USP 20180511 - en to nl translation catalogue (304 entries)

en:  approved posts
nl:  goedgekeurde posten

en:  file
nl:  het dossier

en:  file required
nl:  bestand vereist

en:  files
nl:  bestanden

en:  files required
nl:  bestanden vereist

en:  or higher, and has been deactivated!
nl:  of hoger, en is gedeactiveerd!

en:  required
nl:  verplicht

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
nl: & ldquo; Voeg nog een afbeelding toe & rdquo; link

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
nl: & Mdash; de ultieme oplossing voor door gebruikers gegenereerde inhoud.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
nl: (Geef uw eigen formuliersjabloon en stijlen op)

en: (Provide your own styles)
nl: (Geef je eigen stijlen op)

en: (Recommended)
nl: (Aanbevolen)

en: (Visit
nl: (Bezoek

en: ..and upload them into a directory named
nl: ..en upload ze naar een map met de naam

en: Access Control
nl: Toegangscontrole

en: Add another image
nl: Voeg nog een afbeelding toe

en: An error occurred. Please go back and try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Ga alsjeblieft terug en probeer het opnieuw.

en: Antispam Question
nl: Antispamvraag

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
nl: Donaties van elke grootte helpen me om door te gaan met het ontwikkelen van deze gratis plug-in en andere geweldige WordPress-bronnen.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
nl: Weet je zeker dat je alle standaardopties wilt herstellen? (deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Assigned Author
nl: Toegewezen auteur

en: Auto-Display Content
nl: Inhoud automatisch weergeven

en: Auto-Display Custom Field
nl: Aangepast veld automatisch weergeven

en: Auto-Display Email
nl: E-mail automatisch weergeven

en: Auto-Display Images
nl: Afbeeldingen automatisch weergeven

en: Auto-Display URL
nl: URL automatisch weergeven

en: Auto-display after post content
nl: Auto-weergave na berichtinhoud

en: Auto-display before post content
nl: Auto-weergave vóór publicatie van inhoud

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
nl: Aangepaste velden voor automatisch weergeven door de gebruiker weergegeven:

en: Auto-display user-submitted URL:
nl: De door de gebruiker verzonden URL automatisch weergeven:

en: Auto-display user-submitted email:
nl: Auto-display door de gebruiker verzonden e-mail:

en: Auto-display user-submitted images:
nl: Gebruikersafbeeldingen automatisch weergeven:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
nl: Standaard registreert USP het IP-adres bij elk verzonden bericht. Schakel dit selectievakje in om alle IP-tracking uit te schakelen.

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages.
nl: Standaard is externe CSS & amp; JavaScript-bestanden worden op elke pagina geladen. Hier kunt u de URL van het USP-formulier opgeven om bronnen alleen op die pagina te laden. Opmerking: laat leeg om op alle pagina's te laden.

en: Case-sensitivity
nl: Hoofdlettergevoeligheid

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category ID for Hidden Field
nl: Categorie-ID voor verborgen veld

en: Challenge Question
nl: uitdagende vraag

en: Challenge Response
nl: Uitdaging reactie

en: Check this box if you have shown support
nl: Vink dit vakje aan als je ondersteuning hebt getoond

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
nl: Vink dit vakje aan als u wilt dat de uitdagingsreactie hoofdlettergevoelig is.

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
nl: Vink dit vakje aan als u per e-mail op de hoogte wilt worden gehouden van nieuwe inzendingen.

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
nl: Vink dit selectievakje aan als u WP-rich text-bewerking voor ingediende berichten wilt inschakelen.

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
nl: Schakel dit selectievakje in als u de externe JavaScript-bestanden wilt opnemen (aanbevolen).

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
nl: Vink dit vakje aan om de HTML-indeling voor e-mailmeldingen in te schakelen.

en: Checkbox Error
nl: Checkbox Fout

en: Checkbox Name
nl: Selectievakje Naam

en: Checkbox Text
nl: Selectievakje Tekst

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
nl: Configureer uw instellingen voor door gebruikers verzonden berichten.

en: Correct captcha required
nl: Juiste captcha vereist

en: Custom Content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: Custom Field Label
nl: Aangepast veldlabel

en: Custom Field Markup
nl: Aangepaste veldmarkering

en: Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam

en: Custom Form + Custom CSS
nl: Aangepast formulier + aangepaste CSS

en: Custom checkbox required
nl: Aangepast selectievakje vereist

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
nl: Aangepaste markeringen voor de & ldquo; Nog een afbeelding toevoegen & rdquo; link. Laat dit leeg om de standaardmarkering te gebruiken (aanbevolen).

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
nl: Aangepaste tekst / opmaak die moet worden opgenomen vóór het verzendformulier. Laat dit leeg om uit te schakelen.

en: Disable
nl: onbruikbaar maken

en: Disable IP Tracking
nl: Schakel IP-tracking uit

en: Disable Replace Author
nl: Schakel Auteur vervangen uit

en: Disable Required
nl: Schakel verplicht uit

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
nl: Schakel alle vereiste kenmerken uit in standaard formuliervelden (handig voor het oplossen van foutmeldingen).

en: Disable this field
nl: Schakel dit veld uit

en: Display
nl: tonen

en: Display Checkbox
nl: Toon Checkbox

en: Display Image Gallery
nl: Afbeeldingengalerij weergeven

en: Display Submitted Posts
nl: Toon verzonden berichten

en: Display and require
nl: Weergeven en vereisen

en: Display but do not require
nl: Weergeven, maar niet nodig

en: Display content only to users with a specific capability:
nl: Toon inhoud alleen aan gebruikers met een specifieke mogelijkheid:

en: Display content to logged-in users:
nl: Inhoud weergeven voor ingelogde gebruikers:

en: Display content to visitors only:
nl: Toon alleen inhoud aan bezoekers:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
nl: Toon aangepast vakje op uw formulier (handig voor GDPR, akkoord met voorwaarden, etc.)

en: Display the Form
nl: Toon het formulier

en: Display the form
nl: Toon het formulier

en: Do not auto-display submitted URL
nl: Geef de verzonden URL niet automatisch weer

en: Do not auto-display submitted email
nl: Weergegeven e-mail niet automatisch weergeven

en: Do not auto-display submitted images
nl: Geef de ingezonden afbeeldingen niet automatisch weer

en: Do not auto-display the Custom Field
nl: Stel het aangepaste veld niet automatisch in

en: Do not replace post author with submitted user name
nl: Vervang de auteur van het bericht niet door de opgegeven gebruikersnaam

en: Donate via PayPal
nl: Doneer via PayPal

en: Draft
nl: Droogte

en: Duplicate post title. Please try again.
nl: Dubbele berichttitel. Probeer het opnieuw.

en: Email
nl: E-mail

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
nl: E-mail & ldquo; Van & rdquo; Adres

en: Email Address for Alerts
nl: E-mailadres voor meldingen

en: Email Alert Message
nl: E-mail waarschuwingsbericht

en: Email Alerts
nl: email waarschuwingen

en: Email Markup
nl: E-mailmarkering

en: Enable HTML Format
nl: Schakel HTML-indeling in

en: Enable Shortcodes
nl: Schakel Shortcodes in

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
nl: Schakel shortcodes in widgets in. WordPress schakelt standaard geen shortcodes in widgets in.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
nl: Hiermee kunnen uw bezoekers berichten en afbeeldingen verzenden vanaf elke locatie op uw site.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
nl: Voer het * enige * juiste antwoord op de uitdagingvraag in.

en: Enter your Private Key
nl: Voer je privésleutel in

en: Enter your Public Key
nl: Voer je openbare sleutel in

en: Error Message
nl: Foutbericht

en: Error message displayed if user does not check the box.
nl: Foutmelding weergegeven als gebruiker het vakje niet aanvinkt.

en: Error:
nl: Fout:

en: Example
nl: Voorbeeld

en: FYI: here is a
nl: Ter info: hier is een

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
nl: Bestand niet geüpload. Controleer het bestand en probeer het opnieuw.

en: File type not allowed (please upload images only)
nl: Bestandstype niet toegestaan ​​(upload alleen afbeeldingen)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
nl: Ga voor meer informatie over geavanceerde functies en onbeperkte formulieren

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
nl: Bekijk voor meer opties, zoals de mogelijkheid om andere bestandstypen te uploaden (zoals PDF, Word, Zip, video's en meer)

en: Form Fields
nl: Formuliervelden

en: Form Style
nl: Formulierstijl

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
nl: Algemeen foutbericht dat wordt weergegeven als na indiening mislukt. Basisopmaak is toegestaan.

en: Get USP Pro
nl: Krijg USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
nl: Download USP Pro voor onbeperkte formulieren!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
nl: Geef USP een score van 5 sterren op WordPress.org

en: Go Pro
nl: Ga Pro

en: Go Pro!
nl: Ga Pro!

en: HTML5 Form + Default CSS
nl: HTML5-formulier + standaard CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
nl: HTML5-formulier + CSS uitschakelen

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
nl: Hier zijn enkele voorbeelden die laten zien hoe deze shortcode geconfigureerd moet worden:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
nl: Hier kunt u de naam en het label wijzigen dat door het aangepaste veld wordt gebruikt. U kunt dit veld inschakelen via de bovenstaande Formuliervelden-instelling.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
nl: Hier kunt u de adres (sen) aanpassen die worden gebruikt voor de & ldquo; From & rdquo; header (zie Veelgestelde vragen over plug-ins voor informatie).

en: Hidden/Default Category
nl: Verborgen / standaardcategorie

en: Human verification: leave this field empty.
nl: Menselijke verificatie: laat dit veld leeg.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
nl: Als er meerdere adressen zijn opgegeven in de vorige instelling, voegt u een gelijk aantal & ldquo; From & rdquo; adressen voor deze instelling (in dezelfde volgorde).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
nl: Als de gebruiker is aangemeld, geeft u het formulier na het verzenden weer; of als de gebruiker niet is aangemeld, geeft u het aanmeldingsformulier weer:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
nl: Als u het vakje hebt aangevinkt om e-mailwaarschuwingen te ontvangen, geeft u hier het adres (sen) aan waarnaar de e-mails moeten worden verzonden.

en: If you like this plugin, please
nl: Als je deze plug-in leuk vindt, alsjeblieft

en: Image Markup
nl: Afbeelding markeren

en: Image Uploads
nl: Beeld-uploads

en: Image height exceeds maximum
nl: Beeldhoogte overschrijdt maximum

en: Image width exceeds maximum
nl: Beeldbreedte overschrijdt maximum

en: Include JavaScript
nl: JavaScript toevoegen

en: Installation Docs
nl: Installatie Docs

en: Jeff Starr on Twitter
nl: Jeff Starr op Twitter

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
nl: Laat deze optie uitgeschakeld om uw instellingen te onthouden. Of, om door te gaan en de standaard plugin-opties te herstellen: vink het vakje aan, sla uw instellingen op en deactiveer / heractiveer de plug-in.

en: Login/Register Form
nl: Inloggen / Registreren Formulier

en: Make a donation via PayPal
nl: Doe een gift via PayPal

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering die moet worden gebruikt voor elke verzonden afbeelding (wanneer automatisch weergeven is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering die moet worden gebruikt voor het ingediende aangepaste veld (wanneer automatisch weergeven is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering die moet worden gebruikt voor de verzonden URL (wanneer automatisch weergeven is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering die moet worden gebruikt voor het verzonden e-mailadres (wanneer automatisch weergeven is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Maximum image height
nl: Maximale beeldhoogte

en: Maximum image width
nl: Maximale beeldbreedte

en: Maximum number of images
nl: Maximum aantal afbeeldingen

en: Maximum number of images exceeded
nl: Maximum aantal afbeeldingen overschreden

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
nl: Bericht voor e-mailmeldingen. Laat dit leeg om het standaardbericht te gebruiken. Opmerking: u kunt de volgende variabelen gebruiken:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
nl: Bericht dat naast het uploadveld verschijnt. Handig voor het vermelden van je uploadrichtlijnen / beleid / etc. Standaard markup toegestaan.

en: Minimum image height
nl: Minimale beeldhoogte

en: Minimum image height not met
nl: Minimale beeldhoogte niet gehaald

en: Minimum image width
nl: Minimale beeldbreedte

en: Minimum image width not met
nl: Minimale beeldbreedte niet gehaald

en: Minimum number of images
nl: Minimum aantal afbeeldingen

en: Minimum number of images not met
nl: Minimumaantal afbeeldingen niet gehaald

en: More Options
nl: Meer opties

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
nl: Meerdere ontvangers kunnen worden opgenomen met een komma, zoals:

en: Non-empty value for hidden field
nl: Niet-lege waarde voor verborgen veld

en: Note that the default settings work fine for most cases.
nl: Merk op dat de standaardinstellingen in de meeste gevallen goed werken.

en: Note that the url attribute accepts
nl: Houd er rekening mee dat het kenmerk url accepteert

en: Obsessive Web Design &amp; Development
nl: Obsessive Web Design & amp; Ontwikkeling

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om een ​​lijst met verzonden berichten overal in uw themasjabloon weer te geven:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om overal in uw themasjabloon een afbeeldingengalerij te tonen:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om het formulier overal in uw themasjabloon weer te geven:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Pending (default)
nl: In behandeling (standaard)

en: Please
nl: alsjeblieft

en: Please check your email and try again
nl: Controleer je e-mail en probeer het opnieuw

en: Please complete the required fields.
nl: Vul alstublieft de verplichte velden in.

en: Please return to the
nl: Ga terug naar de

en: Please select a category..
nl: Selecteer een categorie..

en: Please select your image(s) to upload.
nl: Selecteer uw afbeelding (en) om te uploaden.

en: Please show support by purchasing one of my
nl: Toon steun alstublieft door een van mijn te kopen

en: Plugin Settings
nl: Plugin-instellingen

en: Post Category
nl: Postcategorie

en: Post Content
nl: Inhoud plaatsen

en: Post Images
nl: Plaats afbeeldingen

en: Post Status
nl: Poststatus

en: Post Status for submitted posts
nl: Berichtstatus voor ingeleverde berichten

en: Post Title
nl: Titel plaatsen

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post category required
nl: Postcategorie vereist

en: Post content required
nl: Inhoud plaatsen vereist

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
nl: Post niet gemaakt. Neem contact op met de sitebeheerder voor hulp.

en: Post tags required
nl: Post-tags vereist

en: Post title required
nl: Titel van de post vereist

en: Private Key
nl: Prive sleutel

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Publish after
nl: Publiceer na

en: Publish after 1 approved post
nl: Publiceer na 1 goedgekeurd bericht

en: Publish immediately
nl: Publiceer onmiddellijk

en: Rate and review at the Plugin Directory
nl: Beoordeel en recensie op de Plugin Directory

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
nl: Beoordeel deze plug-in & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
nl: E-mailwaarschuwing ontvangen

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Registered Username
nl: Geregistreerde gebruikersnaam

en: Require User Login
nl: Gebruikersaanmelding vereisen

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
nl: Benodigde posttitels moeten uniek zijn (handig voor het voorkomen van meerdere / dubbel ingediende berichten).

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
nl: Vereisen dat gebruikers moeten zijn aangemeld bij WordPress om het formulier te bekijken / verzenden

en: Reset form
nl: Formulier opnieuw instellen

en: Restore Defaults
nl: Standaardwaarden herstellen

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
nl: Herstel standaardopties bij deactivering / reactivering van plug-ins.

en: Return to form
nl: Ga terug naar het formulier

en: Save Preference
nl: Voorkeur opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Select which categories may be assigned to submitted posts (click to toggle)
nl: Selecteer welke categorieën kunnen worden toegewezen aan ingezonden berichten (klik om te schakelen)

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
nl: Stel ingediende afbeeldingen in als Uitgelichte afbeeldingen. Vereist thema-ondersteuning voor Featured Images (aka Post Thumbnails).

en: Settings
nl: instellingen

en: Show Support
nl: Toon ondersteuning

en: Show USP Posts
nl: Toon USP-berichten

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
nl: Geef een URL op om de gebruiker na de verzending door te sturen. Laat dit leeg om door te verwijzen naar de huidige pagina.

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
nl: Geef een maximale hoogte (in pixels) op voor geüploade afbeeldingen.

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
nl: Geef een maximale breedte (in pixels) op voor geüploade afbeeldingen.

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
nl: Geef een minimumhoogte (in pixels) op voor geüploade afbeeldingen.

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
nl: Geef een minimale breedte (in pixels) op voor geüploade afbeeldingen.

en: Specify the ID of the category to use for the &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; option.
nl: Geef de ID op van de categorie die moet worden gebruikt voor de & ldquo; verborgen / standaardcategorie & rdquo; keuze.

en: Specify the maximum number of images.
nl: Geef het maximale aantal afbeeldingen op.

en: Specify the minimum number of images.
nl: Geef het minimumaantal afbeeldingen op.

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
nl: Geef de gebruiker op die als auteur voor ingediende berichten moet worden toegewezen.

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
nl: Onderwerpregel voor e-mailmeldingen. Laat dit leeg om de standaard onderwerpregel te gebruiken. Opmerking: u kunt de volgende variabelen gebruiken:

en: Submit Post
nl: Verstuur bericht

en: Submit posts as WP Posts or Pages
nl: Verstuur berichten als WP-berichten of pagina's

en: Submitter Email:
nl: Inzender e-mail:

en: Submitter IP:
nl: Indiener IP:

en: Submitter Name:
nl: Naam indiener:

en: Submitter URL:
nl: Indiener URL:

en: Success Message
nl: Succesbericht

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
nl: Succesbericht dat wordt weergegeven als de inzending succesvol is. Basisopmaak is toegestaan.

en: Success! Thank you for your submission.
nl: Succes! Dank u voor uw inzending.

en: THANK YOU for your support!
nl: Bedankt voor je ondersteuning!

en: Targeted Loading
nl: Gerichte laden

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
nl: Tekst weergegeven naast selectievakje. Tip: gebruik accolades om hoeksteunen uit te voeren, bijvoorbeeld:

en: Thank you for using
nl: Bedankt voor het gebruiken

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
nl: Op die manier kunt u het formulier en de stijlen naar wens aanpassen. Raadpleeg voor meer informatie het gedeelte "Aangepast indelingsformulier" in de

en: The file(s) could not be uploaded
nl: Het bestand (en) kan niet worden geüpload

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
nl: Er is een fout opgetreden. Zorg ervoor dat u een titel, bepaalde inhoud en alleen afbeeldingen hebt geüpload.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
nl: Met deze instelling worden alle / alle shortcodes in widgets ingeschakeld (zelfs shortcodes van andere plug-ins).

en: This shortcode accepts the following attributes:
nl: Deze shortcode accepteert de volgende kenmerken:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
nl: Deze shortcode geeft een link weer die het formulier in de oorspronkelijke staat terugzet:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
nl: Dit wordt weergegeven als het veldlabel op het formulier. Standaard: Aangepast veld

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
nl: Als u Google reCAPTCHA wilt inschakelen, voert u uw openbare en privésleutels in.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
nl: Om spam te voorkomen, geeft u een vraag op die gebruikers moeten beantwoorden voordat ze het formulier verzenden.

en: Toggle all panels
nl: Wissel alle panelen

en: URL Markup
nl: URL-opmaak

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
nl: Met USP kunt u een formulier voor na-verzending overal op uw site weergeven.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
nl: USP biedt drie shortcodes om de toegang te controleren en inhoud te beperken.

en: Unique Titles
nl: Unieke titels

en: Unlimited front-end forms
nl: Onbeperkte front-end formulieren

en: Upload Message
nl: Upload bericht

en: Upload an Image
nl: Upload een afbeelding

en: Use a hidden field for the post category. This may be used to specify a default category when the category field is disabled.
nl: Gebruik een verborgen veld voor de postcategorie. Dit kan worden gebruikt om een ​​standaardcategorie op te geven wanneer het categorieveld is uitgeschakeld.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
nl: Gebruik alleen alfanumerieke tekens, onderstrepingstekens en streepjes. Gebruik de standaardnaam als u het niet zeker weet:

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
nl: Gebruik de profiel-URL van geregistreerde gebruiker als de waarde van het URL-veld. Geldig wanneer de persoon die het formulier indient, is aangemeld bij WordPress.

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
nl: Gebruik de geregistreerde gebruikersnaam als auteur van het bericht. Geldig wanneer de persoon die het formulier indient, is aangemeld bij WordPress.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
nl: Gebruik de shortcode om het formulier op een WP-bericht of pagina weer te geven:

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
nl: Gebruik deze shortcode om een ​​galerij met geüploade afbeeldingen weer te geven voor elk verzonden bericht:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
nl: Gebruik deze shortcode om een ​​lijst met ingediende berichten op een WP-bericht of -pagina weer te geven:

en: User Email
nl: Gebruikers e-mail

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User Profile URL
nl: URL gebruikersprofiel

en: User Submitted Post
nl: Door gebruiker verzonden bericht

en: User Submitted Post Info
nl: Door gebruiker verzonden info

en: User Submitted Posts
nl: Door gebruikers verzonden berichten

en: User URL
nl: Gebruikers-URL

en: User URL required
nl: Gebruikers-URL vereist

en: User email required
nl: E-mailadres gebruiker vereist

en: User login required
nl: Gebruikersaanmelding vereist

en: User name required
nl: Gebruikersnaam (verplicht

en: Users
nl: gebruikers

en: Verification
nl: Verificatie

en: View full post
nl: Bekijk het volledige bericht

en: WP Page
nl: WP-pagina

en: WP Post (recommended)
nl: WP Post (aanbevolen)

en: We need your support!
nl: We hebben je hulp nodig!

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
nl: Met deze optie kunt u de standaardsjablonen van de plug-in kopiëren:

en: WordPress Admin Area
nl: WordPress Admin-gebied

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
nl: U kunt ook een formulier weergeven waarmee gebruikers zich kunnen aanmelden, registreren of hun wachtwoord opnieuw kunnen instellen.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
nl: U kunt aanpassen met behulp van een van de volgende kenmerken:

en: Your Email
nl: Jouw email

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Your URL
nl: Uw URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
nl: Uw genereuze ondersteuning maakt voortdurende ontwikkeling van deze gratis plug-in mogelijk. Dank je!

en: Your generous support helps to ensure future development of
nl: Uw genereuze ondersteuning helpt u bij de toekomstige ontwikkeling van

en: and
nl: en

en: and is greatly appreciated.
nl: en wordt zeer op prijs gesteld.

en: and/or
nl: en / of

en: books
nl: boeken

en: by
nl: door

en: donation
nl: schenking

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
nl: stelt uw bezoekers in staat om berichten in te dienen en afbeeldingen te uploaden vanaf de voorkant van uw site.

en: give it a 5-star rating
nl: geef het een 5-sterren rating

en: give this plugin a 5-star rating
nl: geef deze plugin een waardering van 5 sterren

en: in your theme:
nl: in jouw thema:

en: list of USP CSS selectors
nl: lijst met USP CSS selectors

en: log in
nl: Log in

en: make a donation
nl: een gift doen

en: or
nl: of

en: or by making a
nl: of door een

en: requires WordPress
nl: vereist WordPress

en: to configure options)
nl: om opties te configureren)

en: to get the current URL.
nl: om de huidige URL te krijgen.

en: to include markup in the deny message, you can use
nl: om markup in het ontkenningsbericht op te nemen, kunt u gebruiken

en: to output
nl: uitvoeren

en: to submit content!
nl: om inhoud in te dienen!

en: to upgrade WordPress and try again.
nl: om WordPress te upgraden en probeer het opnieuw.
