USP 20180511 - en to he translation catalogue (318 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
he: הודעות שנשלחו על ידי משתמשים

en: requires WordPress
he: דורש וורדפרס

en:  or higher, and has been deactivated!
he:  או גבוה יותר, והוא הופסק!

en: Please return to the
he: חזור אל

en: WordPress Admin Area
he: אזור ניהול וורדפרס

en: to upgrade WordPress and try again.
he: כדי לשדרג וורדפרס ונסה שוב.

en: User Submitted Post
he: פוסט שנשלח על ידי משתמשים

en: User Submitted Post Info
he: פרטי פוסט שנשלחו על ידי המשתמש

en: Submitter Name:
he: שם איש קשר:

en: Submitter Email:
he: דוא"ל של איש קשר:

en: Submitter URL:
he: כתובת אתר של שולח:

en: Submitter IP:
he: כתובת IP של שולח:

en: Show USP Posts
he: הצג הודעות USP

en:  files required
he:  הקבצים הדרושים

en:  file required
he:  הקובץ הנדרש

en:  files
he:  קבצים

en:  file
he:  קוֹבֶץ

en:  pixels
he:  פיקסלים

en: Custom Field
he: שדה מותאם

en: Custom checkbox required
he: נדרשת תיבת סימון מותאמת אישית

en: An error occurred. Please go back and try again.
he: התרחשה שגיאה. אנא חזור ונסה שוב.

en: User login required
he: נדרשת התחברות משתמש

en: User name required
he: שם משתמש (חובה

en: Post title required
he: חובה לכתוב כותרת

en: User URL required
he: נדרשת כתובת אתר של משתמש

en: Post tags required
he: דרושים תגי פוסט

en: Post category required
he: דרושה קטגוריה

en: Post content required
he: פרסם תוכן נדרש

en: Correct captcha required
he: נדרש captcha נכון

en: User email required
he: נדרש דוא"ל משתמש

en: Please check your email and try again
he: בדוק את הדוא"ל שלך ונסה שוב

en: Non-empty value for hidden field
he: ערך לא ריק עבור שדה מוסתר

en: Minimum number of images not met
he: המספר המינימלי של תמונות שלא נפגש

en: Maximum number of images exceeded
he: מספר התמונות המקסימלי חרג

en: Minimum image width not met
he: רוחב התמונה המינימלי לא פגש

en: Image width exceeds maximum
he: רוחב התמונה חורג מהמקסימום

en: Minimum image height not met
he: גובה התמונה המינימלי לא פגש

en: Image height exceeds maximum
he: גובה התמונה חורג מהמקסימום

en: File type not allowed (please upload images only)
he: סוג הקובץ אינו מותר (העלה תמונות בלבד)

en:  required
he:  נדרש

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
he: הקובץ לא נטען. בדוק את הקובץ ונסה שוב.

en: The file(s) could not be uploaded
he: לא ניתן היה לטעון את הקובץ (ים)

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
he: הפוסט לא נוצר. פנה למנהל האתר לקבלת עזרה.

en: Duplicate post title. Please try again.
he: כותרת פוסט כפולה. בבקשה נסה שוב.

en: Error:
he: שְׁגִיאָה:

en: Return to form
he: חזור לטופס

en: Please
he: אנא

en: log in
he: התחברות

en: to submit content!
he: לשלוח תוכן!

en: Please complete the required fields.
he: נא למלא את השדות הדרושים.

en: Your Name
he: השם שלך

en: Your URL
he: כתובת האתר שלך

en: Your Email
he: האימייל שלך

en: Post Title
he: כותרת פוסט

en: Post Tags
he: תגי פוסט

en: Antispam Question
he: שאלה אנטי ספאם

en: Post Category
he: פוסט קטגוריה

en: Please select a category..
he: אנא בחר קטגוריה..

en: Post Content
he: תוכן דואר

en: Verification
he: אימות

en: Upload an Image
he: העלה תמונה

en: Add another image
he: הוסף תמונה אחרת

en: Human verification: leave this field empty.
he: אימות אנושי: השאר שדה זה ריק.

en: Submit Post
he: שלח פוסט

en: Reset form
he: אפס את הטופס

en: View full post
he: צפה בהודעה המלאה

en: Get USP Pro for unlimited forms!
he: קבל USP Pro עבור צורות ללא הגבלה!

en: Go Pro
he: להתמקצע

en: Settings
he: הגדרות

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
he: תן ל- USP דירוג 5 כוכבים ב- WordPress.org

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
he: דרג את הפלאגין & nbsp; & raquo;

en: WP Post (recommended)
he: WP פוסט (מומלץ)

en: WP Page
he: דף WP

en: HTML5 Form + Default CSS
he: טופס HTML5 + ברירת מחדל CSS

en: (Recommended)
he: (מוּמלָץ)

en: HTML5 Form + Disable CSS
he: טופס HTML5 + השבת CSS

en: (Provide your own styles)
he: (לספק סגנונות משלך)

en: Custom Form + Custom CSS
he: טופס מותאם אישית + ​​CSS מותאם אישית

en: (Provide your own form template &amp; styles)
he: (לספק תבנית טופס משלך & סגנונות)

en: Auto-display before post content
he: תצוגה אוטומטית לפני פרסום תוכן

en: Auto-display after post content
he: תצוגה אוטומטית לאחר פרסום תוכן

en: Do not auto-display submitted images
he: אל תציג תמונות שנשלחו באופן אוטומטי

en: Do not auto-display submitted email
he: אל תציג באופן אוטומטי דוא"ל שנשלח

en: Do not auto-display submitted URL
he: אל תציג את כתובת האתר שנשלח באופן אוטומטי

en: Do not auto-display the Custom Field
he: אל תציג אוטומטית את השדה 'מותאם אישית'

en: Display and require
he: הצג ודורש

en: Display but do not require
he: הצג אך אינו דורש

en: Disable this field
he: השבת שדה זה

en: (Visit
he: (לְבַקֵר

en: to configure options)
he: כדי להגדיר אפשרויות)

en: Challenge Question
he: שאלה מאתגרת

en: Post Images
he: פרסם תמונות

en: Display
he: לְהַצִיג

en: Disable
he: השבת

en: Image Uploads
he: העלאות תמונות

en: Draft
he: טְיוּטָה

en: Pending (default)
he: בהמתנה (ברירת מחדל)

en: Publish immediately
he: פרסם מיד

en: Publish after 1 approved post
he: פרסם פוסט אחד שאושר

en: Publish after
he: פרסם לאחר

en:  approved posts
he:  - הודעות מאושרות

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
he: ארעה שגיאה. ודא שהוספת כותרת, תוכן מסוים והעלית תמונות בלבד.

en: Please select your image(s) to upload.
he: בחר את התמונות שלך לטעינה.

en: Success! Thank you for your submission.
he: הַצלָחָה! תודה על הגשתך.

en: Email
he: אֶלֶקטרוֹנִי

en: URL
he: כתובת אתר

en: Toggle all panels
he: החלף את כל החלוניות

en: We need your support!
he: אנחנו צריכים את התמיכה שלך!

en: Make a donation via PayPal
he: תרומה באמצעות PayPal

en: make a donation
he: לתרום

en: and/or
he: ו / או

en: Rate and review at the Plugin Directory
he: דרג וסקור את המדריך Plugin

en: give this plugin a 5-star rating
he: לתת תוסף זה 5 כוכבים דירוג

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
he: התמיכה הנדיבה שלך מאפשרת המשך פיתוח של תוסף זה בחינם. תודה!

en: Check this box if you have shown support
he: סמן תיבה זו אם הצגת תמיכה

en: Overview
he: סקירה כללית

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
he: מאפשר למבקרים שלך לשלוח פוסטים ולהעלות תמונות מהחלק הקדמי של האתר שלך.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
he: לקבלת פונקציונליות מתקדמת וצורות בלתי מוגבלות, בדוק

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
he: & mdash; הפתרון האולטימטיבי עבור תוכן שנוצר על ידי משתמשים.

en: Plugin Settings
he: הגדרות Plugin

en: Display the form
he: הצג את הטופס

en: Plugin Homepage
he: דף הבית של

en: If you like this plugin, please
he: אם אתה אוהב את הפלאגין הזה, בבקשה

en: THANK YOU for your support!
he: תודה על תמיכתך!

en: give it a 5-star rating
he: לתת לו דירוג 5 כוכבים

en: Unlimited front-end forms
he: ללא הגבלה חזיתית צורות

en: Get USP Pro
he: קבל USP Pro

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
he: קבע את ההגדרות עבור הודעות שנשלחו על ידי משתמשים.

en: Form Fields
he: שדות טופס

en: User Name
he: שם משתמש

en: User Email
he: דוא"ל משתמש

en: User URL
he: כתובת אתר של משתמש

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Note that the default settings work fine for most cases.
he: שים לב שהגדרות ברירת המחדל פועלות היטב ברוב המקרים.

en: Form Style
he: סגנון טופס

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
he: באמצעות אפשרות זו, באפשרותך להעתיק את תבניות ברירת המחדל של התוסף & rsquo; s:

en: ..and upload them into a directory named
he: .. ולהעלות אותם לתוך ספרייה בשם

en: in your theme:
he: בנושא שלך:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
he: זה יאפשר לך להתאים אישית את הטופס והסגנונות לפי הצורך. לקבלת מידע נוסף, עיין בסעיף "טופס הגשת טופס מותאם אישית"

en: Installation Docs
he: התקנה של Google Docs

en: FYI: here is a
he: לידיעתך: הנה א

en: list of USP CSS selectors
he: רשימה של בוררי CSS USP

en: Include JavaScript
he: כלול JavaScript

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
he: סמן תיבה זו אם ברצונך לכלול את קובצי ה- JavaScript החיצוניים (מומלץ).

en: Targeted Loading
he: טעינה ממוקדת

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages.
he: כברירת מחדל, CSS & amp; קובצי JavaScript נטענים בכל דף. כאן תוכל לציין את כתובת האתר של טופס USP כדי לטעון משאבים רק בדף זה. הערה: השאר ריק כדי לטעון בכל הדפים.

en: Post Type
he: סוג פוסט

en: Submit posts as WP Posts or Pages
he: שלח הודעות כמו הודעות WP או דפים

en: Post Status
he: סטטוס פוסט

en: Post Status for submitted posts
he: סטטוס פוסט עבור פוסטים שנשלחו

en: Redirect URL
he: כתובת אתר להפניה מחדש

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
he: ציין כתובת אתר שתפנה מחדש את המשתמש לאחר שליחת ההודעה. השאר ריק כדי להפנות חזרה לדף הנוכחי.

en: Success Message
he: הודעת הצלחה

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
he: הודעת הצלחה המוצגת אם ההודעה לאחר ההצלה מוצלחת. הסימון הבסיסי מותר.

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
he: הודעת שגיאה כללית המוצגת אם ההודעה נכשלה. הסימון הבסיסי מותר.

en: Custom Content
he: תוכן מותאם אישית

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
he: טקסט / סימון מותאמים אישית שייכללו לפני טופס ההגשה. השאר ריק כדי להשבית.

en: Rich Text Editor
he: עורך טקסט עשיר

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
he: סמן תיבה זו אם ברצונך לאפשר עריכת טקסט עשירה של WP עבור פוסטים שנשלחו.

en: Unique Titles
he: כותרים ייחודיים

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
he: דרוש לכתוב לכתוב כותרות להיות ייחודי (שימושי למניעת מרובות / כפולות שנשלחו הודעות).

en: Disable Required
he: השבת את דרוש

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
he: השבת את כל התכונות הדרושות בשדות ברירת המחדל (שימושי עבור הודעות שגיאה לפתרון בעיות).

en: Enable Shortcodes
he: הפעל קודים קצרים

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
he: אפשר קודים קצרים בווידג'טים. כברירת מחדל, WordPress אינו מאפשר קודים קצרים בווידג'טים.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
he: הגדרה זו מאפשרת לכל / כל הקודים בווידג'טים (אפילו קודים קצרים מתוספים אחרים).

en: GDPR
he: תוצר מקומי גולמי

en: Disable IP Tracking
he: השבת מעקב IP

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
he: כברירת מחדל, USP מתעדת את כתובת ה- IP עם כל פוסט שנשלח. סמן תיבה זו כדי להשבית את כל המעקב אחר כתובות IP.

en: Display Checkbox
he: תיבת סימון לתצוגה

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
he: הצג תיבת סימון מותאמת אישית בטופס שלך (שימושי עבור תוצר, מסכים לתנאים וכו ')

en: Checkbox Name
he: שם תיבת הסימון

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
he: השתמש רק באלפאנומריים, בקווים תחתונים ובמקפים. אם אינך בטוח, השתמש בשם ברירת המחדל:

en: Checkbox Error
he: שגיאת תיבת סימון

en: Error message displayed if user does not check the box.
he: הודעת שגיאה מוצגת אם המשתמש אינו מסמן את התיבה.

en: Checkbox Text
he: טקסט תיבת סימון

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
he: הטקסט מוצג ליד תיבת הסימון. עצה: השתמש בסוגריים מסולסלים בסוגריים זווית הפלט, לדוגמה:

en: Categories
he: קטגוריות

en: Select which categories may be assigned to submitted posts (click to toggle)
he: בחר אילו קטגוריות ניתן להקצות לפוסטים שנשלחו (לחץ כדי לעבור בין מצבים)

en: Hidden/Default Category
he: קטגוריה מוסתרת / ברירת מחדל

en: Use a hidden field for the post category. This may be used to specify a default category when the category field is disabled.
he: השתמש בשדה מוסתר עבור קטגוריית הפוסט. ניתן להשתמש באפשרות זו כדי לציין קטגוריה של ברירת מחדל כאשר שדה הקטגוריה מושבת.

en: Category ID for Hidden Field
he: מזהה קטגוריה עבור שדה מוסתר

en: Specify the ID of the category to use for the &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; option.
he: ציין את מזהה הקטגוריה לשימוש עבור & ldquo; מוסתר / ברירת מחדל קטגוריה & rdquo; אוֹפְּצִיָה.

en: Users
he: משתמשים

en: Assigned Author
he: מחבר מוקצה

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
he: ציין את המשתמש שיש להקצות כמחבר לפוסטים שנשלחו.

en: Registered Username
he: שם משתמש רשום

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
he: השתמש בשם משתמש רשום ככותב פוסט. תקף כאשר האדם שולח את הטופס מחובר ל- WordPress.

en: User Profile URL
he: כתובת אתר של פרופיל משתמש

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
he: השתמש בכתובת האתר של המשתמש הרשום & rsquo; s כערך השדה של כתובת האתר. תקף כאשר האדם שולח את הטופס מחובר ל- WordPress.

en: Require User Login
he: דרוש התחברות משתמש

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
he: לדרוש מהמשתמשים להיכנס ל- WordPress כדי להציג / לשלוח את הטופס

en: Disable Replace Author
he: השבת את החלפת המחבר

en: Do not replace post author with submitted user name
he: אל תחליף את מחבר ההודעה עם שם המשתמש שהוגש

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
he: כאן תוכל לשנות את השם והתווית המשמשים את השדה 'מותאם אישית'. ניתן להפעיל שדה זה באמצעות ההגדרה 'שדות טופס', למעלה.

en: Custom Field Name
he: שם שדה מותאם אישית

en: Custom Field Label
he: תווית שדה מותאמת אישית

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
he: זה יוצג כתווית השדה בטופס. ברירת מחדל: שדה מותאם אישית

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
he: כדי למנוע דואר זבל, הזן שאלה שעל המשתמשים להשיב עליה לפני שליחת הטופס.

en: Challenge Response
he: תגובה לאתגר

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
he: הזן את התשובה הנכונה * בלבד * לשאלת האתגר.

en: Case-sensitivity
he: רגישות למקרה

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
he: סמן תיבה זו אם ברצונך שהתגובה לאתגר תהיה תלויית רישיות.

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
he: כדי להפעיל את Google reCAPTCHA, הזן את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך.

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Enter your Public Key
he: הזן את המפתח הציבורי שלך

en: Private Key
he: מפתח פרטי

en: Enter your Private Key
he: הזן את המפתח הפרטי שלך

en: Email Alerts
he: התראות דואר אלקטרוני

en: Receive Email Alert
he: קבל התראה בדוא"ל

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
he: סמן תיבה זו אם ברצונך לקבל הודעה בדוא"ל לגבי הגשות חדשות לפרסום.

en: Enable HTML Format
he: הפעל תבנית HTML

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
he: סמן תיבה זו כדי להפעיל תבנית HTML עבור התראות בדוא"ל.

en: Email Address for Alerts
he: כתובת דוא"ל עבור התראות

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
he: אם סימנת את התיבה כדי לקבל התראות בדוא"ל, ציין כאן את הכתובת (כתובות) שאליהן יש לשלוח את הודעות האימייל.

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
he: ניתן לכלול מספר נמענים באמצעות פסיק, כך:

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
he: דוא"ל & ldquo; מאת & rdquo; כתובת

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
he: כאן אתה יכול להתאים אישית את כתובת (es) המשמש & ldquo; מ & rdquo; כותרת (ראה תוסף שאלות נפוצות עבור מידע).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
he: אם כתובות מרובות מסומנות בהגדרה הקודמת, כלול מספר שווה של & ldquo; מאת & rdquo; כתובות עבור הגדרה זו (באותו הסדר).

en: Email Alert Subject
he: נושא התראה בדוא"ל

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
he: שורת הנושא עבור התראות בדוא"ל. השאר ריק כדי להשתמש בשורת הנושא המוגדרת כברירת מחדל. הערה: ניתן להשתמש במשתנים הבאים:

en: Email Alert Message
he: הודעת התראה בדוא"ל

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
he: הודעה עבור התראות בדוא"ל. השאר ריק כדי להשתמש בהודעת ברירת המחדל. הערה: ניתן להשתמש במשתנים הבאים:

en: Featured Image
he: תמונה מצורפת

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
he: הגדר תמונות שנשלחו כתמונות נבחרות. דורש תמיכה נושא עבור תמונות נבחרות (aka Post Thumbnails).

en: Upload Message
he: העלאת הודעה

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
he: הודעה שמופיעה ליד שדה ההעלאה. שימושי לקביעת הנחיות העלאה / מדיניות / וכו '. הסימון הבסיסי מותר.

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
he: & ldquo; הוסף תמונה אחרת & rdquo; קישור

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
he: סימון מותאם אישית עבור & ldquo; הוסף תמונה אחרת & rdquo; קישור. השאר ריק כדי להשתמש בסימון ברירת המחדל (מומלץ).

en: Minimum number of images
he: מספר תמונות מינימלי

en: Specify the minimum number of images.
he: ציין את המספר המינימלי של תמונות.

en: Maximum number of images
he: המספר המרבי של תמונות

en: Specify the maximum number of images.
he: ציין את המספר המרבי של תמונות.

en: Minimum image width
he: רוחב תמונה מינימלי

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
he: ציין רוחב מינימלי (בפיקסלים) עבור תמונות שהועלו.

en: Minimum image height
he: גובה תמונה מינימלי

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
he: ציין גובה מינימלי (בפיקסלים) עבור תמונות שהועלו.

en: Maximum image width
he: רוחב תמונה מקסימלי

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
he: ציין רוחב מרבי (בפיקסלים) עבור תמונות שהועלו.

en: Maximum image height
he: גובה התמונה המרבי

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
he: ציין גובה מקסימלי (בפיקסלים) עבור תמונות שהועלו.

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
he: לקבלת אפשרויות נוספות, כגון היכולת להעלות סוגי קבצים אחרים (כגון PDF, Word, Zip, סרטוני וידאו ועוד), בדוק

en: Go Pro!
he: להתמקצע!

en: Auto-Display Content
he: תוכן תצוגה אוטומטית

en: Auto-Display Images
he: תמונות תצוגה אוטומטית

en: Auto-display user-submitted images:
he: תצוגה אוטומטית של תמונות שנשלחו על ידי משתמשים:

en: Image Markup
he: סימון תמונה

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
he: סמן כדי להשתמש בכל תמונה שנשלח (כאשר התצוגה האוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: and
he: ו

en: Auto-Display Email
he: תצוגה אוטומטית של אימייל

en: Auto-display user-submitted email:
he: הצגה אוטומטית של דוא"ל שנשלח על ידי המשתמש:

en: Email Markup
he: סימון דוא"ל

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
he: סמן כדי להשתמש בכתובת הדוא"ל שהוגשה (כאשר התצוגה האוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: Auto-Display URL
he: כתובת אתר לתצוגה אוטומטית

en: Auto-display user-submitted URL:
he: הצגה אוטומטית של כתובת אתר שנשלחו על ידי המשתמש:

en: URL Markup
he: סימון כתובת אתר

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
he: סמן כדי להשתמש בכתובת האתר שהוגשה (כאשר התצוגה האוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: Auto-Display Custom Field
he: הצגת שדה מותאם אישית

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
he: תצוגה אוטומטית שנשלחו על ידי המשתמש שדה מותאם אישית:

en: Custom Field Markup
he: סימון שדה מותאם אישית

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
he: סמן כדי להשתמש בשדה מותאם אישית שנשלח (כאשר התצוגה האוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Display the Form
he: הצג את הטופס

en: Post-Submit Form
he: טופס שליחת הודעה

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
he: USP מאפשר לך להציג טופס לאחר הגשת בכל מקום באתר שלך.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
he: השתמש בקוד הקצר כדי להציג את הטופס בכל פוסט WP או בדף:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג את הטופס בכל מקום בתבנית העיצוב שלך:

en: Login/Register Form
he: טופס הרשמה / הרשמה

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
he: ניתן גם להציג טופס המאפשר למשתמשים להיכנס, לרשום או לאפס את הסיסמה שלהם.

en: Display Submitted Posts
he: הצגת הודעות שנשלחו

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
he: השתמש בקוד קצר זה כדי להציג רשימה של פוסטים שנשלחו בכל פוסט WP או בדף:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג רשימה של פוסטים שנשלחו בכל מקום בתבנית העיצוב שלך:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
he: הנה כמה דוגמאות המציגות כיצד להגדיר קוד קצר זה:

en: Display Image Gallery
he: גלריית תמונות

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
he: השתמש בקוד קצר זה כדי להציג גלריה של תמונות שהועלו עבור כל פוסט שנשלח:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג גלריית תמונות בכל מקום בתבנית העיצוב שלך:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
he: אתה יכול להתאים אישית באמצעות כל התכונות follwing:

en: Reset Form Button
he: איפוס לחצן טופס

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
he: קוד קצר זה מציג קישור שמאפס את הטופס למצבו המקורי:

en: This shortcode accepts the following attributes:
he: קוד קצר זה מקבל את התכונות הבאות:

en: Note that the url attribute accepts
he: שים לב שתכונת url מקבלת

en: to get the current URL.
he: כדי לקבל את כתובת האתר הנוכחית.

en: Access Control
he: בקרת גישה

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
he: USP מספק שלושה קודים קצרים כדי לשלוט בגישה ולהגביל את התוכן.

en: Display content only to users with a specific capability:
he: הצג תוכן רק למשתמשים עם יכולת ספציפית:

en: Display content to logged-in users:
he: הצגת תוכן למשתמשים מחוברים:

en: Display content to visitors only:
he: הצג תוכן למבקרים בלבד:

en: Tip:
he: עֵצָה:

en: to include markup in the deny message, you can use
he: כדי לכלול סימון בהודעת הדחייה, באפשרותך להשתמש

en: to output
he: פלט

en: Example
he: דוגמא

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
he: אם המשתמש מחובר, הצג את הטופס שלאחר השליחה; או אם המשתמש אינו מחובר, הצג את טופס ההתחברות:

en: Restore Defaults
he: לשחזר את ברירות מחדל

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
he: השאר אפשרות זו מושבתת כדי לזכור את ההגדרות שלך. לחלופין, כדי להמשיך ולשחזר את אפשרויות ברירת המחדל plugin: לבדוק את התיבה, לשמור את ההגדרות שלך, ולאחר מכן לבטל / להפעיל מחדש את הפלאגין.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
he: שחזור אפשרויות ברירת המחדל בעת השבתה / הפעלה מחדש של תוסף.

en: Show Support
he: הצג תמיכה

en: by
he: על ידי

en: Jeff Starr on Twitter
he: ג 'ף סטאר ב לצפצף

en: Obsessive Web Design &amp; Development
he: אובססיבית עיצוב אתרים & amp; התפתחות

en: Save Preference
he: שמור את ההעדפה

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
he: האם אתה בטוח שברצונך לשחזר את כל אפשרויות ברירת המחדל? (פעולה זו לא ניתן לבטל)

en: Perishable Press Books
he: ספרים מתכלים

en: Plugin Planet
he: פלאגין פלאנט

en: Donate via PayPal
he: לתרום באמצעות PayPal

en: books
he: ספרים

en: plugins
he: תוספים

en: donation
he: תרומה

en: Thank you for using
he: תודה לך על השימוש

en: Please show support by purchasing one of my
he: אנא הצג תמיכה על ידי רכישת אחד שלי

en: or
he: אוֹ

en: or by making a
he: או על ידי ביצוע

en: Your generous support helps to ensure future development of
he: התמיכה הנדיבה שלך מסייעת להבטיח פיתוח עתידי

en: and is greatly appreciated.
he: והוא מוערך מאוד.

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
he: כל תרומה גודל עוזר לי להמשיך לפתח את תוסף חינם זה וורדפרס משאבים אחרים מדהים.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
he: מאפשר למבקרים שלך לשלוח פוסטים ותמונות מכל מקום באתר שלך.

note: Author of the plugin
en: Jeff Starr
he: ג 'ף סטאר
