MailPoet - MP2 - en to oc translation catalogue (1161 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
oc:  %1$s e-mail(s) programat(s).

en:  %1$s subscribers have been deleted.
oc:  %1$s abonats son estats suprimits.

en: "%2$s" imported from %1$s
oc: La lista "%2$s" es estada importada de %1$s

en: "Read more" text
oc: Tèxte del "Legir la seguida"

en: "View in browser"
oc: "Apercebut dins lo navigador"

en: %1$s day | %1$s days
oc[0]: %1$s jorn
oc[1]: %1$s jorns

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
oc: %1$s adreças apparaissent mai d'un còp dins vòstre fichièr : %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
oc: %1$s e-mails son pas valids : %2$s

en: %1$s emails every %2$s
oc: %1$s e-mails mandats i a %2$s

en: %1$s hour | %1$s hours
oc[0]: %1$s ora
oc[1]: %1$s oras

en: %1$s minute | %1$s minutes
oc[0]: %1$s minuta
oc[1]: %1$s minutas

en: %1$s out of %2$s sent.
oc: %1$s sus %2$s mandats.

en: %1$s second | %1$s seconds
oc[0]: %1$s segonda
oc[1]: %1$s segondas

en: %1$s subscribers added to %2$s.
oc: %1$s abonats son estats aponduts a %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
oc: %1$s abonats son estats aponduts a la lista "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
oc: %1$s abonats son estats confirmats.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
oc: %1$s abonats son estats desplaçats dins "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
oc: %1$s abonats son estats suprimits de "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
oc: %1$s abonats son estats suprimits de totas las listas existentas.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
oc: %1$s abonats son estats exportats. Salvatz lo [link]fichièr d'exportacion[/link].

en: %1$s week | %1$s weeks
oc[0]: %1$s setmana
oc[1]: %1$s setmanas

en: %1$s year | %1$s years
oc[0]: %1$s annada
oc[1]: %1$s annadas

en: %1$s's import list
oc: Lista importada de %1$s

en: %1$sth
oc: %1$sen

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
oc: %d fichièr(s) es/son estat(s) mes(es) en linha corrèctament.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
oc: %s depassa lo limit de telecargament per l&rsquo;aisina de mesa en linha multifichièrs de vòstre navigador.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
oc: %s depassa lo limit de telecargament d'aqueste site.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
oc: %sPer modificar%s, survolez amb vòstra mirga per far apparaître lo boton d'édition çaijós.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
oc: &#8220;%s&#8221; a pas pogut èsser telecargat.

en: &lt; Prev
oc: &lt;&nbsp;Prec.

en: , %1$s of which were %2$s
oc: , dont %1$s son estats %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
oc: ... o alara duplicar una newsletter existenta.

en: 1 line | %d lines
oc[0]: 1 linha
oc[1]: %d linhas

en: 1st
oc: 1èr

en: 3rd
oc: 3en

en: 5 Minute User Guide
oc: Guida d'utilizacion

en: << Back
oc: << Retorn

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
oc: Un tot novèl MailPoet. Que la fèsta comence.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
oc: Apondre una casa de marcar per vòstres clients per facilitar l'inscripcion a vòstra newsletter al moment d'una crompa dins vòstra botiga EDD.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
oc: La lista "%1$s" es estada creada a partir del segment.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
oc: Un abonat es redirigit cap a una pagina que voldretz aprèp aver clicat sul ligam de desabonament en bas de vòstras newsletters.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
oc: Lo tèma %1$s existís ja. Per l'espotir, marcar la bóstia correspondenta abans lo telecargament.

en: A well designed plugin for a simple idea.
oc: Una extension plan concebuda per una idèa simpla.

en: API Key
oc: Clau API

en: Action Required
oc: Accion obligatòria

en: Actions will be executed after %1$s messages
oc: Las actions seràn executadas aprèp %1$s messatges

en: Activate
oc: Activar

en: Activate MailPoet Premium Version
oc: Activar l'extension Premium de MailPoet.

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
oc: Activar se vòstres pòrts SMTP son bloqués.

en: Activate now
oc: Activatz-la ara

en: Add
oc: Apondre

en: Add / Edit group of posts
oc: Apondre / Modificar un grop d'articles

en: Add Images
oc: Apondre d'imatges

en: Add Link & Alternative text
oc: Apondre un ligam & Tèxte alternatiu

en: Add List
oc: Apondre una lista

en: Add New Field
oc: Apondre un novèl camp

en: Add Subscriber
oc: Apondre un abonat

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
oc: Apondre una casa de marcar dins vòstres formularis, e seleccionatz las listas a las qualas l'utilizaire serà apondut.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
oc: Apondre una casa de marcar sus la pagina de pagament per que vòstres clients s'abònan a vòstras newsletters MailPoet.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
oc: Apondre una casa de marcar sus la pagina d'inscripcion d'aquesta extension per que vòstres novèls utilizaires s'abònan a la lista que voldràn.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
oc: Ajoute un ligam dins lo pè de pagina de totas vòstras newsletters per laisser vòstres abonats modificar lor perfil e lors listas. [link]Veire vòstre pròpri perfil d'abonat.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
oc: Apondre un novèl camp a vòstres formularis per que vòstres visitors s'abònan a vòstras newsletters MailPoet.

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Add link / Alternative text
oc: Apondètz un ligam / Tèxte alternatiu

en: Add list
oc: Apondre una lista

en: Add more themes
oc: Telecargar encara mai de tèmas.

en: Add new field
oc: Apondre un novèl camp

en: Add to list
oc: Apondre a la lista

en: Added
oc: Las novetats

en: Address:
oc: Adreça&nbsp;:

en: After submit...
oc: Aprèp l'adesion...

en: Align center
oc: Centrat

en: Align left
oc: Alinhament a esquèrra

en: Align right
oc: Alinhament a drecha

en: All
oc: Totas

en: All %1$s subscribers are selected.
oc: Los %1$s abonats son seleccionats.

en: All Newsletters
oc: Vòstras newsletters

en: All Sent
oc: Mandat

en: All subscribers on this page are selected.
oc: Totes los abonats d'aquesta pagina son seleccionats.

en: Allow HTML edits
oc: Autorizar las modificacions HTML

en: Allow site admins to change the sending method
oc: Permetre als administrators del site de modificar lo metòde de mandadís

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
oc: Permetre als administrators del site de desactivar la confirmacion d'inscripcion

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
oc: Autorizar los utilizaires qui s'inscrivent sus vòstre site a s'abonar a una lista que voldretz.

en: Allowed Files
oc: Fichièrs autorizats

en: Alphanumerical
oc: Alfanumeric

en: Already paid?
oc: Ja crompat ?

en: Alternative text:
oc: Tèxte alternatiu&nbsp;:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
oc: Una error s'es produsida al moment del telecargament. Tornatz ensajar mai tard.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
oc: Una error s'es produsida. [link]Afichar mai de detalhs.[/link]

en: And taxonomies as well...
oc: amai las taxinomias...

en: Apply
oc: Aplicar

en: April
oc: abril

en: Archive page shortcode
oc: Acorchi per la pagina d'archiu

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
oc: Avètz seleccionat lo bon pòrt ? Daissar void se sabètz pas.

en: Are you sure you want to delete this custom field?
oc: Sètz segur que volètz suprimir aqueste camp personalizat ?

en: Are you sure you want to delete this form?
oc: Sètz segur que volètz suprimir aqueste formulari ?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
oc: Sètz segur que volètz ignorar los %1$s abonats de la lista %2$s ?

en: Ask for:
oc: Demandar :

en: August
oc: agost

en: Authentication
oc: Autentificacion

en: Author:
oc: Autor :

en: Auto Newsletters
oc: Newsletters automaticas

en: Automatic latest content
oc: Lo contengut automatic lo mai recent

en: Automatic newsletter
oc: Newsletter automatica

en: Automatically add paragraphs
oc: Crear automaticament los paragrafes

en: Automatically sent...
oc: Automaticament mandat...

en: Average rating: %1$s
oc: Mejana : %1$s

en: Back
oc: Retorn

en: Back to lists
oc: Retorn a las listas

en: Back to selection
oc: Retorn a la seleccion

en: Background
oc: Rèireplan

en: Background color
oc: Color de fons

en: Background color with alternate
oc: Color de fons en alternància

en: Batch insert options
oc: Opcions d'insercion gropada

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
oc: La primièra causa que vòstres abonats veiràn. Siatz creatiu !

en: Blocked IP
oc: Adreça IP blocada

en: Bookmarks Selection
oc: Marcar coma favorits

en: Bounce
oc: Retorn

en: Bounce Email
oc: E-mail de retorn

en: Bounce Handling
oc: Gestion dels retorns

en: Bounce handling connection test
oc: Tèst de la connexion dels retorns

en: Bounce handling processing
oc: Gestion dels retorns en cors

en: Bounced
oc: Tornat

en: Bulk Actions
oc: Accions gropadas

en: Button label:
oc: Tèxte del boton&nbsp;:

en: CSV file
oc: Fichièr CSV

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
oc: Podètz confirmar qu'aquesta colomna correspond bien a aqueste camp&nbsp;?

en: Cancel
oc: Anullar

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
oc: Impossible d'accedir al fichièr CSV. Verificatz los dreches d'accès del dorsièr "%1$s"

en: Categories and tags
oc: Categorias e mots claus

en: Categories:
oc: Categorias :

en: Change log
oc: Lista de las modificacions

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
oc: Cambiar lo contengut del pè de pagina dins los %1$sParamètres%2$s de MailPoet.

en: Charset
oc: Jeu de caractèrs

en: Check again what you're trying to import.
oc: Verificatz tornamai çò qu'ensajatz d'importar.

en: Check this box if you want transparency
oc: Marcar per activar la transparéncia

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
oc: Verificatz vòstra bóstia de recepcion o d'indesirables per fin de confirmar vòstre abonament.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
oc: Verificatz vòstra bóstia de recepcion o vòstres indesirables per fin de confirmar vòstre abonament.

en: Checkbox
oc: Casa de marcar

en: Checking license
oc: Verificacion de la licéncia

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
oc: Coralament, vòstra extension de newsletter MailPoet

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
oc: Entratz lo nom e l'adreça e-mail de l'expeditor.

en: Choose a list
oc: Causir una lista

en: Clear selection
oc: Reïnicializacion de la seleccion

en: Click here to add a title or text.
oc: Clicatz aicí per apondre un títol o del tèxte.

en: Click here to subscribe
oc: Clicatz aicí per vos abonar

en: Click here to unsubscribe
oc: Clicatz aicí per vos desabonar

en: Click here to view media.
oc: Clicatz aicí per veire.

en: Clicked
oc: Clicats

en: Clicked on
oc: Clicat dessús

en: Clicks
oc: Clics

en: Close
oc: Tampar

en: Configuration and Permissions
oc: Configuracion e autorizacions

en: Configure
oc: Configurar

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
oc: Configurar los SPK e DKIM independentament per cada site.

en: Configure each site manually
oc: Configurar cada site manualament

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
oc: Configurar vòstre servidor DNS en apondent una clauy/valor en TXT coma indicat çaijós.

en: Confirm Reinstallation
oc: Confirmar la reïnstallacion

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
oc: Confirmar l'activacion de l'extension Premium de MailPoet ?

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
oc: Confirmar l'installacion de l'extension Premium de MailPoet ?

en: Confirm unconfirmed subscribers
oc: Confirmar los abonats pas confirmats

en: Confirm your subscription to %1$s
oc: Confirmacion de vòstre abonament a %1$s

en: Confirmation page
oc: Pagina de confirmacion

en: Conflict
oc: Conflicte

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
oc: Felicitacions, vòstra licéncia Premium es activada. Una darrièra etapa&hellip;

en: Contact Support
oc: Contactar lo supòrt

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
oc: Contactar vòstre administrator per reglar aqueste problèma, aquò deuriá èsser configurable.

en: Content
oc: Contengut

en: Copy
oc: Còpia

en: Copy of
oc: Còpia de

en: Copy paste in a text box
oc: Copier e coller

en: Create a new email
oc: Creatz-en una novèla

en: Create a new form
oc: Crear un novèl formulari

en: Create a new list
oc: Crear un novèla lista

en: Created on
oc: Data de creacion

en: Crunching&hellip;
oc: En cors de tractament&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
oc: Lo jorn del mes triat ordinalament, es a dire. 2nd, 3en, etc..

en: Current day of the month number
oc: Lo chifra del jorn en cors

en: Current month number
oc: La chifra del mes en cors

en: Currently viewing
oc: Actualament afichat

en: Custom Fields
oc: Camps personalizats

en: Custom dates
oc: Datas personalizadas

en: Custom horizontal line
oc: Linha orizontala personalizada

en: Daily summary of emails sent
oc: Un rapòrt jornalièr dels e-mails mandats

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Date sent
oc: Data de mandadís

en: Day
oc: Un còp per jorn

en: Debug mode
oc: Mòde de desbugatge

en: December
oc: decembre

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
oc: Decidir quin e-mail recebrà automaticament un novèl client, concernant lo produch que ven juste de crompar. Es una extension Premium per WooCommerce.

en: Default style saved.
oc: Estil per defaut salvat.

en: Delete
oc: Suprimir

en: Delete field
oc: Suprimir lo camp

en: Delete image for all newsletters?
oc: Suprimir aqueste imatge de totas las newsletters ?

en: Delete subscribers
oc: Suprimir los abonats

en: Delete these newsletters for ever?
oc: Suprimir aquestas newsletters definitivament ?

en: Delete these subscribers forever?
oc: Suprimir aquestes abonats per totjorn ?

en: Delete this newsletter for ever?
oc: Suprimir definitivament aquesta newsletter ?

en: Delete this subscriber forever?
oc: Suprimir aqueste abonat per totjorn ?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
oc: La supression d'una lista suprimirà pas sos abonats.

en: Delivery method
oc: Metòde de mandadís

en: Details & PSD
oc: Detalhs & PSD

en: Device
oc: Aparelh

en: Did these subscribers ask to be in your list?
oc: Aqueles abonats an demandat d'èsser dins vòstra lista ?

en: Dismiss
oc: Regetar

en: Display and insert options
oc: Afichatge e opcions d'insercion

en: Display label within input:
oc: Afichar los libellats dins los camps

en: Display labels in inputs
oc: Afichar los libellats dins los camps

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
oc: Problèmas d'afichatge ? [link]Afichatz aquesta newsletter dins vòstre navigador.[/link]

en: Display...
oc: Afichatz...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
oc: S'aficha en haut de vòstras newsletters. Doblidetz pa&s d'inclure la balisa de ligam, p.ex. : [link]Lo ligam[/link]

en: Divider
oc: Separador

en: Divider Selection
oc: Seleccion de separador

en: Dividers Selection
oc: Causida de separadors

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
oc: Far pas correspondre coma un "camp de data" se la màger part de las linhas d'aquesta colomna renvian la meteissa error.

en: Do or do not. There is no try.
oc: Far o far pas. I a pas d'ensag.

en: Do you want to install that version?
oc: Volètz installar aquesta version ?

en: Domain
oc: Domeni

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
oc: Doblidetz pas d'inclure : <br><br>[activation_link]Confirmar vòstre abonament.[/activation_link]. <br><br>Facultatiu : [lists_to_confirm].

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
oc: Trobatz pas l'extension que recercatz ? <a href="%s">Fasètz-lo nos saber</a> en utilizant nòstre formulari de contacte.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
oc: Mandar pas a vòstres abonats existents, mas unicament a los que venon.

en: Don't wait & send right now.
oc: Mandatz ara.

en: Done
oc: Acabat

en: Download
oc: Telecargar

en: Download as .zip
oc: Telecargar en .zip

en: Download original Photoshop file
oc: Telecargar lo fichièr Photoshop

en: Download the Premium plugin.
oc: Telecargar l'extension Premium.

en: Downloads: %1$s
oc: Telecargaments : %1$s

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
oc: Lisar e depausar %1$stèxtes, articles, separadors.%2$s Agachatz a drecha !

en: Drag the widgets below into your newsletter.
oc: Desplaçar los widgets dins vòstra newsletter.

en: Drop files here
oc: Depausatz los fichièrs aicí

en: Drop your footer image here.
oc: Depausar vòstre imatge de bas de pagina aicí.

en: Drop your logo in this header.
oc: Depausar vòstre logo dins aquesta entèsta.

en: Duplicate
oc: Duplicar

en: Edit
oc: Modificar

en: Edit Automatic latest content
oc: Modificar lo contengut automatic lo mai recent

en: Edit Lists
oc: Modificar las listas

en: Edit custom field
oc: Modificar lo camp personalizat

en: Edit display
oc: Modificar l'afichatge

en: Edit field
oc: Modificar lo camp

en: Edit form
oc: Modificar lo formulari

en: Edit lists
oc: Modificar las listas

en: Edit name
oc: Modificar lo nom

en: Edit subscription page link
oc: Modificar lo ligam de la pagina d'abonaments

en: Edit text
oc: Modificar lo tèxte

en: Edit your subscriber profile: %1$s
oc: Modificar vòstre perfil d'abonat : %1$s

en: Edit your subscription
oc: Modificar vòstra soscripcion

en: Editing list %1$s
oc: Modificacion de la lista %1$s

en: Element has been deleted.
oc: L'element es estat suprimit.

en: Elements deleted
oc: Elements suprimits

en: Email
oc: E-mail

en: Email %1$s already exists.
oc: L'e-mail %1$s existís ja

en: Email Address
oc: L'adreça e-mail

en: Email Status
oc: Estat de l'e-mail

en: Email content
oc: Contengut de l'e-mail

en: Email notifications
oc: Notificacions per e-mail

en: Email subject
oc: Subjècte de l'e-mail

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
oc: E-mail es estada importada a %1$s a %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
oc: Activar lo Cron de MailPoet

en: Enable signup confirmation
oc: Activar la confirmacion d'abonament

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
oc: Activar per fin d'afichar las errors de MailPoet. Nòstra equipa de supòrt vos poirà demandar de l'activar se fa mestièr.

en: Enabled
oc: Activat

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
oc: Obliga totes los sites de mandar a partir (FROM) D'una adreça e-mail unique. Avètz pas besonh de configurar qu'un sol còp la gestion automatizada dels retorns (Premium), SPF e DKIM.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
oc: Las adreças e-mails que recebràn las notificacions (separadas per de virgulas).

en: Error Saving newsletter...
oc: Error de salvament...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
oc: Error de mandadís de <b><i>%s</i></b> a <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
oc: Error de validacion dels camps

en: Error matching date.
oc: Error de correspondéncia de data.

en: Error when inserting emails.
oc: Error d'insercion d'e-mails.

en: Error when inserting list.
oc: Error d'insercion de lista.

en: Excel for Windows
oc: Excel per Windows

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
oc: La popup de sortida apareisserà quand vòstre cursor sortirà de la fenèstra.

en: Exit popups are not only "in vogue", they are provably increasing conversions and therefore boost marketing, signups and sales. wBounce displays an inline popup before the user leaves your site.
oc: Las popups de sortida son pas unicament "à la mòde", aumantan de manière prouvée los tauses de conversion e donc boostent vòstre marketing, vòstres abonaments e vòstras vendas. wBounce aficha una popup abans que vòstre visitor quite vòstre site.

en: Export
oc: Exportar

en: Export Subscribers
oc: Exportar los abonats

en: Export confirmed subscribers only
oc: Exportar unicament los abonats confirmats

en: Export to CSV
oc: Exportar en CSV

en: Exporting %1$s subscribers
oc: Exportacion de %1$s abonats

en: FROM email address for sites using this method
oc: Adreça e-mail DE (FROM) pels sites utilisants aqueste metòde

en: Failed Permanently
oc: Fracàs permanent

en: Failed Send
oc: Mandadís fracassat

en: February
oc: febrièr

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
oc: Lo camp "%1$s" es requesit per la taula "%2$s".

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
oc: Lo camp "%1$s" conten pas una adreça valida.

en: Field's name:
oc: Nom del camp :

en: File canceled.
oc: Fichièr suprimit.

en: Filter
oc: Filtrar

en: Filter by status
oc: Filtrar per estat

en: Filter by type
oc: Filtrar per tipe

en: Final step: last details
oc: Darrièra etapa : confirmacion

en: First Name
oc: Prénom

en: First name
oc: Prénom

en: First step: main details
oc: Etapa 1 : los detalhs principals

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Footer background
oc: Color de fons del pè de pagina

en: Footer text
oc: Tèxte del pè de pagina

en: For your own use and never shown to your subscribers.
oc: Per vòstre usage personal e jamais montré a vòstres abonats.

en: Free
oc: Gratuit

en: Friday
oc: Divendres

en: From
oc: De

en: Full name of current day
oc: Lo nom complet del jorn en cors

en: Full name of current month
oc: Lo nom complet del mes en cors

en: Geeky Options
oc: Opcions de geek

en: Get Help!
oc: Besonh d'ajuda !

en: Get Premium now
oc: Crompar la version Premium

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
oc: Crompar la version de [link]MailPoet Premium[/link] per veire lo ligam.

en: Get all MS users
oc: Recuperar totes los utilizaires de MS

en: Go Premium!
oc: Passar a la version Premium !

en: Great, you'll never hear from us again!
oc: Es fait, sètz d'ara enlà desabonat !

en: HTTP error.
oc: Error HTTP.

en: Header
oc: Entèsta

en: Header background
oc: Color de fons de l'entèsta

en: Heading 1
oc: Títol 1

en: Heading 2
oc: Títol 2

en: Heading 3
oc: Títol 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
oc: Bonjorn ! 
    
    Felicitacions ! Sètz abonat(ada) a nòstre site.
    Vos cal cependant activar vòstre abonament a [lists_to_confirm] en cliquant sul ligam çaijós : 
    
    [activation_link]Clicatz aicí per confirmar vòstre abonament.[/activation_link]
    
    Mercé, 
    
    L'equipa !

en: Here is the list of bounced emails.
oc: La lista dels e-mails tornats.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
oc: È ! %1$s es estat mes a jorn (en version %2$s), <a href="%3$s">clicatz aicí per metre a jorn</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
oc: È ! avèm una pichona question per vos&nbsp;:

en: Hide
oc: Amagar

en: Hide display options
oc: Amagar las opcions d'afichatge

en: Hide this message
oc: Amagar aqueste messatge

en: Hide!
oc: Tampar&nbsp;!

en: Horizontal line
oc: Separador

en: How about a new list?
oc: Una novèla lista ?

en: How do you want to import?
oc: Quelle metòde d'importacion ?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
oc: Bonjorn,
    
    L'abonat %1$s ven juste de s'abonar a vòstra lista '%2$s' 
    
     a lèu,
    
     L'extension MailPoet

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
oc: Bonjorn,
    
    L'abonat %1$s ven juste de se desabonar de vòstra lista '%2$s' 
    
     a lèu,
    
     L'extension MailPoet

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
oc: Vau configurar un prètzfach cron sus mon servidor per mandar a la frequéncia que vòli. Legissètz a aqueste prepaus : [link]lo guida de configuracion d'un prètzfach cron sus vòstre servidor[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
oc: Soi un utilizaire de la version Premium, MailPoet.com s'assurera que mes e-mails sián mandats dins los tempses.

en: IO error.
oc: Error I/O (Entradas-Sortidas).

en: IP address
oc: Adreça IP

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
oc: Se vòli pòdi [link]crear un prètzfach cron suplementari[/link] de mon costat per aumentar la frequéncia.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
oc: Se vòli, pòdi [link]crear un prètzfach cron suplementari[/link] de mon costat per aumentar la frequéncia de mandadisses.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
oc: Se un tèma amb lo meteis nom existís ja, l'espotir.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
oc: Se la responsa es "non", consideratz-vos coma un spamaire.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
oc: Se confirmatz lo cambiament de tèma, aquò espotirà vòstres entèstas, pès de pagina, separadors e estils

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
oc: Se confirmatz, totas vòstras donadas seràn escafadas (newsletters, tèmas, estatisticas, listas, abonats, etc..)

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
oc: Se avètz aqueste problèma, alors c'est la solucion. Et c'est totalement gratuit.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
oc: Se daissatz aquesta zòna voida, serà pas afichada al mandadís.

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
oc: Se avètz recentament mandat fòrça e-mails, aquestas errors pòdon tanben èsser degudas a las limitacions de vòstre servidor.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
oc: Se utilizatz una adreça Gmail, vos cal mandar amb Gmail. Verificar <a id="tip-send-with" href="%s"> dins vòstres paramètres de mandadís.

en: Ignore column...
oc: Ignorar aquesta colomna...

en: Ignore current subscribers
oc: Ignorar los abonats actuals

en: Image
oc: Imatge

en: Image Parameters
oc: Paramètres d'imatges

en: Image alignment
oc: Alinhament dels imatges

en: Image has been deleted.
oc: L'imatge es estada suprimit.

en: Image selection has been saved.
oc: La seleccion d'imatge es estada salvada.

en: Image selection has not been saved.
oc: La seleccion d'imatge es pas estada salvada.

en: Image width
oc: Largor de l'imatge

en: Images
oc: Imatges

en: Import
oc: Importar

en: Import "%1$s" as date field
oc: Importar "%1$s" en tant que camp de data

en: Import Subscribers
oc: Importar d'abonats

en: Import as "%1$s"
oc: Importar en tant que "%1$s"

en: Import from %1$s
oc: Importatz de %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
oc: L'importacion de l'extension %1$s es estada anullada.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
oc: L'importacion de l'extension %1$s es estada completada.

en: Import subscribers from plugins
oc: Importar los abonats d'autres extensions

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
oc: Importar los %1$s abonats de l'extension : %2$s

en: In Queue
oc: Dins la fila d'espèra

en: In queue
oc: Dins la fila d'espèra

en: Include author
oc: inclure l'autor

en: Include categories
oc: inclure las categorias

en: Includes: %1$s
oc: Conten : %1$s

en: Industry
oc: Sector d'activitat

en: Information is missing.
oc: Informacion mancanta.

en: Insert Subscription Form
oc: Inserir un formulari d'abonament

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
oc: Afichar lo nombre d'articles amb [newsletter:total], lo títol del darrièr article amb [newsletter:post_title] e lo numèro del mandadís amb [newsletter:number].

en: Insert block here
oc: Inserir un blòt aicí

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
oc: Inserir de donadas dinamicas a prepaus de vòstres abonats, la newsletter, la data del jorn, etc...

en: Insert form
oc: Inserir un formulari

en: Insert selected
oc: Inserir los seleccionats

en: Inserting selected articles...
oc: Insercion dels articles...

en: Install Themes
oc: Installar

en: Install from WordPress.org
oc: Installar dempuèi WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
oc: Installacion de l'extension MailPoet Newsletter Premium

en: Installing MailPoet Premium Version
oc: Installacion de l'extension Premium de MailPoet.

en: Is this field mandatory?
oc: Aqueste camp es obligatòri ?

en: Issue number
oc: Lo numèro

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
oc: Tot fonciona pas totjorn coma volèm, vertat ? Obtenètz d'ajuda sul site dédié : [link]supòrt.wysija.com[/link]. La documentacion es en anglés, mas parlam occitan.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
oc: Sembla que vòstre widget es estat suprimit de la [link]zòna de widgets[/link] de WordPress.

en: It's free, and has proven popular with our users.
oc: Es gratuit, e nos utilizaires l'adorent.

en: January
oc: genièr

en: July
oc: julhet

en: June
oc: junh

en: Key
oc: Clau

en: Label:
oc: Libellat :

en: Last
oc: Darrièr

en: Last 180 days
oc: Los 180 darrièrs jorns

en: Last 30 days
oc: Los 30 darrièrs jorns

en: Last 365 days
oc: Los 365 darrièrs jorns

en: Last 7 days
oc: Los 7 darrièrs jorns

en: Last 90 days
oc: Los 90 darrièrs jorns

en: Last Name
oc: Nom

en: Last click
oc: Darrièr clic

en: Last month
oc: Lo mes passat

en: Last name
oc: Nom

en: Last open
oc: Darrièra dobertura

en: Last updated: %1$s
oc: Darrièra mesa a jorn : %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
oc: Lo darrièr lòt es estat mandat i a %1$s.

en: Latest content already sent.
oc: Lo darrièr contengut es ja estat mandat.

en: Latest post title
oc: Lo títol del darrièr article

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
oc: Leaky Paywall es una extension premium per metre vòstre contengut derrière un paywall. Aqueste module gère los abonaments de vòstres abonats.

en: Learn more.
oc: Ne saber mai.

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
oc: Daissar aquesta opcion sus Òc. Seule una infima partida de servicis SMTP demanda l'arrèst de l'autentificacion.

en: Let subscribers select their lists:
oc: Permetre als souscripteurs de seleccionar lors listas :

en: Letters only
oc: Unicament de letras

en: Line is empty
oc: Linha voida

en: Link
oc: Lien

en: Link to browser version
oc: Ligam cap a la version del navigador

en: Links
oc: Liens

en: List "%1$s" has been deleted.
oc: La lista "%1$s" es estada suprimida.

en: List "%1$s" has been duplicated.
oc: La lista "%1$s" es estada duplicada.

en: List "%1$s" has been synchronised.
oc: La lista "%1$s" es estada sincronizada.

en: List created based on a newsletter segment.
oc: Lista creada en seguida d'una segmentacion.

en: List has been updated.
oc: La lista es estada mesa a jorn.

en: List of fields to export
oc: Lista dels camps a exportar

en: List of forms
oc: La lista dels formularis

en: List selection
oc: Seleccion de lista

en: Lists
oc: Listas

en: Lists and Subscribers
oc: Listas e abonats

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
oc: Listas a las qualas l'abonat a soscrich.

en: Loading more Results...
oc: Cargament de mai de resultats...

en: Loading results...
oc: Cargament...

en: Loading...
oc: Cargament...

en: Local time is <code>%1$s</code>
oc: L'ora locale es <code>%1$s</code>

en: Login
oc: Identificant

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
oc: Cercatz un metòde de mandadís mai rapid ? [link]Ne saber mai[/link] (en anglés) suls SMTP professionals.

en: MailPoet Subscription Form
oc: Formulari d'abonament MailPoet

en: MailPoet Version
oc: Version de MailPoet

en: MailPoet Version:
oc: Version de MailPoet :

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
oc: MailPoet ne pòt èsser reïnstallat perque lo dorsièr<em>wp-content/uploads/wysija</em> es pas inscriptible. Cambiatz vòstras permissions e installatz tornamai.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
oc: MailPoet es estat reïnstallat amb succès dins la meteissa version. Los paramètres e las donadas son estats suprimits.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
oc: MailPoet es estat desinstallat. Vòstre site coneis pas mai Maily, lo pijon.

en: MailPoet page
oc: Pagina MailPoet

en: MailPoet says:
oc: MailPoet ditz :

en: Mailbox Full
oc: Bóstia de recepcion plena

en: Mailbox not available
oc: Bóstia de recepcion indisponibla

en: March
oc: març

en: Match data
oc: Religar los camps

en: Maximum of posts to show
oc: Nombre d&rsquo;articlesd'afichar

en: Maximum upload file size: %d%s.
oc: Talha maximala dels fichièrs telecargables : %d%s

en: May
oc: mai

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
oc: Memòria depassada. Se vos plai, ensajatz amb un autre fichièr mai pichon.

en: Message delayed
oc: E-mail retardat

en: Method set by the network admin.
oc: Metòde definit per l'administrator ret.

en: Modified On
oc: Modificat lo

en: Modify
oc: Modificar

en: Monday
oc: Diluns

en: Month
oc: Mes

en: Month (January, February,...)
oc: Mes (genièr, febrièr...)

en: Move to list
oc: Desplaçar cap a la lista

en: My first list
oc: Ma primièra lista

en: My rating: %1$s
oc: Mon vòte : %1$s

en: Name
oc: Nom

en: Name & email of yourself or your company.
oc: Lo nom e vòstre e-mail o lo de vòstra societat.

en: Network's Default Sending Method
oc: Metòde de mandadís per defaut de la ret

en: Network's Method
oc: Metòde de la ret

en: Never opened or clicked
oc: Pas jamai dobèrt o clicat

en: New Form
oc: Novèl formulari

en: New form
oc: Novèl formulari

en: New list
oc: Novèla lista

en: New subscriber to %1$s
oc: Novèl abonat a %1$s

en: Newsletter Images
oc: Imatges de la newsletter

en: Newsletter Pro (by Satollo)
oc: Newsletter Pro (per Satollo)

en: Newsletter Subject
oc: Subjècte de la newsletter

en: Newsletter can't be deleted.
oc: La newsletter pòt pas èsser suprimida.

en: Newsletter deleted.
oc: Newsletter suprimida.

en: Newsletter has been saved as a draft.
oc: Vòstra newsletter es estada salvada coma borrolhon.

en: Newsletter has been saved.
oc: Vòstra newsletter es estada salvada.

en: Newsletter has been scheduled.
oc: Lo mandadís de la newsletter es estat planificat.

en: Newsletter profile has been updated.
oc: Vòstre perfil es estat mes a jorn.

en: Newsletter successfully created.
oc: Newsletter creada.

en: Newsletters (by Tribulant)
oc: Newsletters (per Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
oc: I a ja un envoi en cors. Vòstra darrièra newsletter serà mandada puèi.

en: Next &gt;
oc: Seg.&nbsp;&gt;

en: Next send out in %1$s
oc: Mandadís que ven dins %1$s

en: Next send out on %1$s
oc: Mandadís que ven : %1$s

en: Next step
oc: Etapa seguenta

en: Next try in %s minutes.
oc: Temptativa venenta dins %s min.

en: No
oc: Non

en: No Results were found
oc: Cap de resultat es pas estat trobat

en: No email sent.
oc: Cap d'e-mail es pas estat mandat.

en: No list specified
oc: Cap de lista pas especificada

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
oc: Cap d'abonat pas trobat. Es probablement estat suprimit.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
oc: Non mercé ! Ai pro de visitors sus mon site. Lors visitas desenclavaràn automaticament lo prètzfach cron de MailPoet.

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
oc: Cap de vòstres e-mails en espèra es pas estat mandat ? Alara activatz aquesta opcion.

en: Not Configured!
oc: Pas configurat !

en: Not active.
oc: Desactivat.

en: Not sent
oc: Pas mandat

en: Not sent yet.
oc: Pas encara mandat.

en: Note:
oc: Remarca :

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
oc: Nòta&nbsp;: Descobrir çò qu'aqueste utilizaire a dobèrt e clicat amb nòstra [link]version Premium.[/link]

en: Nothing
oc: Res

en: November
oc: novembre

en: Number of lines:
oc: Nombre de linhas&nbsp;:

en: Numbers only
oc: Unicament de chifras

en: October
oc: octobre

en: Once a week
oc: Un còp per setmana

en: Once every 28 days
oc: Un còp a cada 28 jorns

en: Once every fifteen minutes
oc: Un còp a cada 15 minutas

en: Once every five minutes
oc: Un còp a cada 5 minutas

en: Once every minute
oc: Un còp per minuta

en: Once every ten minutes
oc: Un còp a cada 10 minutas

en: Once every thirty minutes
oc: Un còp a cada 30 minutas

en: Once every two hours
oc: Un còp a cada 2 oras

en: Once every two minutes
oc: Un còp a cada 2 minutas

en: One configuration for all sites
oc: Una sola configuracion per totes los sites

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
oc[0]: Un e-mail es estat mandat
oc[1]: %d e-mails son estats mandats a vòstres abonats non confirmats

en: One less subscriber to %1$s
oc: Un abonat en mens dins %1$s

en: Oops! There are no newsletters to display.
oc: Ops ! I a pas cap de newsletterd'afichar.

en: Oops! We could not add you!
oc: Ops ! Avèm pas pogut vos apondre !

en: Oops! You're already subscribed.
oc: Ops ! Sètz ja abonat.

en: Open, clicks, unsubscribed
oc: Dobèrt, clics, desabonaments

en: Opened
oc: Dobèrt

en: Opened & Clicked
oc: Dobèrt & clicat

en: Opened & Unsubscribed
oc: Dobèrt & desabonat

en: Opened date
oc: Data de dobertura

en: Opened only
oc: Dobèrt unicament

en: Order:
oc: Òrdre :

en: Ordering
oc: Òrdre

en: Our toolbar doesn't load?
oc: Nòstra barra d'aisinas se carga pas ?

en: Page %1$s
oc: Pagina %1$s

en: Page does not exist.
oc: Pagina introbabla.

en: Page is not accessible.
oc: La pagina es inaccessibla.

en: Pages
oc: Paginas

en: Password
oc: Senhal

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
oc: Pegar aqueste acorchi dins una pagina per afichar una lista de vòstras ancianas newsletters.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
oc: Pegar aqueste acorchi per afichar lo nombre d'abonats confirmats a l'article o a la pagina.

en: Pause
oc: Pausa

en: Paused
oc: En pausa

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
oc: Numèro de telefòn, (+,-,#,(,) e espacis autorizats)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
oc: Los fichièrs Photoshop son disponibles dins las [link]foncionalitats de la version Premium[/link].

en: Pick a date
oc: Seleccionar una date

en: Pick a list
oc: Seleccionar una lista

en: Pick one or many lists
oc: Causir una o mantuna lista

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
oc: Causir las listas dins las qualas las volètz importar.

en: Pick your prefered configuration?
oc: Seleccionar vòstra configuracion préférée

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
oc: Se vos plai, contactez vòstre albergaire o administrator de servidor per resòlvre aqueste problèma.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
oc: Mercé de suprimir <%= chars %> caractèrs<%= plural %>

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
oc: Mercé de sasir <%= chars %> caractèrs de plus<%= plural %>

en: Please enter first name
oc: Mercé de sasir lo prenom

en: Please enter last name
oc: Mercé de sasir lo nom de familha

en: Please make a selection first!
oc: Faites una seleccion d'abord !

en: Please select a newsletter.
oc: Mercé de causir una newsletter.

en: Please select an article.
oc: Se vos plai seleccionar un article.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
oc: Ensajatz de metre aqueste fichièr en linha a l&rsquo;ajuda de l&rsquo;%1$saisina del navigador%2$s.

en: Please verify your link to this page.
oc: Verificatz lo ligam cap a aquesta pagina.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
oc: Verificatz vòstra configuracion e asseguratz-vos que podètz mandar d'e-mails.

en: Position your mouse over the image to the left.
oc: Susvolar amb vòstra mirga l'imatge a esquèrra.

en: Post Notifications
oc: Notificacions d'article

en: Post Selection
oc: Causida d'articles

en: Post type
oc: Tipe d'article

en: Posts
oc: Articles

en: Preceded by:
oc: Precedit de :

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
oc: Vòstre site a pas de licéncia per la version premium. Crompar la version[link]Premium[/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
oc: Los utilizaires premium s'estalvian 20 % amb aqueste copon : MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
oc: Los utilizaires premium s'estalvian 20 % amb aqueste copon : MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
oc: Los utilizaires de l'extension Premium s'estalvian 25% amb aqueste copon : mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
oc: La version Premium es activada per vòstre site.

en: Preselect today's date:
oc: Preseleccionatz la data d'uèi :

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
oc: Empacha las personas de s'abonar a vòstra lista sens o voler, aquesta opcion vos assegura de conservar una lista pròpria.

en: Preview
oc: Previsualizar

en: Preview in new tab
oc: Apercebut dins un novèl onglet

en: Preview page
oc: Previsualizar la pagina

en: Preview without images
oc: Apercebut sens los imatges

en: Process bounce handling now!
oc: Verificatz los retorns ara !

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
oc: La procedura es estada reïnicializada per fin d'evitar una eventuala pèrda de connexion.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
oc: La procedura es estada reïnicializada per fin de depassar pas lo limit de temps.

en: Purchase
oc: Crompar

en: Purchase the premium version.
oc: Crompar la version Premium.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
oc: Apondre un formulari dins una barra amont o aval de vòstre site, o dins una polida bóstia dins vòstres articles amb las extensions gratuitas de GetConversion. Connectatz-las a MailPoet amb aqueste add-on <br/></br>Obtenètz 30% de reduccion sus la version Premium en clicant <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?copon=MAILPOET">aicí</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
oc: Grâce a l'extension Premium, inserir un formulari d'abonament dins una popup, lo pè de pagina o un slide per aver mai d'abonats.

en: Queue is empty!
oc: La fila d'espèra es voida !

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
oc: Crear rapidement un formulari d'abonament per vòstras listas de diffusion MailPoet en utilisant la puissance e la flexibilitat offertes per Ninja Forms.

en: Radio buttons
oc: Botons ràdio

en: Random text or HTML
oc: Tèxte o còde HTML

en: Random text or instructions
oc: Tèxte aléatoire o instructions

en: Rate
oc: Taus

en: Read More
oc: Ne saber mai

en: Read documentation
oc: Legir la documentacion (en anglés).

en: Read more
oc: Mai d'informacions

en: Read more.
oc: Legir la seguida.

en: Read online.
oc: Legir la seguida.

en: Refresh the page you current are!
oc: Actualizatz la pagina sus la quala sètz !

en: Registration is disabled on this site.
oc: Las inscripcions son desactivadas sus aqueste site.

en: Reinstall
oc: Reïnstallar

en: Reinstall MailPoet?
oc: Reïnstallar MailPoet ?

en: Reinstall from scratch
oc: Tot reïnstallar

en: Reinstall now...
oc: Reïnstallacion...

en: Remove
oc: Suprimir

en: Remove from all lists
oc: Suprimir de totas las listas

en: Remove from list
oc: Suprimir de la lista

en: Remove from the queue
oc: Levar de la lista d'espèra

en: Remove image
oc: Suprimir imatge

en: Remove link
oc: Suprimir lo ligam

en: Remove text
oc: Suprimir lo tèxte

en: Renew now.
oc: Renovelar ara.

en: Reply-to
oc: Respondre a

en: Reply-to name & email
oc: Nom & E-mail de responsa

en: Request successful
oc: Requèsta capitada

en: Resend confirmation email
oc: Rmandar l'e-mail de confirmacion

en: Resume
oc: Reprene

en: Return to MailPoet
oc: Retorn a MailPoet

en: Roles and permissions
oc: Ròtles e capacitats

en: SMTP Hostname
oc: Nom d'òst SMTP

en: SMTP port
oc: Port SMTP

en: SPF and DKIM
oc: SPF e DKIM

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Save
oc: Salvar

en: Save & close
oc: Salvar & tampar

en: Save and reactivate
oc: Salvar & reactivar

en: Save as draft and close
oc: Salvar coma borrolhon e tampar

en: Save changes
oc: Salvar

en: Save settings
oc: Salvar

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
oc: Enregistrat ! Apondre aqueste formulari dins [link_widget]un widget[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
oc: Enregistrat ! Los cambiaments son ja activats dins vòstre widget.

en: Saving default style...
oc: Salvament de l'estil per defaut&hellip;

en: Saving form...
oc: Salvament del formulari...

en: Saving newsletter...
oc: Salvament...

en: Schedule
oc: Planificar

en: Schedule it
oc: Planificar lo mandadís

en: Scheduled
oc: Planificat

en: Scheduled to be sent in %1$s
oc: Mandadís planificat dins %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
oc: Mandadís planificat lo : %1$s

en: Search
oc: Recercar

en: Search newsletters
oc: Recercar de newsletters

en: Search recipients
oc: Recercar de destinataris

en: Search subscribers
oc: Recercar d'abonats

en: Searching...
oc: Recèrca...

en: Second step:  "%1$s"
oc: Etapa 2 : lo design de "%1$s"

en: Secure connection
oc: Connexion securizada

en: Security Problem
oc: Problèma de seguretat

en: Security error.
oc: Error de seguretat.

en: Security failure during request
oc: Desfalhença de la seguretat al cors de la demanda

en: Segment of %1$s
oc: Segment de %1$s

en: Select
oc: Seleccion

en: Select Files
oc: Percórrer...

en: Select a field type:
oc: Seleccionar un tipe de camp :

en: Select a form:
oc: Seleccionar un formulari :

en: Select all %1$s subscribers.
oc: Seleccionar los %1$s abonats.

en: Select at least 1 subscriber!
oc: Seleccionatz al mens un abonat !

en: Select list(s):
oc: Seleccionar una o mantuna lista :

en: Select the list you want to add:
oc: Seleccionar la lista que volètz apondre :

en: Select the page to display the subscriber's profile.
oc: Seleccionar quina pagina utilizar per afichar lo perfil de l'abonat.

en: Select your industry.
oc: Seleccionar dins la lista.

en: Select...
oc: Seleccionar...

en: Selection options
oc: Selection d'opcions

en: Send
oc: Mandar

en: Send Process
oc: Procedura de mandadís

en: Send a test mail
oc: Mandar un e-mail de tèst

en: Send immediately.
oc: Mandar immediatament.

en: Send later
oc: Mandar mai tard

en: Send preview
oc: Mandar un apercebut

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
oc: Perfièch pels servicis de SMTP professionals. Avèm negociat qualques bons prèses per vos.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
oc: Mandatz-vos qualques e-mails de test per fin de confirmar lo metòde appropriée a vòstre servidor.

en: Send...
oc: Mandar...

en: Sender
oc: Expeditor

en: Sender of notifications
oc: Expeditor de las notificacions

en: Sending
oc: En cors de mandadís

en: Sending a test email
oc: Mandadís d'un tèst

en: Sending batch of emails...
oc: Mandadís d'un lòt d'e-mails...

en: Sending has resumed.
oc: Lo mandadís a représ.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
oc: Mandat immediatament aprèp un abonament a la lista %1$s

en: Sending is now paused.
oc: Lo mandadís es arrestat

en: Sending per event
oc: Mandadís per eveniment

en: Sending preview...
oc: Mandadís de l'apercebut en cors...

en: Sending suspended.
oc: Mandadís arrestat.

en: Sendmail path
oc: Chemin de Sendmail

en: Sent
oc: Mandat

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
oc: Mandar %2$s aprèp qu'un novèl utilizaire siá apondut a vòstre site en tant que %1$s.

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
oc: Mandat %2$s aprèp que qualqu'un s'abòne a la lista %1$s

en: Sent On
oc: Mandat lo

en: Sent daily at %1$s.
oc: Mandat a cada jorn a %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
oc: Mandat immediatament aprèp l'apond  qu'un novèl utilizaire a vòstre site en tant que %1$s.

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
oc: Mandat mesadièrament lo %1$s %2$s a %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
oc: Mandat mesadièrament lo %1$s at %2$s

en: Sent on
oc: Mandada lo

en: Sent to %1$s out of %2$s
oc: Mandat a %1$s sus %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
oc: Mandat a %1$s abonats

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
oc: Mandat a cada setmana lo %1$s a %2$s

en: September
oc: setembre

en: Set as default style.
oc: Definir coma estil per defaut.

en: Settings
oc: Reglatges

en: Share anonymous data
oc: Partejar de donadas anonimas

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
oc: Partejar de donadas anonimas e ajudatz-nos a melhorar l'extension. [link]Ne saber mai[/link].

en: Shortcode to display total number of subscribers
oc: Acorchi per afichar lo nombre total d'abonats

en: Show
oc: Afichar

en: Show all months
oc: A cada mes

en: Show all themes
oc: Totes los tèmas

en: Show display options
oc: Afichar las opcions d'afichatge

en: Show divider between posts
oc: Afichar los separadors entre los articles

en: Size:
oc: Talha&nbsp;:

en: Social Bookmark Selection
oc: Seleccion d'icònas de rets

en: Social bookmarks
oc: Rets socialas

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
oc: O planhèm, avètz utilizat l&rsquo;integralitat de vòstre espaci de disc dedicat (%s Mo).

en: Sort by
oc: Triar per

en: Spam test results
oc: Los resultats dels tèsts anti-spam

en: Split subscribers into %1$s pages.
oc: Afichar los abonats sus %1$s paginas.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
oc: De caractèrs estranhs o de carrats apareisson dins vòstres e-mails ? Seleccionatz l'encodatge correspondant a vòstra lenga.

en: Standard Newsletters
oc: Newsletters classicas

en: Standard newsletter
oc: Newsletter classica

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Stats
oc: Estatisticas

en: Stats : %1$s
oc: Estatisticas : %1$s

en: Stats dashboard
oc: Estatisticas

en: Status
oc: Estat

en: Step %1$s
oc: Etapa %1$s

en: Step 1:
oc: Etapa 1 :

en: Step 2:
oc: Etapa 2 :

en: Step 3:
oc: Etapa 3 :

en: Step 4:
oc: Etapa 4 :

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
oc: Arrestar las faussas inscripcions per de robòts amb WangGuard, un servici de lista blanca, e una extension.

en: Styles
oc: Estils

en: Styles could not be saved
oc: Los estils an pas pogut èsser salvats

en: Styles have been saved
oc: Los estils son estats salvats

en: Subject
oc: Subjècte

en: Subject line
oc: Subjècte

en: Submit
oc: Mandar

en: Subscribe in comments
oc: Los comentators pòdon s'inscriure

en: Subscribe in registration form
oc: Inscripcion dins lo formulari

en: Subscribe to our Newsletter
oc: Abonatz-vos a nòstra newsletter

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
oc: Abonatz-vos a nòstra newsletter e rejoignez nos [total_subscribers] abonats.

en: Subscribe!
oc: M'abòni !

en: Subscribed
oc: Abonat

en: Subscribed on
oc: Data d'inscripcion

en: Subscriber
oc: Abonat

en: Subscriber Status
oc: Estatut de l'abonat

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
oc: Aqueste abonat existís ja. [link]Clicatz per lo modificar[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
oc: L'abonat es estat modificat. [link]Modificar lo tornamai[/link].

en: Subscriber has been saved.
oc: L'abonat es estat salvat.

en: Subscriber has not been modified.
oc: L'abonat es pas estat modificat.

en: Subscriber has not been saved.
oc: L'abonat es pas estat salvat.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
oc: Abonat introbable : <b><i>%s</i></b>

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
oc: L'abonat a dobèrt %1$s sus %2$s e-mail

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
oc: L'abonat a dobèrt %1$s de %2$s e-mails

en: Subscriber profile page
oc: Pagina del perfil d'abonat

en: Subscribers
oc: Abonats

en: Subscribers can choose from these lists :
oc: Los abonats pòdon causir aquestas listas :

en: Subscribers can edit their profile
oc: Los abonats pòdon modificar lor perfil

en: Subscribers in no list
oc: Los abonats dins cap de lista

en: Subscribers per page:
oc: Nombre d'abonats per pagina :

en: Subscribers to show per page:
oc: Nombre d'abonats per pagina&nbsp;:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
oc: Los abonats deuràn activar lor abonament per e-mail per fin de recebre vòstras newsletters. Aquesta validacion es recomandada.

en: Subscription MailPoet
oc: Abonament via MailPoet

en: Subscription confirmation
oc: Confirmacion d’inscripcion

en: Subscription date
oc: Data d'abonament

en: Subscription form for your newsletters.
oc: Formulari d'abonament per vòstras newsletters.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
oc: Abonament sens javascript desactivat.

en: Success message:
oc: Messatge de succès :

en: Successfully connected to %1$s
oc: Connexion capitada a %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
oc: Plan mandat a <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Tags: %1$s
oc: Mots claus : %1$s

en: Test email successfully sent to %s
oc: L'e-mail de tèst es estat mandat corrèctament a %s

en: Test method
oc: Metòde de tèst

en: Text
oc: Tèxte

en: Text Area
oc: Zòna de tèxte

en: Text Input
oc: Tèxte

en: Text of "Unsubscribe" link
oc: Tèxte del ligam de "Desabonament"

en: Thanks!
oc: Mercé&nbsp;!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
oc: Mercé ! Ara direccion MailPoet.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
oc: L'e-mail de l'expeditor (%1$s) es pas valid. Corrigez !

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
oc: L'adreça de <strong>responsa</strong> (%1$s) es pas valida. Corrigez !

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
oc: L'utilizaire MySQL definit dins wp-config.php a pas las autorizacions per CREAR de taulas MySQL dins vòstra banca de donadas. Mercé de cambiar l'identificant utilizat o de contactar lo gestionari de vòstre site, per acabar l'installacion de MailPoet. Errors mysql : (%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
oc: L'extension PHP openssl es pas activada sus vòstre servidor. Demandatz a vòstre albergaire de lo far, se volètz utilizar una connexion SSL.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
oc: Lo mandadís es estat arrestat perque i a tròp d'errors senhaladas.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
oc: Aquesta adreça serà aponduda al pè de pagina de vòstras newsletters per fin d'evitar los filtres anti spam.

en: The authors have done a pretty awesome job.
oc: Los autors an efectuat un excellent trabalh.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
oc: L'adreça de retorn "%1$s" es benlèu la causa del problèma. Daissatz lo camp void e ensajatz tornamai.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
oc: La lista qu'ensajatz d'importar es pas al format CSV (Valors Separadas per Virgulas).

en: The email ID %s is not published
oc: L'ID de l'e-mail %1$s es pas publicada

en: The email is not valid!
oc: L'e-mail es pas valid !

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
oc: La primièra linha d'un CSV deu èsser lo títol de las colomnas, per exemple : "e-mail","nom","prenom".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
oc: La primièra causa que vòstres abonats veiràn. Siatz creatiu !

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
oc: Lo dorsièr "%1$s" es pas inscriptible. Vos cal cambiatz las permissions d'aqueste dorsièr, autrement MailPoet ne pourra pas s'installar pròpriament.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
oc: Lo dorsièr "%1$s" es pas inscriptible, se vos plai, cambiatz las permissions d'aqueste dorsièr, autrement MailPoet ne pourra pas s'installar correctement.

en: The form named "%1$s" has been created.
oc: Lo formulari intitolat "%1$s" es estat creat.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
oc: Lo formulari intitolat "%1$s" es estat suprimit.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
oc: Lo mandadís automatic del darrièr lòt d'e-mails deuriá començar dins qualques minutas.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
oc: La lista creada automaticament al moment de l'importacion dels abonats de l'extension : "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
oc: Aquesta lista es estada creada automaticament al moment de l'installacion de MailPoet.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
oc: Aquesta lista existís pas o pòt pas èsser suprimida.

en: The list does not exists or cannot be synched.
oc: Aquesta lista existís pas o pòt pas èsser sincronizada.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
oc: La lista existís dins "%1$s" e es estada importada automaticament.

en: The list has been deleted.
oc: La lista es estada suprimida.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
oc: La lista qu'avètz pegada es tròp granda pel navigador. <strong>Telecargatz lo fichièr</strong> plutôt.

en: The newsletter doesn't exist.
oc: La newsletter existís pas.

en: The newsletter has been duplicated.
oc: La newsletter es estada duplicada.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
oc: La newsletter serà desactivada, la vos caldrà reactivar un còp qu'auretz acabat de la modificar. Volètz contunhar ?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
oc: Los articles seguents son estats aponduts grâce al widget %sContengut automatic lo mai recent%s

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
oc: A partir de la 2nda linha, lo fichièr CSV deuriá aver las donadas, per exemple : "joeeg@exemple.com","Average","Joe".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
oc: Los abonats d'aqueste segment ne pòdon èsser desabonats de la lista [IMPORT].

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
oc: Lo segment es estat suprimit de la fila d'espèra.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
oc: Los abonats d'aqueste segment son estats desabonats de totas las listas.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
oc: Los abonats d'aqueste segment son estats desabonats de la lista "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
oc: La valor seleccionada correspond ja a la d'una autra colomna.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
oc: La solucion la mai simpla. Cada albergaire impausa un limit de mandadisses per jorn.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
oc: La lista dels destinataris d'aquesta campanha.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
oc: Lo tèma %1$s es estat installat.

en: The theme you selected could not be loaded.
oc: Impossible de cargar lo tèma seleccionat.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
oc: Las doas primièras linhas de vòstra lista son :

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
oc: Lo navigador web de vòstre sistèma permet pas de metre de fichièrs en linha. O vos caldriá poder far en passant per <a href="http://wordpress.org/èxtend/mobile/">una aplicacion nativa</a>.

en: Theme %1$s could not be deleted.
oc: Lo tèma %1$s a pas pogut èsser suprimit.

en: Theme %1$s has been deleted.
oc: Lo tèma %1$s es estat suprimit.

en: Themes
oc: Tèmas

en: Then paste your list here
oc: Collez vòstra lista aicí

en: There are %1$s messages in your mailbox
oc: I a %1$s messatges dins vòstra bóstia de recepcion

en: There are %1$s pending email(s)
oc: I a %1$s e-mail(s) en espèra

en: There are no bounced messages to process right now!
oc: Pas cap de messatge de retorn de tractar ara !

en: There are no list to send to.
oc: I a pas de lista pel mandadís.

en: There are no messages
oc: I a pas cap de messatge.

en: There are no newsletters.
oc: I a pas cap de newsletter.

en: There are no posts corresponding to that search.
oc: Cap d'article correspond pas a vòstra recèrca.

en: There is no plugin to import from.
oc: Pas cap d'extension amb de listas importablas.

en: There is no subject or body in this email
oc: I a pas de subjècte o de corps de tèxte dins aqueste e-mail

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
oc: I deu aver una extension tèrça activa o un tèma qu'interferís amb nòstra interfàcia. [link]Ne saber mai.[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
oc: I a una error amb la lista qu'ensajatz d'importar.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
oc: I a una error de configuracion. Mercé de contactar l&rsquo;administrator de vòstre servidor.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
oc: I a pas de licéncia per "%1$s". Se sètz en Premium, apondètz l'adreça de vòstre site dins vòstre [link]gestionari de compte[/link].

en: There's no stats to load!
oc: I a pas cap d'estatistica a cargar !

en: These tables could not be created on installation: %1$s
oc: Aquestas taulas an pas pogut èsser creadas pendent l'installacion : %1$s

en: Third party
oc: Tèrç

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
oc: Aquesta extension premium vos permet d'apondre de formularis MailPoet dins diferents endreches, e tanben dins Facebook.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
oc: Aquesta extension Premium permet d'apondre un formulari MailPoet dins una popup.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
oc: Aquesta extension Premium vos permet de metre un superbe formulari dirèctament sous vòstre entèsta. Rien de plus, rien de moins.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
oc: Aquò vos permet de modificar l'HTML dels blocs de tèxte dins l'editor visual.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
oc: Aquò càmbia lo tèxte del ligam qui s'aficha dins lo pè de pagina de totas vòstras newsletters.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
oc: Lo metòde utilizat per 95&#37; dels servidors

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
oc: Aquesta fonction pòt pas foncionar perque la foncionalitat dels "Comentaris" de l'extension JetPack es activada.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
oc: Aquesta foncionalitat necessita d'iframes. Semblan desactivats o vòstre navigador los pren pas en carga.

en: This field contains no values
oc: Aqueste camp conten pas cap de valor

en: This field does not exist
oc: Aqueste camp existís pas.

en: This file is empty. Please try another.
oc: Lo fichièr es void. Mercé de n&rsquo;ensajar un autre.

en: This file is not an image. Please try another.
oc: Aqueste fichièr es pas un imatge. Mercé de n&rsquo;ensajar un autre.

en: This file type is not allowed. Please try another.
oc: Aqueste tipe de fichièr es pas autorizat. Mercé de n&rsquo;ensajar un autre.

en: This form adds subscribers to these lists:
oc: Aqueste formulari apond e d'abonats a aquestas listas :

en: This form does not exist
oc: Aqueste formulari existís pas.

en: This form does not exist.
oc: Aqueste formulari existís pas.

en: This form has already been deleted.
oc: Aqueste formulari es ja estat suprimit

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
oc: Aquesta extension gratuita vos permet de personalizar e de posicionar un formulari al començament o a la fin d'un article.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
oc: Aquesta extension gratuita vos permet de metre un formulari dins una popup, tot simplament.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
oc: Aqueste imatge es benlèu utilizada dins un article. Lo volètz suprimir malgrat tot ?

en: This is fast!
oc: Es rapid !

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
oc: Depassament de la talha maximala autorizada. Ensajatz un autre.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
oc: Es la version gratuita d'una extension Premium encara mai performanta.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
oc: S'agís del subjècte de l'e-mail. Conseil : siatz creatiu per fin d'incitar lo monde a dobrir vòstre e-mail !

en: This method works on 5&#37; of servers
oc: Lo metòde utilizat per 5&#37; dels servidors

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
oc: Vòstra lista deu èsser en CSV o un simple copiar-pegar de Gmail, Yahoo o Hotmail. Veire [link]d'exemples[/link] sul site del supòrt.

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
oc: Vòstra lista deu èsser en CSV. Veire [link]d'exemples[/link] sul site del supòrt.

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
oc: Aqueste onglet serà completat pels imatges de vòstres articles.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
oc: Aqueste onglet serà completat amb los imatges de totas vòstras newsletters.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
oc: Aqueste tèxte es afichat quand los imatges son blocats pels clients de messatjariá, çò qu'es lo cas la màger del temps.

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Time remaining: %1$s
oc: Acabat dans&nbsp;: %1$s

en: Title alignment
oc: Alinhament del títol

en: Title format
oc: Format del títol

en: Title position
oc: Posicion del títol

en: Title:
oc: Títol&nbsp;:

en: Titles & text
oc: Títols & tèxte

en: To
oc: Al

en: To edit, simply click on this block of text.
oc: Clicar sus aqueste blòt de tèxte per lo modificar.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
oc: Per reprene lo mandadís, crompatz la version [link]Premium[/link].

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
oc: Per vos abonar a nòstra newsletter, apondètz simplament vòstra adreça e-mail çaijós. Un e-mail de confirmacion vos serà mandat !

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
oc: A quina adreça mandar los e-mails tornats ? Passar a la version [link]Premium[/link] per gerir los retorns automaticament.

en: Today you have sent %1$s emails
oc: Uèi, avètz mandat %1$s e-mails

en: Today's statistics
oc: Las estatisticas del jorn

en: Toggle Geeky Options
oc: Activar/desactivar las opcions de geek

en: Top links
oc: Top ligams

en: Total clicks
oc: Total de clics

en: Total number of posts or pages
oc: Lo nombre total d'articles o de paginas

en: Total of batch
oc: Total dels tractaments per lot

en: Total of subscribers
oc: Total d'abonats

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
oc: Ensajatz-la, sèm estats impressionats per la version gratuita.

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Type name of your new list
oc: Sasir lo nom de la novèla lista

en: Type of date:
oc: Tipe de data :

en: Unconfirmed
oc: Pas confirmat

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
oc: A partir d'ara, totes los abonats non confirmats recebràn vòstras newsletters sens aver a activar lor abonament.

en: Unique clicks
oc: Clic unique

en: Unlisted
oc: Pas listat

en: Unopened
oc: Pas dobèrt

en: Unsubscribe
oc: Se desabonar

en: Unsubscribe from all lists
oc: Se desabonar de totas las listas

en: Unsubscribe from list: %1$s
oc: Desabonat de la lista : %1$s

en: Unsubscribe link
oc: Lo ligam del Desabonament

en: Unsubscribe page
oc: Pagina de desabonament

en: Unsubscribed
oc: Desabonat

en: Unsubscribed on %1$s
oc: Desabonat lo %1$s

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Update Plugin
oc: Metre a jorn l'extension

en: Update list
oc: Metre a jorn la lista

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
oc: La procedura de mesa a jorn de la version "%1$s" de MailPoet a fracassat !

en: Upgrade DKIM key
oc: Metre a jorn la clau DKIM

en: Upload
oc: Telecargatz

en: Upload Theme (.zip)
oc: Telecargar un tèma (.zip)

en: Upload a file
oc: Mandar un fichièr

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
oc: Problèma de telecargament : lo fichièr %1$s es tròp pesuc (max : %2$s).

en: Upload failed.
oc: Fracàs del telecargament.

en: Upload stopped.
oc: Lo telecargament es arrestat.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
oc: o

en: Use `view_in_browser_link` instead.
oc: Utilizar plutôt `view_in_browser_link`.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
oc: Utilizar un e-mail amb vòstre nom de domeni, coma <strong>info@%s</strong> per evitar de vos retrobar dins los indesirables, o d'èsser blocat.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
oc: Utilizar lo meteis metòde que lo qu'es utilizat per vòstre site WP.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
oc: Utilizatz aquesta URL dins vòstre prètzfach cron : [cron_url]

en: User choice: %s
oc: Causida de l'utilizaire : %s

en: User has been inserted.
oc: L'utilizaire es estat apondut.

en: User has been updated.
oc: L'utilizaire es estat mes a jorn.

en: User has not been inserted.
oc: L'utilizaire es pas estat apondut.

en: User has not been updated.
oc: L'utilizaire es pas estat mes a jorn.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
oc: Los utilizaires pòdon totjorn cambiar lor adreça de responsa per lor newsletter. Los administrators ret pòdon totjorn modificar lo metòde de mandadís per cada site.

en: Validate for:
oc: Validat per :

en: Value
oc: Valor

en: Verify that the date in blue matches the original one.
oc: Verificatz que la data en blau corresponda a la d'origina.

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
oc: Fòrça opcions, amb una interfàcia complicada.

en: View
oc: Voir

en: View all
oc: Tot afichar

en: View all lists
oc: Veire totas las listas

en: View all themes by %1$s
oc: Veire totes los tèmas de %1$s

en: View author's website
oc: Veire lo site de l'autor

en: View by lists
oc: Filtrar per lista

en: View in browser link
oc: Ligam per Veire dins lo navigador

en: View newsletter
oc: Afichar la newsletter

en: View stats or edit
oc: Afichar o modificar las estatisticas

en: View subscribers
oc: Afichar los abonats

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
oc: Ajoute una casa de marcar qui permettra als visitors de s'inscriure lorsqu'il laisse un comentari.

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
oc: Volètz repartir de zèro ? Aquò suprimirà MailPoet e lo reïnstallara coma al primièr jorn.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
oc: Atencion ! Se reïnstallatz aqueste tèma totes los fichièrs contengut dins /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s seràn espotits. Sètz segur que lo volètz reïnstallar ?

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
oc: Lo tèma a pas pogut èsser installat a causa d'un problèma de format.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
oc: Avèm pas trobat cap d'adreça corrècta dins los 10 primièrs rengs.

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
oc: Totes los e-mails qui an pas pogut èsser mandats son dins la fila d'espèra, seretz doncas en mesura de reprene lo processus de mandadís mai tard.

en: We received %1$s messages from the user %2$s
oc: Avèm recebut %1$s messatges de l'utilizaire %2$s

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
oc: Recomandam aquesta extension coma una bona alternativa a WPML per vòstres sites multilingüas. Es leugièra, simpla e tòca pas gaire al còr de vòstre site. Cada lenga dispausa de son pròpri site dins vòstra installacion multisite. Fonciona parfièitament amb MailPoet.

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
oc: Vos suggerissèm de metre en plaça un prètzfach cron. [link]Ne saber mai[/link] sus supòrt.mailpoet.com

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
oc: Avèm pas pogut comunicar amb l'API, lo site pòt èsser indisponible. Se vos plai tornatz ensajar mai tard.

en: Website
oc: Site Web

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Welcome Page!
oc: La pagina de benvenguda&nbsp;!

en: What type of newsletter is this?
oc: Quin tipe de mandadís ?

en: What's new?
oc: Qué de nòu&nbsp;?

en: When a new WordPress user is added to your site...
oc: Quand un novèl utilizaire WordPress es apondut a vòstre site...

en: When failed permanently
oc: Quand i a un fracàs permanent

en: When mailbox is full
oc: Quand la bóstia de recepcion es plena

en: When mailbox is not available
oc: Quand la bóstia de recepcion es indisponibla

en: When message is delayed
oc: Quand lo messatge es retardat

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
oc: Vòstra adreça de retorn e la per las responsas devon èsser diferentas.

en: When someone subscribes
oc: quand qualqu'un s'abona

en: When someone subscribes to the list...
oc: Quand qualqu'un s'inscriu a la lista...

en: When someone unsubscribes
oc: quand qualqu'un se desabona

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
oc: Quand vòstres abonats clicaràn sul ligam d'activacion, seràn redirigits cap a la pagina que voldretz.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
oc: Quand lo retorn es estranh e que sabèm pas lo traiter, far seguir a :

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
oc: Quand l'abonat clica sus "respondre", la persona que recebrà la responsa.

en: When there's new content...
oc: Quand i a de novèl contengut...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
oc: Se sètz marcat coma spamaire, far seguir lo messatge tornat a

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
oc: Quand vos cal confirmar que sètz un èsser uman, far seguir a :

en: When...
oc: Quand...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
oc: Quin extrach es utilizat ? [link]Ne saber mai[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
oc: Qual pòt modificar los paramètres de MailPoet ?

en: Who can create newsletters?
oc: Qual pòt crear de newsletters ?

en: Who can manage subscribers?
oc: Qual pòt gerir los abonats ?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
oc: Qual pòt veire l'onglet dels estils dins l'editor visual ?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
oc: Qual pòt veire l'onglet dels tèmas dins l'editor visual ?

en: Widget Settings
oc: Reglatges dels widgets

en: With this segment
oc: Amb aqueste segment

en: WordPress Posts' Images
oc: Imatges de vòstres articles WordPress

en: WordPress Users
oc: Utilizaires WordPress

en: WordPress post
oc: Article WordPress

en: WordPress user display name
oc: Afichatge del nom d'utilizaire de WordPress

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
oc: Wow ! Mercé de far partida de nòstra comunautat dempuèi tan longtemps.

en: Year
oc: L'annada

en: Year, month
oc: Annada, mes

en: Year, month, day
oc: Annada, mes, jorn

en: Yes
oc: Òc

en: Yes, add me to your mailing list.
oc: Òc, apondètz moi a vòstra lista de diffusion.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
oc: Aï ! Cap d'abonat pas trobat.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
oc: Aie ! Per modificar un formulari vos cal ja aver al mens 1 lista.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
oc: Sètz prêt del limit dels %1$s abonats per la version gratuita de MailPoet. Passatz a la [link]version premium[/link] per mandar sens limit.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
oc: Ai ! Vòstre navigador es pas pres en carga ! Telecargar la darrièra version de [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] o [linksafari]Safari[/linksafari]. [link_ignore]Ignorar aqueste messatge e contunhar[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
oc: Sètz de delà del limit dels 2000 abonats per la version gratuita de MailPoet (%1$s al total). Lo mandadís es d'ara enlà desactivat. Passar a la [link]version Premium[/link] per mandar sens limit.

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
oc: Sètz a mand de suprimir lo tèma :%1$s. Sètz segur que volètz far aquò ?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
oc: Sètz a mand de mandar aquesta newsletter. Confirmatz.

en: You are already subscribed to : %1$s
oc: Sètz ja inscrit a : %1$s

en: You are already subscribed.
oc: Sètz ja abonat(ada).

en: You are already unsubscribed.
oc: Sètz ja desabonat(ada).

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
oc: Podètz apondre aqueste domeni a vòstre [link]gestionari de compte[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
oc: Podètz cambiar lo nom e l'e-mail per defaut de la persona a qui respondre per vòstras newsletters. Aquesta opcion es tanben utilizada dins los e-mails d'activacion e las notificacions d'administrator (dins Essencials).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
oc: Podètz facilement apondre lo formulari a la [link]zòna dels Widgets[/link] de vòstre tèma.

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
oc: Podètz quitament depausar %1$svos icònas de rets socialas%2$s coma aquò :

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
oc: Podètz pas apondre qu'un sol widget al moment de la concepcion d'una notificacion a posteriori, mandat immediatament aprèp la publicacion d'un article

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
oc: Podètz pas seleccionar que <%= chars %> elements<%= plural %>

en: You cannot use the DKIM signature option...
oc: Podètz pas utilizar l'opcion de signatura DKIM...

en: You have attempted to queue too many files.
oc: Ensajatz de mandar tròp de fichièrs a l'encòp

en: You have been a MailPoet user for %s.
oc: Sètz un utilizaire de MailPoet dempuèi %s.

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
oc: Avètz de retorns sus aquestas stats ? [link]Contactatz-nos[/link] dirèctament per ne nos informar.

en: You have to select at least 1 list
oc: Vos cal seleccionar al mens una lista.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
oc: Vos sètz enganat(ada) ? [link]Anullar la desinscripcion[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
oc: Vos caldrà benlèu activar l'opcion <i>certificats autosignats</i>

en: You may only upload 1 file.
oc: Podètz pas telecargar qu'un sol fichièr.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
oc: Vos cal activar l'extension Premium de MailPoet.

en: You need to select a type for this field
oc: Vos cal seleccionar un tipe per aqueste camp

en: You need to select at least one list.
oc: Vos cal seleccionar al mens una lista.

en: You need to specify a name for this field
oc: Vos cal especificar un nom per aqueste camp

en: You need to specify a value for your checkbox
oc: Vos cal especificar una valor per vòstra casa de marcar

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
oc: Avètz especificat un senhal SMTP, sens rendre l'autentificacion obligatòria. La vos caldriá activar.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
oc: Venètz de metre a jorn ! Es coma aver lo gadget que ven, mas en melhor.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
oc: Es nécessaire de conéisser lo CSS per lo personalizar a vòstre goût.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
oc: Vos cal metre a jorn vòstres DNS se metètz a nivèl.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
oc: Sètz prèst ! Avètz plan mandat amb Gmail.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
oc: Gaireben i sètz. Clicatz sus aqueste [link]ligam[/link] per activar la licéncia que venètz de crompar.

en: You're import file is not valid.
oc: Vòstre fichièr d'importacion es pas valid.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
oc: Utilizatz una anciana clau DKIM qu'es pas mai presa en carga per Gmail.

en: You've been subscribed!
oc: Sètz abonat(ada) !

en: You've subscribed to: %1$s
oc: Sètz abonat(ada) a : %1$s !

en: You've successfully subscribed.
oc: Sètz abonat(ada) !

en: You've unsubscribed!
oc: Sètz desabonat(ada) !

en: You've updated to %1$s
oc: Venètz de metre a jorn a %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
oc: Lo nom de vòstra campanha Google pòt pas conténer que de letras, de chifras, d'espacis e de jonhents&nbsp;!

en: Your Premium licence has expired.
oc: Vòstra licéncia Premium a expirat.

en: Your SPF record
oc: Vòstre enregistrament SPF

en: Your auto newsletter has been activated.
oc: Vòstra newsletter automatique es estada activada.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
oc: Vòstra novèla lista espèra son primièr abonat amb impaciéncia.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
oc: Vòstre navigador a certans limits quand s&rsquo;agís de metre en linha mantun gròs fichièr en meteis temps. Utilizatz l&rsquo;aisina del navigador pels fichièrs que depassan 100 Mo.

en: Your company's address
oc: Vòstra adreça postala

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
oc: Vòstre ligam de confirmacion a expirat, reabonatz-vos mercé.

en: Your daily newsletter stats
oc: Vòstras estatisticas quotidianas

en: Your email could not be saved
oc: Vòstra newsletter a pas pogut èsser salvada

en: Your email has been saved
oc: Vòstra newsletter es estada salvada

en: Your email preview has been sent to %1$s
oc: L'apercebut de vòstra newsletter es estat mandat a %1$s.

en: Your form could not be saved.
oc: Vòstre formulari a pas pogut èsser salvat.

en: Your form has been saved.
oc: Vòstre formulari es estat enregistrat.

en: Your latest newsletter is being sent.
oc: Vòstra darrièra newsletter es en cors de mandadís.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
oc: Vòstra licéncia vos permet pas d'apondre de sites suplementaris. Passatz a la version superiora a partir de vòstre [link]gestionari de compte[/link].

en: Your lists
oc: Vòstras listas

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
oc: Benlèu que vòstre servidor local a pas de servidor mail. Per verificar, desconnectatz-vos e clicatz sul ligam "Senhal doblidat "sus la pagina de connexion. Recebètz l'e-mail de reïnicializacion ?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
oc: Vòstre site es pas encara en linha ? Afichar una pagina d'espèra amb un formulari, per recuperar d'adreças e-mails gràcias a aquesta extension Premium.

en: Your own website
oc: Vòstre site web

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
oc: Avèm pas trobat cap d'abonat ! Cambiatz vòstres filtres !

en: Your request has failed
oc: Vòstra requèsta a fracassat

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
oc: Vòstres reglatges de mandadís ([settings]) vos empachan de mandar tan rapidament a vòstres [number] abonats. I aurà un relambi dins la recepcion dels e-mails. [link]Ne saber mai.[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
oc: Aparentament, vòstre servidor refusa de mandar mai d'e-mails.

en: Your server cannot run MailPoet.
oc: Vòstre servidor pòt pas executar MailPoet.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
oc: Vòstre servidor permet pas d'escambi a distància.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
oc: Una o mantuna foncion PHP importantas son absentes sus vòstre servidor per foncionar correctement : %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
oc: La configuracion de vòstre servidor nos empacha d'acabar l'installacion de MailPoet !

en: Your settings are saved.
oc: Vòstres reglatges son estats enregistrats.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
oc: Vòstre abonat deu aver al mens 2 opcions de seleccionar

en: Your version of PHP is outdated. If you don't upgrade soon, new versions of MailPoet won't work.
oc: Vòstra version de PHP es tròp anciana. Se la metètz pas a jorn rapidament, las novèlas versions de MailPoet foncionaràn pas.

en: Your vote could not be recorded.
oc: Vòstre vòte es pas estat enregistrat

en: Your vote has been recorded.
oc: Vòstre vòte es estat enregistrat

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
oc: Vos suggerissèm 70 e-mails per ora se coneissètz pas lo limit de vòstre albergaire.

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
oc: Sembla que vòstre site a pas de licéncia ! Connectatz-vos a vòstre [link]gestionari de compte[/link] per n'apondre una a vòstre site.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
oc: Cool, aquò fonciona. Podètz començar de mandar vòstras newsletters sus la luna.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
oc: Vos avèm apondut(uda) a nòstra lista. Recebretz nòstra newsletter venenta.

en: [link]Dismiss[/link] this notice.
oc: [link]Regetar[/link] aqueste avertiment.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
oc: [link]Guida[/link] per crear vòstre pròpri tèma.

en: [link]Read how to update your version of PHP.[/link]
oc: [link]Cossí far per metre a jorn vòstra version de PHP.[/link]

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
oc: [link]Legir mai sus support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
oc: [link]Afichar los detalhs[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
oc: De versions [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] e via un [link_shortcode]acorchi[/link_shortcode] son tanben disponiblas.

en: [send_method] works with MailPoet
oc: [send_method] fonciona amb MailPoet

en: above content
oc: abans lo contengut

en: above text block and image
oc: en dessús del blòt de tèxte e de l'imatge

en: alternate left & right
oc: alternar esquèrra e drecha

en: and the footer?
oc: et lo pè de pagina ?

en: any role
oc: Totes los ròtles

en: art
oc: artistic

en: below content
oc: jol contengut

en: bounced
oc: tornat(s)

en: business
oc: afars

en: center
oc: centrat

en: clicked
oc: clicat(s)

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: day(s) after.
oc: jorn(s) aprèp.

en: drop content here
oc: depausar del contengut aicí

en: e-commerce
oc: e-comèrci

en: e.g.:smtp.mydomain.com
oc: p.ex. smtp.mondomeni.com

en: education
oc: educacion

en: emails
oc: e-mails

en: empty
oc: vide

en: every 10 minutes
oc: a cada 10 minutas

en: every 15 minutes
oc: a cada 15 minutas

en: every 2 hours
oc: a cada 2 oras

en: every 2 minutes
oc: a cada 2 minutas

en: every 30 minutes
oc: a cada 30 minutas

en: every 5 minutes
oc: a cada 5 minutas

en: every hour
oc: a cada oras

en: every minute
oc: a cada minuta

en: excerpt
oc: extrach

en: food
oc: restauracion

en: full post
oc: article complet

en: go back to Step 1
oc: retorn a l'etapa 1

en: go to page
oc: aller a la pagina

en: government
oc: administracion

en: has been activated.
oc: es estat activat.

en: has been de-activated.
oc: es estat desactivat.

en: heading 1
oc: Títol 1

en: heading 2
oc: Títol 2

en: heading 3
oc: Títol 3

en: health and sports
oc: santat e espòrts

en: hey, click on this text!
oc: è, vos, clicatz sus aqueste tèxte !

en: hour(s)
oc: ora(s)

en: hour(s) after.
oc: ora(s) aprèp.

en: if there's new content
oc: S'i a del novèl contengut

en: iframe version
oc: La version iframe

en: immediately
oc: immediatament

en: immediately.
oc: immediatament.

en: in any WordPress role
oc: pauc impòrta lo ròtle

en: in text block
oc: dins lo blòt de tèxte

en: insurance
oc: assegurança

en: left
oc: esquèrra

en: manufacturing
oc: construccion

en: marketing and media
oc: marketing e mèdias

en: medium
oc: mejana

en: monthly every...
oc: mesadièrament, a cada...

en: monthly on the...
oc: mesadièrament lo...

en: moved to the trash.
oc: desplaçat dins l'escobilhièr.

en: newest
oc: mai recenta

en: no
oc: non

en: no image
oc: pas cap d'imatge

en: non profit
oc: associatiu

en: of
oc: de

en: of %1$s
oc: de %1$s

en: oldest
oc: mai anciana

en: once a day at...
oc: a cada jorn a...

en: opened
oc: dobèrt

en: or simply [link]go back to design[/link].
oc: o tornar [link]al design[/link].

en: other
oc: autre

en: photography
oc: fotografia

en: play with this image
oc: manipular l'imatge

en: real estate
oc: immobilièr

en: religious
oc: religion

en: right
oc: drecha

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
oc: veire los ligams amb la version [link]Premium[/link].

en: selected
oc: seleccionat(s)

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
oc: Extensions

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
oc: Avançats

[ctx: settings tab title]
en: Basics
oc: Essencials

[ctx: settings tab title]
en: Forms
oc: Formularis

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
oc: Mandatz per...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
oc: Confirmacion d'abonament

en: show as list
oc: afichar en lista

en: show message
oc: afichar lo messatge

en: small
oc: pichon

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
oc: los abonats recebràn "%1$s" aprèp l'importacion.

en: technology
oc: tecnologia

en: title only
oc: títol unicament

en: total max upload file size : %1$s
oc: Talha maximum de fichièr de mandar : %1$s

en: travel
oc: viatge

en: undelivered
oc: pas recebut

en: underline
oc: solinhar

en: unopened
oc: pas dobèrt(s)

en: unsubscribed
oc: desabonat

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
oc: èra pas activada e necessita <strong><a href="%s">%s</a></strong> d'èsser installada e activa en primièr.

en: week(s)
oc: setmana(s)

en: week(s) after.
oc: setmana(s) aprèp.

en: weekly on...
oc: a cada setmana...

en: which you have pasted
oc: qu'avètz pegat

en: yes
oc: òc
