USP 20200817 - en to cs translation catalogue (357 entries)

en:  approved posts
cs:  schválené příspěvky

en:  file
cs:  soubor

en:  file required
cs:  soubor je vyžadován

en:  files
cs:  soubory

en:  files required
cs:  požadované soubory

en:  or higher, and has been deactivated!
cs:  nebo vyšší, a byl deaktivován!

en:  pixels
cs:  pixelů

en:  required
cs:  Požadované

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
cs: & ldquo; Přidat další obrázek & rdquo; odkaz

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
cs: & mdash; dokonalé řešení pro obsah generovaný uživateli.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
cs: (Zadejte vlastní šablonu formuláře a styly)

en: (Provide your own styles)
cs: (Poskytněte své vlastní styly)

en: (Recommended)
cs: (Doporučeno)

en: (Visit
cs: (Návštěva

en: ..and upload them into a directory named
cs: ..a nahrajte je do adresáře s názvem

en: Access Control
cs: Řízení přístupu

en: Add another image
cs: Přidejte další obrázek

en: Admin
cs: Správce

en: An error occurred. Please go back and try again.
cs: Vyskytla se chyba. Vraťte se a zkuste to znovu.

en: Antispam Question
cs: Antispamová otázka

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
cs: Jakákoli velikost příspěvku mi pomáhá pokračovat ve vývoji tohoto bezplatného pluginu a dalších úžasných zdrojů WordPress.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
cs: Opravdu chcete obnovit všechny výchozí možnosti? (tuto akci nelze vrátit zpět)

en: Assigned Author
cs: Přiřazený autor

en: Auto-Display Content
cs: Obsah automatického zobrazení

en: Auto-Display Custom Field
cs: Automatické zobrazení vlastního pole

en: Auto-Display Email
cs: Automatické zobrazení e-mailu

en: Auto-Display Images
cs: Automatické zobrazení obrázků

en: Auto-Display Name
cs: Název automatického zobrazení

en: Auto-Display URL
cs: Adresa URL pro automatické zobrazení

en: Auto-display after post content
cs: Automatické zobrazení po obsahu příspěvku

en: Auto-display before post content
cs: Automatické zobrazení před zveřejněním obsahu

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
cs: Automaticky zobrazit uživatelské pole zadané uživatelem:

en: Automatically display user-submitted URL:
cs: Automaticky zobrazit adresu URL zadanou uživatelem:

en: Automatically display user-submitted author/name:
cs: Automaticky zobrazit uživatele / jméno odeslané uživatelem:

en: Automatically display user-submitted email:
cs: Automaticky zobrazit e-mail odeslaný uživatelem:

en: Automatically display user-submitted images:
cs: Automaticky zobrazovat obrázky odeslané uživateli:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
cs: Ve výchozím nastavení USP zaznamenává IP adresu s každým odeslaným příspěvkem. Zaškrtnutím tohoto políčka zakážete veškeré sledování IP.

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
cs: Ve výchozím nastavení CSS & Prostředky JavaScriptu se načítají na každou stránku. Zde můžete zadat adresy URL formuláře USP pro načtení aktiv pouze na této stránce. Poznámka: Na všechny stránky nechte prázdné. K oddělení více adres URL použijte čárky.

en: Case-sensitivity
cs: Rozlišování malých a velkých písmen

en: Categories
cs: Kategorie

en: Categories &amp; Tags
cs: Kategorie & amp; Značky

en: Category ID for Hidden Field
cs: ID kategorie pro skryté pole

en: Challenge Question
cs: Výzva Otázky

en: Challenge Response
cs: Odpověď na výzvu

en: Check this box if you have shown support
cs: Toto políčko zaškrtněte, pokud jste projevili podporu

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete, aby odpověď na výzvu zohledňovala malá a velká písmena

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
cs: Toto políčko zaškrtněte, pokud chcete být e-mailem informováni o nových příspěvcích

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
cs: Toto políčko zaškrtněte, pokud chcete povolit RTE / Visual Editor pro pole Post Content

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
cs: Toto políčko zaškrtněte, pokud chcete zahrnout externí soubory JavaScriptu (doporučeno)

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
cs: Toto políčko zaškrtněte, chcete-li zobrazit výběr / rozbalovací nabídku existujících značek (platí, když je zobrazeno pole Značka)

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
cs: Zaškrtnutím tohoto políčka povolíte formát HTML pro e-mailová upozornění

en: Check your email for the password.
cs: Zkontrolujte heslo ve svém e-mailu.

en: Check your email to reset your password.
cs: Zkontrolujte svůj e-mail a resetujte své heslo.

en: Checkbox Error
cs: Zaškrtávací políčko Chyba

en: Checkbox Name
cs: Název zaškrtávacího políčka

en: Checkbox Text
cs: Zaškrtávací políčko Text

en: Choose reCaptcha version
cs: Vyberte verzi reCaptcha

en: Click to view/select categories
cs: Klepnutím zobrazíte / vyberete kategorie

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
cs: Nakonfigurujte nastavení pro příspěvky odeslané uživateli.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
cs: Gratulujeme, jste přihlášeni.

en: Correct captcha required
cs: Je vyžadována správná captcha

en: Custom Content
cs: Vlastní obsah

en: Custom Field
cs: Vlastní pole

en: Custom Field Label
cs: Vlastní označení pole

en: Custom Field Markup
cs: Vlastní označení pole

en: Custom Field Name
cs: Název vlastního pole

en: Custom Form + Custom CSS
cs: Vlastní formulář + vlastní CSS

en: Custom checkbox required
cs: Vyžadováno vlastní zaškrtávací políčko

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
cs: Vlastní označení pro & ldquo; Přidat další obrázek & rdquo; odkaz. Chcete-li použít výchozí označení, ponechte prázdné.

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
cs: Vlastní text / označení, které bude zahrnuto před formulářem pro odeslání (nechte prázdné pro deaktivaci)

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disable IP Tracking
cs: Zakázat sledování IP

en: Disable Replace Author
cs: Zakázat nahrazení autora

en: Disable Required
cs: Zakázat požadované

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
cs: Zakázat všechny povinné atributy ve výchozích polích formuláře (užitečné pro odstraňování chybových zpráv)

en: Disable this field
cs: Zakázat toto pole

en: Display Checkbox
cs: Zaškrtněte políčko

en: Display Image Gallery
cs: Zobrazit galerii obrázků

en: Display Submitted Posts
cs: Zobrazit odeslané příspěvky

en: Display content only to users with a specific capability:
cs: Zobrazit obsah pouze uživatelům se specifickou schopností:

en: Display content to logged-in users:
cs: Zobrazit obsah přihlášeným uživatelům:

en: Display content to visitors only:
cs: Zobrazit obsah pouze pro návštěvníky:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
cs: Ve formuláři zobrazte vlastní zaškrtávací políčko (užitečné pro GDPR, souhlas s podmínkami atd.)

en: Display the Form
cs: Zobrazit formulář

en: Display the form
cs: Zobrazit formulář

en: Do not auto-display submitted URL
cs: Nezobrazovat automaticky odeslanou adresu URL

en: Do not auto-display submitted email
cs: Nezobrazovat odeslaný e-mail automaticky

en: Do not auto-display submitted images
cs: Nezobrazovat odeslané obrázky automaticky

en: Do not auto-display submitted name
cs: Nezobrazovat odeslané jméno automaticky

en: Do not auto-display the Custom Field
cs: Nezobrazujte automaticky vlastní pole

en: Do not replace post author with submitted user name
cs: Nenahrazujte autora příspěvku zadaným uživatelským jménem

en: Donate via PayPal
cs: Darujte přes PayPal

en: Draft
cs: Návrh

en: Duplicate post title. Please try again.
cs: Duplicitní název příspěvku. Prosím zkuste to znovu.

en: Email
cs: E-mailem

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
cs: E-mail od & rdquo; Adresa

en: Email Address for Alerts
cs: E-mailová adresa pro upozornění

en: Email Alert Message
cs: Zpráva s upozorněním e-mailem

en: Email Alert Subject
cs: Předmět upozornění e-mailem

en: Email Alerts
cs: E-mailová upozornění

en: Email Markup
cs: Označení e-mailem

en: Enable
cs: Umožnit

en: Enable HTML Format
cs: Povolit formát HTML

en: Enable Shortcodes
cs: Povolit krátké kódy

en: Enable and require
cs: Povolit a vyžadovat

en: Enable but do not require
cs: Povolit, ale nevyžadují

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
cs: Povolit krátké kódy v widgetech. Ve výchozím WordPress nepovoluje krátké kódy v widgetech.

en: Enable users to select multiple categories.
cs: Umožněte uživatelům vybrat více kategorií.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
cs: Umožňuje návštěvníkům odesílat příspěvky a obrázky odkudkoli na vašem webu.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
cs: Zadejte * pouze * správnou odpověď na výzvu

en: Enter your Private Key
cs: Zadejte svůj soukromý klíč

en: Enter your Public Key
cs: Zadejte svůj veřejný klíč

en: Enter your username or email to reset your password.
cs: Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mail pro resetování hesla.

en: Error Message
cs: Chybové hlášení

en: Error message displayed if user does not check the box
cs: Pokud uživatel políčko nezaškrtne, zobrazí se chybová zpráva

en: Error:
cs: Chyba:

en: Example
cs: Příklad

en: FYI: here is a
cs: FYI: tady je

en: Featured Image
cs: Hlavní obrázek

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
cs: Soubor nebyl nahrán. Zkontrolujte soubor a zkuste to znovu.

en: File type not allowed (please upload images only)
cs: Typ souboru není povolen (nahrajte pouze obrázky)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
cs: Pro pokročilé funkce a neomezené formuláře, podívejte se

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
cs: Další možnosti, například možnost nahrát další typy souborů (například PDF, Word, Zip, videa atd.)

en: Forgot?
cs: Zapomněli jste?

en: Form Fields
cs: Pole formuláře

en: Form Style
cs: Styl formuláře

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
cs: Obecná chybová zpráva, která se zobrazí v případě selhání odeslání příspěvku (je povoleno základní označení)

en: Get USP Pro
cs: Získejte USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
cs: Získejte USP Pro pro neomezené formuláře!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
cs: Udělte USP 5 hvězdiček na WordPress.org

en: Go Pro
cs: Staň se profesionálem

en: Go Pro!
cs: Staň se profesionálem!

en: HTML5 Form + Default CSS
cs: Formulář HTML5 + výchozí CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
cs: Formulář HTML5 + Zakázat CSS

en: Have an account?
cs: Mít účet?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
cs: Zde je několik příkladů, jak konfigurovat tento zkratkový kód:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
cs: Zde můžete změnit název a štítek použitý ve Vlastním poli. Toto pole můžete povolit pomocí výše uvedeného nastavení polí formuláře.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
cs: Zde můžete přizpůsobit adresu (adresy) použité pro & ldquo; From & rdquo; záhlaví (informace naleznete v častých dotazech pro plugin).

en: Hidden/Default Category
cs: Skrytá / výchozí kategorie

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Human verification: leave this field empty.
cs: Lidské ověření: ponechte toto pole prázdné.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
cs: Pokud je v předchozím nastavení zadáno více adres, zadejte stejný počet & ldquo; From & rdquo; adresy pro toto nastavení (ve stejném pořadí).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
cs: Pokud je uživatel přihlášen, zobrazte formulář po odeslání; nebo pokud uživatel není přihlášen, zobrazte přihlašovací formulář:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
cs: Pokud jste zaškrtli políčko pro příjem e-mailových upozornění, uveďte zde adresu, na kterou mají být e-maily zasílány.

en: If you like this plugin, please
cs: Pokud se vám tento plugin líbí, prosím

en: Image Uploads
cs: Nahrávání obrázků

en: Image height exceeds maximum
cs: Výška obrázku přesahuje maximum

en: Image width exceeds maximum
cs: Šířka obrázku přesahuje maximum

en: Include JavaScript
cs: Zahrnout JavaScript

en: Incorrect response.
cs: Nesprávná odpověď.

en: Installation Docs
cs: Instalační dokumenty

en: Jeff Starr on Twitter
cs: Jeff Starr na Twitteru

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
cs: Ponechte tuto možnost vypnutou, abyste si pamatovali svá nastavení. Nebo pokračujte a obnovte výchozí možnosti pluginu: zaškrtněte políčko, uložte nastavení a pak plugin deaktivujte / znovu aktivujte.

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
cs: Přihlaste se nebo se zaregistrujte! Je to rychlé & amp; volný, uvolnit!

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Login/Register Form
cs: Přihlašovací / registrační formulář

en: Lose something?
cs: Ztratit něco?

en: Make a donation via PayPal
cs: Udělejte dar přes PayPal

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
cs: Označení, které se má použít pro každý odeslaný obrázek (je-li povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
cs: Označení, které se má použít pro odeslané vlastní pole (je-li povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
cs: Značka, která se má použít pro zadanou adresu URL (je-li povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
cs: Označení, které se má použít pro odeslaného autora / jméno (je-li povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
cs: Označení, které se má použít pro zadanou e-mailovou adresu (je-li povoleno automatické zobrazení). Může použít

en: Maximum image height
cs: Maximální výška obrázku

en: Maximum image width
cs: Maximální šířka obrázku

en: Maximum number of images
cs: Maximální počet obrázků

en: Maximum number of images exceeded
cs: Byl překročen maximální počet obrázků

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
cs: Zpráva pro e-mailová upozornění. Chcete-li použít výchozí zprávu, ponechte pole prázdné. Poznámka: můžete použít následující proměnné:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
cs: Zpráva, která se zobrazí vedle pole pro odeslání. Užitečné pro upřesnění pokynů / zásad pro nahrávání / atd. Základní značení povoleno.

en: Minimum image height
cs: Minimální výška obrázku

en: Minimum image height not met
cs: Minimální výška obrázku není splněna

en: Minimum image width
cs: Minimální šířka obrázku

en: Minimum image width not met
cs: Minimální šířka obrázku není splněna

en: Minimum number of images
cs: Minimální počet obrázků

en: Minimum number of images not met
cs: Minimální počet obrázků není splněn

en: More Options
cs: Více možností

en: Multiple Categories
cs: Více kategorií

en: Name Markup
cs: Název značky

en: Non-empty value for hidden field
cs: Neprázdná hodnota pro skryté pole

en: Note that the default settings work fine for most cases.
cs: Výchozí nastavení funguje ve většině případů dobře.

en: Note that the url attribute accepts
cs: Atribut url přijímá

en: Obsessive Web Design &amp; Development
cs: Obsessive Web Design & amp; Rozvoj

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku šablony k zobrazení seznamu odeslaných příspěvků kdekoli v tematické šabloně:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku šablony k zobrazení galerie obrázků kdekoli v tematické šabloně:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
cs: Nebo pomocí značky šablony zobrazte formulář kdekoli v tematické šabloně:

en: Overview
cs: Přehled

en: Password
cs: Heslo

en: Pending (default)
cs: Čeká se (výchozí)

en: Perishable Press Books
cs: Zničitelné tiskové knihy

en: Please
cs: Prosím

en: Please check your email and try again
cs: Zkontrolujte prosím svůj e-mail a zkuste to znovu

en: Please complete the required fields.
cs: Vyplňte prosím povinná pole.

en: Please return to the
cs: Vraťte se prosím na stránku

en: Please select a category..
cs: Vyberte kategorii.

en: Please select some tags..
cs: Vyberte některé značky.

en: Please select your image(s) to upload.
cs: Vyberte prosím obrázky, které chcete nahrát.

en: Please show support by purchasing one of my
cs: Ukažte podporu zakoupením jednoho z mých

en: Plugin Homepage
cs: Domovská stránka pluginu

en: Plugin Settings
cs: Nastavení pluginu

en: Post Category
cs: Kategorie příspěvků

en: Post Content
cs: Odeslat obsah

en: Post Images
cs: Přidat obrázky

en: Post Status
cs: Post status

en: Post Status for submitted posts
cs: Post status pro odeslané příspěvky

en: Post Tags
cs: Uveďte značky

en: Post Title
cs: Název příspěvku

en: Post Type
cs: Typ příspěvku

en: Post category required
cs: Vyžaduje se kategorie příspěvku

en: Post content required
cs: Vyžaduje se obsah příspěvku

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
cs: Příspěvek nebyl vytvořen. Požádejte o pomoc správce webu.

en: Post tags required
cs: Vyžaduje se zveřejnění značek

en: Post title required
cs: Vyžaduje se název příspěvku

en: Post-Submit Form
cs: Formulář po odeslání

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Profile
cs: Profil

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Publish after
cs: Publikovat po

en: Publish after 1 approved post
cs: Publikovat po 1 schváleném příspěvku

en: Publish immediately
cs: Publikovat okamžitě

en: Rate and review at the Plugin Directory
cs: Ohodnoťte a zkontrolujte v adresáři Plugin

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
cs: Ohodnoťte tento plugin & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
cs: Dostávat upozornění e-mailem

en: Redirect URL
cs: Adresa URL přesměrování

en: Register
cs: Registrovat

en: Register for this site!
cs: Zaregistrujte se na tento web!

en: Registered Email
cs: registrovaný email

en: Registered Username
cs: Registrované uživatelské jméno

en: Remember me
cs: Zapamatuj si mě

en: Require User Login
cs: Vyžadovat přihlášení uživatele

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
cs: Vyžadovat, aby byly zadané názvy příspěvků jedinečné (užitečné pro zamezení vícenásobných / duplikovaných odeslaných příspěvků)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
cs: Vyžadujte od uživatelů, aby byli přihlášeni do WordPress, aby mohli zobrazit / odeslat formulář

en: Reset Form Button
cs: Tlačítko Reset formuláře

en: Reset form
cs: Resetovat formulář

en: Reset my password
cs: Obnovit moje heslo

en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
cs: Obnovit výchozí možnosti po deaktivaci / reaktivaci pluginu

en: Return to form
cs: Návrat do formuláře

en: Rich Text Editor
cs: Editor RTF

en: Save Preference
cs: Uložit předvolbu

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Select categories to display in the Category field.
cs: Vyberte kategorie, které chcete zobrazit v poli Kategorie.

en: Separate multiple addresses with commas.
cs: Oddělte více adres čárkami.

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
cs: Nastavit odeslané obrázky jako Doporučené obrázky. Vyžaduje motivovou podporu pro Doporučené obrázky (aka Post Thumbnails)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show Support
cs: Zobrazit podporu

en: Show USP Posts
cs: Zobrazit příspěvky USP

en: Sign up now for the good stuff.
cs: Přihlaste se k odběru dobrých věcí.

en: Sign up!
cs: Přihlásit se!

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
cs: Zadejte adresu URL pro přesměrování uživatele po odeslání příspěvku (nechte prázdné pro přesměrování zpět na aktuální stránku)

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
cs: Zadejte maximální výšku (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
cs: Zadejte maximální šířku (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
cs: Zadejte minimální výšku (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
cs: Zadejte minimální šířku (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
cs: Zadejte ID kategorie, které se mají použít pro & ldquo; skrytou / výchozí kategorii & rdquo; (oddělte více ID čárkami)

en: Specify the maximum number of images
cs: Určete maximální počet obrázků

en: Specify the minimum number of images
cs: Zadejte minimální počet obrázků

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
cs: Určete uživatele, který má být přiřazen jako autor pro odeslané příspěvky

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
cs: Řádek předmětu pro e-mailová upozornění. Chcete-li použít výchozí předmět, ponechte pole prázdné. Poznámka: můžete použít následující proměnné:

en: Submit Post
cs: Odeslat příspěvek

en: Submit posts as WP Posts or Pages
cs: Odeslat příspěvky jako příspěvky WP nebo stránky

en: Submitter Email:
cs: E-mail zadavatele:

en: Submitter IP:
cs: IP zadavatele:

en: Submitter Name:
cs: Jméno zadavatele:

en: Submitter URL:
cs: URL zadavatele:

en: Success Message
cs: Zpráva o úspěchu

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
cs: Zpráva o úspěchu, která se zobrazí v případě úspěšného odeslání příspěvku (je povoleno základní označení)

en: Success!
cs: Úspěch!

en: Success! Thank you for your submission.
cs: Úspěch! Děkujeme za vaše podání.

en: THANK YOU for your support!
cs: Děkuji za vaší podporu!

en: Targeted Loading
cs: Cílené načítání

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
cs: Text se zobrazí vedle zaškrtávacího políčka. Tip: použijte složené závorky pro výstup úhlových závorek, například:

en: Thank you for using
cs: Děkujeme za použití

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
cs: To vám umožní přizpůsobit formulář a styly podle potřeby. Další informace naleznete v části "Formulář pro vlastní podání" v

en: The file(s) could not be uploaded
cs: Soubory nelze nahrát

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
cs: Byla tam chyba. Ujistěte se, že jste přidali název, nějaký obsah a že jste nahráli pouze obrázky.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
cs: Toto nastavení umožňuje libovolné / všechny krátké kódy v widgetech (i krátké kódy z jiných pluginů).

en: This shortcode accepts the following attributes:
cs: Tento zkratkový kód přijímá následující atributy:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
cs: Tento zkratkový kód zobrazuje odkaz, který obnoví původní stav formuláře:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
cs: Zobrazí se jako označení pole ve formuláři. Výchozí: Vlastní pole

en: Tip:
cs: Spropitné:

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
cs: Chcete-li Google reCAPTCHA aktivovat, zadejte své veřejné a soukromé klíče.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
cs: Chcete-li zabránit spamu, zadejte otázku, na kterou musí uživatelé odpovědět před odesláním formuláře

en: Toggle all panels
cs: Přepnout všechny panely

en: URL Markup
cs: Označení adresy URL

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
cs: USP vám umožňuje zobrazit formulář po odeslání kdekoli na vašem webu.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
cs: USP poskytuje tři krátké kódy pro řízení přístupu a omezení obsahu.

en: Unique Titles
cs: Unikátní tituly

en: Unlimited front-end forms
cs: Neomezené front-end formuláře

en: Upload Message
cs: Nahrajte zprávu

en: Upload an Image
cs: Nahrajte obrázek

en: Use Existing Tags
cs: Použijte existující značky

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
cs: Pro kategorii příspěvku použijte skryté pole. Tím se skryje pole kategorie a nastaví se jeho hodnota pomocí další možnosti.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
cs: Používejte pouze alfanumerické, podtržítka a pomlčky. Pokud si nejste jisti, použijte výchozí název:

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
cs: Pomocí krátkého kódu zobrazíte formulář na libovolném příspěvku nebo stránce WP:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
cs: Jako hodnotu pole URL použijte adresu URL profilu uživatele (platí, když je uživatel odesílající formulář přihlášen do WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
cs: Jako hodnotu pole E-mail použijte registrovaný e-mail uživatele (platný, když je uživatel odesílající formulář přihlášen do WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
cs: Do pole Název použijte registrované uživatelské jméno uživatele (platné, když je uživatel odesílající formulář přihlášen do WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
cs: Pomocí tohoto krátkého kódu zobrazíte galerii nahraných obrázků pro každý odeslaný příspěvek:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
cs: Pomocí tohoto krátkého kódu zobrazíte seznam odeslaných příspěvků na libovolném příspěvku nebo stránce WP:

en: User Email
cs: E-mail uživatele

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User Profile URL
cs: Adresa URL profilu uživatele

en: User Submitted Post
cs: Příspěvek vložený uživatelem

en: User Submitted Post Info
cs: Informace o příspěvcích odeslané uživatelem

en: User Submitted Posts
cs: Příspěvky vložené uživatelem

en: User URL
cs: URL uživatele

en: User URL required
cs: Vyžaduje se adresa URL uživatele

en: User email required
cs: Je vyžadován e-mail uživatele

en: User login required
cs: Je vyžadováno přihlášení uživatele

en: User name required
cs: Uživatelské jméno je povinné

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username or Email
cs: Uživatelské jméno nebo email

en: Users
cs: Uživatelé

en: Verification
cs: Ověření

en: View full post
cs: Zobrazit celý příspěvek

en: WP Post (recommended)
cs: WP Post (doporučeno)

en: We need your support!
cs: Potřebujeme vaši podporu!

en: Welcome,
cs: Vítejte,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
cs: Pomocí této možnosti můžete zkopírovat výchozí šablony pluginu:

en: WordPress Admin Area
cs: Oblast správy WordPress

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
cs: Můžete také zobrazit formulář, který umožňuje uživatelům přihlásit se, registrovat nebo resetovat své heslo.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
cs: Můžete přizpůsobit pomocí některého z následujících atributů:

en: Your Email
cs: Tvůj e-mail

en: Your Name
cs: Tvé jméno

en: Your URL
cs: Vaše URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
cs: Vaše velkorysá podpora umožňuje další vývoj tohoto bezplatného pluginu. Děkuju!

en: Your generous support helps future development of
cs: Vaše velkorysá podpora pomáhá budoucímu rozvoji

en: and
cs: a

en: and is greatly appreciated.
cs: a je velmi ceněn.

en: and/or
cs: a / nebo

en: books
cs: knihy

en: by
cs: podle

en: donation
cs: sponzorský dar

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
cs: umožňuje návštěvníkům odesílat příspěvky a nahrávat obrázky z front-endu vašeho webu.

en: give it a 5-star rating
cs: přidělte mu hodnocení 5 hvězdičkami

en: give this plugin a 5-star rating
cs: přidělte tomuto pluginu hodnocení 5 hvězdiček

en: https://perishablepress.com/user-submitted-posts/
cs: https://perishablepress.com/user-submiss-posts/

en: in your theme:
cs: ve vašem tématu:

en: list of USP CSS selectors
cs: seznam selektorů USP CSS

en: log in
cs: přihlásit se

en: make a donation
cs: přispět

en: or
cs: nebo

en: or by making a
cs: nebo vytvořením

en: plugins
cs: pluginy

en: reCaptcha Version
cs: verze reCaptcha

en: requires WordPress
cs: vyžaduje WordPress

en: to configure options)
cs: konfigurovat možnosti)

en: to get the current URL.
cs: získat aktuální URL.

en: to include markup in the deny message, you can use
cs: Chcete-li zahrnout označení do odepřené zprávy, můžete použít

en: to output
cs: na výstup

en: to submit content!
cs: odeslat obsah!

en: to upgrade WordPress and try again.
cs: upgradujte WordPress a zkuste to znovu.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
cs: v2 (já nejsem robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
cs: v3 (Skrytá reCaptcha)
