MailPoet - en to nb_NO translation catalogue (1367 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
nb_NO: %1$s e-post(er) planlagt.

en:  %1$s subscriber have been deleted.
nb_NO: %1$s abonnent har blitt slettet.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
nb_NO: %1$s abonnenter har blitt slettet.

en: "%2$s" imported from %1$s
nb_NO: "%2$s" importert fra %1$s

en: "Read more" text
nb_NO: "Les mer" tekst

en: "View in browser"
nb_NO: "Se i nettleser"

en: %1$s click | %1$s clicks
nb_NO[0]: %1$s klikk
nb_NO[1]: %1$s klikk

en: %1$s day | %1$s days
nb_NO[0]: %1$s dager
nb_NO[1]: %1$s dager

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
nb_NO: %1$s e-postadresser er oppført mer enn én gang i: %2$s

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
nb_NO: %1$s e-postadresser er ikke gyldige: %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
nb_NO: %1$s e-poster hvert %2$s

en: %1$s emails received.
nb_NO: %1$s e-poster mottatt.

en: %1$s hour | %1$s hours
nb_NO[0]: %1$s timer
nb_NO[1]: %1$s timer

en: %1$s minute | %1$s minutes
nb_NO[0]: %1$s weeks
nb_NO[1]: %1$s minutter

en: %1$s out of %2$s sent.
nb_NO: %1$s ut av %2$s sendt.

en: %1$s second | %1$s seconds
nb_NO[0]: %1$s weeks
nb_NO[1]: %1$s sekunder

en: %1$s subscriber have been added to "%2$s".
nb_NO: %1$s abonnent har blitt lagt til i "%2$s".

en: %1$s subscriber have been confirmed.
nb_NO: %1$s abonnent er bekreftet.

en: %1$s subscriber have been moved to "%2$s".
nb_NO: %1$s abonnent har blitt flyttet til "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from "%2$s".
nb_NO: %1$s abonnent har blitt fjernet fra "%2$s".

en: %1$s subscriber have been removed from all existing lists.
nb_NO: %1$s abonnent har blitt fjernet fra alle eksisterende lister.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
nb_NO: %1$s abonnenter lagt til i %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
nb_NO: %1$s abonnenter har blitt lagt til i "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
nb_NO: %1$s abonnenter er bekreftet.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
nb_NO: %1$s abonnenter har blitt flyttet til "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
nb_NO: %1$s abonnenter har blitt fjernet fra "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
nb_NO: %1$s abonnenter har blitt fjernet fra alle eksisterende lister.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
nb_NO: %1$s abonnenter ble eksportert. Last ned den eksporterte filen [link]her[/link]

en: %1$s week | %1$s weeks
nb_NO[0]: %1$s uker
nb_NO[1]: %1$s uker

en: %1$s year | %1$s years
nb_NO[0]: %1$s år
nb_NO[1]: %1$s år

en: %1$s's import list
nb_NO: %1$s's importliste

en: %1$sth
nb_NO: %1$s.

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
nb_NO: %d fil(er) er lastet opp.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
nb_NO: %s overstiger maks størrelse som kan lastes opp gjennom din nettleser.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
nb_NO: %s overskrider maksimum opplastingsstørrelse for dette nettstedet.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
nb_NO: %sFor å redigere%s, hold musen over for å se rediger-knappen under.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
nb_NO: Opplasting av &#8220;%s&#8221; feilet

en: &lt; Prev
nb_NO: &lt; Forrige

en: (%1$s votes)
nb_NO: (%1$s stemmer)

en: , %1$s of which were %2$s
nb_NO: , %1$s av dem var %2$s

en: ... or [link]setup a cron job on your server[/link] instead.
nb_NO: ... eller [link]sett opp en cron-jobb på din server[/link] i stedet.

en: ... or duplicate one below to copy its design.
nb_NO: ... eller velg en i lista nedenfor og ta kopi av designet.

en: 1 hour
nb_NO: 1 time

en: 1 line | %d lines
nb_NO[0]: 1 linje
nb_NO[1]: %d linjer

en: 15 minutes
nb_NO: 15 minutter

en: 1st
nb_NO: Første

en: 2 hours
nb_NO: 2 timer

en: 2nd
nb_NO: Andre

en: 30 day money back
nb_NO: Prøv gratis i 30 dager

en: 30 days happiness guarantee
nb_NO: Prøv gratis i 30 dager

en: 30 minutes
nb_NO: 30 minutter

en: 3rd
nb_NO: Tredje

en: 5 Minute User Guide
nb_NO: 5-minutters brukerveiledning

en: 5 minute newbie guide
nb_NO: 5 minutters nybegynnerguide.

en: << Back
nb_NO: << Tilbake

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
nb_NO: En helt ny MailPoet. La moroa begynne.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
nb_NO: En avmerkingsboks legges til som et valg for dine kunder til å abonnere på nyhetsbrev ditt, mens de kjøper noe i nettbutikken.

en: A great way to try the Premium. No one should be locked in, ever.
nb_NO: En bra måte å prøve Premium på. Ingen bindingstid, noensinne.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
nb_NO: En ny liste "%1$s" har blitt lagret av dette segmentet.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
nb_NO: Abonnenten videresendes til en side du velger etter at abonnementet er avsluttet.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
nb_NO: Et tema kalt %1$s finnes allerede. Huk av den tilhørende avmerkingsboksen før opplasting, for å overskrive det.

en: A well designed plugin for a simple idea.
nb_NO: En god designet utvideslse for en enkel idè.

en: API Key
nb_NO: API nøkkel

en: Action Required
nb_NO: Handling påkrevet

en: Actions & Notifications
nb_NO: Handlinger og varsler

en: Actions will be executed after %1$s messages
nb_NO: Handlingene blir utført etter %1$s meldinger

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Activate MailPoet Premium Version
nb_NO: Aktiver MailPoet Premium versjon

en: Activate bounce and check every...
nb_NO: Aktiver bounce og sjekk hvert

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
nb_NO: Aktiver dersom din SMTP port er blokkert.

en: Activate now
nb_NO: Aktiver nå

en: Activated!
nb_NO: Aktivert!

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Add / Edit group of posts
nb_NO: Legg til / Endre gruppe av innlegg

en: Add Images
nb_NO: Legg til bilder

en: Add Link & Alternative text
nb_NO: Legg til lenke & alternativ tekst

en: Add List
nb_NO: Legg til liste

en: Add New Field
nb_NO: Legge til nytt felt

en: Add Subscriber
nb_NO: Legg til abonnent

en: Add a DKIM signature to your newsletters to increase the deliverability of your newsletters. [link]Read the setup guide.[/link]
nb_NO: Legg til en DKIM-signatur i dine nyhetsbrev for å øke leveringsraten. [link]Les oppsettsguiden[/link].

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
nb_NO: Legg til en avmerkingsboks i dine skjemaer, og velg hvilke lister brukeren blir lagt til.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
nb_NO: Legg til en avmerkingsboks på betalingssiden slik at kundene kan abonnere på dine MailPoet nyhetsbrev.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
nb_NO: Legg til en avmerkingsboks i registreringsskjemaet til denne utvidelsen slik at nye brukere abonnerer på en liste du velger.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
nb_NO: Legg til en lenke i bunnen av alle nyhetsbrev slik at abonnenter kan redigere profilen sin. [link]Se din egen profilside[/link].

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
nb_NO: Legg til nye felt til finne former så besøkende kan abbonere på dine MailPoet nyhetsbrev.

en: Add item
nb_NO: Legg til gjenstand

en: Add link / Alternative text
nb_NO: Legg til lenke / Alternativ tekst

en: Add list
nb_NO: Legg til liste

en: Add more themes
nb_NO: Legg til flere temaer

en: Add new field
nb_NO: Legge til nytt felt

en: Add to list
nb_NO: Legg til liste

en: Add your [stars] on [link]wordpress.org[/link] and keep this plugin essentially free.
nb_NO: Legg til din [stars] på [link]wordpress.org[/link] og behold denne utvidelsen i hovedsak gratis.

en: Added
nb_NO: Lagt til

en: Address:
nb_NO: Adresse:

en: After submit...
nb_NO: Etter send inn...

en: Align center
nb_NO: Midtstillt

en: Align left
nb_NO: Venstrejustert

en: Align right
nb_NO: Høyrejustert

en: All
nb_NO: Alle

en: All %1$s subscribers are selected.
nb_NO: Alle %1$s abonnenter er valgt.

en: All Newsletters
nb_NO: Alle nyhetsbrev

en: All Sent
nb_NO: Alle sendt

en: All Your Stats in a Single Dashboard
nb_NO: All statistikken din samlet på en plass

en: All subscribers on this page are selected.
nb_NO: Alle abonnenter på siden er valgt.

en: Allow HTML edits
nb_NO: Tillat HTML redigering

en: Allow site admins to change the sending method
nb_NO: La sideadministratorer endre utsendelsesmetode

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
nb_NO: La sideadministratorer deaktivere påmeldingsbekreftelse

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
nb_NO: La brukere som registrerer seg på siden din abonnere på en liste du velger.

en: Allowed Files
nb_NO: Tillat filer

en: Alphanumerical
nb_NO: Alfanumerisk

en: Already paid?
nb_NO: Allerede betalt?

en: Already paid? Click here to activate
nb_NO: Allerede betalt? Klikk her for å aktivere

en: Alternative text:
nb_NO: Alternativ tekst:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
nb_NO: En feil oppstod ved opplasting. Vennligst prøv igjen senere.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
nb_NO: En feil oppstod. [link]Vis detaljer.[/link]

en: And more...
nb_NO: Og mer

en: And taxonomies as well...
nb_NO: Og dessuten taksonomier...

en: Apply
nb_NO: Svar

en: April
nb_NO: april

en: Archive page shortcode
nb_NO: Kortkode for arkivside

en: Are you doing better now than 3 months ago? Select a date range to reveal changes in your results.
nb_NO: Gjør du det bedre nå enn for 3 måneder siden? Velg en tidsperiode for å avdekke endringer i resultatene dine.

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
nb_NO: Er du sikker på at du valgte riktig port? Du kan la feltet være tomt hvis du ikke vet hva du skal skrive

en: Are you sure you want to delete this custom field?
nb_NO: Er du sikker på at du ønsker å slette dette egendefinerte feltet?

en: Are you sure you want to delete this form?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette skjemaet?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
nb_NO: Er du sikker på at du vil ignorere %1$s abonnenter av %2$s?

en: Ask for:
nb_NO: Spør etter:

en: August
nb_NO: august

en: Authentication
nb_NO: Autentisering

en: Author:
nb_NO: Forfatter:

en: Auto Newsletters
nb_NO: Automatiske nyhetsbrev

en: Automate the boring stuff
nb_NO: Automatiser de kjedelige tingene

en: Automatic latest content
nb_NO: Legg til nyeste innhold automatisk

en: Automatic newsletter
nb_NO: Automatisk nyhetsbrev

en: Automatically add paragraphs
nb_NO: Legg til paragrafer automatisk

en: Automatically sent...
nb_NO: Automatisk sendt...

en: Average rating: %1$s
nb_NO: Gjennomsnittlig vurdering: %1$s

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Back to "Settings" page
nb_NO: Tilbake til "Oppsett"-siden

en: Back to lists
nb_NO: Tilbake til liste

en: Back to selection
nb_NO: Tilbake til valg

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background color with alternate
nb_NO: Bakgrunnsfarge med alternativ

en: Batch insert options
nb_NO: Partiets innleggingsmuligheter

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
nb_NO: Vær kreativ! Det er det første dine abonnenter ser. Frist dem til å åpne din e-post.

en: Be productive thanks to Premium!
nb_NO: Vær produktiv takket være Premium!

en: Blocked IP
nb_NO: Blokkert IP

en: Bookmarks Selection
nb_NO: Bokmerkeutvalg

en: Bounce Email
nb_NO: Ikke-levert e-post

en: Bounce Handling
nb_NO: Bounce-håndtering

en: Bounce handling
nb_NO: Bounce-håndtering

en: Bounce handling connection test
nb_NO: Bounce-håndtering tilkoblingstest

en: Bounce handling processing
nb_NO: Bounce-håndtering igangsatt

en: Bounce handling routine starts in:
nb_NO: Bounce-håndteringsrutine starter om:

en: Bounced
nb_NO: Ikke levert

en: Bulk Actions
nb_NO: Bulk handling

en: Button label:
nb_NO: Knappmerkelapp:

en: Buy Now
nb_NO: Kjøp nå

en: CSV file
nb_NO: CSV fil

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
nb_NO: Kan du bekrefte at denne kolonnen samsvarer med dette feltet?

en: Cancel
nb_NO: Slett

en: Cancel Upload
nb_NO: Avbryt opplasting

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
nb_NO: Ingen tilgang til CSV-fil. Sjekk rettighetene til mappen "%1$s"

en: Categories and tags
nb_NO: Kategorier og stikkord

en: Categories:
nb_NO: Kategorier:

en: Change log
nb_NO: Endringslogg

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
nb_NO: Endre bunntekstinnlegg på MailPoets %1$sInnstillinger%2$sside.

en: Charset
nb_NO: Karaktersett

en: Check again what you're trying to import.
nb_NO: Sjekk igjen det du prøver å importere.

en: Check now.
nb_NO: Sjekk nå.

en: Check out [link]our guide[/link] on how to fill out the form.
nb_NO: Sjekk ut [link]guiden vår[/link] om hvordan du fyller ut skjemaet.

en: Check this box if you want transparency
nb_NO: Huk av dette feltet hvis du vil ha gjennomsiktighet

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
nb_NO: Sjekk din innboks nå for å bekrefte ditt abonnement.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
nb_NO: Sjekk innboksen din eller søppelbøtta nå for å bekrefte ditt abonnement.

en: Checkbox
nb_NO: Avmerkingsboks

en: Checking license
nb_NO: Sjekker lisensen

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
nb_NO: Velkommen, din MailPoet nyhetsbrev utvidelse

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
nb_NO: Velg navn og e-postadresse til avsender.

en: Choose a list
nb_NO: Velg en liste

en: Choose files to upload
nb_NO: Velg file

en: Clean automatically your mailing list
nb_NO: Hold orden i e-postlisten din automatisk

en: Clear selection
nb_NO: Fjern valg

en: Click here to add a title or text.
nb_NO: Klikk her for å legge til en tittel eller tekst.

en: Click here to subscribe
nb_NO: Klikk for å abonnere

en: Click here to unsubscribe
nb_NO: Klikk her for å avslutte abonnementet

en: Click here to view media.
nb_NO: Klikk her for å se media.

en: Click rate (based on opened newsletters)
nb_NO: Trykkraten (basert på åpnede nyhetsbrev)

en: Clicked
nb_NO: Klikket

en: Clicked on
nb_NO: Klikket på

en: Clicks
nb_NO: Klikk

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Compare past & present
nb_NO: Sammenlign fortid og nåtid

en: Configuration and Permissions
nb_NO: Konfigurasjon og tillatelser

en: Configure
nb_NO: Konfigurer

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
nb_NO: Konfigurer SPF og DKIM uavhengig for hvert nettsted.

en: Configure each site manually
nb_NO: Konfigurer hvert nettsted manuelt

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
nb_NO: Konfigurer din DNS ved å legge til en key/value record i TXT som vist nedenfor.

en: Confirm Reinstallation
nb_NO: Bekreft reinstallasjon

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
nb_NO: Bekreft aktivering av MailPoets Premium-utvidelse?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
nb_NO: Bekreft installering av MailPoets Premium-utvidelse?

en: Confirm unconfirmed subscribers
nb_NO: Bekreft ubekreftede abonnenter

en: Confirm your subscription to %1$s
nb_NO: Bekreft ditt abonnement til %1$s

en: Confirmation page
nb_NO: Side for bekreftelse av abonnement

en: Conflict
nb_NO: Konflikt

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
nb_NO: Gratulerer, din Premium lisens er aktivert. Et siste steg...

en: Connection method
nb_NO: Tilkoblingsmetode

en: Contact Support
nb_NO: Kontakt kundeservice

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
nb_NO: Ta kontakt med din administrator for å endre dette. Det skal være mulig å konfigurere.

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Copy
nb_NO: Kopier

en: Copy of
nb_NO: Kopi av

en: Copy paste in a text box
nb_NO: Lim inn i tekstboks

en: Coupons
nb_NO: Kuponger

en: Create a new email
nb_NO: Lag ny epost

en: Create a new form
nb_NO: Lag nytt skjema

en: Create a new list
nb_NO: Lag ny liste

en: Create an email account dedicated solely to bounce handling.
nb_NO: Lag en e-postkonto som brukes utelukkende til bounce-håndtering.

en: Create and send newsletters or automated emails. Capture subscribers with a widget. Import and manage your lists. MailPoet is a sweet plugin maintained and supported with love by <a target="_blank" href="http://www.mailpoet.com/about-the-wysija-team-members/?utm_medium=plugin&utm_campaign=know_team&utm_source=wp_plugins_list">a team of a dozen</a>.
nb_NO: Lag og send nyhetsbrev eller automatiske e-poster. Få abonnenter med en widget. Importer og administrer listene dine. MailPoet er en herlig utvidelse opprettholdt og støttet med kjærlighet av <a target="_blank" href="http://www.mailpoet.com/about-the-wysija-team-members/?utm_medium=plugin&utm_campaign=know_team&utm_source=wp_plugins_list">"a team of a dozen"</a>.

en: Created on
nb_NO: Opprettet

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
nb_NO: Gjeldende dag i måneden med ordenstall, f.eks. 2., 3., etc.

en: Current day of the month number
nb_NO: Nummer for gjeldende dag i måneden

en: Current month number
nb_NO: Nummer på gjeldende måned

en: Currently viewing
nb_NO: Visninger for øyeblikket

en: Custom Fields
nb_NO: Definerte felter

en: Custom dates
nb_NO: Tilpassede datoer

en: Custom horizontal line
nb_NO: Tilpasset horisontal linje

en: DKIM signature
nb_NO: DKIM signatur

en: Daily
nb_NO: Daglig

en: Daily routine starts in:
nb_NO: Daglig rutine starter om:

en: Daily summary of emails sent
nb_NO: Daglig oversikt over antall e-poster som er sendt

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date created
nb_NO: Dato opprettet

en: Date sent
nb_NO: Utsendelsesdato

en: Day
nb_NO: Dag

en: Debug mode
nb_NO: Debugmodus

en: December
nb_NO: desember

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
nb_NO: Velg hvilke emailer en ny kunde får automatisk, basert på hvilket produkt de akkurat har kjøpt. Dette er en Premium add-on for WooCommerce.

en: Default style saved.
nb_NO: Standard utseende lagret.

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete field
nb_NO: Slett felt

en: Delete image for all newsletters?
nb_NO: Slette bildet i alle nyhetsbrev?

en: Delete subscribers
nb_NO: Slett abonnenter

en: Delete the user
nb_NO: Slett brukeren

en: Delete these newsletters for ever?
nb_NO: Slette disse nyhetsbrevene for alltid?

en: Delete these subscribers forever?
nb_NO: Vil du slette disse abonnentene for alltid?

en: Delete this newsletter for ever?
nb_NO: Slette dette nyhetsbrevet for alltid?

en: Delete this subscriber forever?
nb_NO: Vil du slette denne abonnenten for alltid?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
nb_NO: Sletting av en liste vil ikke slette noen av abonnentene.

en: Delivery method
nb_NO: Leveringsmetode

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Detailed stats for each subscriber
nb_NO: Detaljert statistikk for hver abonnent

en: Details & PSD
nb_NO: Detaljer & PSD

en: Device
nb_NO: Enheten

en: Did these subscribers ask to be in your list?
nb_NO: Har disse abonnentene spurt om å få være på listen din?

en: Did you know? It's better to send fewer emails at higher frequencies. Become Premium and we'll ping your site each 15 minutes making sure your emails are sent smoothly at this frequency. [link]Send better with Premium.[/link]
nb_NO: Visste du at det er bedre å sende færre e-poster med en høyere hyppighet? Få Premium, og vi pinger siden din hvert 15. minutt for å sørge for at e-postene dine sendes jevnt med denne hyppigheten. [link]Send bedre med Premium[/link].

en: Did you renew already?
nb_NO: Har du allerede fornyet?

en: Disable it.
nb_NO: Deaktiver den.

en: Discover which links are the top hits in each newsletter. Find out which subscribers are your number one fans and get advanced details about them. [link]Get more data with Premium.[/link]
nb_NO: Finn ut hvilke lenker som er de beste i hvert nyhetsbrev. Se hvilke abonnenter som er dine størst fans, og få avanserte detaljer om dem. [link]Få mer informasjon med Premium[/link].

en: Dismiss
nb_NO: Avvis

en: Display and insert options
nb_NO: Vis og legg til innstillinger

en: Display label within input:
nb_NO: Vis merkelapp inni inndata:

en: Display labels in inputs
nb_NO: Vis merkelapper i inndata

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
nb_NO: Klarer du ikke å se eposten? [link]Se nyhetsbrevet i nettleseren din.[/link]

en: Display...
nb_NO: Vis...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
nb_NO: Vises øverst i nyhetsbrevene dine. Husk å inkludere lenketaggene før og etter teksten: [link]Lenken[/link]

en: Divider
nb_NO: Deler

en: Divider Selection
nb_NO: Velg skillestrek

en: Dividers Selection
nb_NO: Velg bindestrek

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
nb_NO: Ikke samsvar som et «datofelt» hvis mesteparten av rekkene i den kolonnen returnerer samme feilen.

en: Do nothing
nb_NO: Gjør ingenting

en: Do you want to install that version?
nb_NO: Vil du installere denne versjonen?

en: Does it work? Try to connect.
nb_NO: Virker det? Prøv å koble til.

en: Does my sidebar form get more subscribers than the one in the footer? It's time to find out.
nb_NO: Får skjemaet mitt i sidekolonnen flere abonnenter enn det nederst på siden? Det er på tide å finne ut.

en: Domain
nb_NO: Domene

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
nb_NO: Husk å inkludere: <br><br>[activation_link]Bekreft ditt abonnement.[/activation_link]. <br><br>Valgfritt: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
nb_NO: Finner du ikke tillegget du leter etter? <a href="%s">Send inn</a> via vår kontaktskjema.

en: Don't send late
nb_NO: Ikke send for sent

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
nb_NO: Ikke send til eksisterende abonnenter, kun til nye.

en: Don't wait & send right now.
nb_NO: Ikke vent. Send nå.

en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Download as .zip
nb_NO: Last ned som .zip

en: Download original Photoshop file
nb_NO: Last ned original Photoshopfil

en: Download the Premium plugin.
nb_NO: Last ned Premium utvidelsen.

en: Downloads: %1$s
nb_NO: Nedlastinger: %1$s

en: Draft
nb_NO: Utkast

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
nb_NO: Dra og slipp %1$stekst, innlegg, skillevegger.%2$s Se på høyresiden!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
nb_NO: Dra widgetene under inn i nyhetsbrevet.

en: Drop files here
nb_NO: Slipp filer her

en: Drop your footer image here.
nb_NO: Legg inn bilde til bunnteksten her.

en: Drop your logo in this header.
nb_NO: Legg til din logo i toppteksten.

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Each time one of our users forgets to write a review, a kitten dies. It's sad and breaks our hearts. [link]Add your own review[/link] and save a kitten today.
nb_NO: Hver gang en av våre brukere glemmer å skrive en anmeldelse, så dør en kattunge. Det er trist og knuser våre hjerter. [link]Legg til din anmeldelse[/link] og redd en kattunge i dag.

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Automatic latest content
nb_NO: Rediger automatisk siste innhold

en: Edit Lists
nb_NO: Rediger liste

en: Edit custom field
nb_NO: Rediger egendefinert felt

en: Edit display
nb_NO: Rediger visning

en: Edit field
nb_NO: Endre felt

en: Edit form
nb_NO: Rediger skjema

en: Edit lists
nb_NO: Rediger lister

en: Edit name
nb_NO: Rediger navn

en: Edit subscription page link
nb_NO: Endre lenke til side for å opprette abonnement

en: Edit text
nb_NO: Rediger tekst

en: Edit your subscriber profile: %1$s
nb_NO: Rediger din abonnementsprofil: %1$s

en: Edit your subscription
nb_NO: Rediger ditt abonnement

en: Editing list %1$s
nb_NO: Redigerer liste %1$s

en: Element has been deleted.
nb_NO: Element har blitt slettet

en: Elements deleted
nb_NO: Elementer slettet

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email %1$s already exists.
nb_NO: Eposten %1$s finnes allerede.

en: Email Address
nb_NO: Epostadresse

en: Email Status
nb_NO: Epost status

en: Email content
nb_NO: Epost innhold

en: Email notifications
nb_NO: E-postvarslinger

en: Email subject
nb_NO: Epost emne

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
nb_NO: Epost vil bli sent til %1$s at %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
nb_NO: Aktiver Mailpoets cron.

en: Enable signup confirmation
nb_NO: Aktiver påmeldingsbekreftelse

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
nb_NO: Aktiver denne for å se feil i Mailpoet. Hvis du kontakter brukerstøtte kan de be deg om å aktivere denne.

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
nb_NO: Tving alle sider til å sende med en unik FRA-e-postadresse. Du trenger bare å konfigurere den automatisk tilbakemelding (Premium), SPF & DKIM en gang.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
nb_NO: Skriv inn e-postadressene som skal motta varsler (separer med komma).

en: Error Saving newsletter...
nb_NO: Feil oppsto under lagring av nyhetsbrev...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
nb_NO: Feilsendingsmelding <b><i>%s</i></b> til <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
nb_NO: Feil ved validering av feltene

en: Error matching date.
nb_NO: Feil samsvarsdato

en: Error when inserting emails.
nb_NO: Feil ved innsetting av epost.

en: Error when inserting list.
nb_NO: Feil ved innsetting av liste.

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
nb_NO: Exit popup vil vises når muspekeren flyttes utenfor nettleser vinduet.

en: Exit popups are not only "in vogue", they are provably increasing conversions and therefore boost marketing, signups and sales. wBounce displays an inline popup before the user leaves your site.
nb_NO: Exit popups (melding som kommer når man skal forlate en nettside) er nå mye brukt for å øke effekten av markedføring, innmeldinger og salg. wBounce legger til en slik funksjon på ditt nettsted.

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Export Subscribers
nb_NO: Eksporter abonnenter

en: Export confirmed subscribers only
nb_NO: Eksporter bare bekreftede abonnenter

en: Export to CSV
nb_NO: Eksporter til CSV

en: Exporting %1$s subscribers
nb_NO: Eksporterer %1$s abonnenter

en: FROM email address for sites using this method
nb_NO: FRA-e-postadresse for sider som bruker denne metoden

en: Failed Permanently
nb_NO: Feilet permanent

en: Failed Send
nb_NO: Kunne ikke sende

en: February
nb_NO: februar

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
nb_NO: Felter "%1$s" er påkrevde "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
nb_NO: Felt "%1$s" må være en gyldig epost.

en: Field's name:
nb_NO: Feltets navn:

en: File canceled.
nb_NO: Fil avbrutt.

en: Fill out the form below so we can connect to it.
nb_NO: Fyll ut skjemaet nedenfor slik at vi kan koble til det.

en: Filter by status
nb_NO: Filtrer på status

en: Filter by type
nb_NO: Sortér på type

en: Final step: last details
nb_NO: Siste steg: siste detaljer

en: Find out what happens to your subscribers once they arrive on your site, thanks to Google Analytics campaign tracking
nb_NO: Finn ut hva som skjer med abonnentene dine når de besøker siden din, takket være Google Analytics campaign tracking

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: First Time? See it in Action
nb_NO: Første gang? Se hvordan det virker

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: First step: main details
nb_NO: Første steg: hovedinformasjon

en: First, set up a command on your server to visit our scheduled routines URL:
nb_NO: Først, sett opp en kommando på serveren din for å besøke våre planlagte rutiner URL:

en: Follow us and don't miss anything!
nb_NO: Følg oss og ikke gå glipp av noe!

en: Footer
nb_NO: Bunntekst

en: Footer background
nb_NO: Bunnbakgrunn

en: Footer text
nb_NO: Bunntekst

en: For %s per year, get 1 site covered with Premium.
nb_NO: For %s per år får du Premium på 1 side.

en: For %s per year, get 4 of your sites covered with Premium.
nb_NO: For %s per år får du Premium på 4 sider.

en: For %s per year, get all of your sites covered with Premium.
nb_NO: For %s per år får du ubegrenset bruk av Premium.

en: For better control, you can set one cron job per routine
nb_NO: For bedre kontroll, kan du sette opp en cron jobb per rutine

en: For example, "Spring email". [link]Read the guide.[/link]
nb_NO: For eksempel: «Vår-e-post». [link]Les guiden[/link].

en: For other commands examples, check [link]this article[/link].
nb_NO: For andre kommandoeksempler, sjekk [link]dette innlegget[/link].

en: For your own use and never shown to your subscribers.
nb_NO: For ditt bruk, vises ikke til abonnenter

en: Forget about limits
nb_NO: Glem grenser

en: Four Sites
nb_NO: Fire nettsteder

en: Free
nb_NO: Gratis

en: Friday
nb_NO: Fredag

en: From
nb_NO: Fra

en: Full name of current day
nb_NO: Fullt navn på gjeldende dag

en: Full name of current month
nb_NO: Fullt navn på gjeldende måned

en: Geeky Options
nb_NO: Nerdete valg

en: Get Help!
nb_NO: Få hjelp!

en: Get Premium now
nb_NO: Skaff deg premium nå

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
nb_NO: Få [link]MailPoet Premium[/link] til å se lenken.

en: Get all MS users
nb_NO: Få alle MS-brukere

en: Get faster support
nb_NO: Få raskere brukerstøtte

en: Get it now!
nb_NO: Få det nå

en: Get more themes
nb_NO: Få flere temaer

en: Get your spam score in 1 click while you're designing your newsletter thanks to [link]mail-tester[/link], our own popular in-house tool.
nb_NO: Få søppelpostvurderingen med 1 trykk mens du designer dine nyhetsbrev, takket være vår populære [link]mail-tester[/link].

en: Go Premium!
nb_NO: Skaff Premium!

en: Go premium, you cannot send anymore!
nb_NO: Velg Premium for å sende mer!

en: Google Analytics Campaign
nb_NO: Google Analytics-kampanje

en: Got a sales question? [link]Get in touch[/link].
nb_NO: Har du et kjøpsspørsmål? [link]Kontakt oss[/link].

en: Great, you'll never hear from us again!
nb_NO: Takk, du kommer ikke til å høre fra oss igjen!

en: HTTP error.
nb_NO: HTTP feil.

en: Have fun improving
nb_NO: Ha det gøy med å forbedre

en: Header
nb_NO: Topptekst

en: Header background
nb_NO: Overskrift bakgrunn

en: Heading 1
nb_NO: Overskrift 1

en: Heading 2
nb_NO: Overskrift 2

en: Heading 3
nb_NO: Overskrift 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
nb_NO: Hei,
    
    Gratulerer, du har meldt deg på nyhetsbrevet vårt!
    Du må aktivere ditt abonnement til listen(e) [lists_to_confirm] ved å klikke på lenken under:
    
    [activation_link]Klikk her for å bekrefte ditt abonnement[/activation_link]
    
    Takk,
    Teamet

en: Help yourself. Or let us help you.
nb_NO: Vel bekomme. Eller la oss hjelpe deg.

en: Here is an example of a command to setup on your server:
nb_NO: Her er et eksempel på en kommando for å sette opp din server.

en: Here is the list of bounced emails.
nb_NO: Her er listen over epostadresser som ikke kunne leveres

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
nb_NO: Hei! %1$s har en oppdatering (versjon %2$s), <a href="%3$s">klikk her for å oppdatere</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
nb_NO: Hei! Vi har et raskt spørsmål til deg:

en: Hide
nb_NO: Gjem

en: Hide display options
nb_NO: Skjul visningsinnstillinger

en: Hide this message
nb_NO: Skjul denne beskjeden.

en: Hide!
nb_NO: Skjul!

en: Horizontal line
nb_NO: Horisontal linje

en: Hostname
nb_NO: Vertsnavn

en: Hover your mouse over the bars to discover the forms' names.
nb_NO: Beveg musen over kolonnene for å oppdage skjemaenes navn.

en: How about a new list?
nb_NO: Hva med en ny liste?

en: How do you want to import?
nb_NO: Hvordan vil du importere?

en: How does it work?
nb_NO: Hvordan virker det?

en: How spammy is this newsletter?
nb_NO: Hvor mye anses dette nyhetsbrevet som søppelpost?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
nb_NO: Hei,
    
    Abonnent %1$s har akkurat abonnert på liste '%2$s' 
    
    Hilsen,
    
    MailPoet Utvidelsen

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
nb_NO: Hei,
    
    Abonnent %1$s har akkurat meldt seg av listen '%2$s'
    
    Hilsen
    
    MailPoet Utvidelsen

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
nb_NO: Jeg skal sette opp en cron-jobb på serveren min for utførelse etter hyppigheten jeg ønsker. Les om [link]oppsett av cron-jobb[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
nb_NO: Jeg er en Premium bruker. Mailpoet.com skal sørge for at e-postene mine blir sendt i tide.

en: IO error.
nb_NO: IO feil.

en: IP address
nb_NO: IP adresse

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
nb_NO: Hvis jeg vil kan jeg [link]lage enda en cron-jobb[/link] for å øke hyppigheten.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
nb_NO: Hvis jeg vil kan jeg [link]lage enda en cron-jobb[/link] for å øke sendingshyppigheten.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
nb_NO: Hvis et tema med samme navn eksisterer, overskriv det.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
nb_NO: Hvis ikke kan du anse deg selv som en spammer.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
nb_NO: Hvis du bekrefter temabryttet, vil det overstyre header, footer, skillelinjer og stiler

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
nb_NO: Dersom du bekrefter dette, Vil all MailPoet data bli slettet (nyhetsbrev, themes, statistikker, lister, abonnenter, etc.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
nb_NO: Om du har dette problemet, da er dette din løsning. Helt gratis også.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
nb_NO: Hvis du lar dette området stå tomt vil det ikke bli vist når du sender e-posten

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
nb_NO: Dersom du har sendt ut masse eposter, kan disse feilene være server Begrensninger.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
nb_NO: Om du ønsker å bruke en Gmail adresse, trenger du å sende med Gmail. Sjekk <a id="tip-send-with" href="%s"> sendingsinnstillinger</a>.

en: If you want to use all capabilities of the uploader, like uploading multiple files at once, please upgrade to lighttpd 1.5.
nb_NO: Hvis du vil bruke alle funksjonene opplasteren tilbyr, som å laste opp flere filer samtidig, vennligst oppgrader til lighttpd 1.5.

en: Ignore column...
nb_NO: Ignorer kolonne …

en: Ignore current subscribers
nb_NO: Ignorer nåværende abonnenter

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Parameters
nb_NO: Bildeparametre

en: Image alignment
nb_NO: Bildejustering

en: Image has been deleted.
nb_NO: Bilde har blitt slettet

en: Image selection has been saved.
nb_NO: Valg av bilde er lagret.

en: Image selection has not been saved.
nb_NO: Valg av bilde er ikke lagret.

en: Image width
nb_NO: Bilde bredde

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Import
nb_NO: Importer

en: Import "%1$s" as date field
nb_NO: Importer «%1$s» som datofelt

en: Import Subscribers
nb_NO: Importer abonnenter

en: Import as "%1$s"
nb_NO: Importer som «%1$s

en: Import from %1$s
nb_NO: Importer fra %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
nb_NO: Import fra utvidelse %1$s ar avbrutt.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
nb_NO: Import fra utvidelse %1$s er fullført.

en: Import subscribers from plugins
nb_NO: Importer abonnenter fra utvidelser

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
nb_NO: Importer de %1$s abonnentene fra utvidelsen: %2$s

en: Important plugin updates
nb_NO: Viktig oppdatering av utvidelsen

en: Improve your spam score. Mailpoet can sign all your emails with DKIM. [link]Read more.[/link]
nb_NO: Forbedre søppelpostvurderingen din. Mailpoet kan signere alle e-postene dine med DKIM. [link]Les mer[/link].

en: In Queue
nb_NO: I kø

en: In a few minutes, you'll see the time of our last visit here.
nb_NO: Om noen få minutter, vil du se tidspunktet for vårt siste besøk her.

en: In queue
nb_NO: I kø

en: Include author
nb_NO: Inkluder forfatter

en: Include categories
nb_NO: Inkluder kategorier

en: Includes: %1$s
nb_NO: Tillegg: %1$s

en: Increase your subscribers
nb_NO: Øk antall abonnenter

en: Industry
nb_NO: Bransje

en: Information is missing.
nb_NO: Informasjon mangler.

en: Insert Subscription Form
nb_NO: Skriv inn abonnementsskjema

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
nb_NO: Legg inn [newsletter:total] for å vise antall innlegg, [newsletter:post_title] for å vise tittelen for siste innlegg & [newsletter:number] for å vise utgavenummer.

en: Insert block here
nb_NO: Sett inn avsnitt her

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
nb_NO: Sett inn dynamiske data om dine abonnenter, nyhetsbrev, dagens dato, etc...

en: Insert form
nb_NO: Sett inn skjema

en: Insert selected
nb_NO: Sett inn valgte

en: Inserting selected articles...
nb_NO: Legger til valgte innlegg...

en: Install Themes
nb_NO: Installér temaer

en: Install from WordPress.org
nb_NO: Installert fra WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
nb_NO: Installer MailPoet Nyhetsbrev Premium utvidelse

en: Installing MailPoet Premium Version
nb_NO: Installerer MailPoet Premium versjon

en: Investigate your top subscribers
nb_NO: Undersøk dine beste abonnenter

en: Is this field mandatory?
nb_NO: Er dette feltet påkrevd?

en: Issue number
nb_NO: Utgavenummer

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
nb_NO: Det virker ikke alltid slik vi vil, gjør det vel? Vi har en [link]egen supportside[/link] med dokumentasjon og et hjelpforespørselsystem.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
nb_NO: Det ser ut som din widget er slettet fra WordPress' [link]widgets område[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
nb_NO: Det er gratis, og har bevist seg å være populært hos våre brukere.

en: January
nb_NO: januar

en: July
nb_NO: juli

en: June
nb_NO: juni

en: Keep this plugin essentially free
nb_NO: Behold denne utvidelsen i hovedsak gratis.

en: Key
nb_NO: Nøkkel

en: Label:
nb_NO: Merkelapp:

en: Last
nb_NO: Siste

en: Last 180 days
nb_NO: Siste 180 dager

en: Last 30 days
nb_NO: Siste 30 dager

en: Last 365 days
nb_NO: Siste 365 dager

en: Last 7 days
nb_NO: Siste 7 dager

en: Last 90 days
nb_NO: Siste 90 dager

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Last click
nb_NO: Siste trykk

en: Last month
nb_NO: Siste måned

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Last open
nb_NO: Sist åpnet

en: Last updated: %1$s
nb_NO: Sist oppdatert: %1$s

en: Last visit was %1$s minute ago.
nb_NO: Siste besøk var for %1$s minutt siden.

en: Last visit was %1$s minutes ago.
nb_NO: Siste besøk var for %1$s minutter siden.

en: Last visit was a few seconds ago.
nb_NO: Siste besøk var for noen sekunder siden.

en: Latest batch was sent %1$s ago.
nb_NO: Det siste partiet ble sendt for %1$s siden.

en: Latest content already sent.
nb_NO: Siste innhold er allerede sendt.

en: Latest post title
nb_NO: Tittel på siste innlegg

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
nb_NO: Leaky Paywall er en Premium-utvidelse for å legge innhold bak en «betalingsvegg». Dette tillegget administrerer dine kunders kundemedlemsskap.

en: Learn more.
nb_NO: Les mer.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
nb_NO: La dette valget være på Ja. Bare et fåtall SMTP-tjenester spør om at autentisering skrus av.

en: Let subscribers select their lists:
nb_NO: La abonnenter velge liste:

en: Let the plugin remove the <strong>bounced and invalid addresses</strong> automatically. [link]See the guide.[/link]
nb_NO: La utvidelsen fjerne <strong>ikke-leverte og ugyldige adresser</strong> automatisk. [link]Se guiden[/link].

en: Let us configure it
nb_NO: La oss konfigurere det

en: Letters only
nb_NO: Kun bokstaver

en: Line is empty
nb_NO: Linjen er tom

en: Link
nb_NO: Kobling

en: Link to browser version
nb_NO: Lenke til nettleserversjon

en: Links
nb_NO: Lenker

en: List "%1$s" has been deleted.
nb_NO: Listen "%1$s" er slettet.

en: List "%1$s" has been duplicated.
nb_NO: Listen "%1$s" er duplisert.

en: List "%1$s" has been synchronised.
nb_NO: Liste "%1$s" har blitt synkronisert.

en: List created based on a newsletter segment.
nb_NO: Listen er laget basert på et nyhetsbrevsegment.

en: List has been updated.
nb_NO: Listen har blitt oppdatert.

en: List of fields to export
nb_NO: Liste over felter for eksportering

en: List of forms
nb_NO: Liste over skjema

en: List selection
nb_NO: Valg av lister

en: Lists
nb_NO: Lister

en: Lists and Subscribers
nb_NO: Lister og Abonnenter

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
nb_NO: Liste over hvor abonnenter abonnerer.

en: Loading more Results...
nb_NO: Laster inn flere resultater...

en: Loading results...
nb_NO: Henter resultat...

en: Loading...
nb_NO: Laster...

en: Local time is <code>%1$s</code>
nb_NO: Lokal tid er <code>%1$s</code>

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
nb_NO: Ser du etter en raskere måte å sende på? [link]Les mer[/link] ved å sende med en profesjonell SMTP.

en: Looking for answers? Why such and such campaign worked so well? Which is your most efficient subscription form? Get a clear picture with our brand new stats dashboard! [link]Get the stats dashboard in Premium.[/link]
nb_NO: Ser du etter svar? Hvorfor en bestemt kampanje fungerte så bra? Hvilket påmeldingsskjema er mest effektivt? Få et klart bilde med vår helt nye statistikkoversikt! [link]Få tilgang med Premium[/link].

en: Love kittens?
nb_NO: Elsker kattunger?

en: MailPoet Subscription Form
nb_NO: MailPoets skjema for abonnement

en: MailPoet Version
nb_NO: MailPoet versjon:

en: MailPoet Version:
nb_NO: MailPoet versjon:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
nb_NO: MailPoet kan ikke bli reinstallert fordi mappen <em>wp-content/uploads/wysija</em> må være skrivbar. Endre tillatelser og reinstaller.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
nb_NO: MailPoet har blitt reinstallert ved hjelp av den samme versjonen. Innstillinger og data er slettet.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
nb_NO: MailPoet er avinstallert. Ditt nettsted er nå ryddet for MailPoet.

en: MailPoet page
nb_NO: MailPoet-side

en: MailPoet says:
nb_NO: MailPoet sier:

en: MailPoet.com can visit your site every 15 minutes, just like a "cron job", to make sure your emails are being sent on time.
nb_NO: MailPoet.com kan besøke siden din hvert 15. minutt, akkurat som en «cron-jobb», for å sørge for at e-postene dine blir sendt i tide.

en: Mailbox Full
nb_NO: Innboks full

en: Mailbox not available
nb_NO: Innboksen ikke tilgjengelig

en: March
nb_NO: mars

en: Match data
nb_NO: Samsvar data

en: Maximum of posts to show
nb_NO: Maks antall innlegg som vises

en: Maximum upload file size: %d%s
nb_NO: Maks filstørrelse for opplasting: %d%s

en: Maximum upload file size: %d%s.
nb_NO: Maks størrelse på fil som lastes opp: %d%s

en: May
nb_NO: mai

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
nb_NO: Minnet overskredet. Vennligst prøv en mindre fil.

en: Message delayed
nb_NO: Melding forsinket

en: Method set by the network admin.
nb_NO: Metode satt av nettverksadmin.

en: Modified On
nb_NO: Endret den

en: Modify
nb_NO: Endre

en: Module
nb_NO: Modul

en: Monday
nb_NO: Mandag

en: Monitor everything with more stats
nb_NO: Overvåk alt med mer statistikk

en: Month
nb_NO: Månde

en: Month (January, February,...)
nb_NO: Måned (januar, februar, …)

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: Monthly routine starts in:
nb_NO: Månedlig rutine starter om:

en: Moreover, MailPoet checks every 15 minutes your site, <strong>just like a "cron" job</strong>, to make sure your emails are being sent on time. No setup involved!
nb_NO: Dessuten sjekker Mailpoet siden din hvert 15. minutt, <strong>akkurat som en «cron-jobb»</strong>, for å sørge for at e-postene dine blir sendt i tide. Ingen oppsett er involvert.

en: Move to list
nb_NO: Flytt til liste

en: Multisite ready.
nb_NO: Klar for Multisite

en: My first list
nb_NO: Min første liste

en: My rating: %1$s
nb_NO: Min vurdering: %1$s

en: N/A
nb_NO: I/R

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name & email of yourself or your company.
nb_NO: Navn og e-postadresse til deg eller ditt firma

en: Need help?
nb_NO: Trenger hjelp?

en: Network's Default Sending Method
nb_NO: Nettverkets forhåndsvalgte utsendelsesmetode

en: Network's Method
nb_NO: Nettverksmetode

en: Never opened or clicked
nb_NO: Aldri åpnet eller trykket

en: New Form
nb_NO: Nytt skjema

en: New form
nb_NO: Nytt skjema

en: New list
nb_NO: Ny liste

en: New subscriber to %1$s
nb_NO: Ny abonnent til %1$s

en: News from us, the team
nb_NO: Nyheter fra oss, teamet

en: Newsletter
nb_NO: Nyhetsbrev

en: Newsletter Images
nb_NO: Bilder til Nyhetsbrevet

en: Newsletter Pro (by Satollo)
nb_NO: Nyhetsbrev Pro (av Satollo)

en: Newsletter Subject
nb_NO: Nyhetsbrev emne

en: Newsletter can't be deleted.
nb_NO: Nyhetsbrevet kan ikke slettes.

en: Newsletter deleted.
nb_NO: Nyhetsbrevet er slettet.

en: Newsletter has been saved as a draft.
nb_NO: Nyhetsbrevet har blitt lagret som et utkast.

en: Newsletter has been saved.
nb_NO: Nyhetsbrevet har blitt lagret.

en: Newsletter has been scheduled.
nb_NO: Nyhetsbrevet har blitt planlagt for utsendelse.

en: Newsletter profile has been updated.
nb_NO: Nyhetsbrevsprofil er blitt oppdatert.

en: Newsletter successfully created.
nb_NO: Nyhetsbrev opprettet.

en: Newsletters
nb_NO: Nyhetsbrev

en: Newsletters (by Tribulant)
nb_NO: Nyhetsbrev (av Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
nb_NO: Sending av nyhetsbrev pågår. Ditt siste nyhetsbrev vil bli sent etterpå.

en: Next &gt;
nb_NO: Neste &gt;

en: Next send out in %1$s
nb_NO: Neste utsending om %1$s

en: Next send out on %1$s
nb_NO: Neste utsendelse: %1$s

en: Next step
nb_NO: Neste steg

en: Next try in %s minutes.
nb_NO: Neste forsøk om %s minutter.

en: No
nb_NO: Nei

en: No Results were found
nb_NO: Ingen resultater ble funnet

en: No email sent.
nb_NO: Ingen epost er sendt.

en: No list specified
nb_NO: Ingen liste spesifisert

en: No more limits of 2000 subscribers
nb_NO: Ikke lenger en begrensning på 2 000 abonnenter

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
nb_NO: Ingen abonnent funnet. Abonnenten er mest sannynlig slettet.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
nb_NO: Nei, takk! Jeg har nok besøkende på siden min. Besøkene vil utløse Mailpoets cron automatisk.

en: No, thanks!
nb_NO: Nei, takk!

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
nb_NO: Har ingen av e-postene i køen blitt sendt? Aktiver i så fall dette valget.

en: Not Configured!
nb_NO: Ikke konfigurert!

en: Not active.
nb_NO: Ikke aktiv.

en: Not good at matching colors? Don't worry, we work with top notch designers to provide you plenty of themes, the newest are Premium exclusives. [link]Get more themes in Premium.[/link]
nb_NO: Er du ikke så flink til å finne passende farger? Vi samarbeider med flinke designere for å kunne tilby deg massevis av temaer, og de nyeste er kun for Premium-kunder.[link]Få flere temaer med Premium[/link].

en: Not sent
nb_NO: Ikke sendt

en: Not sent yet.
nb_NO: Ikke sendt ennå.

en: Note:
nb_NO: Notat:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
nb_NO: NB: Finn ut hva denne abonnenten åpnet og trykket på med vår [link]Premium-versjon[/link].

en: Nothing
nb_NO: Ingenting

en: November
nb_NO: november

en: Number of lines:
nb_NO: Antall linjer:

en: Numbers only
nb_NO: Kun nummer

en: October
nb_NO: oktober

en: Ok, I've set it up
nb_NO: Ok, jeg har satt det opp

en: Once a week
nb_NO: En gang hver uke

en: Once every 28 days
nb_NO: En gang hver 28. dag

en: Once every fifteen minutes
nb_NO: En gang hvert 15. minutt.

en: Once every five minutes
nb_NO: En gang hvert 5. minutt.

en: Once every minute
nb_NO: En gang hvert minutt.

en: Once every ten minutes
nb_NO: En gang hvert 10. minutt.

en: Once every thirty minutes
nb_NO: En gang hvert 30. minutt.

en: Once every two hours
nb_NO: En gang hver 2. time.

en: Once every two minutes
nb_NO: En gang hvert 2. minutt.

en: One configuration for all sites
nb_NO: En konfigurasjon for alle sider

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
nb_NO[0]: Én e-post har blitt sendt.
nb_NO[1]: %d e-poster har blitt sendt til ubekreftede abonnenter.

en: One less subscriber to %1$s
nb_NO: En abonnent mindre til %1$s

en: One quick question...
nb_NO: Et raskt spørsmål ...

en: Oops! There are no newsletters to display.
nb_NO: Beklager, det er ingen nyhetsbrev å vise.

en: Oops! We can't connect to MailPoet's server right now. We might be down or you're behind a proxy or firewall.
nb_NO: Beklager, vi klarer ikke å koble til MailPoets server akkurat nå. Vi kan være nede eller du kan være bak en proxy eller brannmur.

en: Oops! We could not add you!
nb_NO: Beklager, vi kunne ikke legge deg til!

en: Oops! You're already subscribed.
nb_NO: Obs! Du har allerede abonnert.

en: Open rate (based on received newsletters)
nb_NO: Åpningsraten (basert på mottatte nyhetsbrev)

en: Open, clicks, unsubscribed
nb_NO: Åpne, klikk, avsluttede

en: Opened
nb_NO: Åpnet

en: Opened & Clicked
nb_NO: Åpnet og klikket

en: Opened & Unsubscribed
nb_NO: Åpnet og avsluttet

en: Opened date
nb_NO: Åpnet dato

en: Opened newsletters
nb_NO: Åpnede nyhetsbrev

en: Opened only
nb_NO: Kun åpnet

en: Opens
nb_NO: Åpnede

en: Opps! Something goes wrong while activating Mailpoet cron.
nb_NO: Beklager, noe går galt når du aktiverer MailPoet cron.

en: Opps! Something goes wrong while deactivating Mailpoet cron.
nb_NO: Beklager, noe går galt når du deaktiverer Mailpoet cron.

en: Opps, something goes wrong.
nb_NO: Beklager, noe gikk galt.

en: Or ask your webmaster for help!
nb_NO: Eller be din nettadministrator om hjelp!

en: Order:
nb_NO: Rekkefølge:

en: Ordering
nb_NO: Sortering

en: Our international and friendly team will help you optimize your settings in details, and make sure you're all good to go. We answer questions under 10h on average. Pretty fast!
nb_NO: Vårt internasjonale og vennlige team hjelper deg med å optimalisere innstillingene dine, og sørger for at alt er i orden. Vi svarer på spørsmål innen 10 timer i gjennomsnitt. Ganske raskt!

en: Our toolbar doesn't load?
nb_NO: Vår verktøylinje lastes ikke opp?

en: POP3 without imap extension
nb_NO: POP3 uten imap utvidelse

en: Page %1$s
nb_NO: Side %1$s

en: Page does not exist.
nb_NO: Siden finnes ikke.

en: Page is not accessible.
nb_NO: Side er ikke tilgjengelig.

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Password
nb_NO: Passord

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
nb_NO: Lim inn denne kortkoden på siden for å vise en liste over publiserte nyhetsbrev.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
nb_NO: Lim inn denne kortkoden for å vise antall bekreftede abonnenter i innlegg eller på side.

en: Paused
nb_NO: Pauset

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
nb_NO: Telefonnummer, (+,-,#,(,) og mellomrom tillatt)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
nb_NO: Photoshopfil tilgjengelig som en del av [link]Premium funksjoner[/link].

en: Pick a date
nb_NO: Velg en dato

en: Pick a list
nb_NO: Velg en liste

en: Pick one or many lists
nb_NO: Velg en eller flere lister

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
nb_NO: Velg listen du ønsker å importere abonnentene til.

en: Pick your prefered configuration?
nb_NO: Velg din foretrukne konfigurasjon

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
nb_NO: Vennligst kontakt nettverten din for å ordne dette.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
nb_NO: Vennligst slett <%= chars %> tegn<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
nb_NO: Vennligst skriv inn <%= chars %> flere tegn<%= plural %>

en: Please enter first name
nb_NO: Vennligst legg til fornavn

en: Please enter last name
nb_NO: Vennligst legg til etternavn

en: Please make a selection first!
nb_NO: Vennligst gjør et valg først!

en: Please select a newsletter.
nb_NO: Vennligst velg et nyhetsbrev.

en: Please select an article.
nb_NO: Vennligst velg en artikkel.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
nb_NO: Prøv å laste opp denne filen med %1$snettleseropplasteren%2$s.

en: Please update your WordPress to the latest version, in order to get the latest uploading system.
nb_NO: Vennligst oppdater Wordpress til seneste versjon for å få det seneste opplastingssystemet.

en: Please verify your link to this page.
nb_NO: Vennligst verifiser din lenke til denne siden.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
nb_NO: Vennligst bekreft dine epostinnstillinger og pass på at du sender en test epost.

en: Position your mouse over the image to the left.
nb_NO: Plassér markøren over bildet til venstre.

en: Post Notifications
nb_NO: Innleggsvarslinger

en: Post Selection
nb_NO: Innleggsutvalg

en: Post type
nb_NO: Innleggstype

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Preceded by:
nb_NO: Foregående:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
nb_NO: Det finnes ingen premiumlisens for din side. Kjøp det [link]here[/link].

en: Premium users get visited every 5 minutes.
nb_NO: Premium brukere får besøk hvert 5. minutt.

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
nb_NO: Premium brukere sparer 20% med denne kupongen: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
nb_NO: Permium brukere sparer 20% med denne kupongen: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
nb_NO: Peremium brukere sparer opptil 25% med denne kupongen: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
nb_NO: Premiumlisensen for ditt nettsted er gyldig.

en: Preselect today's date:
nb_NO: Forhåndsvelg dagens dato:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
nb_NO: Hvis dette er aktivert sendes en e-post med en lenke som må trykkes før e-posten legges til en liste. Dette sørger for at kun de som vil abonnere gjør det.

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvisning

en: Preview in new tab
nb_NO: Forhåndsvis i ny fane

en: Preview page
nb_NO: Forhåndsvis side

en: Preview without images
nb_NO: Forhåndsvis uten bilder

en: Process bounce handling now!
nb_NO: Start bounce-håndtering nå!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
nb_NO: Prosessen blir gjenopptatt for å unngå et mulig tap av tilkobling.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
nb_NO: Prosessen blir gjenopptatt for å unngå tidsbegrensning.

en: Purchase
nb_NO: Kjøp

en: Purchase the premium version.
nb_NO: Kjøp Premium versjon.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
nb_NO: Legg et skjema i top- eller bunnbar av siden din, eller i en fin boks i innleggende dine med GetConversion's gratis utvidelse. Koble den til MailPoet med dette tillegget.<br/></br>Få 30 prosent avslag på premium versjonen av deres tillegg ved å klikke <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">her</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
nb_NO: Legg til en abonnementsblankett i et popup-vindu, footer eller skyv-inn for å legge til abonnenter med denne Premium utvidelsen.

en: Queue is empty!
nb_NO: Køen er tom!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
nb_NO: Lag enkelt nyhetsbrev registreringsskjema for dine MailPoet mailingslister ved bruk av Ninja Forms, som er kraftig og fleksibelt.

en: Radio buttons
nb_NO: Radioknapper

en: Random text or HTML
nb_NO: Tilfeldig tekst eller HTML

en: Random text or instructions
nb_NO: Tilfeldig tekst eller instruksjoner

en: Rate
nb_NO: Sats

en: Rates
nb_NO: Rater

en: Reach their inboxes
nb_NO: Nå innboksen deres

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Read documentation
nb_NO: Les dokumentasjon

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Read more.
nb_NO: Les mer.

en: Read online.
nb_NO: Les på nettet.

en: Read our simple and easy [link]terms and conditions.[/link]
nb_NO: Les våre enkle [link]brukervilkår[/link].

en: Refresh the page you current are!
nb_NO: Oppdatér denne nettsiden.

en: Registration is disabled on this site.
nb_NO: Registrering er slått av på denne siden.

en: Reinstall
nb_NO: Installér på nytt

en: Reinstall MailPoet?
nb_NO: Installer MailPoet på nytt?

en: Reinstall from scratch
nb_NO: Reinstaller fra start

en: Reinstall now...
nb_NO: Reinstaller nå...

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove from all lists
nb_NO: Fjern fra alle lister

en: Remove from list
nb_NO: Fjern fra liste

en: Remove from the queue
nb_NO: Fjern fra køen

en: Remove image
nb_NO: Fjern bilde

en: Remove link
nb_NO: Fjern lenke

en: Remove text
nb_NO: Fjern tekst

en: Remove the 2000 subscribers limit of the free version, and send to as many subscribers as you wish. [link]Get rid of that limit![/link]
nb_NO: Fjern grensen på 2 000 abonnenter i gratisversjonen, og send til så mange abonnenter du vil. [link]Bli kvitt grensen[/link]!

en: Renew my license now.
nb_NO: Forny lisensen min nå.

en: Renew now.
nb_NO: Fornye nå.

en: Reply-to
nb_NO: Svar-til

en: Reply-to name & email
nb_NO: Svar-til navn og e-postadresse

en: Request successful
nb_NO: Forespørsel vellykket

en: Resend confirmation email
nb_NO: Send påmeldingsbekreftelse på ny

en: Resume
nb_NO: Fortsett

en: Return to MailPoet
nb_NO: Tilbake til MailPoet

en: Roles and permissions
nb_NO: Roller og tillatelser

en: SMTP Hostname
nb_NO: SMTP vertsnavn

en: SPF and DKIM
nb_NO: SPF og DKIM

en: Saturday
nb_NO: Lørdag

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save & close
nb_NO: Lagre og lukk

en: Save and reactivate
nb_NO: Lagre og reaktivér

en: Save as draft and close
nb_NO: Lagre som utkast og lukk

en: Save changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Save settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
nb_NO: Lagret! Legg til skjemaet til [link_widget]en widget[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
nb_NO: Lagret. Endringene er allerede aktive i din utvidelse.

en: Saved.
nb_NO: Lagret.

en: Saving default style...
nb_NO: Lagrer standard utseende...

en: Saving form...
nb_NO: Lagrer skjema...

en: Saving newsletter...
nb_NO: Lagrer nyhetsbrev...

en: Schedule
nb_NO: Planlagt

en: Schedule it
nb_NO: Planlegg

en: Scheduled
nb_NO: Planlagt

en: Scheduled to be sent in %1$s
nb_NO: Planlagt til å bli sendt den %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
nb_NO: Planlagt utsending den %1$s

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search newsletters
nb_NO: Søk nyhetsbrev

en: Search recipients
nb_NO: Søk mottakere

en: Search subscribers
nb_NO: Søk abonnent

en: Searching...
nb_NO: Søker...

en: Second step:  "%1$s"
nb_NO: Andre steg: "%1$s"

en: Secure connection
nb_NO: Sikker tilkobling

en: Secure connection(SSL)
nb_NO: Sikker tilkobling (SSL)

en: Security Problem
nb_NO: Sikkerhetsproblem

en: Security error.
nb_NO: Sikkerhetsfeil.

en: Security failure during request
nb_NO: Forespørselen feilet av sikkerhetsgrunner.

en: See detailed stats
nb_NO: Se detaljert statistikk

en: See your top newsletters, top subscribers, top links, top lists, and top domains on one screen. Can you beat your past newsletters?
nb_NO: Se dine beste nyhetsbrev, abonnenter, lenker, lister og domener på en skjerm. Kan du slå dine tidligere nyhetsbrev?

en: Segment of %1$s
nb_NO: Del av  %1$s

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select Files
nb_NO: Velg filer

en: Select a field type:
nb_NO: Velg en felttype:

en: Select a form:
nb_NO: Velg et skjema:

en: Select all %1$s subscribers.
nb_NO: Velg alle %1$s abonnenter.

en: Select at least 1 subscriber!
nb_NO: Velg minst 1 abonnent!

en: Select list(s):
nb_NO: Velg liste(r):

en: Select the list you want to add:
nb_NO: Velg listen du vil legge til:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
nb_NO: Velg side som skal vise abonnentens profil.

en: Select your industry.
nb_NO: Velg din bransje.

en: Select...
nb_NO: Velg...

en: Selection options
nb_NO: Valgmuligheter

en: Self-signed certificates
nb_NO: Selvsignerte sertifikater

en: Send Process
nb_NO: Utsendelse

en: Send a test mail
nb_NO: Send en testepost

en: Send at a higher frequency
nb_NO: Send med en høyere hyppighet

en: Send immediately.
nb_NO: Send omgående.

en: Send later
nb_NO: Send senere

en: Send like a PRO and keep your server's sending reputation HIGH. Thanks to our advanced list cleaning tool, you can finally avoid sending to old or invalid email addresses. [link]Keep your list clean with Premium.[/link]
nb_NO: Send som en profesjonell og behold din servers høye utsendelsesrykte. Takket være vårt avanserte verktøy kan du endelig unngå utsendelser til gamle eller ugyldige e-postadresser. [link]Få tilgang med Premium[/link].

en: Send preview
nb_NO: Send forhåndsvisning

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
nb_NO: Send med en profesjonell SMTP-leverandør, et bra valg for både store og små lister. Vi har fremforhandlet tilbud med noen leverandører for deg.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
nb_NO: Send noen e-poster for å teste hvilken metode som fungerer best med din server.

en: Sender
nb_NO: Avsender

en: Sender of notifications
nb_NO: Avsender

en: Sending
nb_NO: Sender

en: Sending a test email
nb_NO: Send en test e-post

en: Sending batch of emails...
nb_NO: Sender e-poster...

en: Sending has resumed.
nb_NO: Utsendelse har blitt gjenopptatt.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
nb_NO: Sendes omgående når noen oppretter et abonnement på lista %1$s

en: Sending is now paused.
nb_NO: Utsendelsen er nå pauset.

en: Sending per event
nb_NO: Utsendelse per hendelse

en: Sending preview...
nb_NO: Sender forhåndsvisning...

en: Sending routine starts in:
nb_NO: Senderutine starter om:

en: Sending suspended.
nb_NO: Sendingen henger.

en: Sendmail path
nb_NO: Send epoststi

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
nb_NO: Sendes %2$s etter at en ny bruker blir lagt til siden, med rolle som %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
nb_NO: Sendes %2$s når noen oppretter et abonnement på lista %1$s

en: Sent On
nb_NO: Send den

en: Sent daily at %1$s.
nb_NO: Sendes daglig kl %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
nb_NO: Sendes omgående når en ny bruker blir lagt til siden, med rolle som %1$s

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
nb_NO: Sendes månedlig den %1$s %2$s kl %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
nb_NO: Sendes månedlig den %1$s kl %2$s

en: Sent on
nb_NO: Sendt den

en: Sent to %1$s out of %2$s
nb_NO: Sendt %1$s ut av %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
nb_NO: Sendt til %1$s abonnenter.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
nb_NO: Sendes ukentlig på %1$s kl %2$s

en: September
nb_NO: september

en: Server side cron setup
nb_NO: Opprettelse av cron-jobb på server

en: Set as default style.
nb_NO: Angi som standard utseende.

en: Set up [link]your own cron job[/link] instead.
nb_NO: Sett opp [link]din egen cron jobb[/link] i stedet.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Share anonymous data
nb_NO: Del anonyme data

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
nb_NO: Del anonyme data og hjelp og å forbedre utvidelsen. [link]Les mer[/link].

en: Share your data
nb_NO: Del dine data

en: Shortcode to display total number of subscribers
nb_NO: Kortkode for å vise antall abonnenter

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show all months
nb_NO: Vis alle måneder

en: Show all themes
nb_NO: Vis alle temaer

en: Show display options
nb_NO: Vis visningsinnstillinger

en: Show divider between posts
nb_NO: Vis mellomrom mellom postene

en: Single Site
nb_NO: En nettsted

en: Size:
nb_NO: Størrelse:

en: Skip the queue, go straight to our priority inbox. [link]Get faster support with Premium.[/link]
nb_NO: Gå forbi køen, direkte til vår prioritetsinnboks. [link]Få raskere hjelp med Premium[/link].

en: Social Bookmark Selection
nb_NO: Velg sosiale bokmerker

en: Social bookmarks
nb_NO: Knapper for sosiale nettverk

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
nb_NO: Beklager, du har brukt din lagringskapasitet (% MB).

en: Sort by
nb_NO: Sorter etter

en: Spam filters love DKIM
nb_NO: Søppelpostfiltre elsker DKIM

en: Spam test results
nb_NO: Resultat av søppelposttest

en: Split subscribers into %1$s pages.
nb_NO: Splitt abonnenter inn i %1$s sider.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
nb_NO: Vises firkanter eller merkelige tegn i e-postene dine? Velg kodifikasjonen for ditt språk.

en: Standard Newsletters
nb_NO: Standard nyhetsbrev

en: Standard newsletter
nb_NO: Standard nyhetsbrev

en: Statistics
nb_NO: Statistikk

en: Stats
nb_NO: Statistikk

en: Stats : %1$s
nb_NO: Statistikk:  %1$s

en: Stats dashboard
nb_NO: Statistikkoversikt

en: Stats of clicked links for each newsletter
nb_NO: Statistikk over trykte lenker for hvert nyhetsbrev

en: Stay up to date! Subscribe to our newsletters
nb_NO: Hold deg oppdatert! Abonner på vårt nyhetsbrev

en: Step %1$s
nb_NO: Steg  %1$s

en: Step 1:
nb_NO: Steg 1:

en: Step 2:
nb_NO: Steg 2:

en: Step 3:
nb_NO: Steg 3:

en: Step 4:
nb_NO: Steg 4:

en: Still having doubts about our product and our team of 9? No stress, we're confident enough to give you 30 days to try it out. We'll refund you in an instant if you are not happy. [link]Become Premium now without stress.[/link]
nb_NO: Er du fremdeles usikker på om produktet eller teamet vårt på 9 holder mål? Slapp av, for vi gir deg 30 dager til å bestemme deg. Du får pengene tilbake hvis du ikke er fornøyd. [link]Prøv Premium i 30 dager[/link].

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
nb_NO: Stopp falske signaturer av roboter med WangGuard, en gratis hvitelistingstjeneste og utvidelse.

en: Styles
nb_NO: Stil

en: Styles could not be saved
nb_NO: Stiler kunne ikke lagres

en: Styles have been saved
nb_NO: Stiler har blitt lagret

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Subject line
nb_NO: Emne linje

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Subscribe in comments
nb_NO: Abonner i kommentarer

en: Subscribe in registration form
nb_NO: Abonner via registreringsskjemaet

en: Subscribe to our Newsletter
nb_NO: Abonner på vårt nyhetsbrev

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
nb_NO: Abonnér på vårt nyhetsbrev og bli en av våre [total_subscribers] abonnenter.

en: Subscribe to our newsletters
nb_NO: Abonner på vårt nyhetsbrev

en: Subscribe!
nb_NO: Abonner!

en: Subscribed
nb_NO: Abonnert

en: Subscribed on
nb_NO: Abonnert på

en: Subscribed since
nb_NO: Abonnert siden

en: Subscriber
nb_NO: Abonnent

en: Subscriber Status
nb_NO: Abonnent status

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
nb_NO: Abonnenten eksisterer allerede. [link]Klikk for å redigere[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
nb_NO: Abonnent er endret. [link]Rediger på nytt[/link]

en: Subscriber has been saved.
nb_NO: Abonnent har blitt lagret.

en: Subscriber has not been modified.
nb_NO: Abonnent har ikke blitt endret.

en: Subscriber has not been saved.
nb_NO: Abonnent har ikke blitt lagret.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
nb_NO: Abonnent ikke funnet : <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
nb_NO: Abonnenter åpnet %1$s av %2$s epost

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
nb_NO: Abonnenter åpnet %1$s av %2$s eposter

en: Subscriber profile page
nb_NO: Profilside for abonnent

en: Subscriber stats
nb_NO: Abonnentstatistikk

en: Subscribers
nb_NO: Abonnenter

en: Subscribers can choose from these lists :
nb_NO: Abonnenter kan velge fra disse listene:

en: Subscribers can edit their profile
nb_NO: Abonnenter kan redigere profilen sin

en: Subscribers in no list
nb_NO: Abonnenter i ingen lister

en: Subscribers per page:
nb_NO: Abonnenter per side:

en: Subscribers to show per page:
nb_NO: Antall abonnenter per side:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
nb_NO: Abonnenten må nå aktivere sitt abonnement via epost for å motta nyhetsbrevet. Dette er anbefalt.

en: Subscription MailPoet
nb_NO: Abonnement på MailPoet

en: Subscription confirmation
nb_NO: Abonnementsbekreftelse

en: Subscription date
nb_NO: Abonnent dato

en: Subscription form for your newsletters.
nb_NO: Abonnentskjema for nyhetsbrev.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
nb_NO: Abonnering uten JavaScript er skrudd av.

en: Subscriptions by form
nb_NO: Abonnement etter skjema

en: Subscriptions by list
nb_NO: Abonnement etter liste

en: Success message:
nb_NO: Vellykket melding:

en: Successfully connected to %1$s
nb_NO: Koblet til  %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
nb_NO: Sending til <b><i>%s</i></b> var vellykket.

en: Sunday
nb_NO: Søndag

en: Tags: %1$s
nb_NO: Stikkord: %1$s

en: Take it easy, the plugin does the rest.
nb_NO: Ta det rolig, utvidelsen gjør resten.

en: Test email successfully sent to %s
nb_NO: Test e-posten er nå sendt til %s

en: Test method
nb_NO: Testmetode

en: Test the statistics page.
nb_NO: Test statistikksiden.

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text Area
nb_NO: Tekstområde

en: Text Input
nb_NO: Tekst-inndata

en: Text of "Unsubscribe" link
nb_NO: Teksten til avmeldingslenken

en: Thanks!
nb_NO: Takk!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
nb_NO: Takk! Gå videre til MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
nb_NO: <strong>Fra-e-posten</strong> du har skrevet inn (%1$s) er ikke en gyldig e-postadresse.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
nb_NO: Svar <strong>eposten</strong> du har lagt inn (%1$s) er ikke en gyldig e-postadresse.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
nb_NO: MySQL-brukeren du har opprettet på ditt WordPress nettsted (wp-config.php) har ikke rettigheter til å opprette MySQL tabeller. Vennligst endre denne brukeren selv eller ta kontakt med administrator av nettstedet ditt for å fullføre MailPoet installasjonen. mysql feil: (%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
nb_NO: PHP Extension OpenSSL er ikke aktivert på serveren din. Be nettverten din om å aktivere den hvis du ønsker å bruke en SSL-tilkobling.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
nb_NO: Utsendelesen stoppet fordi det oppsto for mange feil.

en: The Sweeter Experience of our Premium
nb_NO: Den bedre opplevelsen med vår Premium

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
nb_NO: Adressen blir lagt til i bunnen av nyhetsbrevet. Dette hjelper for å unngå søppelpostfiltre.

en: The authors have done a pretty awesome job.
nb_NO: Forfatterne har gjort en fantastisk jobb.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
nb_NO: Bounce e-postadresse "%1$s" kan ha forårsaket problemet. La feltet stå tomt, og prøv igjen.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
nb_NO: Dataene du prøver å importere viser seg å ikke være i CSV-format (Comma Separated Values).

en: The email ID %s is not published
nb_NO: E-post id-en %s er ikke publisert

en: The email is not valid!
nb_NO: Eposten er ikke gyldig!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
nb_NO: Den første linjen av en CSV fil skal være kolonneoverskrifter: "e-post","etternavn","fornavn".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
nb_NO: Det første dine abonnenter ser. Vær kreativ og øk tilgjengeligheten din!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
nb_NO: Mappen "%1$s" er ikke skrivbar, vennligst endre tilgangsrettighetene til denne mappen, slik at MailPoet kan konfigureres riktig.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
nb_NO: Mappen "%1$s" er ikke skrivbar, vennligst endre tilgangsrettighetene til denne mappen, slik at Mailpoet kan konfigurere seg riktig.

en: The form named "%1$s" has been created.
nb_NO: Skjemaet "%1$s" har blitt lagret.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
nb_NO: Skjemaet med navnet "%1$s" er slettet.

en: The free version blocks the sending of your newsletters when you have 2000 confirmed subscribers. The Premium removes this limit.
nb_NO: Gratisversjonen blokkerer utsendelse av nyhetsbrev når du har 2 000 bekreftede abonnenter. Med Premium fjernes denne grensen.

en: The kitten is just to fill the blank space. He looks hungry, no? We love kittens.
nb_NO: Kattungen er bare for å fylle tomrommet. Han ser sulten ut, ikke sant? Vi elsker kattunger.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
nb_NO: Det siste partiet e-poster skal begynne å sende automatisk i løpet av de neste minuttene.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
nb_NO: Listen ble opprettet automatisk under importering av utvidelsens abonnenter : "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
nb_NO: Listen ble opprettet automatisk da MailPoet ble installert.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
nb_NO: Listen finnes ikke eller kan ikke slettes.

en: The list does not exists or cannot be synched.
nb_NO: Listen eksisterer ikke eller kan ikke synkroniseres.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
nb_NO: Listen eksisterte i "%1$s" og har blitt importert automatisk.

en: The list has been deleted.
nb_NO: Listen har blitt slettet.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
nb_NO: Listen du har limt inn er for stor for nettleseren. <strong>Last opp filen</strong> istedefor.

en: The magic is happening...
nb_NO: Magien skjer...

en: The newsletter doesn't exist.
nb_NO: Nyhetsbrevet eksisterer ikke.

en: The newsletter has been duplicated.
nb_NO: Nyhetsbrevet har blitt duplisert.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
nb_NO: Nyhetsbrevet vil bli deaktivert. Du må aktivere det på nytt når du er ferdig med å redigere. Vil du fortsette?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
nb_NO: Innleggene nedenfor ble lagt til med widgeten %sAutomatisk siste innhold%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
nb_NO: Den andre linjen i en CSV fil skal være faktiske verdier:
    "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
nb_NO: Segmentet kan ikke avmeldes fra en [IMPORT] liste.

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
nb_NO: Segmentet har blitt fjernet fra køen av disse nyhetsbrevene.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
nb_NO: Segmentet har blitt utmeldt fra alle mailing lister.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
nb_NO: Segmentet har blitt avmeldt fra listen "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
nb_NO: Den valgte verdien er allerede koblet mot en annen kolonne.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
nb_NO: Den enkleste løsningen for små lister. Nettverten din setter en daglig e-postgrense.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
nb_NO: Abonnementslisten som vil bli benyttet i denne kampanjen.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
nb_NO: Temaet %1$s har blitt installert på nettstedet ditt.

en: The theme is available in Premium version only. [link]12 good reasons to upgrade.[/link]
nb_NO: Temaet er bare tilgjengelig i Premium-versjonen. [link]12 gode grunner til å oppgradere[/link].

en: The theme you selected could not be loaded.
nb_NO: Temaet du valgte kunne ikke lastes inn.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
nb_NO: De to første linjene i filen du lastet opp er følgende:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
nb_NO: Nettleseren på enheten kan ikke brukes til å laste opp filer. Du kan være i stand til å bruke <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">innfødt app for enheten</a> i stedet.

en: Theme %1$s could not be deleted.
nb_NO: Temaet %1$s kunne ikke bli slettet.

en: Theme %1$s has been deleted.
nb_NO: Temaet %1$s har blitt slettet.

en: Themes
nb_NO: Temaer

en: Then paste your list here
nb_NO: kopier inn listen din her

en: There are %1$s messages in your mailbox
nb_NO: Det er  %1$s meldinger i e-postboksen din

en: There are %1$s pending email(s)
nb_NO: Det ligger %1$s e-post(er) på vent

en: There are no bounced messages to process right now!
nb_NO: Det er ingen automatisk returnerte meldinger å behandle akkurat nå

en: There are no list to send to.
nb_NO: Det er ingen lister å sende til.

en: There are no messages
nb_NO: Det er ingen meldinger

en: There are no newsletters.
nb_NO: Det er ingen nyhetsbrev.

en: There are no posts corresponding to that search.
nb_NO: Ingen innlegg passer søket.

en: There are plenty of reasons for bounces. Configure what to do in each scenario.
nb_NO: Det er mange grunner til ikke-leverte e-poster. Konfigurer hva som skal gjøres i hvert scenario.

en: There is a problem! Mailpoet.com couldn't visit your site, because:
nb_NO: Det er et problem! MailPoet.com kunne ikke besøke nettstedet ditt, fordi:

en: There is no plugin to import from.
nb_NO: Det er ingen utvidelse å importere fra.

en: There is no subject or body in this email
nb_NO: Eposten mangler emne eller innhold.

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
nb_NO: Det må være en aktiv 3. parts utvidelse eller tema som bryter vårt grensesnitt. [link]Les mer.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
nb_NO: Det ser ut til å være et problem med listen du prøver å importere.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
nb_NO: Det oppstod en konfigurasjonfeil. Vennligst kontakt serveradministrator.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
nb_NO: Det er ingen lisense for "%1$s". Er du Premium så legg domenet til på [link]din konto[/link].

en: There's no stats to load!
nb_NO: Det finnes ingen statistikk å laste inn!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
nb_NO: Disse tabellene skulle ikke vært opprettet ved installering: %1$s

en: Third party
nb_NO: 3. parts

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
nb_NO: Denne Premium utvidelsen gir deg lov til å legge til MailPoets skjemaer mange plasser, også i Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
nb_NO: Denne Permium pluginen tilatter deg å legge til en MailPoet registreingsskjema i et popup-vindu.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
nb_NO: Denne Premium utvidelsen tillater deg til å legge til et pent skjema rett ved siden av "header"-posisjonen. Ingenting mer, ingenting mindre.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
nb_NO: Lar deg endre HTML i tekstblokker i den visuelle tekstredigereren.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
nb_NO: Vises nederst i nyhetsbrevene dine. Teksten i dette feltet blir lenken abonnenter trykker for å melde seg av nyhetsbrevet.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
nb_NO: Denne metoden fungerer på 95 &#37; servere

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
nb_NO: Denne funksjonen kan ikke virke fordi «Kommentarer»-funksjonen til JetPack-utvidelsen er aktivert.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
nb_NO: Denne funksjonen krever iframes. Du har iframes deaktivert eller nettleseren din støtter ikke disse.

en: This field contains no values
nb_NO: Feltet inneholder ingen verdier

en: This field does not exist
nb_NO: Dette feltet eksisterer ikke

en: This file is empty. Please try another.
nb_NO: Filen er tom. Vennligst prøv en annen.

en: This file is not an image. Please try another.
nb_NO: Denne filtypen er ikke et bilde. Vennligst prøv en annen.

en: This file type is not allowed. Please try another.
nb_NO: Denne filtypen er det ikke lov å bruke. Vennligst prøv en annen.

en: This form adds subscribers to these lists:
nb_NO: Dette skjemaet legger abonnenter til disse listene:

en: This form does not exist
nb_NO: Dette skjemaet eksisterer ikke

en: This form does not exist.
nb_NO: Skjemaet eksisterer ikke.

en: This form has already been deleted.
nb_NO: Dette skjemaet er allerede slettet.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
nb_NO: Denne gratis utvidelsen tillater deg til å designe og legge et skjema i begynnelsen eller slutten av et innlegg.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
nb_NO: Denne gratis utvidelsen tillater deg til å legge til et skjema i en popup, det er det.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
nb_NO: Dette bildet er muligens i et innlegg. Slette uansett?

en: This is fast!
nb_NO: Dette er fort!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
nb_NO: Dette er større enn tillatt maks størrelse. Vennligst prøv en annen.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
nb_NO: Dette er gratisversjonen av en mer kraftig Premium versjon.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
nb_NO: Dette er emnet i eposten. Vær kreativ siden dette er det første abonnenten får se.

en: This method works on 5&#37; of servers
nb_NO: Denne metoden fungerer på 5 &#37; servere

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
nb_NO: Dette må være i CSV-stil eller en enkel klipp-og-lim fra Gmail, Hotmail eller Yahoo. [link]Se eksempler her[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
nb_NO: Dette må være i CSV-stil. [link]Se eksempler her[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
nb_NO: Denne fanen vil bli fylt med bilder fra dine WordPress-innlegg.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
nb_NO: Denne fanen vil bli fylt med bilder fra dine nåværende og tidligere nyhetsbrev.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
nb_NO: Denne teksten er synlig når epostklienter blokkerer bilder, som er mesteparten av tiden.

en: Thursday
nb_NO: Torsdag

en: Time remaining: %1$s
nb_NO: Tid som gjenstår: %1$s

en: Tip
nb_NO: Tips

en: Tips for you, or your customers
nb_NO: Tips for deg, eller dine kunder

en: Title alignment
nb_NO: Sidestilling for tittel

en: Title format
nb_NO: Format på tittel

en: Title position
nb_NO: Tittelposisjon

en: Title:
nb_NO: Tittel:

en: Titles & text
nb_NO: Tittel & Tekst

en: To
nb_NO: Til

en: To edit, simply click on this block of text.
nb_NO: Bare klikk på denne teksten for å redigere.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
nb_NO: For å fortsette utsendelsen, [link]Skaff deg premium-versjonen nå![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
nb_NO: Legg inn e-postadressen din nedenfor for å abonnere på vårt nyhetsbrev. Du vil motta en e-post som bekrefter abonnementet.

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
nb_NO: Til hvilken adresse skal alle ikke-leverte e-poster sendes? Få [link]Premium-versjonen[/link] for å håndtere disse automatisk.

en: Today you have sent %1$s emails
nb_NO: Idag har du sendt %1$s eposter

en: Today's statistics
nb_NO: Dagens statistikk

en: Toggle Geeky Options
nb_NO: Vis nerdede muligheter

en: Top auto-responders
nb_NO: Beste auto-responders

en: Top domains
nb_NO: Topp domener

en: Top links
nb_NO: Topplenker

en: Top newsletters
nb_NO: Topp nyhetsbrev

en: Top subscribers
nb_NO: Beste abonnenter

en: Total clicks
nb_NO: Totale klikk

en: Total number of posts or pages
nb_NO: Totalt antall innlegg eller sider

en: Total of %1$s clicks:
nb_NO: Totalt %1$s trykk:

en: Total of batch
nb_NO: Totalt i utsending

en: Total of subscribers
nb_NO: Total antall abonnenter

en: Track your readers within Google Analytics
nb_NO: Spor leserne dine inni Google Analytics

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
nb_NO: Prøv selv. Vi ble imponert av de gratisversjonene.

en: Tuesday
nb_NO: Tirsdag

en: Twice daily
nb_NO: 2 ganger daglig

en: Type name of your new list
nb_NO: Skriv navnet på fin nye liste

en: Type of date:
nb_NO: Datotype:

en: Un-clicked
nb_NO: utrykket

en: Unconfirmed
nb_NO: Ubekreftet

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
nb_NO: Ubekreftede abonnenter vil motta ditt nyhetsbrev uten å måtte aktivere sitt abonnement.

en: Unique clicks
nb_NO: Unike klikk

en: Unlimited Sites
nb_NO: Ubegrenset

en: Unlisted
nb_NO: U-listet

en: Unopened
nb_NO: Uåpnet

en: Unsubscribe
nb_NO: Avslutt abonnement

en: Unsubscribe from all lists
nb_NO: Meld avbud på alle lister

en: Unsubscribe from list: %1$s
nb_NO: Meld avbud fra liste: %1$s

en: Unsubscribe link
nb_NO: Lenke for å avslutte abonnement

en: Unsubscribe page
nb_NO: Side for avslutting av abonnement

en: Unsubscribe the user
nb_NO: Avmeld brukeren

en: Unsubscribe the user and add him to the list "%1$s"
nb_NO: Avmeld abonnenten og legg den til liste "%1$s"

en: Unsubscribed
nb_NO: Avsluttet abonnement

en: Unsubscribed on %1$s
nb_NO: Avmeldt den %1$s

en: Unsubscribes
nb_NO: Avslutter et abonnement

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Update Plugin
nb_NO: Oppdater utvidelse

en: Update list
nb_NO: Oppdatert liste

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
nb_NO: Oppdateringsprosedyre for MailPoet versjon "%1$s" feilet!

en: Upgrade DKIM key
nb_NO: Oppgrader DKIM nøkkel

en: Upload
nb_NO: Last opp

en: Upload Theme (.zip)
nb_NO: Last opp temaet (.zip)

en: Upload a file
nb_NO: Last opp en fil

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
nb_NO: Opplastingsfeil, fil %1$s er for stor! (MAKS:%2$s)

en: Upload failed.
nb_NO: Feil under opplasting.

en: Upload stopped.
nb_NO: Opplasting stoppet.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
nb_NO: eller

en: Use `view_in_browser_link` instead.
nb_NO: Bruk 'view_in_browser_link' isteden.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
nb_NO: Bruk en gyldig e-post fra ditt domene, f.eks. <strong>info@%s</strong> for å unngå spamfilteret, eller å bli blokkert.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
nb_NO: Bruk samme metode som benyttes på ditt WP nettsted.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
nb_NO: Bruk denne linken til din cron job: [cron_url]

en: User choice: %s
nb_NO: Brukervalg: %s

en: User has been inserted.
nb_NO: Bruker har blitt lagt til.

en: User has been updated.
nb_NO: Bruker har blitt oppdatert.

en: User has not been inserted.
nb_NO: Bruker har ikke blitt lagt til.

en: User has not been updated.
nb_NO: Bruker har ikke blitt oppdatert.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
nb_NO: Brukere kan fremdeles endre sin svar-til-adresse for nyhetsbrevet sitt. Sideadministratorer kan redigere utsendelsesmetode for hver side.

en: Valid until %s
nb_NO: Gyldig til %s

en: Validate for:
nb_NO: Valider for:

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Verify that the date in blue matches the original one.
nb_NO: Bekreft at datoen i blått samsvarer med den originale.

en: Verify what your subscribers do once you drove them onto your site and improve your retention rate. [link]Track your readers with GA in Premium.[/link]
nb_NO: Bekreft hva abonnentene dine gjør når de besøker siden din, og forbedre brukerlojalitetsraten. [link]Spor leserne dine inni Google Analytics med Premium[/link].

en: Verify your license again.
nb_NO: Bekreft lisensen din igjen.

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
nb_NO: Svært kraftig, om ikke snodig brukergrensesnitt.

en: View
nb_NO: Vis

en: View all
nb_NO: Se alle

en: View all lists
nb_NO: Se alle lister

en: View all themes by %1$s
nb_NO: Vis alle temaer av %1$s

en: View author's website
nb_NO: Vis forfatters nettside

en: View by lists
nb_NO: Visninger pr liste

en: View details.
nb_NO: Vis detaljer.

en: View full screenshot
nb_NO: Vis fullt skjermbilde

en: View in browser link
nb_NO: Vis i nettleserlenke

en: View newsletter
nb_NO: Vis nyhetsbrevet

en: View setup instructions
nb_NO: Vis oppsettinstruksjonene

en: View stats & edit
nb_NO: Vis statistikk og redigering

en: View stats or edit
nb_NO: Se statistikk eller endre

en: View subscribers
nb_NO: Se abonnenter

en: View your score
nb_NO: Vis vurderingen

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
nb_NO: Besøkende som kommenterer på et innlegg kan trykke i en avmerkingsboks for å abonnere.

en: Visual
nb_NO: Visuell

en: Waiting for the first visit of your cron job!
nb_NO: Venter på det første besøket av din cron jobb!

en: Waiting for the first visit!
nb_NO: Venter på første besøk!

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
nb_NO: Starte help på om igjen? Dette vil slette MailPoet og installere på nytt

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
nb_NO: Se opp! Hvis du installerer dette temaet på nytt, vil alle filer som er i mappen:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s bli overskrevet. Er du sikker på at du vil installere på nytt?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
nb_NO: Vi kunne ikke installere temaet ditt. Det ser ut som det ikke er i riktig format.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
nb_NO: Vi kunne ikke finne noen gyldige adresser i de 10 første radene.

en: We got documentation and a ticket system on [link]support.mailpoet.com[/link]. We answer within 24h.
nb_NO: Vi har dokumentasjon og et billett system på [link]support.mailpoet.com[/link]. Vi svarer innen 24 timer.

en: We have 3 different licences available to fit your needs:
nb_NO: Vi tilbyr 3 forskjellige lisenser for å tilpasse oss dine behov:

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
nb_NO: Vi har beholdt alle e-poster som ikke ble levert i kø, slik at du kan gjenoppta utsendingen senere.

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. Thanks, you're already sharing!
nb_NO: Vi vet for lite om våre brukere. Vi ser etter [link]anonyme data[/link] for å bygge en bedre utvidelse. Takk, du deler allerede!

en: We know too little about our users. We're looking for [link]anonymous data[/link] to build a better plugin. [ajaxlink]Yes, count me in![/ajaxlink]
nb_NO: Vi vet for lite om våre brukere. Vi ser etter [link]anonyme data[/link] for å bygge en bedre utvidelse. [ajaxlink]Ja, regn med meg![/ajaxlink]

en: We love stars...
nb_NO: Vi elsker stjerner...

en: We received %1$s messages from the user %2$s
nb_NO: Vi mottok %1$s meldinger fra brukeren %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
nb_NO: Dette tillegget anbefales som et alternativt til WPML for flerspråkelige nettsteder. Tillegget er enkelt, brukervennlig og har liten innvirkning på nettstedets kjerne. Hvert språk kjøres som et selvstendig nettsted i Wordpress Multisite installasjonen. Fungerer sammen med MailPoet.

en: We send a monthly newsletter with the following:
nb_NO: Vi sender ut månedlig nyhetsbrev med følgende innhold:

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
nb_NO: Vi foreslår at du setter opp en cron-jobb. [link]Les mer[/link] på support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
nb_NO: Vi klarte ikke koble til API-et, siden kan være nede. Vennligst forsøk igjen senere.

en: Website
nb_NO: Nettsted

en: Wednesday
nb_NO: Onsdag

en: Weekly
nb_NO: Ukentlig

en: Weekly routine starts in:
nb_NO: Ukentlig rutine starter om:

en: Welcome Page!
nb_NO: Velkommenside!

en: Welcome to %1$s
nb_NO: Velkommen til %1$s

en: What You Can Do
nb_NO: Hva du kan gjøre

en: What type of newsletter is this?
nb_NO: Hvilken type nyhetsbrev er dette?

en: What we’re working on
nb_NO: Hva vi jobber med

en: What's new?
nb_NO: Hva er nytt?

en: When a new WordPress user is added to your site...
nb_NO: Når en ny bruker av WordPress legges til siden...

en: When failed permanently
nb_NO: Når feilen er permanent

en: When mailbox is full
nb_NO: Dersom innboksen er full

en: When mailbox is not available
nb_NO: Når innboksen ikke er tilgjengelig

en: When message is delayed
nb_NO: Når melding er forsinket

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
nb_NO: Når du setter opp bounce-systemet, må du ha ulik e-postadresse for bounce e-post og videresendingsadresse

en: When someone subscribes
nb_NO: Når noen oppretter et abonnement

en: When someone subscribes to the list...
nb_NO: Når noen oppretter et abonnement på lista

en: When someone unsubscribes
nb_NO: Når noen avslutter et abonnement

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
nb_NO: Abonnenten videresendes til en side du velger etter at abonnementet er bekreftet.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
nb_NO: Når bounce er merkelig, og du ikke er sikker på hva du skal gjøre, videresend til:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
nb_NO: Når mottaker klikker "svar" er dette eposten som mottar deres epost.

en: When there's new content...
nb_NO: Når nytt innhold er lagt til...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
nb_NO: Når du er flagget som en spammer videresend bounce-meldingen til

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
nb_NO: Når du må bekrefte at du er et menneske, gå til:

en: When...
nb_NO: Når...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
nb_NO: Hvilket utdrag benyttes? [link]Les mer[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
nb_NO: Hvem kan forandre MailPoets instillinger?

en: Who can create newsletters?
nb_NO: Hvem kan opprette nyhetsbrev?

en: Who can manage subscribers?
nb_NO: Hvem kan administrere abonnenter?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
nb_NO: Hvem kan se utseende-fanen i den visuelle redigereren?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
nb_NO: Hvem kan se tema-fanen i den visuelle redigereren?

en: Who can view the statistics page?
nb_NO: Hvem kan se statistikksiden?

en: Widget Settings
nb_NO: Instillinger for Widget

en: With this segment
nb_NO: Med dette segmentet

en: WordPress Posts' Images
nb_NO: Bilder til Wordpressinlegg

en: WordPress Users
nb_NO: WordPress brukere

en: WordPress post
nb_NO: WordPress innlegg

en: WordPress user display name
nb_NO: WordPress-bruker visningsnavn

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
nb_NO: Wow! Takk for at du har vært en del av fellesskapet vårt så lenge.

en: Year
nb_NO: År

en: Year, month
nb_NO: År, måned

en: Year, month, day
nb_NO: År, måned, dag

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Yes, add me to your mailing list.
nb_NO: Ja, legg meg til i din e-postliste.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
nb_NO: Obs! Finner ingen abonnenter.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
nb_NO: Uff da! For å redigere et skjema må du ha minst 1 liste.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
nb_NO: Obs! Du er nær grensen av %1$s abonnenter for MailPoet sin gratisversjon. Oppgrader til [link]Premium[/link] for å sende uten begrensninger, og mye mer.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
nb_NO: Obs! Nettleseren din støttes kanskje ikke. Skaff deg siste versjon av  [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] eller [linksafari]Safari[/linksafari].
    Ser det ut til å virke? 
    [link_ignore]Ignorér[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
nb_NO: Obs. Du er over grensen på 2000 abonnenter for gratisversjonen av MailPoet (%1$s i total). Sending er stoppet. Vennligst oppgrader din versjon til [link]Premium[/link] for å sende uten begrensninger.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
nb_NO: Du er i ferd med å slette temaet : %1$s. Vil du virkelig gjøre det?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
nb_NO: Du er i ferd med å sende dette nyhetbrevet. Vennligst bekreft.

en: You are already subscribed to : %1$s
nb_NO: Du har allerede abonnert på: %1$s

en: You are already subscribed.
nb_NO: Du er allerede abonnent.

en: You are already unsubscribed.
nb_NO: Obs! Du har allerede avsluttet abonnementet.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
nb_NO: Du kan legge dette domenet til på [link]din konto[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
nb_NO: Du kan endre forhåndsvalgt svar-til-navn og -e-post for dine nyhetsbrev. Dette valget brukes også for de andre e-postene brukere mottar (under Grunnleggende og Bekreftelse på abonnement).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
nb_NO: Det er lett å legge skjemaet til i en [link]Widget[/link].

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
nb_NO: Du kan også %1$ssosiale bokmerker%2$s som disse:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
nb_NO: Du kan bare legge til én widget når du designer en innleggsmelding sendt umiddelbart etter at et innlegg er publisert

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
nb_NO: Du kan kun plukke ut <%= chars %> valg<%= plural %>

en: You can start by watching this video by one of our users.
nb_NO: Du kan starte med å se denne videoen fra en av våre brukere.

en: You cannot use the DKIM signature option...
nb_NO: Du kan ikke bruke DKIM signatur alternativ...

en: You have attempted to queue too many files.
nb_NO: Du har lagt til for mange filer i køen.

en: You have been a MailPoet user for %s.
nb_NO: Du har vært en Mailpoet-bruker i %s.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
nb_NO: Har du en tilbakemelding angående denne statistikken? [link]Kontakt oss[/link] direkte og la oss få vite.

en: You have to select at least 1 list
nb_NO: Du må velge minst 1 liste.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
nb_NO: Kanskje dette var feil? [link]Klikk for å angre[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
nb_NO: Du må kanskje slå PÅ alternativet <i>Selv-signerte-sertifikater</i>

en: You may only upload 1 file.
nb_NO: Du kan bare laste opp 1 fil.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
nb_NO: Du må aktivere MailPoet Premium utvidelsen.

en: You need to select a type for this field
nb_NO: Du trenger å velge en type for dette feltet

en: You need to select at least one list.
nb_NO: Du må velge minst 1 liste.

en: You need to specify a name for this field
nb_NO: Du trenger å spesifisere et navn for dette feltet

en: You need to specify a value for your checkbox
nb_NO: Du må angi en verdi for avmerkingsboksen din

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
nb_NO: Du anga et SMTP-passord, men du trenger ingen autentisering. Det kan være lurt å slå SMTP-autentisering PÅ.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
nb_NO: Du oppdaterte! Det er som å ha den nyeste dingsen, bare bedre!

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
nb_NO: Du må kunne CSS for å designe det slik som det til din smak.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
nb_NO: Du må oppdatere din DNS hvis du oppgraderer.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
nb_NO: Vellykket oppsett! Du kan nå sende med Gmail.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
nb_NO: Du er nesten der. Klikk på denne [link]lenken[/link] for å aktivere lisensen du nettopp har kjøpt.

en: You're import file is not valid.
nb_NO: Importfilen er ugyldig.

en: You're on an intranet. You'll need to set your own cron job.
nb_NO: Du er på et intranett. Du må sette opp din egen cron jobb.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
nb_NO: Du bruker en eldre DKIM key som ikke er støttet av Gmail.

en: You've been subscribed!
nb_NO: Du har abonnert!

en: You've subscribed to: %1$s
nb_NO: Du abonnerer nå på: %1$s

en: You've successfully subscribed.
nb_NO: Du er vellykket lagt til listen vår.

en: You've unsubscribed!
nb_NO: Du har avsluttet abonnementet!

en: You've updated to %1$s
nb_NO: Du har oppdatert til %1$s

en: Your .htaccess, firewall or server is blocking our IP (%1$s).
nb_NO: Din .htaccess, brannmur eller server blokkerer vår IP (%1$s).

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
nb_NO: Din Googlekampanje kan bare inneholde latinske bokstaver, nummer, mellomrom og bindestreker!

en: Your MailPoet Premium license has expired.
nb_NO: Din Mailpoet Premium-lisens har utløpt.

en: Your MailPoet Premium license is expiring in %s day(s).
nb_NO: Din Mailpoet Premium-lisens utløper om %s dag(er).

en: Your MailPoet comes with an example newsletter. You'll see it when you close this welcome page. Edit it to start playing with it.
nb_NO: I MailPoet medfølger et eksempel på nyhetsbrev. Du ser det når du lukker denne velkomstsiden. Endre den for å begynne å leke med den.

en: Your Premium is activated.
nb_NO: Din Premium er aktivert.

en: Your Premium licence has expired.
nb_NO: Din Premium lisens er utløpt.

en: Your SPF record
nb_NO: Din SPF-fortegnelse

en: Your auto newsletter has been activated.
nb_NO: Ditt automatiske nyhetsbrev har blitt aktivert.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
nb_NO: Din nyeste liste venter på sin første abonnent.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
nb_NO: Nettleseren din begrenser opplasting av store filer med multifilopplasteren. Vennligst bruk nettleseropplasteren til filer over 100MB.

en: Your company's address
nb_NO: Ditt firmas adresse

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
nb_NO: Din bekreftelseslenke er utgått, vennligst abonnér igjen.

en: Your cron job is working!
nb_NO: Din cron jobb funker!

en: Your daily newsletter stats
nb_NO: Daglig nyhetsbrev statistikk

en: Your email could not be saved
nb_NO: E-postadressen din kunne ikke lagres

en: Your email has been saved
nb_NO: E-postadressen din har blitt lagret

en: Your email preview has been sent to %1$s
nb_NO: Forhåndsvisningen av e-post har blitt sendt til  %1$s

en: Your form could not be saved.
nb_NO: Skjemaet ditt kunne ikke lagres.

en: Your form has been saved.
nb_NO: Skjemaet ditt har blitt lagret.

en: Your latest newsletter is being sent.
nb_NO: Ditt nyeste nyhetsbrev blir sendt.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
nb_NO: Lisensen din tillater ikke flere domener. Oppgrader på [link]din konto[/link].

en: Your lists
nb_NO: Dine lister

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
nb_NO: Det kan være at din server ikke har mail server installert. For å bekrefte dette logger du deg ut og trykker «Mistet passordet ditt?». Mottar du e-posten fra Wordpress om tilbakestilling av passord?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
nb_NO: Er din nye side ikke ennå lansert? Legg til en "kommer snart"-side med et skjema for å fange opp e-poster med denne Premium utvidelsen.

en: Your own website
nb_NO: Din nettside

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
nb_NO: Din forespørsel kan ikke motta noen abonnenter. Du må endre dine filtre!

en: Your request has failed
nb_NO: Din forespørsel feilet

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
nb_NO: Sendingsinnstillingene ([settings]) kan ikke sende raskt til [number] abonnenter. Du må forvente enn viss forsinkelse. [link]Les mer[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
nb_NO: Det kan se ut som din server nekter å sende flere eposter.

en: Your server cannot run MailPoet.
nb_NO: Din server kan ikke kjøre MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
nb_NO: Din server støtter ikke ekstern utveksling.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
nb_NO: Din server mangler en eller flere viktige PHP funksjoner for å kunne kjøre: %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
nb_NO: Ditt serveroppsett gir oss ikke tillatelse til å fullføre innstallasjonen av MailPoet!

en: Your settings are saved.
nb_NO: Dine innstillinger er lagret.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
nb_NO: Dine abonnenter trenge i det minste 2 muligheter å velge mellom

en: Your version of PHP is outdated. If you don't upgrade soon, new versions of MailPoet won't work.
nb_NO: Din versjon av PHP er utdatert. Hvis du ikke oppgraderer snart, vil nyere versjoner av MailPoet slutte å fungere.

en: Your vote could not be recorded.
nb_NO: Din stemme kunne ikke bli lagret.

en: Your vote has been recorded.
nb_NO: Din stemme har blitt lagret.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
nb_NO: Nettverten din har begrensninger. Vi foreslår 70 e-poster per time, for å være sikker. [link]Les mer[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
nb_NO: Ditt nettsted ser ikke ut til å ha en lisens! Logg inn på [link]kontoadministrasjon[/link] for å legge til en lisens for dette nettstedet.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
nb_NO: Dette virker fint! Du kan nå starte å sende ut eposter.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
nb_NO: Takk, du vil nå motta nyheter fra oss!

en: [link]Dismiss[/link] this notice.
nb_NO: [link]Forkast[/link] denne beskjeden.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
nb_NO: [link]Guide[/link] for å lage ditt eget tema.

en: [link]Read how to update your version of PHP.[/link]
nb_NO: [link]Les om hvordan du kan oppgradere din versjon av PHP.[/link]

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
nb_NO: [link]Les mer på support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
nb_NO: [link]Vis flere detaljer.[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
nb_NO: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] og [link_shortcode]kortkode[/link_shortcode] versjoner er også tilgjengelige.

en: [send_method] works with MailPoet
nb_NO: [send_method] fungerer med MailPoet

en: above content
nb_NO: over innhold

en: above text block and image
nb_NO: over tekstblokk og bilde

en: after %1$s try | after %1$s tries
nb_NO[0]: etter %1$s forsøk
nb_NO[1]: etter %1$s forsøk

en: alternate left & right
nb_NO: alterner venstre & høyre

en: and the footer?
nb_NO: og bunnteksten?

en: any role
nb_NO: enhver rolle

en: art
nb_NO: kunst

en: below content
nb_NO: under innhold

en: bounced
nb_NO: Ikke levert

en: business
nb_NO: forretning

en: center
nb_NO: senter

en: clicked
nb_NO: klikket

en: day(s)
nb_NO: dag(er)

en: day(s) after.
nb_NO: dag(er) etter.

en: drop content here
nb_NO: slipp innhold her

en: e-commerce
nb_NO: ehandel

en: e.g.:smtp.mydomain.com
nb_NO: f.eks: smtp.mittdomene.com

en: education
nb_NO: utdannelse

en: emails
nb_NO: eposter

en: empty
nb_NO: tom

en: every 10 minutes
nb_NO: hvert 10. minutt

en: every 15 minutes
nb_NO: hvert 15. minutt

en: every 2 hours
nb_NO: hver 2. time

en: every 2 minutes
nb_NO: hvert 2. minutt

en: every 30 minutes
nb_NO: hvert 30. minutt

en: every 5 minutes
nb_NO: hvert 5. minutt

en: every hour
nb_NO: hver time

en: every minute
nb_NO: hvert minutt

en: excerpt
nb_NO: utdrag

en: food
nb_NO: mat

en: full post
nb_NO: hele innlegget

en: go back to Step 1
nb_NO: gå tilbake til steg 1

en: go to page
nb_NO: Gå til side

en: government
nb_NO: regjering

en: has been activated.
nb_NO: har blitt aktivert.

en: has been de-activated.
nb_NO: har blitt deaktivert.

en: heading 1
nb_NO: overskrift 1

en: heading 2
nb_NO: overskrift 2

en: heading 3
nb_NO: overskrift 3

en: health and sports
nb_NO: helse og sport

en: hey, click on this text!
nb_NO: Hei, klikk på denne teksten!

en: hour(s)
nb_NO: time(r)

en: hour(s) after.
nb_NO: time(r) etter.

en: if there's new content
nb_NO: hvis nytt innhold er lagt til

en: iframe version
nb_NO: Iframe versjon

en: immediately
nb_NO: omgående

en: immediately.
nb_NO: omgående.

en: in any WordPress role
nb_NO: for hvilken som helst WordPress rolle

en: in text block
nb_NO: i tekstblokk

en: insurance
nb_NO: forsikring

en: left
nb_NO: venstre

en: manufacturing
nb_NO: produksjon

en: marketing and media
nb_NO: markedsføring og media

en: monthly every...
nb_NO: månedlig hver...

en: monthly on the...
nb_NO: månedlig den...

en: moved to the trash.
nb_NO: flyttet til søppelkurv.

en: new subscriber
nb_NO: Ny abonnent

en: new subscribers
nb_NO: Nye abonnenter

en: newest
nb_NO: nyeste

en: no
nb_NO: nei

en: no image
nb_NO: ingen bilde

en: non profit
nb_NO: ideell organisasjon

en: of
nb_NO: av

en: of %1$s
nb_NO: av %1$s

en: oldest
nb_NO: eldste

en: once a day at...
nb_NO: en gang om dagen...

en: opened
nb_NO: åpnet

en: or simply [link]go back to design[/link].
nb_NO: eller bare [link]gå tilbake til utseende[/link]

en: other
nb_NO: andre

en: per year
nb_NO: Per år

en: photography
nb_NO: fotografering

en: play with this image
nb_NO: lek med dette bildet

en: real estate
nb_NO: eiendom

en: religious
nb_NO: religiøs

en: right
nb_NO: høyre

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
nb_NO: se lenkene med en [link]Premium lisens[/link].

en: selected
nb_NO: valgte

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
nb_NO: Tillegg

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
nb_NO: Avansert

[ctx: settings tab title]
en: Basics
nb_NO: Grunnleggende

[ctx: settings tab title]
en: Forms
nb_NO: Skjema

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
nb_NO: Send med...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
nb_NO: Bekreftelse på abonnement

en: show as list
nb_NO: vis som liste

en: show message
nb_NO: Vis melding

en: small
nb_NO: liten

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
nb_NO: Abonnenter vil motta «%1$s» etter import.

en: technology
nb_NO: teknologi

en: title only
nb_NO: kun tittel

en: total max upload file size : %1$s
nb_NO: maks størrelse total opplastingsfil : %1$s

en: travel
nb_NO: reise

en: undelivered
nb_NO: Ikke levert

en: underline
nb_NO: Underlinje

en: unopened
nb_NO: uåpnet

en: unsubscribed
nb_NO: avsluttet

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
nb_NO: var ikke aktivert fordi den krever <strong><a href="%s">%s</a></strong> å være installert og aktiv først.

en: week(s)
nb_NO: uke(r)

en: week(s) after.
nb_NO: uke(r) etter.

en: weekly on...
nb_NO: ukentlig på...

en: which you have pasted
nb_NO: som du har limt inn

en: yes
nb_NO: ja

en: you can send as fast as every 15 minutes since Mailpoet guarantees Premium users can send this fast.
nb_NO: Du kan sende så ofte som hvert 15. minutt siden Mailpoet garanterer at Premium-brukere kan sende så ofte.
