USP 20180511 - en to pl translation catalogue (312 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
pl: Użytkownik przesyła posty

en: requires WordPress
pl: wymaga WordPress

en:  or higher, and has been deactivated!
pl:  lub wyższy i został dezaktywowany!

en: Please return to the
pl: Wróć do

en: WordPress Admin Area
pl: Obszar administracyjny WordPress

en: to upgrade WordPress and try again.
pl: uaktualnić WordPressa i spróbować ponownie.

en: Submitter Name:
pl: Nazwa przesyłającego:

en: Submitter Email:
pl: Wyślij wiadomość e-mail:

en: Submitter URL:
pl: URL przesyłającego:

en: Submitter IP:
pl: Przesyłający IP:

en: Show USP Posts
pl: Pokaż posty w serwisie USP

en:  files required
pl:  wymagane pliki

en:  file required
pl:  wymagany plik

en:  files
pl:  akta

en:  file
pl:  plik

en:  pixels
pl:  piksele

en: Custom Field
pl: Pole niestandardowe

en: Custom checkbox required
pl: Niestandardowe pole wyboru jest wymagane

en: An error occurred. Please go back and try again.
pl: Wystąpił błąd. Wróć i spróbuj ponownie.

en: User login required
pl: Wymagane logowanie użytkownika

en: User name required
pl: Nazwa użytkownika (wymagana

en: Post title required
pl: Wymagany tytuł posta

en: User URL required
pl: Wymagany jest URL użytkownika

en: Post tags required
pl: Wymagane tagi postów

en: Post category required
pl: Wymagana kategoria postu

en: Post content required
pl: Treść postu jest wymagana

en: Correct captcha required
pl: Wymagane jest poprawne captcha

en: User email required
pl: Adres e-mail użytkownika jest wymagany

en: Please check your email and try again
pl: Sprawdź pocztę i spróbuj jeszcze raz

en: Non-empty value for hidden field
pl: Niepuste wartości dla ukrytego pola

en: Minimum number of images not met
pl: Minimalna liczba zdjęć nie została spełniona

en: Maximum number of images exceeded
pl: Przekroczono maksymalną liczbę zdjęć

en: Minimum image width not met
pl: Minimalna szerokość obrazu nie została osiągnięta

en: Image width exceeds maximum
pl: Szerokość obrazu przekracza maksymalną

en: Minimum image height not met
pl: Minimalna wysokość obrazu nie została osiągnięta

en: Image height exceeds maximum
pl: Wysokość obrazu przekracza wartość maksymalną

en: File type not allowed (please upload images only)
pl: Typ pliku jest niedozwolony (prosimy przesyłać tylko obrazy)

en:  required
pl:  wymagany

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
pl: Plik nie został przesłany. Sprawdź plik i spróbuj ponownie.

en: The file(s) could not be uploaded
pl: Plików nie można załadować

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
pl: Post nie został utworzony. Skontaktuj się z administratorem witryny, aby uzyskać pomoc.

en: Duplicate post title. Please try again.
pl: Zduplikowany tytuł wpisu. Proszę spróbuj ponownie.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Return to form
pl: Wróć do formularza

en: Please
pl: Proszę

en: log in
pl: Zaloguj Się

en: to submit content!
pl: przesłać treść!

en: Please complete the required fields.
pl: Uzupełnij wymagane pola.

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your URL
pl: Twój adres URL

en: Your Email
pl: Twój email

en: Post Title
pl: Tytuł postu

en: Post Tags
pl: Napisz Tagi

en: Antispam Question
pl: Pytanie antyspamowe

en: Post Category
pl: Post Kategoria

en: Please select a category..
pl: Proszę wybierz kategorie..

en: Post Content
pl: Treść postu

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: Upload an Image
pl: Prześlij obraz

en: Add another image
pl: Dodaj kolejne zdjęcie

en: Human verification: leave this field empty.
pl: Weryfikacja przez człowieka: pozostaw to pole puste.

en: Submit Post
pl: Prześlij post

en: Reset form
pl: Zresetować formularz

en: View full post
pl: Wyświetl pełny wpis

en: Get USP Pro for unlimited forms!
pl: Uzyskaj USP Pro dla nieograniczonej liczby formularzy!

en: Go Pro
pl: Bądź profesjonalny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
pl: Nadaj USP 5-gwiazdkową ocenę na WordPress.org

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
pl: Oceń tę wtyczkę & nbsp; & raquo;

en: WP Post (recommended)
pl: WP Post (zalecane)

en: WP Page
pl: Strona WP

en: HTML5 Form + Default CSS
pl: Formularz HTML5 + domyślny CSS

en: (Recommended)
pl: (Zalecana)

en: HTML5 Form + Disable CSS
pl: Formularz HTML5 + wyłącz CSS

en: (Provide your own styles)
pl: (Podaj własne style)

en: Custom Form + Custom CSS
pl: Niestandardowy formularz + niestandardowy arkusz CSS

en: (Provide your own form template &amp; styles)
pl: (Podaj swój własny szablon formularza i style)

en: Auto-display before post content
pl: Automatyczne wyświetlanie przed treścią postu

en: Auto-display after post content
pl: Automatyczne wyświetlanie po treści posta

en: Do not auto-display submitted images
pl: Nie wyświetlaj automatycznie przesłanych obrazów

en: Do not auto-display submitted email
pl: Nie wyświetlaj automatycznie przesłanych wiadomości e-mail

en: Do not auto-display submitted URL
pl: Nie wyświetlaj automatycznie przesłanego adresu URL

en: Do not auto-display the Custom Field
pl: Nie wyświetlaj automatycznie pola niestandardowego

en: Display and require
pl: Wyświetl i wymagaj

en: Display but do not require
pl: Wyświetl, ale nie wymagaj

en: Disable this field
pl: Wyłącz to pole

en: (Visit
pl: (Odwiedzić

en: to configure options)
pl: skonfigurować opcje)

en: Challenge Question
pl: Pytanie o wyzwanie

en: Post Images
pl: Opublikuj obrazy

en: Display
pl: Pokaz

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Image Uploads
pl: Przesyłanie obrazów

en: Draft
pl: Wersja robocza

en: Pending (default)
pl: Oczekujące (domyślne)

en: Publish immediately
pl: Opublikuj natychmiast

en: Publish after 1 approved post
pl: Opublikuj po 1 zatwierdzonym wpisie

en: Publish after
pl: Opublikuj po

en:  approved posts
pl:  zatwierdzone posty

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
pl: Wystąpił błąd. Upewnij się, że dodałeś tytuł, treść i że przesłałeś tylko zdjęcia.

en: Please select your image(s) to upload.
pl: Wybierz obraz (y) do przesłania.

en: Success! Thank you for your submission.
pl: Powodzenie! Dziękujemy za zgłoszenie.

en: Email
pl: E-mail

en: Toggle all panels
pl: Przełącz wszystkie panele

en: We need your support!
pl: Potrzebujemy Twojego wsparcia!

en: Make a donation via PayPal
pl: Przekaż darowiznę za pośrednictwem PayPal

en: make a donation
pl: ofiarować

en: and/or
pl: i / lub

en: Rate and review at the Plugin Directory
pl: Oceń i opisz w katalogu wtyczek

en: give this plugin a 5-star rating
pl: daj tej wtyczce 5 gwiazdek

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
pl: Twoje hojne wsparcie umożliwia ciągły rozwój tej darmowej wtyczki. Dziękuję Ci!

en: Check this box if you have shown support
pl: Zaznacz to pole, jeśli pokazałeś wsparcie

en: Overview
pl: Przegląd

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
pl: umożliwia odwiedzającym przesyłanie postów i przesyłanie zdjęć z poziomu strony głównej witryny.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
pl: Aby uzyskać zaawansowaną funkcjonalność i nieograniczoną liczbę formularzy, sprawdź

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
pl: & mdash; najlepsze rozwiązanie dla treści generowanych przez użytkowników.

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Display the form
pl: Wyświetl formularz

en: Plugin Homepage
pl: Strona domowa wtyczki

en: If you like this plugin, please
pl: Jeśli podoba ci się ta wtyczka, proszę

en: THANK YOU for your support!
pl: Dziękuję za Twoje wsparcie!

en: give it a 5-star rating
pl: nadaj mu ocenę 5 gwiazdek

en: Unlimited front-end forms
pl: Nieograniczone formularze front-end

en: Get USP Pro
pl: Uzyskaj USP Pro

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
pl: Skonfiguruj ustawienia dla przesłanych przez użytkowników postów.

en: Form Fields
pl: Pola formularzy

en: User Name
pl: Nazwa Użytkownika

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User URL
pl: Adres URL użytkownika

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: Note that the default settings work fine for most cases.
pl: Pamiętaj, że domyślne ustawienia działają prawidłowo w większości przypadków.

en: Form Style
pl: Styl formularza

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
pl: Za pomocą tej opcji możesz skopiować domyślne szablony wtyczki:

en: ..and upload them into a directory named
pl: ..i prześlij je do katalogu o nazwie

en: in your theme:
pl: w twoim motywie:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
pl: Umożliwi to dostosowanie formularza i stylów zgodnie z potrzebami. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz sekcję "Niestandardowy formularz zgłoszeniowy" w dziale

en: Installation Docs
pl: Dokumenty instalacyjne

en: FYI: here is a
pl: FYI: oto jest

en: list of USP CSS selectors
pl: lista selektorów CSS USP

en: Include JavaScript
pl: Dołącz JavaScript

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz dołączyć zewnętrzne pliki JavaScript (zalecane).

en: Targeted Loading
pl: Ukierunkowane ładowanie

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages.
pl: Domyślnie zewnętrzny kod CSS & amp; Pliki JavaScript są ładowane na każdej stronie. Tutaj możesz podać adres URL formularza USP, aby załadować zasoby tylko na tej stronie. Uwaga: pozostaw puste, aby załadować na wszystkich stronach.

en: Post Type
pl: Typ postu

en: Submit posts as WP Posts or Pages
pl: Prześlij posty jako posty lub strony WP

en: Post Status
pl: Opublikuj status

en: Post Status for submitted posts
pl: Stan postu dla przesłanych postów

en: Redirect URL
pl: Przekierowanie URL

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
pl: Podaj adres URL, aby przekierować użytkownika po jego przesłaniu. Pozostaw puste, aby przekierować z powrotem do bieżącej strony.

en: Success Message
pl: Wiadomość powitalna

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
pl: Komunikat o powodzeniu wyświetlany, jeśli zgłoszenie się powiodło. Podstawowe znaczniki są dozwolone.

en: Error Message
pl: Komunikat o błędzie

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
pl: Ogólny komunikat o błędzie wyświetlany, gdy nie można przesłać zgłoszenia. Podstawowe znaczniki są dozwolone.

en: Custom Content
pl: Treść niestandardowa

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
pl: Niestandardowy tekst / znaczniki, które należy dołączyć przed formularzem zgłoszeniowym. Pozostaw puste, aby wyłączyć.

en: Rich Text Editor
pl: Bogaty edytor tekstu

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz włączyć edytowanie tekstu sformatowanego WP dla przesłanych postów.

en: Unique Titles
pl: Unikalne tytuły

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
pl: Wymagaj, by nadesłane posty były unikatowe (przydatne w zapobieganiu wielokrotnemu / duplikowaniu przesłanych postów).

en: Disable Required
pl: Wyłącz Wymagane

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
pl: Wyłącz wszystkie wymagane atrybuty w domyślnych polach formularza (przydatne przy rozwiązywaniu problemów z komunikatami o błędach).

en: Enable Shortcodes
pl: Włącz Shortcodes

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
pl: Włącz krótkie kody w widżetach. Domyślnie WordPress nie włącza shortcodów w widżetach.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
pl: To ustawienie włącza wszystkie / wszystkie skróty w widżetach (nawet krótkie kody z innych wtyczek).

en: Disable IP Tracking
pl: Wyłącz śledzenie IP

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
pl: Domyślnie USP rejestruje adres IP każdego przesłanego postu. Zaznacz to pole, aby wyłączyć śledzenie IP.

en: Display Checkbox
pl: Wyświetl pole wyboru

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
pl: Wyświetlaj niestandardowe pole wyboru w formularzu (przydatne dla GDPR, zgadzasz się na warunki, itp.)

en: Checkbox Name
pl: Nazwa pola wyboru

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
pl: Używaj tylko znaków alfanumerycznych, podkreśleń i myślników. Jeśli nie masz pewności, użyj domyślnej nazwy:

en: Checkbox Error
pl: Błąd Checkbox

en: Error message displayed if user does not check the box.
pl: Komunikat o błędzie wyświetlany, jeśli użytkownik nie zaznaczy pola.

en: Checkbox Text
pl: Tekst w polu wyboru

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
pl: Tekst wyświetlany obok pola wyboru. Wskazówka: użyj nawiasów klamrowych do wyprowadzania nawiasów trójkątnych, na przykład:

en: Categories
pl: Kategorie

en: Select which categories may be assigned to submitted posts (click to toggle)
pl: Wybierz kategorie, które mogą być przypisane do przesłanych postów (kliknij, aby przełączyć)

en: Hidden/Default Category
pl: Kategoria ukryta / domyślna

en: Use a hidden field for the post category. This may be used to specify a default category when the category field is disabled.
pl: Użyj ukrytego pola dla kategorii postów. Może to być użyte do określenia domyślnej kategorii, gdy pole kategorii jest wyłączone.

en: Category ID for Hidden Field
pl: Identyfikator kategorii dla pola ukrytego

en: Specify the ID of the category to use for the &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; option.
pl: Podaj identyfikator kategorii, która ma być używana dla kategorii "Ukryta / domyślna kategoria" & rdquo; opcja.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Assigned Author
pl: Przypisany autor

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
pl: Określ użytkownika, któremu należy przypisać rolę autora do przesłanych postów.

en: Registered Username
pl: Zarejestrowana Nazwa Użytkownika

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
pl: Użyj zarejestrowanej nazwy użytkownika jako autora postu. Obowiązuje, gdy osoba przesyłająca formularz jest zalogowana do WordPress.

en: User Profile URL
pl: Adres URL profilu użytkownika

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
pl: Użyj adresu URL profilu zarejestrowanego użytkownika jako wartości pola adresu URL. Obowiązuje, gdy osoba przesyłająca formularz jest zalogowana do WordPress.

en: Require User Login
pl: Wymagaj logowania użytkownika

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
pl: Wymagaj, aby użytkownicy byli zalogowani do WordPressa w celu wyświetlenia / wysłania formularza

en: Disable Replace Author
pl: Wyłącz opcję Zastąp autora

en: Do not replace post author with submitted user name
pl: Nie zastępuj autora postu przesłaną nazwą użytkownika

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
pl: Tutaj możesz zmienić nazwę i etykietę używaną przez pole niestandardowe. Możesz włączyć to pole, korzystając z powyższego ustawienia pól formularzy.

en: Custom Field Name
pl: Niestandardowa nazwa pola

en: Custom Field Label
pl: Niestandardowa etykieta pola

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
pl: Zostanie to wyświetlone jako etykieta pola w formularzu. Domyślnie: Pole niestandardowe

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
pl: Aby zapobiec spamowi, wpisz pytanie, które użytkownicy muszą odpowiedzieć przed przesłaniem formularza.

en: Challenge Response
pl: Odpowiedź na wyzwanie

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
pl: Wpisz poprawną odpowiedź * tylko * na pytanie dotyczące wyzwania.

en: Case-sensitivity
pl: Rozróżnianie wielkości liter

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz, aby w odpowiedzi na wyzwanie były rozróżniane małe i wielkie litery.

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
pl: Aby włączyć Google reCAPTCHA, wpisz klucze publiczne i prywatne.

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Enter your Public Key
pl: Wprowadź swój klucz publiczny

en: Private Key
pl: Prywatny klucz

en: Enter your Private Key
pl: Wprowadź swój klucz prywatny

en: Email Alerts
pl: powiadomienia email

en: Receive Email Alert
pl: Otrzymuj powiadomienie e-mailem

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia pocztą e-mail o nowych przesłanych postach.

en: Enable HTML Format
pl: Włącz format HTML

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
pl: Zaznacz to pole, aby włączyć format HTML dla alertów e-mail.

en: Email Address for Alerts
pl: Adres e-mail dla alertów

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
pl: Jeśli zaznaczyłeś to pole, aby otrzymywać powiadomienia e-mailem, podaj tutaj adresy, na które e-maile mają być wysyłane.

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
pl: Wielu odbiorców może być dołączonych przecinkami, na przykład:

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
pl: Email & ldquo; From & rdquo; Adres

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
pl: Tutaj możesz dostosować adres (y) używany w & bdquo; Od & rdquo; nagłówek (zobacz często zadawane pytania dotyczące wtyczek).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
pl: Jeśli w poprzednim ustawieniu podano wiele adresów, podaj równą liczbę && bdquo; Od & rdquo; adresy dla tego ustawienia (w tej samej kolejności).

en: Email Alert Subject
pl: Temat alertu e-mail

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
pl: Wiersz tematu powiadomień e-mail. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego wiersza tematu. Uwaga: możesz użyć następujących zmiennych:

en: Email Alert Message
pl: Powiadomienie o wiadomości e-mail

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
pl: Wiadomość dla powiadomień e-mail. Pozostaw puste, aby użyć domyślnej wiadomości. Uwaga: możesz użyć następujących zmiennych:

en: Featured Image
pl: Przedstawiony obraz

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
pl: Ustaw przesłane obrazy jako Polecane obrazy. Wymaga obsługi motywów dla polecanych obrazów (np. Post Thumbnails).

en: Upload Message
pl: Prześlij wiadomość

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
pl: Wiadomość wyświetlana obok pola przesyłania. Przydatne do określenia wytycznych dotyczących przesyłania / zasad / itp. Podstawowe znaczniki dozwolone.

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
pl: & ldquo; Dodaj kolejne zdjęcie & rdquo; połączyć

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
pl: Niestandardowy znacznik dla & bdquo; Dodaj kolejne zdjęcie & rdquo; połączyć. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego znacznika (zalecane).

en: Minimum number of images
pl: Minimalna liczba zdjęć

en: Specify the minimum number of images.
pl: Określ minimalną liczbę obrazów.

en: Maximum number of images
pl: Maksymalna liczba zdjęć

en: Specify the maximum number of images.
pl: Określ maksymalną liczbę obrazów.

en: Minimum image width
pl: Minimalna szerokość obrazu

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
pl: Określ minimalną szerokość (w pikselach) dla przesłanych obrazów.

en: Minimum image height
pl: Minimalna wysokość obrazu

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
pl: Określ minimalną wysokość (w pikselach) dla przesłanych obrazów.

en: Maximum image width
pl: Maksymalna szerokość obrazu

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
pl: Określ maksymalną szerokość (w pikselach) przesłanych obrazów.

en: Maximum image height
pl: Maksymalna wysokość obrazu

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
pl: Określ maksymalną wysokość (w pikselach) dla przesłanych obrazów.

en: More Options
pl: Więcej możliwości

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
pl: Aby uzyskać więcej opcji, takich jak możliwość przesyłania innych typów plików (takich jak PDF, Word, Zip, wideo i inne), sprawdź

en: Go Pro!
pl: Bądź profesjonalny!

en: Auto-Display Content
pl: Automatycznie wyświetlaj treść

en: Auto-Display Images
pl: Automatyczne wyświetlanie obrazów

en: Auto-display user-submitted images:
pl: Automatyczne wyświetlanie obrazów przesłanych przez użytkowników:

en: Image Markup
pl: Oznaczenie obrazu

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla każdego przesłanego obrazu (po włączeniu automatycznego wyświetlania). Mogą korzystać

en: and
pl: i

en: Auto-Display Email
pl: Automatycznie wyświetlaj wiadomość e-mail

en: Auto-display user-submitted email:
pl: Automatycznie wyświetlaj e-maile wysłane przez użytkowników:

en: Email Markup
pl: Znaczniki e-mail

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla przesłanego adresu e-mail (gdy włączony jest automatyczny wyświetlacz). Mogą korzystać

en: Auto-Display URL
pl: Automatycznie wyświetlany adres URL

en: Auto-display user-submitted URL:
pl: Automatycznie wyświetlaj URL przesłany przez użytkownika:

en: URL Markup
pl: Oznaczenie adresu URL

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla przesłanego adresu URL (gdy włączony jest autowyświetlanie). Mogą korzystać

en: Auto-Display Custom Field
pl: Automatycznie wyświetlaj niestandardowe pole

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
pl: Automatycznie wyświetlaj niestandardowe pole przesłane przez użytkownika:

en: Custom Field Markup
pl: Niestandardowy znacznik pola

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla przesłanego pola niestandardowego (w przypadku włączenia automatycznego wyświetlania). Mogą korzystać

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Display the Form
pl: Wyświetl formularz

en: Post-Submit Form
pl: Formularz po przesłaniu

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
pl: USP pozwala wyświetlać formularz zgłoszenia końcowego w dowolnym miejscu w witrynie.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
pl: Użyj krótkiego kodu, aby wyświetlić formularz na dowolnym WP postu lub stronie:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
pl: Lub użyj tagu szablonu, aby wyświetlić formularz w dowolnym miejscu szablonu szablonu:

en: Login/Register Form
pl: Zaloguj się / zarejestruj formularz

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
pl: Możesz także wyświetlić formularz, który umożliwia użytkownikom logowanie, rejestrowanie lub resetowanie hasła.

en: Display Submitted Posts
pl: Wyświetl przesłane posty

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
pl: Użyj tego skrótu, aby wyświetlić listę przesłanych postów na dowolnym WP postu lub stronie:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
pl: Lub użyj tagu szablonu, aby wyświetlić listę przesłanych postów w dowolnym miejscu szablonu:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
pl: Oto kilka przykładów pokazujących, jak skonfigurować ten shortcode:

en: Display Image Gallery
pl: Wyświetl galerię obrazów

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
pl: Użyj tego skrótu, aby wyświetlić galerię przesłanych zdjęć dla każdego przesłanego postu:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
pl: Lub użyj tagu szablonu, aby wyświetlić galerię obrazów w dowolnym miejscu szablonu:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
pl: Możesz dostosować używając następujących atrybutów:

en: Reset Form Button
pl: Zresetuj przycisk formularza

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
pl: Ten shortcode wyświetla łącze, które resetuje formularz do jego pierwotnego stanu:

en: This shortcode accepts the following attributes:
pl: Ten shortcode akceptuje następujące atrybuty:

en: Note that the url attribute accepts
pl: Pamiętaj, że atrybut url akceptuje

en: to get the current URL.
pl: , aby uzyskać aktualny adres URL.

en: Access Control
pl: Kontrola dostępu

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
pl: USP udostępnia trzy krótkie kody do kontrolowania dostępu i ograniczania zawartości.

en: Display content only to users with a specific capability:
pl: Wyświetlaj zawartość tylko dla użytkowników o określonej zdolności:

en: Display content to logged-in users:
pl: Wyświetl zawartość dla zalogowanych użytkowników:

en: Display content to visitors only:
pl: Wyświetlaj treść tylko dla odwiedzających:

en: Tip:
pl: Wskazówka:

en: to include markup in the deny message, you can use
pl: Aby włączyć znaczniki w wiadomości odmowy, możesz użyć

en: to output
pl: na wyjście

en: Example
pl: Przykład

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
pl: Jeśli użytkownik jest zalogowany, wyświetl formularz post-submit; lub jeśli użytkownik nie jest zalogowany, wyświetl formularz logowania:

en: Restore Defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
pl: Pozostaw tę opcję wyłączoną, aby zapamiętać swoje ustawienia. Lub, aby kontynuować i przywrócić domyślne opcje wtyczek: zaznacz pole, zapisz ustawienia, a następnie dezaktywuj / ponownie aktywuj wtyczkę.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
pl: Przywróć domyślne opcje po dezaktywacji / reaktywacji wtyczki.

en: Show Support
pl: Pokaż wsparcie

en: by
pl: przez

en: Jeff Starr on Twitter
pl: Jeff Starr na Twitterze

en: Obsessive Web Design &amp; Development
pl: Obsessive Web Design & amp; Rozwój

en: Save Preference
pl: Zapisz preferencję

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić wszystkie domyślne opcje? (tej czynności nie można cofnąć)

en: Perishable Press Books
pl: Nie psujące się książki prasowe

en: Donate via PayPal
pl: Przekaż darowiznę przez PayPal

en: books
pl: książki

en: plugins
pl: wtyczki

en: donation
pl: darowizna

en: Thank you for using
pl: Dziękujemy za użycie

en: Please show support by purchasing one of my
pl: Proszę pokazać wsparcie, kupując jedno z moich

en: or
pl: lub

en: or by making a
pl: lub przez zrobienie

en: Your generous support helps to ensure future development of
pl: Twoje hojne wsparcie pomaga zapewnić przyszły rozwój

en: and is greatly appreciated.
pl: i jest bardzo doceniany.

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
pl: Darowizna o dowolnej wielkości pomaga mi w dalszym rozwoju tej darmowej wtyczki i innych niesamowitych zasobów WordPress.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
pl: Umożliwia odwiedzającym przesyłanie postów i zdjęć z dowolnego miejsca w witrynie.
