en: Installation Docs
cs: Instalační dokumenty

en: FYI: here is a
cs: FYI: tady je a

en: list of USP CSS selectors
cs: seznam USP CSS selektorů

en: Include JavaScript
cs: Zahrnout JavaScript

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
cs: Zaškrtněte toto políčko, chcete-li zahrnout externí soubory JavaScript (doporučeno).

en: Targeted Loading
cs: Cílené načítání

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages.
cs: Ve výchozím nastavení jsou externí CSS & Na každé stránce jsou načítány soubory JavaScriptu. Zde můžete zadat adresu URL formuláře USP pro načítání zdrojů pouze na této stránce. Poznámka: Nechte prázdné načíst všechny stránky.

en: Post Type
cs: Typ příspěvku

en: Submit posts as WP Posts or Pages
cs: Odeslat příspěvky jako WP příspěvky nebo stránky

en: Post Status
cs: Stav příspěvku

en: Post Status for submitted posts
cs: Stav příspěvku pro odeslané příspěvky

en: Redirect URL
cs: Přesměrování adresy URL

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
cs: Určete adresu URL, která přesměruje uživatele po odeslání. Chcete-li přesměrovat zpět na aktuální stránku, ponechte prázdné.

en: Success Message
cs: Úspěšná zpráva

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
cs: Úspěšná zpráva, která se zobrazí, pokud je úspěšné po odeslání. Je povolena základní značka.

en: Error Message
cs: Chybové hlášení

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
cs: Obecné chybové hlášení, které se zobrazí v případě selhání po odeslání. Je povolena základní značka.

en: Custom Content
cs: Vlastní obsah

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
cs: Vlastní text / značka, která má být uvedena před formulářem pro podání. Chcete-li zakázat, ponechte prázdné.

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete povolit úpravu textů bohatých na WP pro odeslané příspěvky.

en: Unique Titles
cs: Jedinečné tituly

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
cs: Požadovat, aby předložené příspěvky byly jedinečné (užitečné pro prevenci opakovaných / duplicitních příspěvků).

en: Disable Required
cs: Zakázat požadavek

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
cs: Deaktivujte všechny požadované atributy na výchozí polích formuláře (užitečné pro odstraňování chybových zpráv).

en: Enable Shortcodes
cs: Povolit krátké kódy

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
cs: Povolit krátké kódy v widgety. Ve výchozím nastavení WordPress nepovoluje krátké kódy v widgety.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
cs: Toto nastavení umožňuje některé nebo všechny krátké kódy v widgetu (dokonce i zkratky z jiných modulů).

en: Disable IP Tracking
cs: Zakázat sledování IP

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
cs: Ve výchozím nastavení služba USP zaznamenává adresu IP s každým odeslaným příspěvkem. Zaškrtnutím tohoto políčka deaktivujete veškeré sledování IP.

en: Display Checkbox
cs: Zobrazit zaškrtávací políčko

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
cs: Zobrazte vlastní formulář ve formuláři (užitečné pro GDPR, souhlas s podmínkami atd.)

en: Checkbox Name
cs: Zaškrtávací políčko Název

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
cs: Používejte pouze alfanumerické znaky, podtržítka a pomlčky. Pokud si nejste jisti, použijte výchozí název:

en: Checkbox Error
cs: Chyba zaškrtávacího políčka

en: Error message displayed if user does not check the box.
cs: Zobrazí se chybová zpráva, pokud uživatel nezaškrtne políčko.

en: Checkbox Text
cs: Text zaškrtávacího políčka

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
cs: Text zobrazený vedle zaškrtávacího políčka. Tip: použijte kuželové konzoly na výstupní úhelníky, například:

en: Categories
cs: Kategorie

en: Select which categories may be assigned to submitted posts (click to toggle)
cs: Vyberte, které kategorie mohou být přiřazeny k příspěvkům (klikněte pro přepnutí)

en: Hidden/Default Category
cs: Skrytá / výchozí kategorie

en: Use a hidden field for the post category. This may be used to specify a default category when the category field is disabled.
cs: Použijte skryté pole pro kategorii pošty. To může být použito pro zadání výchozí kategorie, pokud je pole kategorie zakázáno.

en: Category ID for Hidden Field
cs: ID kategorie pro skryté pole

en: Specify the ID of the category to use for the &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; option.
cs: Zadejte ID kategorie, kterou chcete použít pro skrytou / výchozí kategorii & rdquo; volba.

en: Users
cs: Uživatelé

en: Assigned Author
cs: Přiřazený autor

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
cs: Zadejte uživatele, který by měl být přiřazen jako autor příspěvků.

en: Registered Username
cs: Registrované uživatelské jméno

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
cs: Použít registrované uživatelské jméno jako příspěvkový autor. Platí, když je osoba, která odesílá formulář, přihlášena do aplikace WordPress.

en: User Profile URL
cs: Adresa URL profilu uživatele

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
cs: Použít adresu URL profilu registrovaného uživatele jako hodnotu pole URL. Platí, když je osoba, která odesílá formulář, přihlášena do aplikace WordPress.

en: Require User Login
cs: Požadovat přihlášení uživatele

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
cs: Požadovat, aby uživatelé byli přihlášeni do aplikace WordPress, aby zobrazili / odeslali formulář

en: Disable Replace Author
cs: Zakázat Nahradit autora

en: Do not replace post author with submitted user name
cs: Nenahrazujte autor příspěvků za zadané uživatelské jméno

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
cs: Zde můžete změnit název a štítek, který používá vlastní pole. Toto pole můžete povolit pomocí výše uvedených polí formulářových polí.

en: Custom Field Name
cs: Název vlastního pole

en: Custom Field Label
cs: Vlastní pole Označení

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
cs: Zobrazí se jako štítek pole ve formuláři. Výchozí: Vlastní pole

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
cs: Chcete-li zabránit spamu, zadejte otázku, kterou musí uživatel odpovědět před odesláním formuláře.

en: Challenge Response
cs: Odpověď výzvy

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
cs: Zadejte odpověď * pouze * na otázku výzvy.

en: Case-sensitivity
cs: Citlivost případu

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete, aby odpověď na výzvu byla citlivá na velká a malá písmena.

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
cs: Chcete-li službu Google reCAPTCHA povolit, zadejte své veřejné a soukromé klíče.

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Enter your Public Key
cs: Zadejte veřejný klíč

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Enter your Private Key
cs: Zadejte svůj soukromý klíč

en: Email Alerts
cs: E-mailové upozornění

en: Receive Email Alert
cs: Získejte upozornění e-mailem

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
cs: Zaškrtněte toto políčko, chcete-li být upozorněni e-mailem na nové podání příspěvků.

en: Enable HTML Format
cs: Povolit formát HTML

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
cs: Zaškrtnutím tohoto políčka povolíte formát HTML pro e-mailové upozornění.

en: Email Address for Alerts
cs: E-mailová adresa pro výstrahy

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
cs: Pokud jste zaškrtli políčko pro přijímání e-mailových upozornění, uveďte adresu (adresy), na kterou mají být e-maily zasílány.

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
cs: Vícenásobné příjemci mohou být vloženy pomocí čárky, například takto:

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
cs: Email & ldquo; From & rdquo; Adresa

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
cs: Zde můžete upravit adresu (adresy) použité pro & ldquo; From & rdquo; záhlaví (pro informace naleznete časté dotazy týkající se pluginů).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
cs: Pokud jsou v předchozím nastavení zadána více adres, uveďte stejný počet "From & rdquo; adresy pro toto nastavení (ve stejném pořadí).

en: Email Alert Subject
cs: Předmět upozornění emailem

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
cs: Subject line pro e-mailové upozornění. Chcete-li použít výchozí řádek předmětů, ponechte prázdné. Poznámka: můžete použít následující proměnné:

en: Email Alert Message
cs: E-mailová výstražná zpráva

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
cs: Zpráva o e-mailových upozorněních. Chcete-li použít výchozí zprávu, ponechte prázdné. Poznámka: můžete použít následující proměnné:

en: Featured Image
cs: Doporučený obrázek

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
cs: Nastavte odeslané snímky jako doporučené obrázky. Vyžaduje podporu motivů pro doporučené obrázky (aka Post Thumbnails).

en: Upload Message
cs: Nahrát zprávu

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
cs: Zpráva, která se zobrazí vedle pole pro nahrávání. Užitečné pro uvedení pokynů / zásad pro nahrávání / atd. Je povoleno základní značení.

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
cs: & ldquo; Přidat další obrázek & rdquo; odkaz

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
cs: Vlastní značka pro přidání dalšího obrázku & rdquo; odkaz. Chcete-li použít výchozí značku (doporučeno), ponechte prázdné.

en: Minimum number of images
cs: Minimální počet snímků

en: Specify the minimum number of images.
cs: Určete minimální počet snímků.

en: Maximum number of images
cs: Maximální počet snímků

en: Specify the maximum number of images.
cs: Zadejte maximální počet snímků.

en: Minimum image width
cs: Minimální šířka obrazu

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
cs: Zadejte minimální šířku (v pixelech) nahraných obrázků.

en: Minimum image height
cs: Minimální výška obrazu

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
cs: Zadejte minimální výšku (v pixelech) nahraných obrázků.

en: Maximum image width
cs: Maximální šířka obrázku

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
cs: Zadejte maximální šířku (v pixelech) pro nahrané obrázky.

en: Maximum image height
cs: Maximální výška obrazu

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
cs: Zadejte maximální výšku (v pixelech) nahraných obrázků.

en: More Options
cs: Více možností

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
cs: Další možnosti, jako je například možnost nahrát jiné typy souborů (například PDF, Word, Zip, videa a další), si můžete prohlédnout

en: Go Pro!
cs: Staň se profesionálem!

en: Auto-Display Content
cs: Obsah pro automatické zobrazení

en: Auto-Display Images
cs: Automatické zobrazení obrázků

en: Auto-display user-submitted images:
cs: Automatické zobrazení obrázků odeslaných uživateli:

en: Image Markup
cs: Značka obrázků

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
cs: Označení, které chcete použít pro každý odeslaný snímek (pokud je povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: and
cs: a

en: Auto-Display Email
cs: E-mail s automatickým zobrazením

en: Auto-display user-submitted email:
cs: Auto-zobrazení e-mailu odeslaného uživatelem:

en: Email Markup
cs: Značka e-mailu

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
cs: Označení, které chcete použít pro odeslanou e-mailovou adresu (pokud je povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: Auto-Display URL
cs: Automaticky zobrazená adresa URL

en: Auto-display user-submitted URL:
cs: Automatická zobrazení adresy URL odeslané uživatelem:

en: URL Markup
cs: Značka URL

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
cs: Značka, kterou chcete použít pro odeslanou adresu URL (pokud je povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: Auto-Display Custom Field
cs: Vlastní pole automatického zobrazení

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
cs: Automatické zobrazení vlastního pole odeslaného uživatelem:

en: Custom Field Markup
cs: Vlastní značka pole

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
cs: Označení, které chcete použít pro zadané vlastní pole (pokud je povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Display the Form
cs: Zobrazit formulář

en: Post-Submit Form
cs: Formulář po odeslání

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
cs: USP vám umožňuje zobrazit formulář pro podání na libovolném místě vašeho webu.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
cs: Pomocí zkráceného kódu zobrazte formulář na libovolném příspěvku WP nebo na stránce:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku šablony k zobrazení formuláře kdekoli v šabloně motivů:

en: Login/Register Form
cs: Formulář přihlášení / registrace

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
cs: Můžete také zobrazit formulář, který umožňuje uživatelům přihlašovat, registrovat nebo resetovat své heslo.

en: Display Submitted Posts
cs: Zobrazit příspěvky odeslané

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
cs: Pomocí tohoto zkráceného kódu zobrazíte seznam odeslaných příspěvků na libovolném příspěvku ve WP nebo na stránce:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku šablony pro zobrazení seznamu odeslaných příspěvků kdekoli v šabloně motivů:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
cs: Níže uvádíme několik příkladů, jak nakonfigurovat tento krátký kód:

en: Display Image Gallery
cs: Zobrazit Galerie obrázků

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
cs: Použijte tento zkrácený kód pro zobrazení galerie nahraných obrázků pro každý odeslaný příspěvek:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku šablony k zobrazení galerie obrázků kdekoli v šabloně motivů:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
cs: Můžete přizpůsobit libovolný z následujících atributů:

en: Reset Form Button
cs: Resetovat tlačítko formuláře

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
cs: Tento zkrácený kód zobrazí odkaz, který obnoví formulář do jeho původního stavu:

en: This shortcode accepts the following attributes:
cs: Tento zkrácený kód přijímá následující atributy:

en: Note that the url attribute accepts
cs: Všimněte si, že atribut url přijme

en: to get the current URL.
cs: pro získání aktuální adresy URL.

en: Access Control
cs: Řízení přístupu

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
cs: USP poskytuje tři krátké kódy pro kontrolu přístupu a omezení obsahu.

en: Display content only to users with a specific capability:
cs: Zobrazovat obsah pouze uživatelům s určitou schopností:

en: Display content to logged-in users:
cs: Zobrazení obsahu uživatelům, kteří se přihlásili:

en: Display content to visitors only:
cs: Zobrazovat obsah pouze návštěvníkům:

en: to include markup in the deny message, you can use
cs: přidat značku do zprávy odmítnout, kterou můžete použít

en: to output
cs: k výstupu

en: Example
cs: Příklad

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
cs: Pokud je uživatel přihlášen, zobrazte formulář po odeslání; nebo pokud uživatel není přihlášen, zobrazte přihlašovací formulář:

en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
cs: Nechte tuto možnost zakázat, abyste si pamatovali nastavení. Nebo spusťte a obnovte výchozí možnosti pluginu: zaškrtněte políčko, uložte nastavení a potom deaktivujte / znovu aktivujte plugin.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
cs: Obnovit výchozí možnosti po deaktivaci / opětovné aktivaci pluginu.

en: Show Support
cs: Zobrazit podporu

en: by
cs: podle

en: Jeff Starr on Twitter
cs: Jeff Starr na Twitteru

en: Obsessive Web Design &amp; Development
cs: Obsessive Web Design & amp; Rozvoj

en: Save Preference
cs: Uložit předvolbu

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
cs: Opravdu chcete obnovit všechny výchozí možnosti? (tato akce nelze vrátit zpět)

en: Perishable Press Books
cs: Knihy s podezřelým tiskem

en: Donate via PayPal
cs: Darujte prostřednictvím služby PayPal

en: books
cs: knihy

en: plugins
cs: pluginy

en: donation
cs: dar

en: Thank you for using
cs: Děkujeme za použití

en: Please show support by purchasing one of my
cs: Ukažte podporu zakoupením jednoho z mých

en: or
cs: nebo

en: or by making a
cs: nebo vytvořením

en: Your generous support helps to ensure future development of
cs: Vaše velkorysá podpora pomáhá zajistit budoucí rozvoj společnosti

en: and is greatly appreciated.
cs: a je velmi oceňován.

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
cs: Každé dárce velikosti mi pomáhá pokračovat ve vývoji tohoto bezplatného pluginu a dalších skvělých zdrojů WordPress.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
cs: Umožňuje návštěvníkům odesílat příspěvky a obrázky z libovolného místa na vašem webu.
