USP 20180511 - en to sr translation catalogue (323 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
sr: Кориснички поднесене поруке

en: requires WordPress
sr: захтева ВордПресс

en:  or higher, and has been deactivated!
sr:  или више, и је деактивиран!

en: Please return to the
sr: Молимо вратите се на

en: WordPress Admin Area
sr: ВордПресс Админ Ареа

en: to upgrade WordPress and try again.
sr: да надоградите ВордПресс и покушајте поново.

en: User Submitted Post
sr: Корисничка послата порука

en: User Submitted Post Info
sr: Кориснички поднесени подаци о посту

en: Submitter Name:
sr: Име подносиоца:

en: Submitter Email:
sr: Емаил пошиљаоца:

en: Submitter URL:
sr: УРЛ пошиљаоца:

en: Submitter IP:
sr: Подносилац ИП:

en: Show USP Posts
sr: Прикажи УСП поруке

en: USP
sr: УСП

en:  files required
sr:  потребне датотеке

en:  file required
sr:  потребна датотека

en:  files
sr:  фајлови

en:  file
sr:  филе

en:  pixels
sr:  пиксели

en: Custom Field
sr: Прилагођено поље

en: Custom checkbox required
sr: Обавезно је означити оквир за потврду

en: An error occurred. Please go back and try again.
sr: Дошло је до грешке. Молим вас, вратите се и покушајте поново.

en: User login required
sr: Потребно је корисничко пријављивање

en: User name required
sr: Потребно је корисничко име

en: Post title required
sr: Наслов поста је потребан

en: User URL required
sr: Потребан је кориснички УРЛ

en: Post tags required
sr: Пост тагови су обавезни

en: Post category required
sr: Потребна категорија постова

en: Post content required
sr: Објави садржај

en: Correct captcha required
sr: Неопходна је исправна цаптцха

en: User email required
sr: Потребна е-пошта корисника

en: Please check your email and try again
sr: Проверите е-пошту и покушајте поново

en: Non-empty value for hidden field
sr: Непостојна вредност за скривено поље

en: Minimum number of images not met
sr: Најмањи број слика није испуњен

en: Maximum number of images exceeded
sr: Максималан број слика је прекорачен

en: Minimum image width not met
sr: Минимална ширина слике није испуњена

en: Image width exceeds maximum
sr: Ширина слике прелази максимум

en: Minimum image height not met
sr: Минимална висина слике није испуњена

en: Image height exceeds maximum
sr: Висина слике превазилази максимум

en: File type not allowed (please upload images only)
sr: Тип датотеке није дозвољен (само уплоад слике)

en:  required
sr:  потребан

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
sr: Датотека није отпремљена. Проверите датотеку и покушајте поново.

en: The file(s) could not be uploaded
sr: Датотеке нису могле бити отпремљене

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
sr: Порука није креирана. Молимо контактирајте администратора сајта за помоћ.

en: Duplicate post title. Please try again.
sr: Дупликат пост наслова. Молим вас, покушајте поново.

en: Error:
sr: Грешка:

en: Return to form
sr: Повратак у образац

en: Please
sr: Молимо вас

en: log in
sr: Пријавите се

en: to submit content!
sr: да пошаљете садржај!

en: Please complete the required fields.
sr: Молимо попуните потребна поља.

en: Your Name
sr: Твоје име

en: Your URL
sr: Ваш УРЛ

en: Your Email
sr: Ваш Емаил

en: Post Title
sr: Наслов поста

en: Post Tags
sr: Пост Тагс

en: Antispam Question
sr: Антиспам питање

en: Post Category
sr: Пост категорија

en: Please select a category..
sr: Изаберите категорију ..

en: Post Content
sr: Пост Цонтент

en: Verification
sr: Верификација

en: Upload an Image
sr: Отпремите слику

en: Add another image
sr: Додајте другу слику

en: Human verification: leave this field empty.
sr: Људска верификација: оставите ово поље празним.

en: Submit Post
sr: Пошаљи поруку

en: Reset form
sr: Ресетујте образац

en: View full post
sr: Погледај пуну поруку

en: Get USP Pro for unlimited forms!
sr: Узмите УСП Про за неограничене форме!

en: Go Pro
sr: Го Про

en: Settings
sr: Подешавања

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
sr: Дајте УСПу рејтинг од 5 звездица на ВордПресс.орг

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
sr: Оцените овај додатак & нбсп; & ракуо;

en: WP Post (recommended)
sr: ВП Пост (препоручено)

en: WP Page
sr: ВП Паге

en: HTML5 Form + Default CSS
sr: ХТМЛ5 Форма + Подразумевани ЦСС

en: (Recommended)
sr: (Препоручено)

en: HTML5 Form + Disable CSS
sr: ХТМЛ5 Форма + Онемогући ЦСС

en: (Provide your own styles)
sr: (Обезбедите сопствене стилове)

en: Custom Form + Custom CSS
sr: Цустом Форм + Цустом ЦСС

en: (Provide your own form template &amp; styles)
sr: (Обезбедите сопствени образац и стилове)

en: Auto-display before post content
sr: Аутоматски приказ испред пост садржаја

en: Auto-display after post content
sr: Аутоматско приказивање након објављивања садржаја

en: Do not auto-display submitted images
sr: Не приказујте аутоматско приказивање слика

en: Do not auto-display submitted email
sr: Немојте аутоматски приказати послате е-поруке

en: Do not auto-display submitted URL
sr: Немојте аутоматски приказати предложени УРЛ

en: Do not auto-display the Custom Field
sr: Немојте аутоматски приказати прилагођено поље

en: Display and require
sr: Приказати и тражити

en: Display but do not require
sr: Приказ, али не захтевају

en: Disable this field
sr: Онемогући ово поље

en: (Visit
sr: (Посетите

en: to configure options)
sr: да конфигуришете опције)

en: Challenge Question
sr: Изазов Питање

en: Google reCAPTCHA
sr: Гоогле реЦАПТЦХА

en: Post Images
sr: Пост Имагес

en: Display
sr: Приказ

en: Disable
sr: Онемогући

en: Image Uploads
sr: Имаге Уплоадс

en: Draft
sr: Нацрт

en: Pending (default)
sr: У току (подразумевано)

en: Publish immediately
sr: Објавите одмах

en: Publish after 1 approved post
sr: Објавите након 1 одобреног поста

en: Publish after
sr: Објавите након

en:  approved posts
sr:  одобрених постова

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
sr: Дошло је до грешке. Уверите се да сте додали наслов, неки садржај и да сте поставили само слике.

en: Please select your image(s) to upload.
sr: Изаберите слике које желите да пошаљете.

en: Success! Thank you for your submission.
sr: Успех! Хвала ти за Твоју покорност.

en: Email
sr: Емаил

en: URL
sr: УРЛ

en: Toggle all panels
sr: Пребаците све панеле

en: We need your support!
sr: Треба нам твоја подршка!

en: Make a donation via PayPal
sr: Донирајте путем ПаиПал-а

en: make a donation
sr: дати донацију

en: and/or
sr: и / или

en: Rate and review at the Plugin Directory
sr: Оцените и прегледајте у Плугин директоријуму

en: give this plugin a 5-star rating
sr: дајте овом плугину рејтинг од 5 звездица

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
sr: Ваша великодушна подршка омогућава наставак развоја овог бесплатног додатка. Хвала вам!

en: Check this box if you have shown support
sr: Означите ово поље ако сте показали подршку

en: Overview
sr: Преглед

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
sr: омогућава вашим посетиоцима да предају поруке и отпремају слике са предње стране ваше странице.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
sr: За напредне функционалности и неограничене форме, погледајте

en: USP Pro
sr: УСП Про

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
sr: & мдасх; коначно решење за садржај који ствара корисник.

en: Plugin Settings
sr: Плугин Сеттингс

en: Display the form
sr: Приказујте образац

en: Plugin Homepage
sr: Плугин Хомепаге

en: If you like this plugin, please
sr: Ако вам се свиђа овај додатак, молим вас

en: THANK YOU for your support!
sr: Хвала вам на подршци!

en: give it a 5-star rating
sr: дајте му рејтинг од 5 звездица

en: Unlimited front-end forms
sr: Неограничени фронт-енд облици

en: Get USP Pro
sr: Узмите УСП Про

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
sr: Конфигуришите своја подешавања за Кориснички поднесене поруке.

en: Form Fields
sr: Област поља

en: User Name
sr: Корисничко име

en: User Email
sr: Корисничка Емаил

en: User URL
sr: Кориснички УРЛ

en: General Settings
sr: Опште поставке

en: Note that the default settings work fine for most cases.
sr: Имајте на уму да подразумевана подешавања функционишу у већини случајева.

en: Form Style
sr: Стиле Стиле

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
sr: Помоћу ове опције можете копирати подразумеване предложене модуле:

en: ..and upload them into a directory named
sr: .. и отпремите их у именик именован

en: in your theme:
sr: на вашој теми:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
sr: То ће вам омогућити да прилагодите облик и стилове по жељи. За више информација, погледајте одељак "Приложени образац за подношење" у

en: Installation Docs
sr: Инсталациони документи

en: FYI: here is a
sr: ФИИ: Ево а

en: list of USP CSS selectors
sr: листа УСП ЦСС селектора

en: Include JavaScript
sr: Укључите ЈаваСцрипт

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
sr: Означите ово поље ако желите да укључите вањске ЈаваСцрипт датотеке (препоручује се).

en: Targeted Loading
sr: Циљано учитавање

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages.
sr: Подразумевано, екстерни ЦСС & амп; Датотеке ЈаваСцрипт-а се учитавају на свакој страници. Овде можете одредити УРЛ образца УСП да бисте учитали ресурсе само на овој страници. Напомена: оставите празно за учитавање на свим страницама.

en: Post Type
sr: Пост Тип

en: Submit posts as WP Posts or Pages
sr: Пошаљи постове као ВП поруке или странице

en: Post Status
sr: Пост Статус

en: Post Status for submitted posts
sr: Пост Статус за поднесене поруке

en: Redirect URL
sr: Редирецт УРЛ

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
sr: Наведите УРЛ адресу за преусмеравање корисника после објављивања. Оставите празно да бисте преусмерили назад на тренутну страницу.

en: Success Message
sr: Успешна порука

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
sr: Порука успеха која се приказује ако је пост-подношење успешно. Дозвољена је основна ознака.

en: Error Message
sr: Порука о грешци

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
sr: Општа порука о грешци која се приказује ако се након подношења не успије. Дозвољена је основна ознака.

en: Custom Content
sr: Прилагођени садржај

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
sr: Прилагођени текст / ознака која ће бити укључена прије пријаве. Оставите празно да бисте онемогућили.

en: Rich Text Editor
sr: Рицх Тект Едитор

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
sr: Означите ово поље ако желите да омогућите ВП богато уређивање текста за поднесене поруке.

en: Unique Titles
sr: Јединствене наслове

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
sr: Захтевати подношење објављених наслова да буду јединствени (корисни за спрјечавање вишеструких / дуплираних достављених порука).

en: Disable Required
sr: Онемогући обавезно

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
sr: Онемогући све потребне атрибуте на подразумеваним пољима поља (користан за решавање проблема са порукама о грешци).

en: Enable Shortcodes
sr: Омогући кратке коде

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
sr: Омогућите скраћенице у виџетима. Подразумевано, ВордПресс не омогућава скрипте у виџетима.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
sr: Ово подешавање омогућава било који / све скраћенице у виџетима (чак и скраћенице из других додатака).

en: GDPR
sr: ГДПР

en: Disable IP Tracking
sr: Онемогући ИП праћење

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
sr: Подразумевано УСП бележи ИП адресу са сваком послатом посту. Означите ово поље да бисте онемогућили све праћење ИП-а.

en: Display Checkbox
sr: Прикажите поље за потврду

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
sr: Прикажите изборно поље на вашем формулару (корисно за ГДПР, прихватите услове, итд.)

en: Checkbox Name
sr: Цхецкбок Наме

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
sr: Користите само алфанумеричке, подчртаје и цртице. Ако нисте сигурни, користите подразумевани назив:

en: Checkbox Error
sr: Грешка Цхецкбок

en: Error message displayed if user does not check the box.
sr: Приказује се порука о грешци ако корисник не потврди оквир.

en: Checkbox Text
sr: Текст за потврду

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
sr: Текст се приказује поред поља за потврду. Савет: користите закривљене заграде у заградама излазних углова, на пример:

en: Categories
sr: Категорије

en: Select which categories may be assigned to submitted posts (click to toggle)
sr: Изаберите које категорије се могу додијелити послатим постовима (кликните за укључивање)

en: Hidden/Default Category
sr: Скривена / подразумевана категорија

en: Use a hidden field for the post category. This may be used to specify a default category when the category field is disabled.
sr: Користите скривено поље за пост категорију. Ово се може користити за одређивање подразумеване категорије када је поље категорије онемогућено.

en: Category ID for Hidden Field
sr: ИД категорије за скривено поље

en: Specify the ID of the category to use for the &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; option.
sr: Наведите ИД категорије коју бисте користили за категорију & лдкуо; Скривена / Подразумевана категорија & рдкуо; опција.

en: Users
sr: Корисници

en: Assigned Author
sr: Додељени аутор

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
sr: Наведите корисника који треба доделити као аутор за поднесене поруке.

en: Registered Username
sr: Регистровано корисиничко име

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
sr: Користите регистровано корисничко име као аутор поста. Важи када је особа која је поднела пријаву пријављена на ВордПресс.

en: User Profile URL
sr: УРЛ профила корисника

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
sr: Користите регистровани кориснички профил & рскуо; с УРЛ-а профила као вриједност поља УРЛ-а. Важи када је особа која је поднела пријаву пријављена на ВордПресс.

en: Require User Login
sr: Захтевати корисничко пријављивање

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
sr: Захтевајте да се корисници пријављују у ВордПресс да бисте видели / послали образац

en: Disable Replace Author
sr: Онемогући заменити аутора

en: Do not replace post author with submitted user name
sr: Не замењујте објављеног аутора са поднесеним корисничким именом

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
sr: Овдје можете промијенити име и етикету коју користи Цустом Фиелд. Ово поље можете омогућити преко поставки Форм поља, изнад.

en: Custom Field Name
sr: Име прилагођеног поља

en: Custom Field Label
sr: Лична ознака поља

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
sr: Ово ће бити приказано као ознака поља на обрасцу. Подразумевано: Прилагођено поље

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
sr: Да бисте спречили нежељену пошту, унесите питање које корисници морају одговорити пре слања формулара.

en: Challenge Response
sr: Цхалленге изазов

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
sr: Унесите тачан одговор * само * на питање за изазов.

en: Case-sensitivity
sr: Сензибилност случајева

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
sr: Означите ово поље ако желите да одговор на изазов буде осјетљив на велика и мала слова.

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
sr: Да бисте омогућили Гоогле реЦАПТЦХА, унесите своје јавне и приватне кључеве.

en: Public Key
sr: Јавни кључ

en: Enter your Public Key
sr: Унесите свој јавни кључ

en: Private Key
sr: Привате Кеи

en: Enter your Private Key
sr: Унесите свој приватни кључ

en: Email Alerts
sr: Емаил Алертс

en: Receive Email Alert
sr: Примите е-пошту

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
sr: Означите ово поље ако желите да будете обавештени путем е-поште за нове постове.

en: Enable HTML Format
sr: Омогући ХТМЛ формат

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
sr: Означите ово поље да бисте омогућили ХТМЛ формат за обавештења е-поште.

en: Email Address for Alerts
sr: Емаил адреса за упозорења

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
sr: Ако сте означили оквир за пријем обавештења о е-пошти, овде наведите адресу (адресе) на коју треба послати е-пошту.

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
sr: Вишеструки примаоци могу бити укључени помоћу зареза, као:

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
sr: Е-пошта & лдкуо; Од & рдкуо; Адреса

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
sr: Овдје можете прилагодити адресу (и) која се користи за & лдкуо; Фром & рдкуо; хеадер (погледајте ФАК за плугин за информације).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
sr: Ако су више адреса дефинисане у претходном подешавању, укључите једнак број од & лдкуо; Од & рдкуо; адресе за ово подешавање (у истом редоследу).

en: Email Alert Subject
sr: Емаил Алерт Субјецт

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
sr: Линија предмета за обавештења е-поште. Оставите празно да бисте користили подразумевану линију предмета. Напомена: можете користити следеће варијабле:

en: Email Alert Message
sr: Порука за упозорење е-поштом

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
sr: Порука за обавештења е-поште. Оставите празно да бисте користили подразумевану поруку. Напомена: можете користити следеће варијабле:

en: Featured Image
sr: Садржавана слика

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
sr: Подесите поднесене слике као Феатуред Имагес. Потребна је подршка за теме за "Истакнуте слике" (ака Пост Тхумбнаилс).

en: Upload Message
sr: Уплоад порука

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
sr: Порука која се појављује поред поља за отпремање. Корисно је да наведете своје смернице за постављање / смернице / итд. Дозвољена је основна ознака.

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
sr: & лдкуо; Додајте другу слику & рдкуо; линк

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
sr: Прилагођена ознака за & лдкуо; Додај још једну слику & рдкуо; линк. Оставите празно да бисте користили подразумевану ознаку (препоручено).

en: Minimum number of images
sr: Минималан број слика

en: Specify the minimum number of images.
sr: Наведите минимални број слика.

en: Maximum number of images
sr: Максималан број слика

en: Specify the maximum number of images.
sr: Наведите максималан број слика.

en: Minimum image width
sr: Минимална ширина слике

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
sr: Наведите минималну ширину (у пикселима) за отпремљене слике.

en: Minimum image height
sr: Минимална висина слике

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
sr: Наведите минималну висину (у пикселима) за отпремљене слике.

en: Maximum image width
sr: Максимална ширина слике

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
sr: Наведите максималну ширину (у пикселима) за отпремљене слике.

en: Maximum image height
sr: Максимална висина слике

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
sr: Наведите максималну висину (у пикселима) за отпремљене слике.

en: More Options
sr: Више опција

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
sr: За више опција, као што је могућност отпремања других типова датотека (као што су ПДФ, Ворд, Зип, видео записи и још много тога), погледајте

en: Go Pro!
sr: Го Про!

en: Auto-Display Content
sr: Садржај аутоматског приказа

en: Auto-Display Images
sr: Слике са аутоматским приказом

en: Auto-display user-submitted images:
sr: Аутоматско приказивање слика које су послате корисницима:

en: Image Markup
sr: Ознака слике

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
sr: Означавање које ће се користити за сваку послату слику (када је ауто-дисплеј омогућен). Можете користити

en: and
sr: и

en: Auto-Display Email
sr: Е-пошта са аутоматским приказом

en: Auto-display user-submitted email:
sr: Аутоматско приказивање е-поште коју је послала корисник:

en: Email Markup
sr: Емаил Маркуп

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
sr: Ознака која ће се користити за достављену адресу е-поште (када је омогућен ауто-приказ). Можете користити

en: Auto-Display URL
sr: УРЛ адреса за аутоматско приказивање

en: Auto-display user-submitted URL:
sr: Аутоматски приказ УРЛ-а који је послат корисник:

en: URL Markup
sr: УРЛ Маркуп

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
sr: Ознака која ће се користити за достављену УРЛ адресу (када је омогућен ауто-приказ). Можете користити

en: Auto-Display Custom Field
sr: Прилагођено поље за аутоматско приказивање

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
sr: Аутоматско приказивање прилагођеног поља за кориснике:

en: Custom Field Markup
sr: Означавање прилагођеног поља

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
sr: Ознака која ће се користити за послано поље за прилагођавање (када је омогућен ауто-приказ). Можете користити

en: Save Settings
sr: Сачувајте подешавања

en: Display the Form
sr: Прикажите образац

en: Post-Submit Form
sr: Пост-Субмит формулар

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
sr: УСП вам омогућава да прикажете образац након пријаве било где на вашем сајту.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
sr: Користите кратки број да бисте приказали образац на било којој ВП пости или страници:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
sr: Или, користите ознаку темплате да бисте приказали образац било гдје у теми теме:

en: Login/Register Form
sr: Пријава / регистрација

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
sr: Такође можете приказати образац који корисницима омогућава да се пријављују, региструју или ресетују своју лозинку.

en: Display Submitted Posts
sr: Прикажи поднесене поруке

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
sr: Користите овај кратак број да бисте приказали листу поднетих порука на било којој ВП пости или страници:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
sr: Или, користите ознаку темплате да бисте приказали листу поднесених порука било гдје у теми теме:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
sr: Ево неколико примера који показују како конфигурирати овај кратки код:

en: Display Image Gallery
sr: Прикажи галерију слика

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
sr: Користите овај кратак код да бисте приказали галерију постављених слика за сваки послат пост:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
sr: Или, користите ознаку темплате да бисте приказали галерију слика било где у теми теме:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
sr: Можете прилагодити помоћу било ког од сљедећих атрибута:

en: Reset Form Button
sr: Поново поставите дугме Форма

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
sr: Овај кратак код приказује везу која враћа форму у првобитно стање:

en: This shortcode accepts the following attributes:
sr: Овај кратак код прихвата следеће атрибуте:

en: Note that the url attribute accepts
sr: Имајте на уму да атрибут урл прихвата

en: to get the current URL.
sr: да бисте добили тренутни УРЛ.

en: Access Control
sr: Контрола приступа

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
sr: УСП обезбеђује три скраћенице за контролу приступа и ограничавање садржаја.

en: Display content only to users with a specific capability:
sr: Прикажите садржај само корисницима са одређеном могућношћу:

en: Display content to logged-in users:
sr: Прикажите садржај пријављеним корисницима:

en: Display content to visitors only:
sr: Приказивање садржаја само посетиоцима:

en: Tip:
sr: Савет:

en: to include markup in the deny message, you can use
sr: да бисте укључили ознаку у поруку која је одбијена, можете га користити

en: to output
sr: на излаз

en: Example
sr: Пример

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
sr: Ако је корисник пријављен, прикажите образац послије подношења; или ако корисник није пријављен, прикажите пријаву:

en: Restore Defaults
sr: Враћање почетних вредности

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
sr: Оставите ову опцију онемогућену да запамтите ваша подешавања. Или, да наставите и вратите подразумеване опције плугина: потврдите поље, сачувајте своја подешавања, а затим деактивирајте / поново активирате додатак.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
sr: Вратите подразумеване опције након деактивације / реактивације плугина.

en: Show Support
sr: Прикажи подршку

en: by
sr: од стране

en: Jeff Starr on Twitter
sr: Јефф Старр на Твиттеру

en: Obsessive Web Design &amp; Development
sr: Опсесивни веб дизајн & амп; Развој

en: Save Preference
sr: Сачувај предност

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
sr: Да ли сте сигурни да желите вратити све подразумеване опције? (ова акција не може бити поништена)

en: Perishable Press Books
sr: Кварљива штампарска књига

en: Plugin Planet
sr: Плугин Планет

en: Donate via PayPal
sr: Донирајте путем ПаиПал-а

en: books
sr: књиге

en: plugins
sr: плугинс

en: donation
sr: донација

en: Thank you for using
sr: Хвала на употреби

en: Please show support by purchasing one of my
sr: Молимо да покажете подршку куповином једног од мојих

en: or
sr: или

en: or by making a
sr: или прављењем а

en: Your generous support helps to ensure future development of
sr: Ваша великодушна подршка помаже да се обезбеди будући развој

en: and is greatly appreciated.
sr: и веома је цењен.

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
sr: Свака донација величине ми помаже да наставим са развојем овог бесплатног додатка и других изврсних ВордПресс ресурса.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
sr: Омогућава посетиоцима да шаљу постове и слике са било ког места на вашем сајту.

note: URI of the plugin
en: https://perishablepress.com/user-submitted-posts/
sr: хттпс://перисхаблепресс.цом/усер-субмиттед-постс/

note: Author of the plugin
en: Jeff Starr
sr: Јефф Старр

note: Author URI of the plugin
en: https://plugin-planet.com/
sr: хттпс://плугин-планет.цом/
