MailPoet - MP2 - en to lv translation catalogue (1173 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
lv: %1$s e-pastu saraksts.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
lv:  %1$s abonenti dzēsti.

en: "%2$s" imported from %1$s
lv: "%2$s" importēts no %1$s

en: "Read more" text
lv: "Lasīt vairāk" teksts

en: "View in browser"
lv: "Skatīt pārlūkā"

en: %1$s day | %1$s days
lv[0]: %1$s diena
lv[1]: %1$s dienas
lv[2]: %1$s dienas

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
lv: %1$s e-pasti Jūsu failā parādās vairāk kā vienu reizi : %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
lv: %1$s e-pasts nav derīgs : %2$s.

en: %1$s emails every %2$s
lv: %1$s e-pasts katru %2$s

en: %1$s hour | %1$s hours
lv[0]: %1$s stunda
lv[1]: %1$s stundas
lv[2]: %1$s stundas

en: %1$s minute | %1$s minutes
lv[0]: %1$s minūte
lv[1]: %1$s minūtes
lv[2]: %1$s minūtes

en: %1$s out of %2$s sent.
lv: %1$s no %2$s nosūtīts.

en: %1$s second | %1$s seconds
lv[0]: %1$s sekunde
lv[1]: %1$s sekundes
lv[2]: %1$s sekundes

en: %1$s subscribers added to %2$s.
lv: %1$s abonenti pievienoti %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
lv: %1$s abonenti tiks pievienoti "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
lv:  %1$s abonenti apstiprināti.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
lv: %1$s abonenti tiks pārvietoti uz "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
lv: %1$s abonenti tiks izdzēsti no "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
lv: %1$s abonenti tiks izdzēsti no visiem esošiem sarakstiem.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
lv: %1$s abonenti eksportēti. Iegūt eksportēto failu [link]šeit[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
lv[0]: %1$s nedēļa
lv[1]: %1$s nedēļas
lv[2]: %1$s nedēļas

en: %1$s year | %1$s years
lv[0]: %1$s gads
lv[1]: %1$s gadi
lv[2]: %1$s gadi

en: %1$s's import list
lv: %1$s's importēt sarakstu

en: %1$sth
lv: %1$s.

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
lv: %d fails(i) tika veiksmīgi augšuplādēti.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
lv: %s pārsniedz pieļaujamo augšupielādes izmēru vairāku failu augšupielādē, kad izmantojat pārlūkprogrammu.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
lv: %s pārsniedz maksimālo augšuplādes izmēru šai vietnei.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
lv: %sLai labotu%s, pārbrauciet pāri, lai zemāk redzētu labošanas pogu.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
lv: &#8220;%s&#8221; nevarēja augšupielādēt.

en: &lt; Prev
lv: &lt; Iepriekšējais

en: (%1$s votes)
lv: (%1$s balsis)

en: , %1$s of which were %2$s
lv: , %1$s no kuriem bija %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
lv: ... vai dublicēt kādu, lai izmantotu noformējumu.

en: 1 line | %d lines
lv[0]: %d līnijas
lv[1]: %d līnija
lv[2]: %d līnijas

en: 1st
lv: 1.

en: 2nd
lv: 2.

en: 3rd
lv: 3.

en: 5 Minute User Guide
lv: 5 minūšu lietotāju gids

en: << Back
lv: << Atpakaļ

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
lv: Pilnīgi jauns MailPoet. Lai prieks sākas.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
lv: Tiek pievienota izvēles rūtiņa, nodrošinot iespēju Jūsu klientiem pierakstīties uz Jūsu biļetenu, kamēr iepērkas Jūsu virtuālajā veikalā.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
lv: Jauns saraksts "%1$s" izveidots ārpus šīs daļas.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
lv: Abonents pēc uzspiešanas uz atteikšanās saites biļetena apakšā tiek pārvirzīts uz lapu pēc Jūsu izvēles.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
lv: Kažociņš %1$s jau eksistē. Lai viņu pārrakstītu, ieķeksējiet attiecīgajā vietā pirms augšupielādes.

en: A well designed plugin for a simple idea.
lv: Labi dizainēts spraudnis vienkāršai idejai.

en: API Key
lv: API atslēga

en: Action Required
lv: Nepieciešama darbība

en: Actions will be executed after %1$s messages
lv: Darbības tiks veiktas pēc %1$s ziņojumiem

en: Activate
lv: Aktivēts

en: Activate MailPoet Premium Version
lv: Aktivēt MailPoet Premium versiju

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
lv: Aktivēt, ja Jūsu SMTP porti ir bloķēti.

en: Activate now
lv: Aktivēt tagad

en: Add
lv: Pievienot

en: Add / Edit group of posts
lv: Pievienot / Labot rakstu grupas

en: Add Images
lv: Pievienot attēlus

en: Add Link & Alternative text
lv: Pievienot saiti vai alternatīvu tekstu

en: Add List
lv: Pievienot sarakstu

en: Add New Field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Add Subscriber
lv: Pievienot abonentu

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
lv: Pievienojiet izvēles rūtiņu Jūsu formās un izvēlieties kuram no sarakstiem lietotājs tiks pievienots.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
lv: Pievienojiet izvēles rūtiņu klientiem izrakstīšanās lapā, lai viņi varētu pierakstīties MailPoet biļeteniem.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
lv: Pievienojiet izvēles rūtiņu šī spraudņa reģistrēšanās formā, lai jaunie lietotāji varētu pievienoties sarakstam pēc Jūsu izvēles.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
lv: Pievienot saiti biļetena kājenē, lai abonenti varētu rediģēt savus profilus un sarakstus. [link]Skatīt Jūsu abonenta profila lapu.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
lv: Pievienojiet jaunu lauku, ko pievienot Jūsu formām, lai Jūsu apmeklētāji var parakstīties uz Jūsu MailPoet biļeteniem.

en: Add item
lv: Pievienot vienumu

en: Add link / Alternative text
lv: Pievienot saiti / Alternatīvs teksts

en: Add list
lv: Pievienot sarakstu

en: Add more themes
lv: Pievienot vairāk kažociņus

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Add to list
lv: Pievienot sarakstam

en: Added
lv: Pievienots

en: Address:
lv: Adrese:

en: After submit...
lv: Pēc iesniegšanas...

en: Align center
lv: Nolīdzināt pa centru

en: Align left
lv: Nolīdzināt pa kreisi

en: Align right
lv: Nolīdzināt pa labi

en: All
lv: Viss

en: All %1$s subscribers are selected.
lv: Visi %1$s abonenti iezīmēti.

en: All Newsletters
lv: Visi biļeteni

en: All Sent
lv: Visi nosūtīti

en: All subscribers on this page are selected.
lv: Visi šīs lapas abonenti iezīmēti.

en: Allow HTML edits
lv: Atļaut HTML labošanu

en: Allow site admins to change the sending method
lv: Atļaut vietnes administratoriem mainīt sūtīšanas metodi

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
lv: Atļaut vietnes administratoriem atcelt parakstīšanās apstiprināšanu

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
lv: Atļaut lietotājiem, kuri reģistrējas Jūsu vietnē, pierakstīties uz Jūsu izvēlēto sarakstu.

en: Allowed Files
lv: Pieļaujamie faili

en: Alphanumerical
lv: Burti cipari

en: Already paid?
lv: Jau samaksāts?

en: Alternative text:
lv: Alternatīvs teksts:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
lv: Kļūda augšupielādē. Lūdzu mēģiniet vēlāk.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
lv: Radās kļūda. [link]Rādīt sīkākas detaļas.[/link]

en: And taxonomies as well...
lv: Kā arī taksonomijas...

en: Apply
lv: Pielietot

en: April
lv: Aprīlis

en: Archive page shortcode
lv: Arhīva lapas īskods

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
lv: Esiet pārliecināts, ka izvēlējaties pareizo portu? Variet atstāt tukšu, ja neziniet ko ierakstīt

en: Are you sure you want to delete this custom field?
lv: Tiešām vēlaties izdzēst šo pielāgoto lauku?

en: Are you sure you want to delete this form?
lv: Tiešām vēlaties izdzēst šo formu?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
lv: Esiet pārliecināti, ka vēlaties ignorēt %1$s abonentus no saraksta %2$s?

en: Ask for:
lv: Jautāt:

en: August
lv: Augusts

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Author:
lv: Autors:

en: Auto Newsletters
lv: Auto biļeteni

en: Automatic latest content
lv: Automātiski pēdējais saturs

en: Automatic newsletter
lv: Automātisks biļetens

en: Automatically add paragraphs
lv: Automātiski pievienot paragrāfus

en: Automatically sent...
lv: Automātiski nosūtīts...

en: Average rating: %1$s
lv: Vidējais reitings: %1$s

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back to lists
lv: Atpakaļ uz sarakstiem

en: Back to selection
lv: Atpakaļ uz izvēli

en: Background
lv: Fons

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background color with alternate
lv: Fona krāsa ar alternatīvu

en: Batch insert options
lv: Masveida ievietošanas opcijas

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
lv: Esiet kreatīvs! Tā ir pirmā lieta, ko redzēs abonents. Ieinteresējiet viņu atvērt Jūsu e-pastu.

en: Blocked IP
lv: Bloķēts IP

en: Bookmarks Selection
lv: Grāmatzīmes izvēle

en: Bounce
lv: Atgrieztie

en: Bounce Email
lv: Atgriestie e-pasti

en: Bounce Handling
lv: Atgriezto ziņojumu apstrāde

en: Bounce handling connection test
lv: Atgriezto ziņojumu apstrādes savienojuma testēšana

en: Bounce handling processing
lv: Atgriezto ziņojumu apstrāde

en: Bounced
lv: Atgriestie

en: Bulk Actions
lv: Masu darbības

en: Button label:
lv: Pogas apzīmējums:

en: CSV file
lv: CSV fails

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
lv: Vai Jūs variet apstiprināt, ka importējamā kolonna norāda uz šo lauku?

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
lv: Nevar piekļūt CSV failam. Pārbaudiet piekļuves tiesības direktorijai "%1$s"

en: Categories and tags
lv: Kategorijas un birkas

en: Categories:
lv: Kategorijas:

en: Change log
lv: Izmaiņu saraksts

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
lv: Nomainiet kājenes saturu MailPoet %1$sUzstādījumu%2$s lapā.

en: Charset
lv: Kodējums

en: Check again what you're trying to import.
lv: Pārbaudiet vēlreiz ko Jūs mēģiniet importēt.

en: Check this box if you want transparency
lv: Ielikt ķeksīti, ja vēlaties caurspīdīgumu

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
lv: Pārbaudiet savu pastkasti, lai apstiprinātu pierakstīšanos.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
lv: Pārbaudiet pastkasti vai mēstuļu mapi, lai apstiprinātu parakstīšanos.

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Checking license
lv: Pārbauda licenci

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
lv: Sveiki, Jūsu MailPoet biļetenu spraudnis

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
lv: Izvēlieties NO KĀ vārdu un e-pasta adresi ziņojumu e-pastiem.

en: Choose a list
lv: Izvēlēties sarakstu

en: Clear selection
lv: Attīrīt izvēli

en: Click here to add a title or text.
lv: Klikšķināt, lai pievienotu virsrakstu vai tekstu.

en: Click here to subscribe
lv: Klikšķināt šeit, lai pierakstītos

en: Click here to unsubscribe
lv: Klikšķiniet šeit lai atrakstītos

en: Click here to view media.
lv: Spiest šeit lai skatītu mēdijus..

en: Clicked
lv: Uzklikšķināts

en: Clicked on
lv: Noklikšķināts

en: Clicks
lv: Klikšķi

en: Close
lv: Aizvērt

en: Configuration and Permissions
lv: Konfigurēšana un atļaujas

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
lv: Konfigurēt SPF un DKIM katrai vietnei neatkarīgi.

en: Configure each site manually
lv: Konfigurēt katru vietni manuāli

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
lv: Konfigurējiet Jūsu DNS, pievienojot atslēgu/vērtību ierakstu TXT kā parādīts zemāk.

en: Confirm Reinstallation
lv: Apstiprināt pārinstalāciju

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
lv: Apstipriniet MailPoet Premium spraudņa aktivēšanu?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
lv: Apstipriniet MailPoet Premium spraudņa instalēšanu?

en: Confirm unconfirmed subscribers
lv: Apstiprināt neapstiprinātos abonentus

en: Confirm your subscription to %1$s
lv: Apstipriniet Jūsu pierakstīšanos uz %1$s

en: Confirmation page
lv: Apstiprināšanas lapa

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
lv: Apsveicam, Jūsu premium licence ir aktīva. Vēl pēdējais solis...

en: Contact Support
lv: Sazināties ar atbalstu

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
lv: Sazinieties ar administratoru, lai to mainītu, tam jābūt konfigurējamam.

en: Content
lv: Saturs

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy of
lv: Kopija

en: Copy paste in a text box
lv: Kopēt un ielīmēt teksta laukā

en: Create a new email
lv: Izveidot jaunu e-pastu

en: Create a new form
lv: Izveidot jaunu formu

en: Create a new list
lv: Izveidot jaunu sarakstu

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
lv: Izveidot un sūtīt biļetenus. Importēt un pārvaldīt sarakstus. Pievienot pierakstīšanās formas vidžetos, rakstos un lapās. MailPoet (iepriekš Wysija) ir bezmaksas spraudnis, regulāri uzlabots ar jaunām iespējām.

en: Created on
lv: Izveidots

en: Crunching&hellip;
lv: Krikšķis&hellip:

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
lv: Patreizējā mēneša diena kā skaitlis, piem. 2., 3., utt.

en: Current day of the month number
lv: Patreizējais mēneša dienas numurs

en: Current month number
lv: Patreizējā mēneša numurs

en: Currently viewing
lv: Patreiz apskata

en: Custom Fields
lv: Pielāgotie lauki

en: Custom dates
lv: Pielāgoti datumi

en: Custom horizontal line
lv: Pielāgot horizontālo līniju

en: Daily summary of emails sent
lv: Ikdienas nosūtīto e-pastu daudzums

en: Date
lv: Datums

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Date sent
lv: Nosūtīšanas datums

en: Day
lv: Diena

en: Debug mode
lv: Kļūdu novēršanas režīms

en: December
lv: Decembris

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
lv: Izvēlieties kurus e-pastus jaunie klienti saņems automātiski, balstoties uz produktu, ko viņi iegādājušies. Šis ir WooCommerce Premium pielikums.

en: Default style saved.
lv: Noklusētais stils saglabāts.

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete field
lv: Dzēst lauku

en: Delete image for all newsletters?
lv: Dzēst attēlu visiem jaunajiem biļeteniem?

en: Delete subscribers
lv: Dzēst abonentus

en: Delete these newsletters for ever?
lv: Izdzēst šos biļetenus pavisam?

en: Delete these subscribers forever?
lv: Izdzēst šos lietotājus pavisam?

en: Delete this newsletter for ever?
lv: Izdzēst šo biļetenu pavisam?

en: Delete this subscriber forever?
lv: Izdzēst šo lietotāju pavisam?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
lv: Izdzēšot sarakstu abonenti netiks dzēsti.

en: Delivery method
lv: Piegādes metode

en: Description
lv: Apraksts

en: Details & PSD
lv: Detaļas un PSD

en: Device
lv: Ierīce

en: Did these subscribers ask to be in your list?
lv: Vai šie abonenti vēlējās būt Jūsu sarakstā?

en: Dismiss
lv: Atbrīvot

en: Display and insert options
lv: Attēlošanas un ievietošanas opcijas

en: Display label within input:
lv: Rādīt lauka nosaukumu ievades laukā:

en: Display labels in inputs
lv: Ievadot attēlot apzīmējumus

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
lv: Nevariet apskatīt ziņu? [link]Skatiet Jūsu pārlūkprogrammā.[/link]

en: Display...
lv: Attēlot...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
lv: Attēlojas Jūsu biļetena augšpusē. Neaizmirstiet iekļaut saites birku, piemēram: [link]Saite[/link]

en: Divider
lv: Atdalītājs

en: Divider Selection
lv: Atdalītāja izvēle

en: Dividers Selection
lv: Atdalītāju izvēlēšanās

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
lv: Nesakrīt ar 'datumu lauku', ja lielākai daļa rindu šai kolonnai rāda šo pašu kļūdu.

en: Do or do not. There is no try.
lv: Darīt vai nē. Nav mēģinājumu.

en: Do you want to install that version?
lv: Vai vēlaties instalēt šo versiju?

en: Domain
lv: Domēns

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
lv: Neaizmirstiet iekļaut: <br><br>[activation_link]Apstipriniet Jūsu abonēšanu.[/activation_link]. <br><br>Kā opcija: [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
lv: Neredziet spraudni, ko meklējāt? <a href="%s">Dodiet ziņu</a> mūsu kontaktformā.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
lv: Nesūtīt esošajiem abonentiem, tikai jaunajiem abonentiem.

en: Don't wait & send right now.
lv: Negaidīt, sūtīt tūlīt.

en: Done
lv: Darīts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Download as .zip
lv: Lejuplādēt kā .zip failus

en: Download original Photoshop file
lv: Lejuplādēt oriģinālos fotošopa failus

en: Download the Premium plugin.
lv: Lejuplādēt Premium spraudni.

en: Downloads: %1$s
lv: Lejuplādes: %1$s

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
lv: Aizvilkt un nomest %1$stekstu, rakstus, atdalītājus.%2$s Skatīt labā pusē!

en: Drag the widgets below into your newsletter.
lv: Aizvilkt rīkus zemāk uz Jūsu biļetenu.

en: Drop files here
lv: Nomest failus šeit

en: Drop your footer image here.
lv: Nomest kājenes attēlu šeit.

en: Drop your logo in this header.
lv: Nomest logo šajā galvenē.

en: Duplicate
lv: Dubultot

en: Edit
lv: Labot

en: Edit Automatic latest content
lv: Automātiski labot pēdējo saturu

en: Edit Lists
lv: Labot sarakstus

en: Edit custom field
lv: Labot pielāgotu lauku

en: Edit display
lv: Labot attēlošanu

en: Edit field
lv: Labot lauku

en: Edit form
lv: Labot formu

en: Edit lists
lv: Labot sarakstus

en: Edit name
lv: Labot vārdu

en: Edit subscription page link
lv: Labot pierakstīšanās lapas saiti

en: Edit text
lv: Labot tekstu

en: Edit your subscriber profile: %1$s
lv: Labot Jūsu abonenta profilu %1$s

en: Edit your subscription
lv: Labot pierakstīšanos

en: Editing list %1$s
lv: Labot sarakstu %1$s

en: Element has been deleted.
lv: Elements izdzēsts.

en: Elements deleted
lv: Elementi izdzēsti

en: Email
lv: E-pasts

en: Email %1$s already exists.
lv: E-pasts %1$s jau eksistē.

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: Email Status
lv: E-pasta statuss

en: Email content
lv: E-pasta saturs

en: Email notifications
lv: E-pasta paziņojumi

en: Email subject
lv: E-pasta temats

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
lv: E-pasts tiks sūtīts %1$s %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
lv: Ieslēgt MailPoet`s Cron

en: Enable signup confirmation
lv: Iekļaut parakstīšanās apstiprināšanu

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
lv: Ieslēgt šo, lai rādītu MailPoet kļūdas. Mūsu atbalsta grupa varētu lūgt Jūs ieslēgt šo opciju, ja lūgsiet viņiem palīdzību.

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
lv: Piespiest visas vietnes sūtīt ar unikālu NO e-pasta adresi. Jums tikai vienreiz vajadzīgs nokonfigurēt automātisko atpakaļatgriešanas apstrādi (Premium), SPF un DKIM.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
lv: Ievadiet e-pasta adreses, kas saņems paziņojumus (atdalītas ar komatu).

en: Error Saving newsletter...
lv: Kļūda saglabājot biļetenu...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
lv: Kļūdas sūtīta ziņa <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
lv: Kļūda validējot laukus

en: Error matching date.
lv: Kļūdas datums.

en: Error when inserting emails.
lv: Kļūda ievietojot e-pastu.

en: Error when inserting list.
lv: Kļūda ievietojot sarakstu.

en: Excel for Windows
lv: Excel priekš Windows

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
lv: Uznirstošie logi izejot no vietnes parādīsies, kad Jūsu kursors pametīs vietnes logu

en: Exit popups are not only "in vogue", they are provably increasing conversions and therefore boost marketing, signups and sales. wBounce displays an inline popup before the user leaves your site.
lv: Uznirstošie logi izejot no vietnes ne tikai ir "modē", tie iespējams paaugstina konversiju un tādejādi veicina mārketingu, pierakstīšanos un pārdošanu. wBounce parāda uznirstošos logus pirms lietotājs atstāj Jūsu vietni.

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export Subscribers
lv: Eksportēt abonentus

en: Export confirmed subscribers only
lv: Eksportēt tikai apstiprinātos abonentus

en: Export to CSV
lv: Eksportēt uz CSV

en: Exporting %1$s subscribers
lv: Eksportēt %1$s abonentus

en: Extended functionalities to the free version.
lv: Bezmaksas versijas paplašinātā funkcionalitāte.

en: FROM email address for sites using this method
lv: NO e-pasta adrese visām vietnēm, izmantojot šo metodi

en: Failed Permanently
lv: Neizdodas pastāvīgi

en: Failed Send
lv: Nenosūtījās

en: February
lv: Februāris

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
lv: Lauks "%1$s" nepieciešams tabulā "%2$s"

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
lv: Laukam "%1$s" nepieciešama derīga e-pasta adrese.

en: Field's name:
lv: Lauka nosaukums:

en: File canceled.
lv: Fails atcelts.

en: Filter
lv: Filtrs

en: Filter by status
lv: Filtrēt pēc statusa

en: Filter by type
lv: Filtrēt pēc tipa

en: Final step: last details
lv: Pēdējais solis : pēdējās detaļas

en: First Name
lv: Vārds

en: First name
lv: Vārds

en: First step: main details
lv: Pirmais solis: galvenās detaļas

en: Footer
lv: Kājene

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Footer text
lv: Kājenes teksts

en: For your own use and never shown to your subscribers.
lv: Jūsu pašu lietošanai, un nekad nerādiet abonentiem.

en: Format
lv: Formāts

en: Free
lv: Bezmaksas

en: Friday
lv: Piektdiena

en: From
lv: No

en: Full name of current day
lv: Patreizējās dienas pilns nosaukums

en: Full name of current month
lv: Patreizējā mēneša nosaukums

en: Geeky Options
lv: Nedaudz pārspīlētas iespējas

en: Get Help!
lv: Saņemt palīdzību!

en: Get Premium now
lv: Pirkt Premium versiju

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
lv: Iegūstiet [link]MailPoet Premium[/link], lai redzētu saiti.

en: Get all MS users
lv: Iegūt visus MS lietotājus

en: Go Premium!
lv: Aiziet Premium!

en: Great, you'll never hear from us again!
lv: Paldies par uzmanību, Jūs par mums vairāk nedzirdēsiet!

en: HTTP error.
lv: HTTP kļūda.

en: Header
lv: Galvene

en: Header background
lv: Galvenes fons

en: Heading 1
lv: Virsraksts 1

en: Heading 2
lv: Virsraksts 2

en: Heading 3
lv: Virsraksts 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
lv: Sveiki!
    
    Apsveicam! Jūs esiet pierakstījies uz mūsu vietni.
    Nepieciešams, lai Jūs apstiprinātu pierakstīšanos uz sarakstu(iem): [lists_to_confirm] noklikšķinot saiti zemāk: 
    
    [activation_link]Spiediet šeit, lai apstiprinātu pierakstīšanos.[/activation_link]
    
    Paldies,
    
     Komanda!

en: Here is the list of bounced emails.
lv: Šis ir atgriezto e-pastu saraksts.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
lv: %1$s ir atjaunojums (versija %2$s), <a href="%3$s">klikšķināt šeit, lai atjaunotu</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
lv: Mums ir ātrs jautājums Jums:

en: Hide
lv: Slēpt

en: Hide display options
lv: Slēpt attēlošanas opcijas

en: Hide this message
lv: Slēpt šo ziņu

en: Hide!
lv: Slēpt!

en: Horizontal line
lv: Horizontāla līnija

en: How about a new list?
lv: Jaunu sarakstu?

en: How do you want to import?
lv: Kā vēlaties importēt?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
lv: Sveiki,
    
    Abonents %1$s tikko pierakstījās uz Jūsu sarakstu "%2$s".
    
    Visu labu,
    
    MailPoet spraudnis

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
lv: Sveiki,
    
    Abonents %1$s tikko atteicās no saraksta "%2$s".
    
    Visu labu,
    
    MailPoet spraudnis

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
lv: Es uzstādīšu cron job uz sava servera, lai darbinātu ar tādu frekvenci, ar kādu vēlos. Lasīt par [link]uzstādīt cron job pašam[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
lv: Es esmu premium lietotājs, MailPoet.com pārliecināsies, ka mani e-pasti tiks nosūtīti laikā.

en: IO error.
lv: IO kļūda.

en: IP address
lv: IP adrese

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
lv: Ja es vēlos, es varu [link]izveidot papildus cron darbu[/link], lai palielinātu izsūtīšanas biežumu.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
lv: Ja es vēlos, es pie sevis varu [link]izveidot papildus cron darbu[/link], lai palielinātu izsūtīšanas biežumu.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
lv: Ja kažociņs ar tādu pašu vārdu jau eksistē, pārrakstīt to.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
lv: Ja atbilde ir "nē", uzskatiet sevi par spameri.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
lv: Ja Jūs apstiprināsiet kažociņa maiņu, tiks pārrakstīti galvene, kājene, atdalītāji un stili

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
lv: Ja Jūs apstiprināsiet šo, visi Jūsu esošie MailPoet dati tiks dzēsti (biļeteni, kažociņi, statistika, saraksti, abonenti utt.)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
lv: Ja Jums ir šī problēma, tad šis ir risinājums. Arī pilnīgi bez maksas.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
lv: Ja atstāsiet šo lauku tukšu, viņš netiks rādīts, kad sūtīsiet savu e-pastu

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
lv: Ja Jūs bieži un veiksmīgi sūtiet daudz e-pastus, šīs kļūdas varbūt ir saistītas ar Jūsu servera ierobežojumiem.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
lv: Ja vēlaties izmantot Gmail adreses, Jums nepieciešams sūtīt ar Gmail. Pārbaudiet <a id="tip-send-with" href="%s">sūtīšanas iestatījumus</a>.

en: Ignore column...
lv: Ignorēt kolonnu...

en: Ignore current subscribers
lv: Ignorēt patreizējos abonentus

en: Image
lv: Attēls

en: Image Parameters
lv: Attēla parametri

en: Image alignment
lv: Attēls nolīdzināts

en: Image has been deleted.
lv: Attēls tika izdzēsts.

en: Image selection has been saved.
lv: Attēlu izvēle saglabāta.

en: Image selection has not been saved.
lv: Attēlu izvēle netika saglabāta.

en: Image width
lv: Attēla platums

en: Images
lv: Attēli

en: Import
lv: Importēt

en: Import "%1$s" as date field
lv: Importēt "%1$s" kā datuma lauku

en: Import Subscribers
lv: Importēt abonentus

en: Import as "%1$s"
lv: Importēt kā "%1$s"

en: Import from %1$s
lv: Importēt no %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
lv: Importēšana no spraudņa %1$s atcelta.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
lv: Importēšana no spraudņa %1$s pabeigta.

en: Import subscribers from plugins
lv: Importēt abonentus no spraudņiem

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
lv: Importēt %1$s abonentus no spraudņa: %2$s

en: In Queue
lv: Rindā

en: In queue
lv: Rindā

en: Include author
lv: Iekļaut autoru

en: Include categories
lv: Iekļaut kategorijas

en: Includes: %1$s
lv: Iekļauti: %1$s

en: Industry
lv: Industrija

en: Information is missing.
lv: Trūkst informācija

en: Insert Subscription Form
lv: Ievietot pierakstīšanās formu

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
lv: Ievadiet [newsletter:total] lai parādītu rakstu skaitu, [newsletter:post_title] lai parādītu pēdēja raksta virsrakstu un [newsletter:number] lai parādītu izdevuma numuru.

en: Insert block here
lv: Ievietot bloku šeit

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
lv: Ievadīt dinamiskus datus par Jūsu abonentiem, biļeteniem, šodienas datumu u.tml...

en: Insert form
lv: Ievietot formu

en: Insert selected
lv: Ievietot izvēlēto

en: Inserting selected articles...
lv: Ievietot izvēlētos rakstus...

en: Install Themes
lv: Instalēt kažociņus

en: Install from WordPress.org
lv: Instalēt no WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
lv: Instalēt MailPoet biļetena Premium spraudni

en: Installing MailPoet Premium Version
lv: Instalēt MailPoet Premium versiju

en: Is this field mandatory?
lv: Šis lauks ir obligāts?

en: Issue number
lv: Izdošanas numurs

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
lv: Ne vienmēr viss strādā kā Jūs vēlētos, vai ne? Mums ir tam [link]veltīta atbalsta vietne[/link] ar dokumentāciju un biļešu sistēmu.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
lv: Izskatās, ka Jūsu spraudnis dzēsts no WordPress' [link]spraudņu apgabala[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
lv: Tas ir bezmaksas un izrādījies populārs mūsu lietotāju vidū.

en: January
lv: Janvāris

en: July
lv: Jūlijs

en: June
lv: Jūnijs

en: Key
lv: Atslēga

en: Label:
lv: Apzīmējums:

en: Last
lv: Pēdējais

en: Last 180 days
lv: Pēdējās 180 dienas

en: Last 30 days
lv: Pēdējās 30 dienas

en: Last 365 days
lv: Pēdējās 365 dienas

en: Last 7 days
lv: Pēdējās 7 dienās

en: Last 90 days
lv: Pēdējās 90 dienas

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Last click
lv: Pēdējais klikšķis

en: Last month
lv: Pēdējā mēnesī

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Last open
lv: Pēdējais atvērts

en: Last updated: %1$s
lv: Pēdējie atjaunojumi: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
lv: Pēdējā partija tika nosūtīta pirms %1$s.

en: Latest content already sent.
lv: Pēdējais saturs jau nosūtīts.

en: Latest post title
lv: Pēdējā raksta virsraksts

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
lv: Leaky Paywall ir Premium spraudnis, lai noliktu saturu aiz maksas sienas. Šis spraudnis pārvaldīs Jūsu abonentu pierakstīšanās.

en: Learn more.
lv: Uzzināt vairāk.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
lv: Atstājiet šo opciju uz Jā. Tikai ļoti nedaudzi SMTP servisi prasa, lai autentifikācija būtu izslēgta.

en: Let subscribers select their lists:
lv: Ļaut abonentiem izvēlēties viņu sarakstus:

en: Letters only
lv: Tikai burti

en: Line is empty
lv: Līnija ir tukša

en: Link
lv: Saite

en: Link to browser version
lv: Saite uz pārlūka versiju

en: Links
lv: Saites

en: List "%1$s" has been deleted.
lv: Saraksts "%1$s" tika izdzēsts.

en: List "%1$s" has been duplicated.
lv: Saraksts "%1$s" tika dublēts.

en: List "%1$s" has been synchronised.
lv: Saraksts "%1$s" sinhronizēts.

en: List created based on a newsletter segment.
lv: Saraksts balstīts uz biļetena daļas.

en: List has been updated.
lv: Saraksts atjaunots.

en: List of fields to export
lv: Lauku saraksts, kuri jāeksportē

en: List of forms
lv: Formu saraksts

en: List selection
lv: Saraksta izvēle

en: Lists
lv: Saraksti

en: Lists and Subscribers
lv: Saraksti un abonenti

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
lv: Saraksti, kuros pierakstīts abonents.

en: Loading more Results...
lv: Lādējas vairāk rezultāti...

en: Loading results...
lv: Lādējas rezultāti...

en: Loading...
lv: Lādējas...

en: Local time is <code>%1$s</code>
lv: Vietējais laiks ir <code>%1$s</code>

en: Login
lv: Logins

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
lv: Meklējat ātrāku veidu kā nosūtīt? [link]Lasīt tālāk[/link] par sūtīšanu ar profesionālu SMTP.

en: MailPoet Subscription Form
lv: MailPoet pierakstīšanās forma

en: MailPoet Version
lv: MailPoet Versija

en: MailPoet Version:
lv: MailPoet Versija:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
lv: MailPoet nevar pārinstalēt, jo direktorijai <em>wp-content/uploads/wysija</em> jābūt pieejamai rakstīšanai. Nomainiet Jūsu tiesības un pārinstalējiet.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
lv: MailPoet tika veiksmīgi pārinstalēts, izmantojot to pašu versiju. Uzstādījumi un dati tika izdzēsti.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
lv: MailPoet tika atinstalēts. Jūsu vietne tagad ir brīva no MailPoet.

en: MailPoet page
lv: MailPoet lapa

en: MailPoet says:
lv: MailPoet saka:

en: Mailbox Full
lv: Pastkaste pilna

en: Mailbox not available
lv: Pastkaste nav pieejama

en: March
lv: Marts

en: Match data
lv: Saskaņoti datus

en: Maximum of posts to show
lv: Rakstu daudzums, ko rādīt

en: Maximum upload file size: %d%s.
lv: Augšuplādējamā faila max. izmērs: %d%s.

en: May
lv: Maijs

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
lv: Pārsniegts atmiņas apjoms. Mēģiniet mazāku failu.

en: Message delayed
lv: Ziņojums kavējas

en: Method set by the network admin.
lv: Metodi noteicis tīkla administrators.

en: Modified On
lv: Pārveidots

en: Modify
lv: Mainīt

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Month
lv: Mēnesis

en: Month (January, February,...)
lv: Mēnesis (Janvāris, Februāris, ...)

en: Move to list
lv: Pārvietot uz sarakstu

en: My first list
lv: Mans pirmais saraksts

en: My rating: %1$s
lv: Mans reitings: %1$s

en: Name
lv: Vārds

en: Name & email of yourself or your company.
lv: Jūsu vai Jūsu kompānijas vārds un e-pasts.

en: Network's Default Sending Method
lv: Tīkla noklusētā sūtīšanas metode

en: Network's Method
lv: Tīkla metode

en: Never opened or clicked
lv: Nekad nav atvērts vai klikšķināts

en: New Form
lv: Jauna forma

en: New form
lv: Jauna forma

en: New list
lv: Jauns saraksts

en: New subscriber to %1$s
lv: Jauni %1$s abonenti

en: Newsletter
lv: Biļetens

en: Newsletter Images
lv: Biļetena attēli

en: Newsletter Pro (by Satollo)
lv: Biļetens Pro (Satollo)

en: Newsletter Subject
lv: Biļetena temats

en: Newsletter can't be deleted.
lv: Biļetenu nevar izdzēst.

en: Newsletter deleted.
lv: Biļetens izdzēsts.

en: Newsletter has been saved as a draft.
lv: Biļetens saglabāts kā šablons.

en: Newsletter has been saved.
lv: Biļetens saglabāts.

en: Newsletter has been scheduled.
lv: Biļetens ir ieplānots.

en: Newsletter profile has been updated.
lv: Biļetena profils atjaunots.

en: Newsletter successfully created.
lv: Biļetens izveidots.

en: Newsletters
lv: Biļeteni

en: Newsletters (by Tribulant)
lv: Biļetens (Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
lv: Biļeteni jau ir nosūtīti. Jūsu pēdējie biļeteni tiks nosūtīt vēlāk.

en: Next &gt;
lv: Nākošais &gt;

en: Next send out in %1$s
lv: Nākošā sūtīšana %1$s

en: Next send out on %1$s
lv: Nākošā sūtīšana %1$s

en: Next step
lv: Nākošais solis

en: Next try in %s minutes.
lv: Nākošais mēģinājums pēc %s minūtēm.

en: No
lv: Nē

en: No Results were found
lv: Rezultāti nav atrasti

en: No email sent.
lv: Nav izsūtīti e-pasti.

en: No list specified
lv: Nav noteikts saraksts

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
lv: Abonents nav atrasts, iespējams ticis izdzēsts.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
lv: Nē, paldies, man vietnē pietiek apmeklētāju. Viņu vizītes izraisīs MailPoet vēstuļu izsūtīšanu automātiski.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
lv: Neviens e-pasts, kas bija rindā, nav nosūtīts? Tad aktivējiet šo opciju.

en: Not Configured!
lv: Nav konfigurēts!

en: Not active.
lv: Nav aktīvs.

en: Not sent
lv: Nav vēl nosūtīts

en: Not sent yet.
lv: Nav vēl nosūtīts.

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
lv: Piezīme: Uzziniet ko abonents atver un klikšķina ar mūsu [link]Premium versiju.[/link]

en: Nothing
lv: Nekas

en: November
lv: Novembris

en: Number of lines:
lv: Līniju skaits:

en: Numbers only
lv: Tikai cipari

en: October
lv: Oktobris

en: Once a week
lv: Reizi nedēļā

en: Once every 28 days
lv: Reizi 28 dienās

en: Once every fifteen minutes
lv: Reizi piecpadsmit minūtēs

en: Once every five minutes
lv: Reizi piecās minūtēs

en: Once every minute
lv: Reizi minūtē

en: Once every ten minutes
lv: Reizi desmit minūtēs

en: Once every thirty minutes
lv: Reizi pusstundā

en: Once every two hours
lv: Reizi divās stundās

en: Once every two minutes
lv: Reizi divās minūtēs

en: One configuration for all sites
lv: Viena konfigurācija visām vietnēm

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
lv[0]: %d e-pasti tika aizsūtīti neapstiprinātiem abonentiem.
lv[1]: %d e-pasts tika aizsūtīti neapstiprinātiem abonentiem.
lv[2]: %d e-pasti tika aizsūtīti neapstiprinātiem abonentiem.

en: One less subscriber to %1$s
lv: %1$s viens abonents mazāk

en: Oops! There are no newsletters to display.
lv: Ups! Nav biļetenu ko attēlot.

en: Oops! We could not add you!
lv: Ups! Mēs nevaram Jūs pievienot!

en: Oops! You're already subscribed.
lv: Ups! Jūs jau esiet pierakstījies.

en: Open, clicks, unsubscribed
lv: Atvēra, klikšķi, atteicās

en: Opened
lv: Atvērts

en: Opened & Clicked
lv: Atvērts un uzklikšķināts

en: Opened & Unsubscribed
lv: Atvēris un atteicies

en: Opened date
lv: Atvēršanas datums

en: Opened only
lv: Tikai atvērts

en: Order:
lv: Kārtība:

en: Ordering
lv: Kārtība

en: Our toolbar doesn't load?
lv: Mūsu rīkjoslu nevar ielādēt?

en: Page %1$s
lv: Lapa %1$s

en: Page does not exist.
lv: Lapa neeksistē.

en: Page is not accessible.
lv: Lapa nav pieejama.

en: Pages
lv: Lapas

en: Password
lv: Parole

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
lv: Ielīmēt šo īskodu lapā, lai attēlotu pēdējo biļetenu sarakstu.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
lv: Ielīmējiet šo īskodu, lai attēlotu apstiprināto abonentu skaitu rakstā vai lapā.

en: Pause
lv: apturēt

en: Paused
lv: Apturēts

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
lv: Tālrunis (atļauti arī +, -, # un tukšumi)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
lv: Fotošopa faili pieejami kā daļa no [link] Premium iespējām[/link].

en: Pick a date
lv: Izvēlieties datumu

en: Pick a list
lv: Izvēlēties sarakstu

en: Pick one or many lists
lv: Iezīmēt vienu vai vairākus sarakstus

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
lv: Iezīmējiet sarakstus, kuros vēlaties importēt tos abonentus.

en: Pick your prefered configuration?
lv: Ņemt Jūsu izvēlēto konfigurāciju?

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
lv: Lūdzu kontaktējaties ar Jūsu hostingu vai servera administratoru, lai to izlabotu.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
lv: Lūdzu, dzēsiet <%= chars %> burtus<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
lv: Lūdzu, ievadiet <%= chars %> vairāk burtus<%= plural %>

en: Please enter first name
lv: Lūdzu, norādiet vārdu

en: Please enter last name
lv: Lūdzu, norādiet uzvārdu

en: Please make a selection first!
lv: Lūdzu no sākuma veiciet izvēli!

en: Please select a newsletter.
lv: Lūdzu izvēlieties biļetenu.

en: Please select an article.
lv: Lūdzu izvēlieties rakstu.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
lv: Pamēģiniet augšuplādēt failu ar %1$spārlūkprogrammas augšuplādētāju%2$s.

en: Please verify your link to this page.
lv: Lūdzu, pārbaudiet saiti uz šo lapu.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
lv: Pārbaudiet Jūsu e-pasta konfigurāciju un pārliecinieties, ka Jūs variet nosūtīt šo testa e-pastu.

en: Position your mouse over the image to the left.
lv: Novietojiet peli virs attēla pa kreisi.

en: Post Notifications
lv: Rakstu ziņojumi

en: Post Selection
lv: Raksta izvēlēšanās

en: Post type
lv: Raksta tips

en: Posts
lv: Raksti

en: Preceded by:
lv: Priekšgājējs:

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
lv: Premium licence Jūsu vietnei neeksistē. Iegādāties [link]šeit[/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
lv: Premium lietotāji ar šo kuponu ietaupa 20%: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
lv: Premium lietotāji ar šo kuponu ietaupa 20%: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
lv: Premium lietotāji ietaupa 25%, izmantojot šo kuponu: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
lv: Premium versija ir derīga jūsu vietnei.

en: Preselect today's date:
lv: Pāriestatīt šodienas datumu:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
lv: Novērst negribētu cilvēku pierakstīšanos, šī opcija turēs "tīru" Jūsu sarakstu.

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Preview in new tab
lv: Priekšskatīt jaunā cilnē

en: Preview page
lv: Priekšskatīt lapu

en: Preview without images
lv: Priekšskatīt bez attēliem

en: Process bounce handling now!
lv: Notiek atgriezto ziņojumu apstrāde!

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
lv: Process atjaunojas, lai izbēgtu no iespējama savienojuma zuduma.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
lv: Process atjaunojas, lai izbēgtu no laika limita..

en: Purchase
lv: Iegādāties

en: Purchase the premium version.
lv: Iegādāties premium versiju.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
lv: Ievietot formu Jūsu vietnes augšas vai apakšas joslā vai arī jaukā kastītē starp Jūsu rakstiem ar GetConversion's bezmaksas spraudņiem. Pievienot tos pie MailPoet ar šo spraudni.<br/></br>Saņemt 30% atlaidi no Premium versijas spraudņiem klikšķinot <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">šeit</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
lv: Novietot pierakstīšanās formu iznirstošajā logā vai kājenē , lai pievienotu abonentus ar šo Premium spraudni.

en: Queue is empty!
lv: Rinda ir tukša!

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
lv: Ātri izveido biļetenu pierakstīšanās formas Jūsu MailPoet adresātu sarakstiem, izmantojot spēku un elastību, ko sniedz Ninja formas.

en: Radio buttons
lv: Pogas

en: Random text or HTML
lv: Nejaušs teksts vai HTML

en: Random text or instructions
lv: Nejaušs teksts vai instrukcijas

en: Rate
lv: Vērtējums

en: Read More
lv: Lasīt tālāk

en: Read documentation
lv: Lasīt dokumentāciju

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Read more.
lv: Lasīt tālāk.

en: Read online.
lv: Lasīt tālāk ...

en: Refresh the page you current are!
lv: Atjaunojiet lapu, kurā atrodieties!

en: Registration is disabled on this site.
lv: Šajā vietnē reģistrēšanās ir atcelta.

en: Reinstall
lv: Pārinstalēt

en: Reinstall MailPoet?
lv: Pārinstalēt MailPoet?

en: Reinstall from scratch
lv: Pārinstalēt no sākuma

en: Reinstall now...
lv: Pārinstalēt tagad...

en: Remove
lv: Dzēst

en: Remove from all lists
lv: Dzēst no visiem sarakstiem

en: Remove from list
lv: Dzēst no saraksta

en: Remove from the queue
lv: Izņemt no rindas

en: Remove image
lv: Dzēst attēlu

en: Remove link
lv: Dzēst saiti

en: Remove text
lv: Dzēst tekstu

en: Renew now.
lv: Atjaunot tagad.

en: Reply-to
lv: Atbildēt uz

en: Reply-to name & email
lv: ATBILDĒT-UZ  vārds un e-pasts

en: Request successful
lv: Pieprasījums veiksmīgs

en: Resend confirmation email
lv: Atkārtoti nosūtīt apstiprinājuma e-pastu

en: Resume
lv: Atsākt

en: Return to MailPoet
lv: Atgriezties uz MailPoet

en: Roles and permissions
lv: Lomas un atļaujas

en: SMTP Hostname
lv: SMTP hosta vārds

en: SMTP port
lv: SMTP porti

en: SPF and DKIM
lv: SPF un DKIM

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save & close
lv: Saglabāt un aizvērt

en: Save and reactivate
lv: Saglabāt un reaktivēt

en: Save as draft and close
lv: Saglabāt kā melnrakstu un aizvērt

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save settings
lv: Saglabāt uzstādījumus

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
lv: Saglabāts! Pievienot formu [link_widget]vidžetam[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
lv: Saglabāts! Izmaiņas jau ir aktīvas Jūsu vidžetā.

en: Saving default style...
lv: Saglabāt noklusēto stilu...

en: Saving form...
lv: Saglabāt formu...

en: Saving newsletter...
lv: Saglabāt biļetenu...

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Schedule it
lv: Ieplānot

en: Scheduled
lv: Plānotais

en: Scheduled to be sent in %1$s
lv: Plānots nosūtīt %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
lv: Plānots nosūtīt %1$s

en: Search
lv: Meklēt

en: Search newsletters
lv: Meklēt biļetenus

en: Search recipients
lv: Meklēt adresātus

en: Search subscribers
lv: Meklēt abonentus

en: Searching...
lv: Meklē...

en: Second step:  "%1$s"
lv: Otrais solis :  "%1$s"

en: Secure connection
lv: Drošs savienojums

en: Security Problem
lv: Drošības problēma

en: Security error.
lv: Drošības kļūda.

en: Security failure during request
lv: Drošības problēmas pieprasījuma laikā

en: Segment of %1$s
lv: %1$s daļa

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Select Files
lv: Izvēlēties failus

en: Select a field type:
lv: Izvēlēties lauka tipu:

en: Select a form:
lv: Izvēlieties formu:

en: Select all %1$s subscribers.
lv: Iezīmēt visus %1$s abonentus.

en: Select at least 1 subscriber!
lv: Izvēlieties vismaz 1 abonentu!

en: Select list(s):
lv: Izvēlēties sarakstu(s):

en: Select the list you want to add:
lv: Izvēlieties sarakstu, ko vēlaties pievienot:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
lv: Izvēlēties lapu, lai attēlotu abonenta profilu.

en: Select your industry.
lv: Izvēlieties savu industriju

en: Select...
lv: Izvēlēties...

en: Selection options
lv: Izvēlēšanās uzstādījumi

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send Process
lv: Sūtīšanas process

en: Send a test mail
lv: Sūtīt testa e-pastu

en: Send immediately.
lv: Sūtīt nekavējoties.

en: Send later
lv: Sūtīt vēlāk

en: Send preview
lv: Sūtīt priekšskatu

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
lv: Sūtīt ar profesionālu SMTP provaideri, lieliska izvēle gan maziem, gan lieliem sarakstiem. Mums ir Jums sagatavoti piedāvājumi ar dažiem provaideriem.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
lv: Nosūtiet sev vairākus testa e-pastus, lai saprastu, kura metode labāk strādā ar Jūsu serveri.

en: Send...
lv: Sūtīt...

en: Sender
lv: Sūtītājs

en: Sender of notifications
lv: Paziņojumu sūtītājs

en: Sending
lv: Nosūtot

en: Sending a test email
lv: Sūtīt testa e-pastu

en: Sending batch of emails...
lv: Sūtīt e-pastu partiju...

en: Sending has resumed.
lv: Sūtīšana ir atsākta.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
lv: Sūtīt nekavējoties līdzko kāds pierakstījies sūtījumu sarakstam %1$s

en: Sending is now paused.
lv: Sūtīšana ir apturēta.

en: Sending per event
lv: Sūtīt pēc pasākumiem

en: Sending preview...
lv: Sūtīt priekšskatu...

en: Sending suspended.
lv: Sūtīšana pārtraukta.

en: Sendmail path
lv: Sendmail ceļš

en: Sent
lv: Sūtīt

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
lv: Sūtīt %2$s, ja jauns lietotājs pievienojies Jūsu vietnei kā %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
lv: Sūtīt %2$s līdzko kāds pierakstījies uz sarakstu %1$s

en: Sent On
lv: Nosūtīts

en: Sent daily at %1$s.
lv: Sūtīt katru dienu %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
lv: Sūtīt nekavējoties, ja jauns lietotājs pievienojies jūsu vietnei %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
lv: Sūtīt katru mēnesi %1$s %2$s %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
lv: Sūtīt katru mēnesi %1$s %2$s

en: Sent on
lv: Nosūtīts

en: Sent to %1$s out of %2$s
lv: Nosūtīts %1$s no %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
lv: Sūtīt %1$s abonentiem.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
lv: Sūtīt katru nedēļu %1$s %2$s

en: September
lv: Septembris

en: Set as default style.
lv: Uzstādīt kā noklusēto stilu.

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Share anonymous data
lv: Koplietot anonīmus datus

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
lv: Koplietojiet anonīmi Jūsu datus un palīdziet mums uzlabot spraudni. [link]Lasīt vairāk[/link].

en: Shortcode to display total number of subscribers
lv: īskods, lai attēlotu abonentu kopskaitu

en: Show
lv: Rādīt

en: Show all months
lv: Rādīt visus mēnešus

en: Show all themes
lv: Rādīt visus kažociņus

en: Show display options
lv: Rādīt attēlošanas opcijas

en: Show divider between posts
lv: Rādīt atdalītāju starp rakstiem

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Social Bookmark Selection
lv: Sociālo sīkattēlu izvēle

en: Social bookmarks
lv: Sociālās grāmatzīmes

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
lv: Atvainojiet, Jūs esiet piepildīijis pieļaujamo apjomu (%s MB).

en: Sort by
lv: Šķirot pēc

en: Spam test results
lv: Spama pārbaudes rezultāti

en: Split subscribers into %1$s pages.
lv: Sadalīt abonentus %1$s lapās.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
lv: Nepareizi attēlojas teksts jūsu e-pastos? Izvēlieties pareizo kodējumu Jūsu valodai.

en: Standard Newsletters
lv: Standarta biļetens

en: Standard newsletter
lv: Standarta biļetens

en: Statistics
lv: Statistika

en: Stats
lv: Statistika

en: Stats : %1$s
lv: Statistika : %1$s

en: Stats dashboard
lv: Statistikas instrumentu panelis

en: Status
lv: Statuss

en: Step %1$s
lv: Solis %1$s

en: Step 1:
lv: Solis 1:

en: Step 2:
lv: Solis 2:

en: Step 3:
lv: Solis 3:

en: Step 4:
lv: Solis 4:

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
lv: Apturiet viltotās robotu pierakstīšanās ar WangGuard, bezmaksas servisu un spraudni.

en: Styles
lv: Stili

en: Styles could not be saved
lv: Stilus nevar saglabāt

en: Styles have been saved
lv: Stili saglabāti

en: Subject
lv: Temats

en: Subject line
lv: Tēmas līnija

en: Submit
lv: Iesniegt

en: Subscribe in comments
lv: Pieteikties komentāros

en: Subscribe in registration form
lv: Pierakstīties reģistrācijas formā

en: Subscribe to our Newsletter
lv: Pierakstīties uz mūsu biļetenu

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
lv: Pierakstieties uz mūsu biļetenu un pievienojieties mūsu [total_subscribers] abonentiem.

en: Subscribe!
lv: Pierakstīties!

en: Subscribed
lv: Pierakstījies

en: Subscribed on
lv: Pierakstījies

en: Subscriber
lv: Abonents

en: Subscriber Status
lv: Abonenta statuss

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
lv: Abonents jau eksistē. [link]Labot[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
lv: Abonents izmainīts. [link]Labot atkal[/link].

en: Subscriber has been saved.
lv: Abonents saglabāts.

en: Subscriber has not been modified.
lv: Abonents nav mainīts.

en: Subscriber has not been saved.
lv: Abonenti nav saglabāti.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
lv: Abonents nav atrasts : <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
lv: Abonents atvēra %1$s no %2$s e-pastiem

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
lv: Abonents atvēra %1$s no %2$s e-pastiem

en: Subscriber profile page
lv: Abonenta profila lapa

en: Subscribers
lv: Abonenti

en: Subscribers can choose from these lists :
lv: Abonenti var izvēlēties no šādiem sarakstiem :

en: Subscribers can edit their profile
lv: Abonenti var labot savus profilus

en: Subscribers in no list
lv: Abonenti bez sarakstiem

en: Subscribers per page:
lv: Abonenti lapā:

en: Subscribers to show per page:
lv: Cik abonentus rādīt lapā:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
lv: Abonentiem nepieciešams aktivēt e-pastā viņu pierakstīšanos, lai saņemtu biļetenus. Rekomendējošs uzstādījums.

en: Subscription MailPoet
lv: MailPoet pierakstīšanās

en: Subscription confirmation
lv: Pierakstīšanās apstiprināšana

en: Subscription date
lv: Parakstīšanās datums

en: Subscription form for your newsletters.
lv: Pierakstīšanās forma Jūsu biļeteniem.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
lv: Pierakstīšanās bez JavaScript ir izslēgta.

en: Success message:
lv: Sekmju ziņojums:

en: Successfully connected to %1$s
lv: Veiksmīgi pieslēdzies %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
lv: Veiksmīgi nosūtīts <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Tags: %1$s
lv: Birkas: %1$s

en: Test email successfully sent to %s
lv: Testa e-pasts veiksmīgi nosūtīts uz %s

en: Test method
lv: Testa metode

en: Text
lv: Teksts

en: Text Area
lv: Teksta lauks

en: Text Input
lv: Teksta ievade

en: Text of "Unsubscribe" link
lv: "Atteikšanās" saites teksts

en: Thanks!
lv: Paldies!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
lv: Paldies! Tagad uz MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
lv: <strong>No: e-pasts</strong> ko ievadījāt (%1$s) nav derīga adrese.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
lv: <strong>Atbildēt uz</strong> e-pasta adrese (%1$s) nav derīga adrese.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
lv: MySQL lietotājam, kas uzstādīts Jūsu WordPress vietnei (wp-config.php), nav pietiekošu atļauju, lai izveidotu MySQL tabulas. Lūdzu labojiet šo lietotāju pats vai kontaktējaties ar vietnes administratoru, lai varētu pabeigt MailPoet instalāciju, mysql kļūda:(%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
lv: PHP paplašinājums openssl nav ieslēgts uz Jūsu servera. Jautājiet Jūsu hostingam to ieslēgt, ja vēlaties lietot SSL savienojumu.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
lv: Sūtīšanas process apturēts, jo bija pārāk daudz kļūdas.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
lv: Adrese tiks pievienota jūsu biļetena kājenei. Tas palīdzēs izvairīties no spama filtra.

en: The authors have done a pretty awesome job.
lv: Autori ir paveikuši neticamu darbu.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
lv: Atpakaļatgriezto e-pastu adresei "%1$s" patreizējā brīdī ir problēmas. Atstājiet šo lauku tukšu un mēģiniet vēlreiz.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
lv: Dati, ko cenšaties importēt, nav CSV formātā (ar komatu atdalītas vērtības).

en: The email ID %s is not published
lv: E-pasta ID %s nav publicēts

en: The email is not valid!
lv: E-pasts nav derīgs!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
lv: CSV failā pirmajai līnijai jābūt kolonnu virsrakstiem : "e-pasts", "uzvārds", "vārds".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
lv: Pirmā lieta, ko redzēs abonenti. Esiet kreatīvs!

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
lv: Direktorijā "%1$s" nav iespējams ierakstīt, lūdzu nomainiet pieejas tiesības šai direktorijai, lai MailPoet varētu uzstādīties pareizi.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
lv: Direktorijā "%1$s" nav iespējams ierakstīt, lūdzu nomainiet pieejas tiesības šai direktorijai, lai MailPoet varētu sevi uzstādīt pilnībā.

en: The form named "%1$s" has been created.
lv: Forma ar vārdu "%1$s" izveidota.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
lv: Forma ar vārdu "%1$s" izdzēsta.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
lv: Pēdējā e-pastu partija tiks sākta sūtīt automātiski tuvākajās minūtēs.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
lv: Saraksts izveidots automātiski, importējot spraudņa abonentus : "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
lv: Šis saraksts izveidots automātiski, instalējot MailPoet.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
lv: Saraksts neeksistē vai arī to nevar izdzēst.

en: The list does not exists or cannot be synched.
lv: Saraksts neeksistē un nevar tikt sinhronizēts.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
lv: Saraksts eksistē "%1$s" un tiks importēts automātiski.

en: The list has been deleted.
lv: Saraksts izdzēsts.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
lv: Saraksts, ko ielīmējāt, ir parāk liels pārlūkprogrammai. <strong>Augšuplādēt</strong> neskatoties uz to.

en: The newsletter doesn't exist.
lv: Biļetens neeksistē.

en: The newsletter has been duplicated.
lv: Biļetenam izveidots dublikāts.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
lv: Biļetens tiks deaktivēts, Jums to vajadzēs reaktivēt, līdzko vēlēsieties labot to. Vēlaties turpināt?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
lv: Rakstus zemāk mēs pievienojām ar spraudņa %sAutomatic latest content%s palīdzību

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
lv: CSV failā otrajai rindai jāsatur vērtības : "janis@domens.lv", "Ozols", "Jānis".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
lv: Šo daļu nevar atvienot no [IMPORT] saraksta.

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
lv: Šī daļa izdzēsta no šī biļetena rindas.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
lv: Šī daļa tika atrakstīta no visiem sarakstiem.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
lv: Šī daļa tika atrakstīta no saraksta "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
lv: Izvēlētā vērtība jau sakrīt ar citu kolonnu.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
lv: Vienkāršākais risinājums maziem sarakstiem. Esiet sasniedzis dienā izsūtāmo e-pastu limitu.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
lv: Abonentu saraksts, kas tiks lietots šajā kampaņā.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
lv: Kažociņš %1$s tika instalēts Jūsu vietnē.

en: The theme you selected could not be loaded.
lv: Kažociņus, ko izvēlējāties, nevar uzstādīt.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
lv: Failā pirmās divas rindas, ko Jūs augšupielādējāt, ir sekojošas:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
lv: Ar Jūsu ierīces pārlūkprogrammu nav iespējams augšuplādēt failus. Jūs variet lietot tās vietā <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">programmu Jūsu ierīcei</a>.

en: Theme %1$s could not be deleted.
lv: Kažociņu %1$s nevar izdzēst.

en: Theme %1$s has been deleted.
lv: Kažociņš %1$s dzēsts.

en: Themes
lv: Kažociņi

en: Then paste your list here
lv: Tad ielīmējiet Jūsu sarakstu šeit!

en: There are %1$s messages in your mailbox
lv: Jūsu pastkastē ir %1$s ziņas

en: There are %1$s pending email(s)
lv: %1$s e-pasts(i) gaida rindā

en: There are no bounced messages to process right now!
lv: Nav atpakaļ atsūtītu ziņojumu, ko pašlaik apstrādāt!

en: There are no list to send to.
lv: Nav saraksta uz kurieni sūtīt.

en: There are no messages
lv: Nav ziņojumu

en: There are no newsletters.
lv: Nav biļetenu.

en: There are no posts corresponding to that search.
lv: Nav rakstu, kas atbilstu meklējuma pieprasījumam.

en: There is no plugin to import from.
lv: Nav spraudņu, no kuriem importēt.

en: There is no subject or body in this email
lv: Šajā e-pasta vēstulē nav ne temata, ne satura.

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
lv: Jābūt kādam trešās puses spraudnim vai kažociņam, kas sabojā mūsu interfeisu. [link]Lasīt vairāk.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
lv: Liekas sarakstam, kuru Jūs taisieties importēt, ir kļūda.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
lv: Šeit ir konfigurācijas kļūda. Kontaktējaties ar administratoru.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
lv: Nav licences "%1$s". Ja Jūs esiet Premium, pievienojiet šo domēnu Jūsu [link]kontu pārvaldniekā[/link].

en: There's no stats to load!
lv: Nav statistikas ko ielādēt!

en: These tables could not be created on installation: %1$s
lv: Šīs tabulas netika izveidotas instalējot: %1$s

en: Third party
lv: Cits provaiders

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
lv: Šis Premium spraudnis ļauj Jums pievienot MailPoet formas daudzās vietās, arī Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
lv: Šis Premium spraudnis ļauj pievienot MailPoet formu iznirstošajā logā.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
lv: Šis bezmaksas spraudnis atļauj novietot formu uznirstošajā logā. Ne vairāk un ne mazāk.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
lv: Atļaut Jums labot teksta bloku HTML vizuālajā redaktorā.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
lv: Šeit var izmainīt atteikšanās saites nosaukumu Jūsu biļetena apakšā.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
lv: Šis e-pasta dzinis strādā ar 95&#37; serveriem

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
lv: Šī iespēja nevar darboties, jo darbojas spraudņa JetPack iespēja "Komentāri".

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
lv: Šai funkcijai nepieciešami iebūvēti rāmji (frames), kas Jūsu pārlūkam ir atslēgti vai netiek atbalstīti.

en: This field contains no values
lv: Šis lauks nesatur vērtības

en: This field does not exist
lv: Šis lauks neeksistē

en: This file is empty. Please try another.
lv: Šis fails ir tukšs. Mēģiniet citu.

en: This file is not an image. Please try another.
lv: Šis fails nav attēls. Mēģiniet citu.

en: This file type is not allowed. Please try another.
lv: Šis failu tips nav atļauts. Mēģiniet citu.

en: This form adds subscribers to these lists:
lv: Šī forma pievienos abonentus šiem sarakstiem:

en: This form does not exist
lv: Šāda forma neeksistē

en: This form does not exist.
lv: Šī forma neeksistē.

en: This form has already been deleted.
lv: Šī forma ir izdzēsta.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
lv: Šis bezmaksas spraudnis ļauj jums izveidot un novietot veidlapu raksta sākumā vai beigās.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
lv: Šis bezmaksas spraudnis atļauj novietot formu uznirstošajā logā.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
lv: Šis attēls varētu būt rakstā. Vienalga dzēst?

en: This is fast!
lv: Tas ir ātri!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
lv: Šis ir lielāks par pieļaujamo izmēru. Mēģiniet citu.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
lv: Šī ir iespējām bagātākā Premium spraudņa bezmaksas versija.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
lv: Šī ir e-pasta tēma. Esiet kreatīvs, jo šī ir pirmā lieta, ko redzēs abonents.

en: This method works on 5&#37; of servers
lv: Šī metode strādā uz 5&#37; serveriem

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
lv: Šim jābūt CSV stilā vai arī vienkārši ielīmētam no Gmail, Hotmail vai Yahoo. Skatīt [link]piemērus atbalsta lapā[/link].

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
lv: Šim jābūt CSV formātā. Skatīt [link]piemērus atbalsta lapā[/link].

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
lv: Šī cilne tiks piepildīta ar attēliem no Jūsu WordPress rakstiem.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
lv: Šī cilne tiks piepildīta ar attēliem no Jūsu patreizējiem un iepriekšējiem biļeteniem.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
lv: Šis teksts attēlosies, kad e-pasta klients (programma) bloķēs attēlu, kā tas parasti notiek.

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Time remaining: %1$s
lv: Laiks atlicis: %1$s

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
lv: Noguris gaidot vairāk kā 48h, lai nosūtītu e-pastus?

en: Title alignment
lv: Virsraksta nolīdzināšana

en: Title format
lv: Virsraksta formāts

en: Title position
lv: Virsraksta pozīcija

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: Titles & text
lv: Virsraksti un teksts

en: To
lv: Uz

en: To edit, simply click on this block of text.
lv: Lai labotu, vienkārši klikšķiniet uz šī tekta bloka.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
lv: Lai atsāktu sūtīt [link]Iegūt premium[/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
lv: Lai pierakstītos uz mūsu lielisko biļetenu, vienkārši zemāk ievadiet Jūsu e-pastu. Jums tiks nosūtīts apstiprināšanas e-pasts!

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
lv: Kādā adresē jānonāk visiem atgrieztajiem e-pastiem? Saņemiet [link]Premium versiju[/link], lai to automatizētu.

en: Today you have sent %1$s emails
lv: Šodien esiet nosūtījis %1$s e-pastus

en: Today's statistics
lv: Šodienas statistika

en: Toggle Geeky Options
lv: Pārslēgt pārspīlētās opcijas

en: Top links
lv: Top saites

en: Total clicks
lv: Kopā klikšķi

en: Total number of posts or pages
lv: Kopējais rakstu skaits lapā

en: Total of batch
lv: Kopējā partija

en: Total of subscribers
lv: Abonentu kopsumma

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
lv: Pamēģiniet to pats, mēs bijām pārsteigti par bezmaksas versiju.

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Type name of your new list
lv: Ievadiet jaunā saraksta nosaukumu

en: Type of date:
lv: Datuma tips:

en: Unconfirmed
lv: Neapstiprināts

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
lv: Neapstiprinātie abonenti no šī brīža saņems biļetenus bez nepieciešamības aktivēt pierakstīšanos.

en: Unique clicks
lv: Unikālie klikšķi

en: Unlisted
lv: Nav sarakstā

en: Unopened
lv: Nav atvērts

en: Unsubscribe
lv: Atteikties

en: Unsubscribe from all lists
lv: Atrakstīties no visiem sarakstiem

en: Unsubscribe from list: %1$s
lv: Atrakstīties no saraksta: %1$s

en: Unsubscribe link
lv: Atteikšanās saite

en: Unsubscribe page
lv: Atteikšanās lapa

en: Unsubscribed
lv: Atteikušies

en: Unsubscribed on %1$s
lv: Atrakstījies no %1$s

en: Update
lv: Atjaunot

en: Update Plugin
lv: Atjaunot spraudni

en: Update list
lv: Atjaunot sarakstu

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
lv: Atjaunošanas procedūra uz MailPoet versiju "%1$s" neizdevās!

en: Upgrade DKIM key
lv: Uzlabot DKIM atslēgu

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: Upload Theme (.zip)
lv: Augšuplādēt kažociņu (.zip)

en: Upload a file
lv: Augšupielādēt failu

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
lv: Augšupielādes kļūda, fails %1$s ir pārāk liels! (max: %2$s)

en: Upload failed.
lv: Augšupielāde neizdevās.

en: Upload stopped.
lv: Augšupielāde apturēta.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
lv: vai

en: Use `view_in_browser_link` instead.
lv: Tā vietā izmantojiet `view_in_browser_link` .

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
lv: Izmantojiet e-pastu no Jūsu domēna, piemēram <strong>info@%s</strong>, lai izvairītos no mēstuļu mapes vai pat bloķēšanas.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
lv: Izmantojiet to pašu metodi, ko lietojiet Jūsu WP vietnei.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
lv: Lietot šo URL Jūsu cron job: [cron_url]

en: User choice: %s
lv: Lietotāja izvēle %s

en: User has been inserted.
lv: Lietotājs ir ievietots.

en: User has been updated.
lv: Lietotājs ir atjaunots.

en: User has not been inserted.
lv: Lietotājs netika ievietots.

en: User has not been updated.
lv: Lietotājs netika atjaunots.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
lv: Lietotāji joprojām var izmainīt ATBILDĒT-UZ adresi saviem biļeteniem. Tīkla administratori joprojām var labot sūtīšanas metodi katrai vietnei.

en: Validate for:
lv: Derīgs:

en: Value
lv: Vērtība

en: Verify that the date in blue matches the original one.
lv: Pārbaudiet, vai datumi zilā krāsā sakrīt ar oriģinālu.

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
lv: Ļoti spēcīgs ar vienkāršu saskarsmi.

en: View
lv: Skats

en: View all
lv: Skatīt visu

en: View all lists
lv: Skatīt visus sarakstus

en: View all themes by %1$s
lv: Skatīt visus %1$s kažociņus

en: View author's website
lv: Skatīt autora vietni

en: View by lists
lv: Skatīt pēc saraksta

en: View in browser link
lv: Skatīt saiti pārlūkā

en: View newsletter
lv: Skatīt biļetenu

en: View stats or edit
lv: Skatīt statistiku vai labot

en: View subscribers
lv: Skatīt abonentus

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
lv: Apmeklētāji, kas atstāj rakstam komentāru, var ielikt ķeksīti, lai pierakstītos.

en: Visual
lv: Vizuāls

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
lv: Vēlaties sākt visu no sākuma? Šādi tiks notīrīta visa patreizējā informācija un instalēts MailPoet no jauna.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
lv: Uzmanību! Ja pārinstalēsiet šo kažociņu, visi faili, kas atrodas direktorijā:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s tiks pārrakstīti. Tiešām vēlaties pārinstalēt?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
lv: Jūs nevarat instalēt Jūsu kažociņu. Liekas, ka nav pareizs formāts.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
lv: Mēs nevaram atrast nevienu derīgu adresi pirmajās 10 rindās

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
lv: Mēs paturam visus nenosūtītos e-pastus sarakstā, lai Jūs varētu atsākt sūtīšanas procesu vēlāk.

en: We received %1$s messages from the user %2$s
lv: Mēs saņēmām %1$s ziņas no lietotāja %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
lv: Mēs rekomendējam šo spraudni kā labu alternatīvu WPML daudzvalodu vietnēm. Tā ir racionāla, vienkārša un atstāj jūsu vietnes kodolu pamatā neskartu. Katrai valodai ir sava vietne jūsu WordPress vairākvietņu instalācijā. Lieliski strādā ar MailPoet.

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
lv: Mēs iesakam Jums uzstādīt CRON. [link]Lasīt vairāk[/link] support.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
lv: Nav iespējams pieslēgties API, varbūt vietne uz mirkli nestrādā. Lūdzu mēģiniet vēlāk.

en: Website
lv: Vietne

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Welcome Page!
lv: Iepazīšanās lapa!

en: What type of newsletter is this?
lv: Kāds biļetena tips ir šis?

en: What's new?
lv: Kas jauns?

en: When a new WordPress user is added to your site...
lv: Jauns WorPress lietotājs pievienojies Jūsu vietnei...

en: When failed permanently
lv: Kad neizdodas pastāvīgi

en: When mailbox is full
lv: Kad pastkaste pilna

en: When mailbox is not available
lv: Kad pastkaste nav pieejama

en: When message is delayed
lv: Kad ziņa kavējas

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
lv: Kad uzstādiet atgriezto ziņu sistēmu, Jums nepieciešama cita adrese atgrieztajiem un pāradresētajiem e-pastiem

en: When someone subscribes
lv: Kad kāds pierakstās

en: When someone subscribes to the list...
lv: Kad kāds pierakstās sarakstā...

en: When someone unsubscribes
lv: Kad kāds atsakās

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
lv: Kad abonenti klikšķina uz aktivācijas saiti, viņi tiek pāradresēti uz lapu pēc Jūsu izvēles.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
lv: Kad atpakaļatgrieztais ir dīvains un nav zināms ko darīt,  pārvirzīt uz:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
lv: Ja abonents nospiež "atbildēt", šis adresāts saņems viņa e-pastu.

en: When there's new content...
lv: Kad šeit ir jauns saturs...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
lv: Kad Jūs atpakaļnākošajos e-pastos būsiet atzīmēts kā spameris

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
lv: Kad Jums nepieciešams apstiprināt, ka esat cilvēks, turpināt:

en: When...
lv: Kad...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
lv: Kuru konspektu lietos? [link]Lasīt tālāk[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
lv: Kurš var mainīt MailPoet uzstādījumus?

en: Who can create newsletters?
lv: Kurš var veidot biļetenus?

en: Who can manage subscribers?
lv: Kurš var pārvaldīt abonentus?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
lv: Kurš redzēs stilu cilni vizuālajā redaktorā?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
lv: Kurš redzēs kažociņu cilni vizuālajā redaktorā?

en: Widget Settings
lv: Vidžeta uzstādījumi

en: With this segment
lv: Ar šo daļu

en: WordPress Posts' Images
lv: WordPress rakstu attēli

en: WordPress Users
lv: WordPress lietotāji

en: WordPress post
lv: WordPress raksts

en: WordPress user display name
lv: WordPress lietotāja segvārds

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
lv: Paldies, ka esiet daļa no mums tik ilgi.

en: Year
lv: Gads

en: Year, month
lv: Gads, mēnesis

en: Year, month, day
lv: Gads, mēnesis, diena

en: Yes
lv: Jā

en: Yes, add me to your mailing list.
lv: Jā, pievienojiet mani Jūsu sūtījumu sarakstam.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
lv: Nav iespējams atrast nevienu abonentu.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
lv: Lai labotu formu, Jums jābūt vismaz vienam sarakstam.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
lv: Ups! Jūs esiet tuvu MailPoet bezmaksas versijas abonentu skaita limitam %1$s. Uzlabojiet uz [link]Premium[/link], lai sūtītu bez ierobežojumiem un vairāk.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
lv: Ups! Jūsu pārlūkprogramma laikam netiek atbalstīta. Iegūstiet pēdējās versijas [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] vai [linksafari]Safari[/linksafari]. Liekas ka strādā?[link_ignore]Atcelt[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
lv: Ups. Jūs pārsniedzāt 2000 abonentu MailPoet bezmaksas versijas limitu (kopā %1$s). Sūtīšana ir atspējota. Lūdzu uzlabojiet Jūsu versiju uz [link]premium[/link], lai sūtītu bez ierobežojumiem.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
lv: Jūs taisieties dzēst kažociņu : %1$s. Tiešām vēlaties to darīt?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
lv: Jūs gatavojieties nosūtīt biļetenu. Lūdzu apstipriniet.

en: You are already subscribed to : %1$s
lv: Jūs esiet pierakstījies uz : %1$s

en: You are already subscribed.
lv: Jūs esiet pierakstījies.

en: You are already unsubscribed.
lv: Jūs esiet atteicies.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
lv: Jūs variet pievienot šo domēnu Jūsu [link]kontu parvaldniekā[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
lv: Jūs variet nomainīt noklusēto ATBILDĒT-UZ vārdu un e-pastu biļeteniem. Tāpat šis uzstādījums tiek lietots aktivācijas e-pastos un administratora ziņojumos (cilnē Pamati)

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
lv: Jūs varat viegli pievienot šo formu Jūsu kažociņa [link]spraudņu laukā[/link].

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
lv: Jūs variet izmantot piemēram šādas %1$ssociālās grāmatzīmes%2$s:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
lv: Jūs variet pievienot vienu vidžetu, kad veidojiet raksta ziņojumu, ko sūtīt nekavējoties pēc raksta publicēšanas

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
lv: Jūs variet izvēlēties tikai <%= chars %> ierakstus<%= plural %>

en: You cannot use the DKIM signature option...
lv: Jūs nevarat izmantot DKIM paraksta opcijas...

en: You have attempted to queue too many files.
lv: Jūs vēlaties sarindot pārāk daudz failus.

en: You have been a MailPoet user for %s.
lv: Jūs esiet %s MailPoet lietotājs

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
lv: Jums ir atsauksme par šo statistiku? [link]Sazinieties ar mums[/link], lai nodotu mums ziņu.

en: You have to select at least 1 list
lv: Jums jāizvēlas vismaz 1 saraksts

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
lv: Kļūdījāties? [link]Atcelt atteikšanos[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
lv: Jums vajadzētu ieslēgt iespēju ON <i>Pašparakstīts sertifikāts</i>

en: You may only upload 1 file.
lv: Jums atļauts augšupielādēt 1 failu.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
lv: Jums nepieciešams aktivēt MailPoet premium spraudni.

en: You need to select a type for this field
lv: Jums jāizvēlas tips šim laukam

en: You need to select at least one list.
lv: Jums jāizvēlas vismaz viens saraksts.

en: You need to specify a name for this field
lv: Jums jānorāda nosaukums šim laukam

en: You need to specify a value for your checkbox
lv: Jums nepieciešams noteikt vērtību izvēles rūtiņai

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
lv: Jūs norādījāt SMTP paroli, bet Jums nav nepieciešama autentifikācija, varbūt vēlieties ieslēgt SMTP autentifikāciju.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
lv: Esat atjaunots! Tas ir kā saņemt jaunu ierīci, pie tam vēl labāku.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
lv: Lai noformētu pēc savas gaumes, Jums nepieciešams pārvaldīt CSS.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
lv: Ja Jūs uzlabojiet, Jums nepieciešams atjaunot Jūsu DNS.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
lv: Jūs visu esiet uzstādījis! Esiet veiksmīgi nosūtījis ar Gmail.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
lv: Gandrīz viss ir kārtībā. Uzklikšķiniet uz šīs [link]saites[/link], lai aktivētu tikko iegādāto licenci.

en: You're import file is not valid.
lv: Fails, ko importējāt, nav derīgs.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
lv: Jūs lietojiet vecāku DKIM atslēgu, ko neatbalsta Gmail.

en: You've been subscribed!
lv: Jūs esiet pierakstījies!

en: You've subscribed to: %1$s
lv: Jūs esiet pierakstījies uz: %1$s

en: You've successfully subscribed.
lv: Jūs esat veiksmīgi pierakstījies.

en: You've unsubscribed!
lv: Jūs esiet atteicies!

en: You've updated to %1$s
lv: Jūs esiet atjaunots uz %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
lv: Googles kampaņas nosaukumā drīkst būt tikai burti, cipari, atstarpes un pieturzīmes!

en: Your Premium licence has expired.
lv: Jūsu premium licence beigusies.

en: Your SPF record
lv: Jūsu SPF ieraksts

en: Your auto newsletter has been activated.
lv: Jūsu auto biļeteni ir aktivēti.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
lv: Jūsu jaunais saraksts gaida pirmo abonetu.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
lv: Augšuplādējot lielus failus ar multi-failu augšuplādētāju, Jūsu pārlūkam ir ierobežojumi. Failiem virs 100MB lietojiet pārlūkprogrammas augšuplādētāju.

en: Your company's address
lv: Jūsu kompānijas adrese

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
lv: Jūsu apstiprināšanas saites derīgums ir beidzies, lūdzu abonējiet no jauna.

en: Your daily newsletter stats
lv: Jūsu ikdienas biļetenu statistika

en: Your email could not be saved
lv: Jūsu e-pastu nevar saglabāt

en: Your email has been saved
lv: Jūsu e-pasts saglabāts

en: Your email preview has been sent to %1$s
lv: Jūsu e-pasta priekšskats nosūtīts uz %1$s

en: Your form could not be saved.
lv: Jūsu forma netika saglabāta.

en: Your form has been saved.
lv: Jūsu forma saglabāta.

en: Your latest newsletter is being sent.
lv: Jūsu pēdējais biļetens ir nosūtīts.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
lv: Jūsu licence neatļauj vairāk domēnus. Uzlabojiet Jūsu [link]kontu pārvaldniekā[/link].

en: Your lists
lv: Jūsu saraksti

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
lv: Jūsu hostingam nav pasta servera. Lai pārbaudītu, lūdzu izrakstieties ārā un klikšķiniet uz "Pazaudējāt paroli?" saiti ieiešanas lapā. Vai saņēmāt paroles atiestatīšanas e-pastu no Jūsu WordPress?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
lv: Jūsu jaunā vietne vēl nav palaista? Izveidojiet Drīzumā lapu ar formu, lai ar šo Premium spraudni iegūtu e-pastus.

en: Your own website
lv: Jūsu pašu mājaslapa

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
lv: Pēc Jūsu pieprasījuma nevar atgūt nevienu abonentu. Izmainiet filtrus!

en: Your request has failed
lv: Kļūda Jūsu pieprasījumā

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
lv: Ar Jūsu sūtīšanas uzstādījumiem ([settings]) nav iespējams ātri nosūtīt [number] abonentiem. Iespējamas sūtīšanas aiztures. [link]Lasīt vairāk[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
lv: Jūsu serveris atsakās sūtīt vairāk e-pastus.

en: Your server cannot run MailPoet.
lv: Uz Jūsu servera nevar darbināt MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
lv: Jūsu serveris neatbalsta attālinātu apmaiņu.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
lv: Jūsu serverim, lai darbotos kā paredzēts, trūkst viena vai vairākas svarīgas PHP funkcijas : %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
lv: Jūsu servera konfigurācija neļauj mums pabeigt MailPoet instalāciju!

en: Your settings are saved.
lv: Jūsu uzstādījumi saglabāti.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
lv: Jūsu abonentam nepieciešamas vismaz 2 iespējas ko izvēlēties

en: Your version of PHP is outdated. If you don't upgrade soon, new versions of MailPoet won't work.
lv: Jūsu PHP versija ir novecojusi. Ja Jūs drīzumā to neatjaunosiet, jaunā MailPoet versija nestradās.

en: Your vote could not be recorded.
lv: Jūsu balss nav pieskaitīta.

en: Your vote has been recorded.
lv: Jūsu balss pieskaitīta.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
lv: Jūsu hostingam ir ierobežojumi. Mēs piedāvājam 70 e-pastus stundā, lai būtu droši. [link]Uzzināt vairāk[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
lv: Izskatās, ka Jūsu vietnei nav licence! Ieejiet Jūsu [link]konta menedžerī[/link], lai pievienotu licenci šai vietnei.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
lv: Apsveicam, darbojas. Varat sūtīt e-pastus kaut uz mēnesi.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
lv: Jūs esiet pievienots mūsu sarakstam. Drīzumā saņemsiet ziņas no mums.

en: [link]Dismiss[/link] this notice.
lv: [link]Atslēgt[/link] šo paziņojumu.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
lv: [link]Uzzināt[/link], kā var uzlabot šo.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
lv: [link]Ceļvedis[/link], kā izveidot savu kažociņu.

en: [link]Read how to update your version of PHP.[/link]
lv: [link]Izlasiet kā atjaunot Jūsu PHP versiju.[/link]

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
lv: [link]Lasīt tālāk support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
lv: [link]Rādīt detaļas[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
lv: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] un [link_shortcode]īskodu[/link_shortcode] versijas arī ir pieejamas.

en: [send_method] works with MailPoet
lv: [send_method] strādā ar MailPoet

en: above content
lv: saturs augstāk

en: above text block and image
lv: virs teksta bloka un attēla

en: alternate left & right
lv: aizstājējs pa kreisi un labi

en: and the footer?
lv: un kājene?

en: any role
lv: jebkura loma

en: art
lv: māksla

en: below content
lv: saturs zemāk

en: bounced
lv: atgrieztie

en: business
lv: bizness

en: center
lv: centrā

en: clicked
lv: klikšķināts

en: day(s)
lv: diena(s)

en: day(s) after.
lv: dienu(as) vēlāk.

en: drop content here
lv: nomest saturu šeit

en: e-commerce
lv: e-komercija

en: e.g.:smtp.mydomain.com
lv: piemēram: smtp.mansdomains.lv

en: education
lv: izglītība

en: emails
lv: e-pasti

en: empty
lv: tukšs

en: every 10 minutes
lv: reizi 10 minūtēs

en: every 15 minutes
lv: reizi 15 minūtēs

en: every 2 hours
lv: reizi 2 stundās

en: every 2 minutes
lv: reizi 2 minūtēs

en: every 30 minutes
lv: reizi 30 minūtēs

en: every 5 minutes
lv: reizi 5 minūtēs

en: every hour
lv: reizi stundā

en: every minute
lv: reizi minūtē

en: excerpt
lv: konspekts

en: food
lv: pārtika

en: full post
lv: pilns raksts

en: go back to Step 1
lv: iet atpakaļ uz Soli 1

en: go to page
lv: iet uz lapu

en: government
lv: valdība

en: has been activated.
lv: tika aktivēts.

en: has been de-activated.
lv: tika deaktivēts.

en: heading 1
lv: virsraksts 1

en: heading 2
lv: virsraksts 2

en: heading 3
lv: virsraksts 3

en: health and sports
lv: veselība un sports

en: hey, click on this text!
lv: hei, spiediet uz šī teksta!

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: hour(s) after.
lv: stundu(as) vēlāk.

en: if there's new content
lv: ja nav jauna satura

en: iframe version
lv: iframe versija

en: immediately
lv: nekavējoties

en: immediately.
lv: nekavējoties.

en: in any WordPress role
lv: katrā WordPress lomā

en: in text block
lv: teksta blokā

en: insurance
lv: apdrošināšana

en: left
lv: pa kreisi

en: manufacturing
lv: rūpniecība

en: marketing and media
lv: mārketings un mediji

en: medium
lv: vidējs

en: monthly every...
lv: mēnesī katru

en: monthly on the...
lv: reizi mēnesī

en: moved to the trash.
lv: izmest miskastē.

en: newest
lv: jaunākais

en: no
lv: nē

en: no image
lv: nav attēla

en: non profit
lv: bezpeļņas

en: of
lv: no

en: of %1$s
lv: no %1$s

en: oldest
lv: vecākais

en: once a day at...
lv: vienreiz dienā

en: opened
lv: atvērts

en: or simply [link]go back to design[/link].
lv: vai vienkārši [link]iet atpakaļ formēt[/link].

en: other
lv: citi

en: photography
lv: fotogrāfija

en: play with this image
lv: darboties ar attēlu

en: real estate
lv: nekustamie īpašumi

en: religious
lv: reliģija

en: right
lv: pa labi

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
lv: skatīt saites ar [link]Premium licenci[/link].

en: selected
lv: izvēlēts

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
lv: Spraudņi

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
lv: Papildus

[ctx: settings tab title]
en: Basics
lv: Pamati

[ctx: settings tab title]
en: Forms
lv: Formas

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
lv: Sūtīt ar...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
lv: Pierakstīšanās apstiprināšana

en: show as list
lv: skatīt kā sarakstu

en: show message
lv: rādīt ziņu

en: small
lv: mazs

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
lv: abonenti pēc importēšanas saņems "%1$s".

en: technology
lv: tehnoloģijas

en: title only
lv: tikai virsraksts

en: total max upload file size : %1$s
lv: max. faila augšupielādes izmērs : %1$s

en: travel
lv: ceļošana

en: undelivered
lv: nepiegādāts

en: underline
lv: pasvītrots

en: unopened
lv: neatvērts

en: unsubscribed
lv: atteicies

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
lv: nav aktivēts kā nepieciešams <strong><a href="%s">%s</a></strong> būt vispirms instalētam.

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: week(s) after.
lv: nedēļu(as) vēlāk.

en: weekly on...
lv: reizi nedēļā

en: which you have pasted
lv: kurus Jūs ielīmējāt

en: yes
lv: jā
