USP 20180511 - en to sl translation catalogue (311 entries)

en:  approved posts
sl:  odobrena delovna mesta

en:  file
sl:  mapa

en:  file required
sl:  zahtevana datoteka

en:  files
sl:  datoteke

en:  files required
sl:  zahtevane datoteke

en:  or higher, and has been deactivated!
sl:  ali višje, in je bil deaktiviran!

en:  pixels
sl:  pikslov

en:  required
sl:  zahtevano

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
sl: & ldquo; Dodaj drugo sliko & rdquo; povezavo

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
sl: & mdash; končna rešitev za vsebine, ki jih ustvarijo uporabniki.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
sl: (Navedite svojo lastno predlogo in sloge)

en: (Provide your own styles)
sl: (Navedite svoje lastne sloge)

en: (Recommended)
sl: (Priporočeno)

en: (Visit
sl: (Obiščite

en: ..and upload them into a directory named
sl: .. in jih naložite v imenik imenovan

en: Access Control
sl: Nadzor dostopa

en: Add another image
sl: Dodaj novo sliko

en: An error occurred. Please go back and try again.
sl: Pojavila se je napaka. Prosimo, pojdite nazaj in poskusite znova.

en: Antispam Question
sl: Antispam vprašanje

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
sl: Vsaka donacija velikosti mi pomaga nadaljevati z razvojem tega brezplačnega vtičnika in drugih super WordPress virov.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
sl: Ali ste prepričani, da želite obnoviti vse privzete možnosti? (tega dejanja ni mogoče razveljaviti)

en: Assigned Author
sl: Dodeljeni avtor

en: Auto-Display Content
sl: Samodejno prikazovanje vsebine

en: Auto-Display Custom Field
sl: Samodejno prikazno polje po meri

en: Auto-Display Email
sl: Samodejno prikazovanje e-pošte

en: Auto-Display Images
sl: Samodejno prikazovanje slik

en: Auto-Display URL
sl: URL samodejnega prikaza

en: Auto-display after post content
sl: Samodejno prikazovanje po objavljeni vsebini

en: Auto-display before post content
sl: Samodejno prikazovanje pred objavo po vsebini

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
sl: Samodejno prikazovanje uporabniškega polja po meri:

en: Auto-display user-submitted URL:
sl: Samodejno prikazovanje URL-ja, ki ga pošlje uporabnik:

en: Auto-display user-submitted email:
sl: Samodejno prikaži e-pošto, ki jo pošlje uporabnik:

en: Auto-display user-submitted images:
sl: Samodejno prikazovanje uporabniških slik:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
sl: Privzeto USP zabeleži naslov IP z vsako oddano objavo. Označite to polje, da onemogočite vse sledenje IP-jem.

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages.
sl: Privzeto je zunanji CSS & amp; Datoteke JavaScript so naložene na vsaki strani. Tukaj lahko določite URL obrazca USP, da naložite vire samo na tej strani. Opomba: pustite prazno, da naložite vse strani.

en: Case-sensitivity
sl: Čustvena občutljivost

en: Categories
sl: Kategorije

en: Category ID for Hidden Field
sl: ID kategorije za skrito polje

en: Challenge Question
sl: Izziv vprašanje

en: Challenge Response
sl: Odgovor na izziv

en: Check this box if you have shown support
sl: Označite to polje, če ste pokazali podporo

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
sl: Označite to polje, če želite, da je odgovor na izziv občutljiv na velike in male črke.

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
sl: Označite to polje, če želite biti obveščeni po e-pošti za nove prispevke.

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
sl: Označite to polje, če želite omogočiti WP bogato urejanje besedila za predložene objave.

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
sl: Označite to polje, če želite vključiti zunanje datoteke JavaScript (priporočeno).

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
sl: Označite to polje, da omogočite format HTML za e-poštna opozorila.

en: Checkbox Error
sl: Napaka checkbox

en: Checkbox Name
sl: Ime potrditvenega polja

en: Checkbox Text
sl: Besedilo potrditvenega polja

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
sl: Konfigurirajte nastavitve za uporabniško poslane objave.

en: Correct captcha required
sl: Zahtevana je pravilna captcha

en: Custom Content
sl: Vsebina po meri

en: Custom Field
sl: Polje po meri

en: Custom Field Label
sl: Oznaka polja po meri

en: Custom Field Markup
sl: Označevanje po meri

en: Custom Field Name
sl: Ime polja po meri

en: Custom checkbox required
sl: Potrdilo po meri je obvezno

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
sl: Oznaka po meri za & ldquo; Dodaj drugo sliko & rdquo; povezavo. Pustite prazno, da uporabite privzeto oznako (priporočeno).

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
sl: Besedilo / oznaka po meri mora biti vključena pred obrazcem za predložitev. Pustite prazno, da ga onemogočite.

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Disable IP Tracking
sl: Onemogočanje sledenja IP-jem

en: Disable Replace Author
sl: Onemogoči nadomestni avtor

en: Disable Required
sl: Onemogoči obvezno

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
sl: Onemogočite vse zahtevane atribute na privzetih obrazcih (uporabni so za odpravljanje napak pri sporočilih o napakah).

en: Disable this field
sl: Onemogoči to polje

en: Display
sl: Zaslon

en: Display Checkbox
sl: Potrditveno polje Prikaži

en: Display Image Gallery
sl: Prikaži slikovno galerijo

en: Display Submitted Posts
sl: Prikaži predložene objave

en: Display and require
sl: Prikazati in zahtevati

en: Display but do not require
sl: Prikaz, vendar ne zahtevajo

en: Display content only to users with a specific capability:
sl: Prikaz vsebine samo uporabnikom z določeno zmožnostjo:

en: Display content to logged-in users:
sl: Prikaz vsebine prijavljenim uporabnikom:

en: Display content to visitors only:
sl: Prikazovanje vsebine samo obiskovalcem:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
sl: Prikažite potrditveno polje po meri na vašem obrazcu (koristen za GDPR, se strinjate s pogoji, itd.)

en: Display the Form
sl: Prikažite obrazec

en: Display the form
sl: Prikažite obrazec

en: Do not auto-display submitted URL
sl: Ne pošiljajte samodejno prikazanega URL-ja

en: Do not auto-display submitted email
sl: Ne pošiljajte samodejno prikazane e-pošte

en: Do not auto-display submitted images
sl: Ne pošiljajte samodejno prikazanih slik

en: Do not auto-display the Custom Field
sl: Ne samodejno prikaži polja po meri

en: Do not replace post author with submitted user name
sl: Ne nadomestite objavnega avtorja s predloženim uporabniškim imenom

en: Donate via PayPal
sl: Donirajte preko PayPal

en: Draft
sl: Osnutek

en: Duplicate post title. Please try again.
sl: Podvojeni naslovni naslov. Prosim poskusite ponovno.

en: Email
sl: E-naslov

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
sl: E-pošta & ldquo; Od & rdquo; Naslov

en: Email Address for Alerts
sl: E-poštni naslov za opozorila

en: Email Alert Message
sl: Sporočilo o e-pošti

en: Email Alert Subject
sl: Naslov za opozorilo o e-pošti

en: Email Alerts
sl: Opozorila e-pošte

en: Email Markup
sl: Oznaka e-pošte

en: Enable HTML Format
sl: Omogoči format HTML

en: Enable Shortcodes
sl: Omogoči kratke kode

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
sl: Omogočite kratke kode v pripomočkih. WordPress privzeto ne omogoča kratkih kode v pripomočkih.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
sl: Omogoča obiskovalcem, da pošiljajo objave in slike od koder koli na vašem spletnem mestu.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
sl: Vnesite * samo * pravilen odgovor na izzivno vprašanje.

en: Enter your Private Key
sl: Vnesite svoj zasebni ključ

en: Enter your Public Key
sl: Vnesite javni ključ

en: Error Message
sl: Obvestilo o napaki

en: Error message displayed if user does not check the box.
sl: Prikaže se sporočilo o napaki, če uporabnik ne preveri polja.

en: Error:
sl: Napaka:

en: Example
sl: Primer

en: FYI: here is a
sl: FYI: tukaj je

en: Featured Image
sl: Predstavljena slika

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
sl: Datoteka ni naložena. Preverite datoteko in poskusite znova.

en: File type not allowed (please upload images only)
sl: Vrsta datoteke ni dovoljena (prosimo, naložite samo slike)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
sl: Za napredne funkcionalnosti in neomejene oblike, si oglejte

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
sl: Za več možnosti, kot je možnost nalaganja drugih vrst datotek (npr. PDF, Word, Zip, videoposnetki in drugo), preverite

en: Form Fields
sl: Območja obrazca

en: Form Style
sl: Slog obrazca

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
sl: Splošno sporočilo o napaki, ki je prikazano, če ne uspe ponovitev. Osnovna oznaka je dovoljena.

en: Get USP Pro for unlimited forms!
sl: Get USP Pro za neomejene oblike!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
sl: Dajte USPu oceno s 5 zvezdicami na WordPress.org

en: Go Pro
sl: Postani profesionalec

en: Go Pro!
sl: Postani profesionalec!

en: HTML5 Form + Default CSS
sl: Obrazec HTML5 Form + Default CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
sl: HTML5 obrazec + Onemogoči CSS

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
sl: Tukaj je nekaj primerov, ki prikazujejo, kako konfigurirati to kratko kodo:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
sl: Tukaj lahko spremenite ime in oznako, ki jo uporablja polje po meri. To polje lahko omogočite prek nastavitve Form Fields, zgoraj.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
sl: Tukaj lahko prilagodite naslove, ki se uporabljajo za & ldquo; From & rdquo; glava (glej pogosta vprašanja o vtičnicah za informacije).

en: Hidden/Default Category
sl: Skrita / privzeta kategorija

en: Human verification: leave this field empty.
sl: Človekovo preverjanje: pustite to polje prazno.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
sl: Če so v prejšnji nastavitvi določene več naslovov, vključite enako število & ldquo; Od & rdquo; naslove za to nastavitev (v istem vrstnem redu).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
sl: Če je uporabnik prijavljen, prikažite obrazec po predložitvi; ali če uporabnik ni prijavljen, prikažite prijavni obrazec:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
sl: Če ste označili polje za prejemanje e-poštnih opozoril, tu navedite naslove, na katere je treba poslati e-poštna sporočila.

en: If you like this plugin, please
sl: Če vam je všeč ta vtičnik, prosim

en: Image Markup
sl: Označevanje slike

en: Image Uploads
sl: Nalaganje slik

en: Image height exceeds maximum
sl: Višina slike presega največ

en: Image width exceeds maximum
sl: Širina slike presega največ

en: Include JavaScript
sl: Vključi JavaScript

en: Installation Docs
sl: Namestitveni dokumenti

en: Jeff Starr on Twitter
sl: Jeff Starr na Twitterju

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
sl: To možnost onemogočite, če želite zapomniti svoje nastavitve. Ali, da nadaljujete in obnovite privzete možnosti vtičnika: potrdite polje, shranite nastavitve in nato deaktivirajte / ponovno aktivirajte vtičnik.

en: Login/Register Form
sl: Prijava / registracija obrazca

en: Make a donation via PayPal
sl: Naročite donacijo preko PayPal

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
sl: Oznaka, ki jo želite uporabiti za vsako poslano sliko (kadar je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
sl: Oznaka, ki jo želite uporabiti za poslano polje po meri (ko je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
sl: Oznaka, ki jo želite uporabiti za predloženi URL (ko je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
sl: Oznaka, ki jo želite uporabiti za predloženi e-poštni naslov (ko je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Maximum image height
sl: Najvišja višina slike

en: Maximum image width
sl: Največja širina slike

en: Maximum number of images
sl: Največje število slik

en: Maximum number of images exceeded
sl: Največje število slik je preseglo

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
sl: Sporočilo za opozorila po e-pošti. Pustite prazno, da uporabite privzeto sporočilo. Opomba: lahko uporabite naslednje spremenljivke:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
sl: Sporočilo, ki se prikaže poleg polja za nalaganje. Uporabno za navedbo vaših smernic / politike za nalaganje / itd. Dovoljena je osnovna oznaka.

en: Minimum image height
sl: Najmanjša višina slike

en: Minimum image height not met
sl: Najmanjša višina slike ni izpolnjena

en: Minimum image width
sl: Najmanjša širina slike

en: Minimum image width not met
sl: Najmanjša širina slike ni izpolnjena

en: Minimum number of images
sl: Najmanjše število slik

en: Minimum number of images not met
sl: Najmanjše število slik ni izpolnjeno

en: More Options
sl: Več možnosti

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
sl: Več prejemnikov je mogoče vključiti z vejico, tako:

en: Non-empty value for hidden field
sl: Neprazna vrednost za skrito polje

en: Note that the default settings work fine for most cases.
sl: V večini primerov veljajo privzete nastavitve.

en: Note that the url attribute accepts
sl: Upoštevajte, da atribut url sprejema

en: Obsessive Web Design &amp; Development
sl: Obsessive Web Design & amp; Razvoj

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
sl: Ali pa uporabite oznako predloge, da prikažete seznam predloženih objav kjerkoli v predlogi teme:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
sl: Ali pa uporabite oznako predloge za prikaz galerije slik kjerkoli v predlogi teme:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
sl: Ali pa z oznako predloge prikažite obrazec kjerkoli v predlogi teme:

en: Overview
sl: Pregled

en: Pending (default)
sl: Na čakanju (privzeto)

en: Perishable Press Books
sl: Pokvarljive tiskane knjige

en: Please
sl: Prosim

en: Please check your email and try again
sl: Preverite svoj e-poštni naslov in poskusite znova

en: Please complete the required fields.
sl: Prosimo, izpolnite potrebna polja.

en: Please return to the
sl: Prosim, vrnite se na

en: Please select a category..
sl: Izberite kategorijo ..

en: Please select your image(s) to upload.
sl: Prosimo, izberite svoje slike, ki jih želite naložiti.

en: Please show support by purchasing one of my
sl: Prosim pokaži podporo tako, da kupite enega od mojih

en: Plugin Homepage
sl: Spletna stran vtičnika

en: Plugin Settings
sl: Nastavitve vtičnika

en: Post Category
sl: Kategorija objave

en: Post Content
sl: Objava vsebine

en: Post Images
sl: Objavi slike

en: Post Status for submitted posts
sl: Status objave za predložene objave

en: Post Tags
sl: Objavi oznake

en: Post Title
sl: Naslov prispevka

en: Post Type
sl: Vrsta objave

en: Post category required
sl: Zahtevana kategorija pošte

en: Post content required
sl: Zahtevajte objavo vsebine

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
sl: Objava ni bila ustvarjena. Za pomoč se obrnite na skrbnika spletnega mesta.

en: Post tags required
sl: Zahteve po oznakah

en: Post title required
sl: Naslov zahtevanega naslova

en: Post-Submit Form
sl: Obrazec po predložitvi

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Publish after
sl: Objavite po

en: Publish after 1 approved post
sl: Objavite po 1 odobreni objavi

en: Publish immediately
sl: Objavite takoj

en: Rate and review at the Plugin Directory
sl: Ocenite in pregledajte v imeniku Plugin

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
sl: Oceni ta vtičnik & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
sl: Prejmite e-poštno opozorilo

en: Redirect URL
sl: URL za preusmeritev

en: Registered Username
sl: Registrirano uporabniško ime

en: Require User Login
sl: Zahtevajte uporabniško prijavo

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
sl: Zahtevajte, da so predloženi objavni naslovi edinstveni (koristni za preprečevanje večkratnih / podvojenih objav).

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
sl: Zahtevajte, da se uporabniki prijavijo v WordPress, če si želite ogledati / oddati obrazec

en: Reset Form Button
sl: Gumb za ponastavitev obrazca

en: Reset form
sl: Ponastavitev obrazca

en: Restore Defaults
sl: Obnoviti privzete nastavitve

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
sl: Obnovitev privzetih možnosti ob deaktivaciji / ponovnem vklopu vtičnika.

en: Return to form
sl: Vrni se v obrazec

en: Rich Text Editor
sl: Obogaten urejevalnik besedil

en: Save Preference
sl: Shrani prednost

en: Save Settings
sl: Shrani nastavitve

en: Select which categories may be assigned to submitted posts (click to toggle)
sl: Izberite, katere kategorije se lahko dodelijo za poslane objave (kliknite, da preklopite)

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
sl: Nastavite poslane slike kot priljubljene slike. Zahteva tematsko podporo za predstavljene slike (slikovna sporočila po e-pošti).

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Show Support
sl: Pokaži podporo

en: Show USP Posts
sl: Pokaži USP objave

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
sl: Določite URL, ki ga bo uporabnik preusmeril po pojavi. Pustite prazno, da se preusmeri nazaj na trenutno stran.

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
sl: Določite največjo višino (v slikovnih pikah) za naložene slike.

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
sl: Določite največjo širino (v slikovnih pikah) za naložene slike.

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
sl: Določite najmanjšo višino (v slikovnih pikah) za naložene slike.

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
sl: Določite najmanjšo širino (v slikovnih pikah) za naložene slike.

en: Specify the ID of the category to use for the &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; option.
sl: Določite ID kategorije, ki jo želite uporabiti za kategorijo »Skrita / privzeto« & rdquo; možnost.

en: Specify the maximum number of images.
sl: Določite največje število slik.

en: Specify the minimum number of images.
sl: Določite najmanjše število slik.

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
sl: Navedite uporabnika, ki ga je treba dodeliti kot avtor za predložene objave.

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
sl: Vrstica za e-poštna opozorila. Pustite prazno, da uporabite privzeto vrstico. Opomba: lahko uporabite naslednje spremenljivke:

en: Submit Post
sl: Pošlji sporočilo

en: Submit posts as WP Posts or Pages
sl: Pošljite objavo kot delovna mesta ali strani WP

en: Submitter Email:
sl: Pošiljatelj e-pošta:

en: Submitter IP:
sl: Pošiljatelj IP:

en: Submitter Name:
sl: Ime pošiljatelja:

en: Submitter URL:
sl: URL pošiljatelja:

en: Success Message
sl: Sporočilo o uspehu

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
sl: Sporočilo o uspehu, ki se prikaže, če je uspešno predvajanje. Osnovna oznaka je dovoljena.

en: Success! Thank you for your submission.
sl: Uspeh! Hvala za vašo oddajo.

en: THANK YOU for your support!
sl: Hvala za tvojo podporo!

en: Targeted Loading
sl: Ciljno nakladanje

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
sl: Besedilo se prikaže poleg potrditvenega polja. Namig: uporabite kodne oklepaje v izhodnih kotnih oklepajih, na primer:

en: Thank you for using
sl: Hvala za uporabo

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
sl: To vam bo omogočilo, da prilagodite obliko in sloge po želji. Za več informacij si oglejte razdelek »Obrazec za predložitev«

en: The file(s) could not be uploaded
sl: Datoteke ni bilo mogoče naložiti

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
sl: Prišlo je do napake. Prepričajte se, da ste dodali naslov, nekaj vsebine in da ste naložili samo slike.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
sl: Ta nastavitev omogoča vse / vse kratke kode v pripomočkih (tudi kratke kode iz drugih vtičnikov).

en: This shortcode accepts the following attributes:
sl: Ta kratka koda sprejema naslednje atribute:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
sl: Ta kratka koda prikazuje povezavo, ki ponastavi obrazec v prvotno stanje:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
sl: To bo prikazano kot oznaka polja na obrazcu. Privzeto: polje po meri

en: Tip:
sl: Nasvet:

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
sl: Če želite omogočiti Google reCAPTCHA, vnesite javne in zasebne ključe.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
sl: Če želite preprečiti vsiljeno pošto, vnesite vprašanje, na katerega morajo uporabniki odgovoriti, preden pošljejo obrazec.

en: Toggle all panels
sl: Preklopite vse plošče

en: URL Markup
sl: Označevanje URL-jev

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
sl: USP vam omogoča prikaz obrazca po predložitvi kjerkoli na vašem spletnem mestu.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
sl: USP ponuja tri kratke kode za nadzor dostopa in omejitev vsebine.

en: Unique Titles
sl: Edinstveni naslovi

en: Unlimited front-end forms
sl: Neomejene oblike spredaj

en: Upload Message
sl: Naloži sporočilo

en: Upload an Image
sl: Naložite sliko

en: Use a hidden field for the post category. This may be used to specify a default category when the category field is disabled.
sl: Za kategorijo objav uporabite skrito polje. To se lahko uporabi za določitev privzete kategorije, če je polje kategorije onemogočeno.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
sl: Uporabljajte samo alfanumerične, podčrtaje in pomišljaje. Če niste prepričani, uporabite privzeto ime:

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
sl: Uporabite registrirani uporabniški profil & rsquo; s s URL-ja kot vrednost polja URL. Velja, ko je prijavitelj obrazca prijavljen v WordPress.

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
sl: Uporabite registrirano uporabniško ime kot objavo. Velja, ko je prijavitelj obrazca prijavljen v WordPress.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
sl: Uporabite kratko številko za prikaz obrazca na kateri koli WP objavi ali strani:

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
sl: Uporabite to kratko številko, da prikažete galerijo naloženih slik za vsako poslano objavo:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
sl: Uporabite to kratko številko, da prikažete seznam predloženih objav na kateri koli WP objavi ali stran:

en: User Email
sl: Uporabniška e-pošta

en: User Name
sl: Uporabniško ime

en: User Profile URL
sl: URL profila uporabnika

en: User Submitted Post
sl: Uporabniško poslana objava

en: User Submitted Post Info
sl: Uporabniško poslane informacije o objavi

en: User Submitted Posts
sl: Uporabniška sporočila

en: User URL
sl: Uporabniški URL

en: User URL required
sl: Potreben uporabniški URL

en: User email required
sl: Potreben uporabniški e-poštni naslov

en: User login required
sl: Potrebna je prijava uporabnika

en: User name required
sl: Potrebno uporabniško ime

en: Users
sl: Uporabniki

en: Verification
sl: Preverjanje

en: View full post
sl: Prikaži celotno objavo

en: WP Page
sl: WP stran

en: WP Post (recommended)
sl: WP Post (priporočeno)

en: We need your support!
sl: Potrebujemo vašo podporo!

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
sl: S to možnostjo lahko kopirate privzete predloge vtičnika:

en: WordPress Admin Area
sl: Administracija območja WordPress

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
sl: Prav tako lahko prikažete obrazec, ki uporabnikom omogoča prijavo, registracijo ali ponastavitev gesla.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
sl: Prilagodite lahko z uporabo katerega koli od naslednjih lastnosti:

en: Your Email
sl: Vaš e-poštni naslov

en: Your Name
sl: Tvoje ime

en: Your URL
sl: Vaš URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
sl: Vaša velikodušna podpora omogoča nadaljnji razvoj tega brezplačnega vtičnika. Hvala vam!

en: Your generous support helps to ensure future development of
sl: Vaša velikodušna podpora pomaga zagotoviti prihodnji razvoj

en: and
sl: in

en: and is greatly appreciated.
sl: in je zelo cenjen.

en: and/or
sl: in / ali

en: books
sl: knjige

en: by
sl: z

en: donation
sl: darovanje

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
sl: omogoča obiskovalcem, da pošiljajo objave in naložijo slike s sprednje strani vašega spletnega mesta.

en: give it a 5-star rating
sl: dajte ji oceno s 5 zvezdicami

en: give this plugin a 5-star rating
sl: dajte tej vtičnici oceno 5 zvezdic

en: in your theme:
sl: na svojo temo:

en: list of USP CSS selectors
sl: seznam selektorjev USP CSS

en: log in
sl: Vpiši se

en: make a donation
sl: darovati

en: or
sl: ali

en: or by making a
sl: ali z izdelavo a

en: plugins
sl: vtičniki

en: requires WordPress
sl: zahteva WordPress

en: to configure options)
sl: konfiguriranje možnosti)

en: to get the current URL.
sl: da dobite trenutni URL.

en: to include markup in the deny message, you can use
sl: lahko vključite označevanje v sporočilo o zavrnitvi, ki ga lahko uporabite

en: to output
sl: za izhod

en: to submit content!
sl: predloži vsebino!

en: to upgrade WordPress and try again.
sl: da nadgradite WordPress in poskusite znova.
