USP 20180511 - en to tr translation catalogue (315 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
tr: Kullanıcı Gönderilen Mesajlar

en: requires WordPress
tr: WordPress gerektirir

en:  or higher, and has been deactivated!
tr:  veya daha yüksek ve devre dışı bırakıldı!

en: Please return to the
tr: Lütfen geri dön

en: WordPress Admin Area
tr: WordPress Yönetici Alanı

en: to upgrade WordPress and try again.
tr: WordPress'i yükseltip tekrar deneyiniz.

en: User Submitted Post
tr: Kullanıcı Gönderilen Gönderi

en: User Submitted Post Info
tr: Kullanıcı Gönderilen Mesaj Bilgileri

en: Submitter Name:
tr: Gönderenin Adı:

en: Submitter Email:
tr: Gönderi E-postası:

en: Submitter URL:
tr: Gönderenin URL'si:

en: Submitter IP:
tr: Gönderi IP'si:

en: Show USP Posts
tr: USP Mesajlarını Göster

en:  files required
tr:  gerekli dosyalar

en:  file required
tr:  dosya gerekli

en:  files
tr:  Dosyalar

en:  file
tr:  dosya

en:  pixels
tr:  piksel

en: Custom Field
tr: Özel alan

en: Custom checkbox required
tr: Özel onay kutusu gerekli

en: An error occurred. Please go back and try again.
tr: Bir hata oluştu. Lütfen geri dön ve tekrar dene.

en: User login required
tr: Kullanıcı girişi gerekli

en: User name required
tr: Kullanıcı adı gerekli

en: Post title required
tr: Yayın başlığı gerekli

en: User URL required
tr: Kullanıcı URL'si gerekli

en: Post tags required
tr: Posta etiketleri gerekli

en: Post category required
tr: Gönderi kategorisi gerekli

en: Post content required
tr: Gönderi içeriği gerekli

en: Correct captcha required
tr: Doğru captcha gerekli

en: User email required
tr: Kullanıcı e-postası gerekli

en: Please check your email and try again
tr: Lütfen e-postanızı kontrol edip tekrar deneyin.

en: Non-empty value for hidden field
tr: Gizli alan için boş olmayan değer

en: Minimum number of images not met
tr: Minimum görüntü sayısı karşılanmadı

en: Maximum number of images exceeded
tr: Maksimum görüntü sayısı aşıldı

en: Minimum image width not met
tr: Minimum görüntü genişliği karşılanmadı

en: Image width exceeds maximum
tr: Görüntü genişliği maksimum aşıyor

en: Minimum image height not met
tr: Minimum görüntü yüksekliği karşılanmadı

en: Image height exceeds maximum
tr: Görüntü yüksekliği maksimum değeri aşıyor

en: File type not allowed (please upload images only)
tr: Dosya türüne izin verilmiyor (lütfen sadece resim yükleyin)

en:  required
tr:  gereklidir

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
tr: Dosya yüklenmedi. Lütfen dosyayı kontrol edip tekrar deneyin.

en: The file(s) could not be uploaded
tr: Dosya yüklenemedi

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
tr: Mesaj oluşturulmadı. Lütfen yardım için site yöneticisine başvurun.

en: Duplicate post title. Please try again.
tr: Çift yayın başlığı. Lütfen tekrar deneyin.

en: Error:
tr: Hata:

en: Return to form
tr: Forma dönüş

en: Please
tr: Lütfen

en: log in
tr: oturum aç

en: to submit content!
tr: içerik göndermek için!

en: Please complete the required fields.
tr: Lütfen zorunlu alanları doldurun.

en: Your Name
tr: Adınız

en: Your URL
tr: URL’niz

en: Your Email
tr: E-posta adresiniz

en: Post Title
tr: Yazı başlığı

en: Post Tags
tr: Etiketleri Gönderin

en: Antispam Question
tr: Antispam Soru

en: Post Category
tr: Yazı Kategorisi

en: Please select a category..
tr: Lütfen bir kategori seçin..

en: Post Content
tr: Mesaj İçeriği

en: Verification
tr: Doğrulama

en: Upload an Image
tr: Bir görüntü yükle

en: Add another image
tr: Başka resim ekle

en: Human verification: leave this field empty.
tr: İnsan doğrulama: bu alanı boş bırakın.

en: Submit Post
tr: Gönderiyi Gönder

en: Reset form
tr: Formu sıfırla

en: View full post
tr: Yayının tamamını görüntüle

en: Get USP Pro for unlimited forms!
tr: Sınırsız formlar için USP Pro alın!

en: Go Pro
tr: Git Pro

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
tr: USP'ye WordPress.org'da 5 yıldızlı bir derece verin

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
tr: Bu eklentiye oy verin & nbsp; & raquo;

en: WP Post (recommended)
tr: WP Gönderi (önerilir)

en: WP Page
tr: WP Sayfası

en: HTML5 Form + Default CSS
tr: HTML5 Formu + Varsayılan CSS

en: (Recommended)
tr: (Tavsiye edilen)

en: HTML5 Form + Disable CSS
tr: HTML5 Formu + CSS'yi Devre Dışı Bırak

en: (Provide your own styles)
tr: (Kendi stillerini sağlayın)

en: Custom Form + Custom CSS
tr: Özel Form + Özel CSS

en: (Provide your own form template &amp; styles)
tr: (Kendi form şablonunuzu ve stillerinizi belirtin)

en: Auto-display before post content
tr: İçerik yayınlamadan önce otomatik görüntüleme

en: Auto-display after post content
tr: Gönderi sonrası otomatik görüntüleme

en: Do not auto-display submitted images
tr: Gönderilen resimleri otomatik gösterme

en: Do not auto-display submitted email
tr: Gönderilen e-postayı otomatik gösterme

en: Do not auto-display submitted URL
tr: Gönderilen URL'yi otomatik gösterme

en: Do not auto-display the Custom Field
tr: Özel Alanı otomatik gösterme

en: Display and require
tr: Görüntüleme ve gerektirir

en: Display but do not require
tr: Görüntüleme, ancak gerektirmez

en: Disable this field
tr: Bu alanı devre dışı bırak

en: (Visit
tr: (Ziyaret etmek

en: to configure options)
tr: seçenekleri yapılandırmak için)

en: Challenge Question
tr: Yarışma sorusu

en: Post Images
tr: Görselleri Yayınla

en: Display
tr: Görüntüle

en: Disable
tr: Devre dışı

en: Image Uploads
tr: Resim Yüklemeleri

en: Draft
tr: taslak

en: Pending (default)
tr: Beklemede (varsayılan)

en: Publish immediately
tr: Hemen yayınla

en: Publish after 1 approved post
tr: 1 onaylı yayından sonra yayınla

en: Publish after
tr: Sonra yayınla

en:  approved posts
tr:  onaylanmış gönderiler

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
tr: Bir hata oluştu. Lütfen bir başlık eklediğinizden, bazı içeriklerden ve yalnızca resim yüklediğinizden emin olun.

en: Please select your image(s) to upload.
tr: Lütfen yüklemek için fotoğraflarınızı seçin.

en: Success! Thank you for your submission.
tr: Başarı! Gönderin için teşekkür ederim.

en: Email
tr: E-posta

en: Toggle all panels
tr: Tüm panelleri değiştir

en: We need your support!
tr: Desteğine ihtiyacımız var!

en: Make a donation via PayPal
tr: PayPal ile bağış yapın

en: make a donation
tr: Bağış yap

en: and/or
tr: ve / veya

en: Rate and review at the Plugin Directory
tr: Eklenti Dizini'nde oylama ve inceleme

en: give this plugin a 5-star rating
tr: Bu eklentiyi 5 yıldızlı bir derecelendirme ver

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
tr: Cömert desteğiniz bu ücretsiz eklentinin sürekli geliştirilmesini sağlar. Teşekkür ederim!

en: Check this box if you have shown support
tr: Destek gösterdiyseniz bu kutuyu işaretleyin

en: Overview
tr: genel bakış

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
tr: Ziyaretçilerinizin gönderileri göndermesine ve sitenizin ön ucundan resim yüklemesine olanak tanır.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
tr: Gelişmiş işlevler ve sınırsız formlar için, kontrol edin

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
tr: Savaş, Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik için nihai çözüm.

en: Plugin Settings
tr: Eklenti Ayarları

en: Display the form
tr: Formu görüntüle

en: Plugin Homepage
tr: Eklenti Ana Sayfası

en: If you like this plugin, please
tr: Bu eklentiyi beğendiyseniz lütfen

en: THANK YOU for your support!
tr: Desteğin için teşekkürler!

en: give it a 5-star rating
tr: 5 yıldızlı bir puan verin

en: Unlimited front-end forms
tr: Sınırsız ön uç formları

en: Get USP Pro
tr: USP Pro'yu edinin

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
tr: Kullanıcı Gönderilen Mesajlar için ayarlarınızı yapılandırın.

en: Form Fields
tr: Form Alanları

en: User Name
tr: Kullanıcı adı

en: User Email
tr: Kullanıcı e-postası

en: User URL
tr: Kullanıcı URL

en: General Settings
tr: Genel Ayarlar

en: Note that the default settings work fine for most cases.
tr: Varsayılan ayarların çoğu durumda iyi çalıştığını unutmayın.

en: Form Style
tr: Form stili

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
tr: Bu seçenekle, eklentinin varsayılan şablonlarını kopyalayabilirsiniz:

en: ..and upload them into a directory named
tr: ..ve bunları adlandırılmış bir dizine yükleyin

en: in your theme:
tr: temanızda:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
tr: Bu, formu ve stilleri istediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlayacaktır. Daha fazla bilgi için, "Özel Gönderme Formu" bölümüne bakın.

en: Installation Docs
tr: Yükleme Belgeleri

en: FYI: here is a
tr: FYI: işte burada

en: list of USP CSS selectors
tr: USP CSS seçicilerinin listesi

en: Include JavaScript
tr: JavaScript'i dahil et

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
tr: Harici JavaScript dosyalarını eklemek istiyorsanız bu kutuyu işaretleyin (önerilir).

en: Targeted Loading
tr: Hedeflenen Yükleme

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages.
tr: Varsayılan olarak, harici CSS & amp; Her sayfada JavaScript dosyaları yüklenir. Burada kaynakları yalnızca bu sayfaya yüklemek için USP formunun URL'sini belirtebilirsiniz. Not: Tüm sayfalara yüklemek için boş bırakın.

en: Post Type
tr: Yazı tipi

en: Submit posts as WP Posts or Pages
tr: İletileri WP Yayınları veya Sayfaları olarak gönder

en: Post Status
tr: Mesaj Durumu

en: Post Status for submitted posts
tr: Gönderilen gönderiler için Mesaj Durumu

en: Redirect URL
tr: yönlendirme bağlantısı

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
tr: Gönderimden sonra kullanıcıyı yönlendirmek için bir URL belirtin. Mevcut sayfaya geri yönlendirmek için boş bırakın.

en: Success Message
tr: başarı mesajı

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
tr: Gönderim sonrası başarılı olursa, görüntülenen başarı mesajı. Temel işaretlemeye izin verilir.

en: Error Message
tr: Hata mesajı

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
tr: Gönderim başarısız olursa, görüntülenen genel hata iletisi. Temel işaretlemeye izin verilir.

en: Custom Content
tr: Özel içerik

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
tr: Gönderme formundan önce eklenecek özel metin / işaretleme. Devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: Rich Text Editor
tr: Zengin metin editörü

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
tr: Gönderilen yayınlar için WP zengin metin düzenlemeyi etkinleştirmek istiyorsanız bu kutuyu işaretleyin.

en: Unique Titles
tr: Benzersiz Başlıklar

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
tr: Gönderilecek posta başlıklarının benzersiz olması için (birden fazla / tekrarlanan gönderilerin engellenmesi için yararlıdır).

en: Disable Required
tr: Gerekli Devre Dışı Bırak

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
tr: Varsayılan form alanlarındaki tüm gerekli öznitelikleri devre dışı bırakın (hata iletilerini gidermek için yararlıdır).

en: Enable Shortcodes
tr: Kısa Kodları Etkinleştir

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
tr: Widget'larda kısa kodları etkinleştir. Varsayılan olarak, WordPress widget'larda kısa kodları etkinleştirmez.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
tr: Bu ayar, widget'lardaki herhangi bir / tüm kısa kodları (diğer eklentilerden bile kısa kodlar) etkinleştirir.

en: Disable IP Tracking
tr: IP İzlemeyi Devre Dışı Bırak

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
tr: Varsayılan olarak USP, gönderilen her gönderiyle IP adresini kaydeder. Tüm IP izlemeyi devre dışı bırakmak için bu kutuyu işaretleyin.

en: Display Checkbox
tr: Ekran Onay Kutusu

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
tr: Formunuzdaki özel onay kutusunu görüntüleyin (GSYİH için yararlı, şartları kabul edin, vb.)

en: Checkbox Name
tr: Onay Kutusu Adı

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
tr: Yalnızca alfasayısal, alt çizgi ve kısa çizgiler kullanın. Emin değilseniz, varsayılan adı kullanın:

en: Checkbox Error
tr: Checkbox Hatası

en: Error message displayed if user does not check the box.
tr: Kullanıcı kutuyu işaretlemezse hata mesajı görüntülenir.

en: Checkbox Text
tr: Onay Kutusu Metni

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
tr: Onay kutusunun yanında görünen metin. İpucu: Köşeli parantezleri çıkarmak için kıvrık parantez kullanın, örneğin:

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Select which categories may be assigned to submitted posts (click to toggle)
tr: Gönderilen yayınlara hangi kategorileri atayabileceğinizi seçin (geçiş yapmak için tıklayın)

en: Hidden/Default Category
tr: Gizli / Varsayılan Kategori

en: Use a hidden field for the post category. This may be used to specify a default category when the category field is disabled.
tr: Gönderi kategorisi için gizli bir alan kullanın. Bu kategori alanı devre dışı bırakıldığında varsayılan bir kategori belirtmek için kullanılabilir.

en: Category ID for Hidden Field
tr: Gizli Alan için Kategori Kimliği

en: Specify the ID of the category to use for the &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; option.
tr: Gizli / Varsayılan Kategori & rdquo; için kullanılacak kategorinin kimliğini belirtin. seçeneği.

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Assigned Author
tr: Atanan Yazar

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
tr: Gönderilen yayınlar için yazar olarak atanması gereken kullanıcıyı belirtin.

en: Registered Username
tr: Kayıtlı Kullanıcı Adı

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
tr: Kayıtlı kullanıcı adını posta yazarı olarak kullan. Formu gönderen kişi WordPress'e giriş yaptığında geçerlidir.

en: User Profile URL
tr: Kullanıcı Profili URL'si

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
tr: Kayıtlı kullanıcının & rsquo; s Profil URL'sini URL alanının değeri olarak kullanın. Formu gönderen kişi WordPress'e giriş yaptığında geçerlidir.

en: Require User Login
tr: Kullanıcı Girişi Gerekir

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
tr: Formu görüntülemek / göndermek için kullanıcıların WordPress'e giriş yapmasını zorunlu kılın

en: Disable Replace Author
tr: Yazar Değiştir'i Devre Dışı Bırak

en: Do not replace post author with submitted user name
tr: Gönderilen kullanıcı adıyla yazarı değiştirmeyin

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
tr: Burada Özel Alan tarafından kullanılan adı ve etiketi değiştirebilirsiniz. Bu alanı yukarıdaki Form Alanları ayarıyla etkinleştirebilirsiniz.

en: Custom Field Name
tr: Özel alan adı

en: Custom Field Label
tr: Özel Alan Etiketi

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
tr: Bu formdaki alan etiketi olarak görüntülenecektir. Varsayılan: Özel Alan

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
tr: Spam'i önlemek için, kullanıcıların formu göndermeden önce cevaplamaları gereken bir soru girin.

en: Challenge Response
tr: Mücadele Cevabı

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
tr: Zorluk sorusuna * sadece * doğru cevabı girin.

en: Case-sensitivity
tr: Büyük küçük harf duyarlılığı

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
tr: Zorluk yanıtının büyük / küçük harfe duyarlı olmasını istiyorsanız bu kutuyu işaretleyin.

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
tr: Google reCAPTCHA'yı etkinleştirmek için herkese açık ve özel anahtarlarınızı girin.

en: Public Key
tr: Genel anahtar

en: Enter your Public Key
tr: Genel Anahtarınızı girin

en: Private Key
tr: Özel anahtar

en: Enter your Private Key
tr: Özel Anahtarınızı Girin

en: Email Alerts
tr: Email Uyarıları

en: Receive Email Alert
tr: E-posta Uyarısı Al

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
tr: Yeni gönderim gönderileri için e-posta yoluyla bilgilendirilmek istiyorsanız bu kutuyu işaretleyin.

en: Enable HTML Format
tr: HTML Biçimini Etkinleştir

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
tr: E-posta uyarıları için HTML formatını etkinleştirmek için bu kutuyu işaretleyin.

en: Email Address for Alerts
tr: Uyarılar için e-posta adresi

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
tr: E-posta uyarılarını almak için kutuyu işaretlediyseniz, e-postaların gönderileceği adresleri burada belirtin.

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
tr: Birden çok alıcı, virgülle eklenebilir.

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
tr: E-posta & ldquo; Gönderen & rdquo; Adres

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
tr: Burada & ldquo; From & rdquo; için kullanılan adresleri özelleştirebilirsiniz. başlık (bilgi için eklenti SSS bölümüne bakınız).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
tr: Önceki ayarda birden fazla adres belirtilmişse, eşit sayıda & ldquo; İçeriği & rdquo; bu ayarın adresleri (aynı sırayla).

en: Email Alert Subject
tr: E-posta Uyarısı Konusu

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
tr: E-posta uyarıları için konu satırı. Varsayılan konu satırını kullanmak için boş bırakın. Not: Aşağıdaki değişkenleri kullanabilirsiniz:

en: Email Alert Message
tr: E-posta Uyarısı Mesajı

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
tr: E-posta uyarıları için mesaj. Varsayılan mesajı kullanmak için boş bırakın. Not: Aşağıdaki değişkenleri kullanabilirsiniz:

en: Featured Image
tr: Özellikli resim

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
tr: Gönderilen resimleri Öne Çıkan Görüntüler olarak ayarla. Öne Çıkan Görüntüler için tema desteği (aka Post Thumbnails) gerektirir.

en: Upload Message
tr: Mesajı yükle

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
tr: Yükleme alanının yanında görünen mesaj. Yükleme kurallarınızı / politikanızı / vb. Belirtmek için kullanışlıdır. Temel işaretlemeye izin verilir.

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
tr: & ldquo; Başka bir resim ekle & rdquo; bağlantı

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
tr: & Ldquo; Özel bir resim ekle & rdquo; bağlantı. Varsayılan işaretlemeyi kullanmak için boş bırakın (önerilir).

en: Minimum number of images
tr: Minimum görüntü sayısı

en: Specify the minimum number of images.
tr: Minimum görüntü sayısını belirtin.

en: Maximum number of images
tr: Maksimum görüntü sayısı

en: Specify the maximum number of images.
tr: Maksimum görüntü sayısını belirtin.

en: Minimum image width
tr: Minimum görüntü genişliği

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
tr: Yüklenen resimler için minimum genişlik (piksel cinsinden) belirtin.

en: Minimum image height
tr: Minimum görüntü yüksekliği

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
tr: Yüklenen resimler için minimum bir yükseklik (piksel cinsinden) belirtin.

en: Maximum image width
tr: Maksimum görüntü genişliği

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
tr: Yüklenen resimler için maksimum genişlik (piksel cinsinden) belirtin.

en: Maximum image height
tr: Maksimum görüntü yüksekliği

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
tr: Yüklenen resimler için maksimum bir yükseklik (piksel cinsinden) belirtin.

en: More Options
tr: Daha fazla seçenek

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
tr: Diğer dosya türlerini yükleme (PDF, Word, Zip, videolar ve daha fazlası gibi) gibi daha fazla seçenek için

en: Go Pro!
tr: Git Pro!

en: Auto-Display Content
tr: Otomatik Görüntülü İçerik

en: Auto-Display Images
tr: Görüntüleri Otomatik Görüntüle

en: Auto-display user-submitted images:
tr: Kullanıcı tarafından gönderilen resimleri otomatik göster:

en: Image Markup
tr: Görüntü biçimlendirme

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
tr: Gönderilen her görüntü için kullanılacak işaretleme (otomatik ekran etkin olduğunda). Kullanabilirsiniz

en: and
tr: ve

en: Auto-Display Email
tr: Otomatik Ekran E-postası

en: Auto-display user-submitted email:
tr: Kullanıcı tarafından gönderilen e-postayı otomatik göster:

en: Email Markup
tr: E-posta İşaretlemesi

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
tr: Gönderilen e-posta adresi için kullanılacak işaretleme (otomatik ekran etkin olduğunda). Kullanabilirsiniz

en: Auto-Display URL
tr: Otomatik Görünen URL

en: Auto-display user-submitted URL:
tr: Kullanıcı tarafından gönderilen URL’yi otomatik göster:

en: URL Markup
tr: URL İşaretlemesi

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
tr: Gönderilen URL için kullanılacak işaretleme (otomatik görüntüleme etkin olduğunda). Kullanabilirsiniz

en: Auto-Display Custom Field
tr: Özel Alan Otomatik Görüntüleme

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
tr: Kullanıcı tarafından gönderilen Özel Alanı otomatik göster:

en: Custom Field Markup
tr: Özel Alan İşaretlemesi

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
tr: Gönderilen Özel Alan için kullanılacak işaretleme (otomatik ekran etkin olduğunda). Kullanabilirsiniz

en: Save Settings
tr: Ayarları kaydet

en: Display the Form
tr: Formu Görüntüle

en: Post-Submit Form
tr: Gönderim Formu

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
tr: USP, sitenizde herhangi bir yere gönderim sonrası formu görüntülemenizi sağlar.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
tr: Herhangi bir WP Gönderi veya Sayfa üzerinde formu görüntülemek için kısa kodu kullanın:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
tr: Veya, tema şablonunuzda herhangi bir yeri görüntülemek için şablon etiketini kullanın:

en: Login/Register Form
tr: Giriş / Kayıt Formu

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
tr: Ayrıca kullanıcıların oturum açmalarını, kayıt olmalarını veya parolalarını sıfırlamalarını sağlayan bir form da görüntüleyebilirsiniz.

en: Display Submitted Posts
tr: Gönderilen Mesajları Görüntüle

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
tr: Herhangi bir WP Gönderi veya Sayfa üzerinde gönderilen gönderilerin listesini görüntülemek için bu kısa kodu kullanın:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
tr: Veya, tema şablonunuzda herhangi bir yere gönderilen gönderilerin listesini görüntülemek için şablon etiketini kullanın:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
tr: Bu kısa kodu nasıl yapılandıracağınızı gösteren bazı örnekler:

en: Display Image Gallery
tr: Görüntü Galerisi Görüntüle

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
tr: Gönderilen her gönderi için yüklenen resimlerin bir galerisini görüntülemek için bu kısa kodu kullanın:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
tr: Veya, tema şablonunuzda herhangi bir yerde bir resim galerisi görüntülemek için şablon etiketini kullanın:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
tr: Follwing özelliklerinden herhangi birini kullanarak özelleştirebilirsiniz:

en: Reset Form Button
tr: Form Düğmesini Sıfırla

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
tr: Bu kısa kod, formu özgün durumuna sıfırlayan bir bağlantı görüntüler:

en: This shortcode accepts the following attributes:
tr: Bu kısa kod aşağıdaki özellikleri kabul eder:

en: Note that the url attribute accepts
tr: URL özniteliğinin kabul ettiğini unutmayın.

en: to get the current URL.
tr: mevcut URL’yi almak için

en: Access Control
tr: Giriş kontrolu

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
tr: USP erişimi kontrol etmek ve içeriği kısıtlamak için üç kısa kod sağlar.

en: Display content only to users with a specific capability:
tr: İçeriği yalnızca belirli bir özelliğe sahip olan kullanıcılara göster:

en: Display content to logged-in users:
tr: İçeriği giriş yapan kullanıcılara göster:

en: Display content to visitors only:
tr: İçeriği yalnızca ziyaretçilere göster:

en: Tip:
tr: Bahşiş:

en: to include markup in the deny message, you can use
tr: reddetme mesajında ​​işaretlemeyi dahil etmek için

en: to output
tr: ÇIKTI

en: Example
tr: Örnek

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
tr: Kullanıcı giriş yaptıysa, gönderim sonrası formunu görüntüleyin; veya kullanıcı giriş yapmadıysa, giriş formunu görüntüleyin:

en: Restore Defaults
tr: Varsayılanları Geri Yükle

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
tr: Ayarlarınızı hatırlamak için bu seçeneği devre dışı bırakın. Veya devam etmek ve varsayılan eklenti seçeneklerini geri yüklemek için: kutuyu işaretleyin, ayarlarınızı kaydedin ve ardından eklentiyi devre dışı bırakın / yeniden etkinleştirin.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
tr: Eklenti devre dışı bırakma / yeniden etkinleştirme üzerine varsayılan seçenekleri geri yükleyin.

en: Show Support
tr: Desteği Göster

en: by
tr: tarafından

en: Jeff Starr on Twitter
tr: Jeff Starr Twitter'da

en: Obsessive Web Design &amp; Development
tr: Obsesif Web Tasarımı & amp; gelişme

en: Save Preference
tr: Tercih Kaydet

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
tr: Tüm varsayılan seçenekleri geri yüklemek istediğinizden emin misiniz? (bu işlem geri alınamaz)

en: Perishable Press Books
tr: Bozulabilir Basın Kitapları

en: Plugin Planet
tr: Eklenti Gezegeni

en: Donate via PayPal
tr: PayPal ile bağış yapın

en: books
tr: kitaplar

en: plugins
tr: eklentileri

en: donation
tr: bağış

en: Thank you for using
tr: Kullandığın için teşekkürler

en: Please show support by purchasing one of my
tr: Lütfen birini satın alarak destek göster

en: or
tr: veya

en: or by making a
tr: ya da

en: Your generous support helps to ensure future development of
tr: Cömert desteğiniz gelecekteki gelişimini sağlamak için yardımcı olur

en: and is greatly appreciated.
tr: ve büyük beğeni topluyor.

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
tr: Herhangi bir büyüklükteki bağış, bu ücretsiz eklentiyi ve diğer harika WordPress kaynaklarını geliştirmeye devam etmeme yardımcı olur.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
tr: Ziyaretçilerinizin sitenizdeki herhangi bir yerden yayın ve resim göndermesini sağlar.
