MailPoet - MP2 - en to hu_HU translation catalogue (1200 entries)

en:  %1$s email(s) scheduled.
hu_HU:  %1$s email időzítése megtörtént.

en:  %1$s subscriber has been deleted.
hu_HU:  %1$s feliratkozó törlésre került.

en:  %1$s subscribers have been deleted.
hu_HU:  %1$s feliratkozó törlésre került.

en: "%2$s" imported from %1$s
hu_HU: %1$s felhasználóból "%2$s" került importálásra.

en: "Read more" text
hu_HU: "Bővebben" szöveg

en: "View in browser"
hu_HU: "Megtekintés a böngészőben"

en: %1$s day | %1$s days
hu_HU[0]: %1$s nap
hu_HU[1]: %1$s nap

en: %1$s emails appear more than once in your file : %2$s.
hu_HU: %1$s email egynél többször szerepelt ebben a fájlban: %2$s.

en: %1$s emails are not valid : %2$s.
hu_HU: %1$s email érvénytelen: %2$s

en: %1$s emails every %2$s
hu_HU: %1$s email minden intervallumban: %2$s

en: %1$s hour | %1$s hours
hu_HU[0]: %1$s óra
hu_HU[1]: %1$s óra

en: %1$s minute | %1$s minutes
hu_HU[0]: %1$s perc
hu_HU[1]: %1$s perc

en: %1$s out of %2$s sent.
hu_HU: %2$s levélből %1$s lett elküldve.

en: %1$s second | %1$s seconds
hu_HU[0]: %1$s másodperc
hu_HU[1]: %1$s másodperc

en: %1$s subscriber has been added to "%2$s".
hu_HU: %1$s feliratkozó hozzáadásra kerül: "%2$s".

en: %1$s subscriber has been confirmed.
hu_HU:  %1$s feliratkozó megerősítésre kerül.

en: %1$s subscriber has been moved to "%2$s".
hu_HU: %1$s feliratkozó áthelyezésre kerül: "%2$s".

en: %1$s subscriber has been removed from "%2$s".
hu_HU: %1$s feliratkozó eltávolításra kerül: "%2$s".

en: %1$s subscriber has been removed from all existing lists.
hu_HU: %1$s feliratkozó eltávolításra kerül az összes létező listából.

en: %1$s subscribers added to %2$s.
hu_HU: %1$s feliratkozó került hozzáadásra: %2$s.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
hu_HU: %1$s feliratkozó hozzáadásra került: "%2$s".

en: %1$s subscribers have been confirmed.
hu_HU:  %1$s feliratkozó megerősítésre került.

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
hu_HU: %1$s feliratkozó áthelyezésre került: "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from "%2$s".
hu_HU: %1$s feliratkozó eltávolításra került: "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
hu_HU: %1$s feliratkozó eltávolításra került az összes létező listából.

en: %1$s subscribers were exported. Get the exported file [link]here[/link].
hu_HU: %1$s feliratkozó került exportálásra. Az exportált fájlt [link]itt[/link] lehet letölteni..

en: %1$s week | %1$s weeks
hu_HU[0]: %1$s hét
hu_HU[1]: %1$s hét

en: %1$s year | %1$s years
hu_HU[0]: %1$s év
hu_HU[1]: %1$s év

en: %1$s's import list
hu_HU: %1$s lista importálása

en: %1$sth
hu_HU: %1$s.

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
hu_HU: %d fájl sikeresen feltöltésre került.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
hu_HU: %s meghaladja a böngészőben használható többfájlos feltöltőre vonatkozó maximális feltöltési méretet.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
hu_HU: %s meghaladja a maximális feltöltési méretet ezen a webhelyen.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
hu_HU: A %sszerkesztéshez%s az egeret rá kell húzni a lenti szerkesztés gombra.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
hu_HU: &#8220;%s&#8221; feltöltése meghiúsult.

en: &lt; Prev
hu_HU: &lt; Előző

en: (%1$s votes)
hu_HU: (%1$s szavazat)

en: , %1$s of which were %2$s
hu_HU: , %1$s / %2$s

en: ... or duplicate one below to copy its design.
hu_HU: ...vagy egy meglévőről másolat készítése a tervezéshez.

en: 1 line | %d lines
hu_HU[0]: 1 vonal
hu_HU[1]: %d vonal

en: 1st
hu_HU: 1.

en: 2nd
hu_HU: 2.

en: 3rd
hu_HU: 3.

en: 5 Minute User Guide
hu_HU: 5 perces útmutató

en: 80,000 Users Can’t Be Wrong
hu_HU: 80 000 Felhasználó nem tévedhet

en: << Back
hu_HU: << Vissza

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
hu_HU: Ez egy vadonatúj MailPoet. A szórakozás elkezdődik.

en: A checkbox is added as option for your customers to signup for your newsletter while purchasing from your digital store.
hu_HU: Egy jelölőnégyzet hozzáadásával, mint lehetőséggel egészül ki az ügyfeleid számára, hogy regisztráljon a hírlevélre, miközben vásárol a digitális boltodban.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
hu_HU: "%1$s" új lista elkészült ebben a szegmensben.

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
hu_HU: A feliratkozó átirányításra kerül a megadott oldalra a hírlevél alján levő leiratkozás linkre kattintás után.

en: A theme called %1$s exists already. To overwrite it, tick the corresponding checkbox before uploading.
hu_HU: %1$s nevű téma már létezik. A feltöltés előtt a téma a felülírásához be kell jelölni a megfelelő jelölődobozt a feltöltés előtt.

en: A well designed plugin for a simple idea.
hu_HU: Jól megtervezett bővítmény egyszerű ötlethez

en: API Key
hu_HU: API key

en: Action Required
hu_HU: Szükséges művelet

en: Actions will be executed after %1$s messages
hu_HU: A műveletet végrehajtásra kerül %1$s üzenet után

en: Activate
hu_HU: Aktiválás

en: Activate MailPoet Premium Version
hu_HU: A MailPoet Prémium verzió aktiválása

en: Activate if your SMTP ports are blocked.
hu_HU: Kapcsoljuk be, ha az SMTP portok blokkolva vannak.

en: Activate now
hu_HU: Aktiválás most

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add / Edit group of posts
hu_HU: Bejegyzéscsoportok hozzáadása / szerkesztése

en: Add Images
hu_HU: Képek hozzáadása

en: Add Link & Alternative text
hu_HU: Link és alternatív szöveg hozzáadása

en: Add List
hu_HU: Lista hozzáadása

en: Add New Field
hu_HU: Új mező hozzáadása

en: Add Subscriber
hu_HU: Feliratkozó hozzáadása

en: Add a checkbox in your forms, and choose which lists the user gets added to.
hu_HU: Jelölőnégyzet hozzáadása az űrlapokhoz, amelyekbe bekerülnek a felhasználók.

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
hu_HU: Kiválasztódoboz hozzáadása a fizetési oldalon a felhasználók feliratkozásához a MailPoet hírlevelekre.

en: Add a checkbox on the registration form of this plugin so your new users join a list of your choice.
hu_HU: Kiválasztódoboz hozzáadása a bővítmény regisztrációs űrlapján, ahol az új felhasználók feliratkozhatnak a listára.

en: Add a link in the footer of all your newsletters so subscribers can edit their profile and lists. [link]See your own subscriber profile page.[/link]
hu_HU: Link hozzáadása a hírlevelek láblécében a felhasználók részére a profiljuk a feliratkozási listájuk szerkesztésére. [link]Saját profiloldal megtekintése.[/link]

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
hu_HU: Egy új mező hozzáadása  az űrlapodon azért, hogy a látogatók fel tudjanak iratkozni a MailPoet hírlevelekre.

en: Add item
hu_HU: Elem hozzáadása

en: Add link / Alternative text
hu_HU: Link / alternatív szöveg hozzáadása

en: Add list
hu_HU: Lista hozzáadása

en: Add more themes
hu_HU: További témák hozzáadása

en: Add new field
hu_HU: Új mező hozzáadása

en: Add to list
hu_HU: Hozzáadás listához

en: Added
hu_HU: Hozzáadásra került

en: Address:
hu_HU: Cím:

en: After submit...
hu_HU: Beküldés után...

en: Align center
hu_HU: Igazítás középre

en: Align left
hu_HU: Igazítás balra

en: Align right
hu_HU: Igazítás jobbra

en: All
hu_HU: Összes

en: All %1$s subscribers are selected.
hu_HU:  %1$s feliratkozó törlésre került.

en: All Newsletters
hu_HU: Összes hírlevél

en: All Sent
hu_HU: Az összes elküldése került

en: All subscribers on this page are selected.
hu_HU: Ezen az oldalon minden feliratkozó kiválasztásra került.

en: Allow HTML edits
hu_HU: HTML szerkesztések engedélyezése

en: Allow site admins to change the sending method
hu_HU: A küldési metódus megváltoztatásának engedélyezése az adminisztrátorok részére.

en: Allow site admins to deactivate Signup Confirmation
hu_HU: A feliratkozási megerősítés engedélyezése a webhely adminisztrátorai részére.

en: Allow users who register to your site to subscribe on a list of your choice.
hu_HU: Engedélyezés azoknak a felhasználóknak, akik feliratkoztak a weboldaladon az általuk választott listára.

en: Allowed Files
hu_HU: Engedélyezett fájlok

en: Alphanumerical
hu_HU: Alfanumerikus

en: Already paid?
hu_HU: Készen állunk a vásárlásra?

en: Alternative text:
hu_HU: Alternatív szöveg:

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
hu_HU: Hiba történt a feltöltés közben. Próbáljuk meg később.

en: An error occurred. [link]Show more details.[/link]
hu_HU: Hiba történt. [link]További részletek megjelenítése[/link]

en: And taxonomies as well...
hu_HU: És a kategóriák is...

en: Apply
hu_HU: Jóváhagyás

en: April
hu_HU: április

en: Archive page shortcode
hu_HU: Archívum oldal gyorskód

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
hu_HU: Biztos a megfelelő port lett kiválasztva? Hagyjuk üresen, ha nem tudjuk, mit kell tenni.

en: Are you sure you want to delete this custom field?
hu_HU: Biztosan törölve legyen ez az egyedi mező?

en: Are you sure you want to delete this form?
hu_HU: Biztosan törölve legyen ez az űrlap?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
hu_HU: Biztosan figyelmen kívül maradjon %1$s feliratkozó %2$s listában?

en: Ask for:
hu_HU: Kérdés:

en: August
hu_HU: augusztus

en: Authentication
hu_HU: Hitelesítés

en: Author:
hu_HU: Szerző:

en: Auto Newsletters
hu_HU: Automatikus hírlevelek

en: Automatic latest content
hu_HU: Automatikus legfrissebb tartalom

en: Automatic newsletter
hu_HU: Automatikus hírlevél

en: Automatically add paragraphs
hu_HU: Bekezdések automatikus hozzáadása

en: Automatically sent...
hu_HU: Automatikusan elküldve...

en: Average rating: %1$s
hu_HU: Átlagos értékelés: %1$s

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Back to lists
hu_HU: Vissza a listákhoz

en: Back to selection
hu_HU: Vissza a kiválasztáshoz

en: Background
hu_HU: Háttér

en: Background color
hu_HU: Háttérszín

en: Background color with alternate
hu_HU: Alternatív háttérszín

en: Batch insert options
hu_HU: Opciók kötegelt beszúrása

en: Be creative! It's the first thing your subscribers see. Tempt them to open your email.
hu_HU: Legyünk kreatívak. Ez az első dolog, amit a hírlevél olvasók látnak. Ösztönözzük őket az email megnyitására.

en: Blocked IP
hu_HU: Blokkolt IP

en: Bookmarks Selection
hu_HU: Könyvjelző választás

en: Bounce
hu_HU: Visszapattanás

en: Bounce Email
hu_HU: Visszapattanó email

en: Bounce Handling
hu_HU: Visszapattanás kezelés

en: Bounce handling connection test
hu_HU: A visszapattanás kezelésének kapcsolati tesztje

en: Bounce handling processing
hu_HU: A visszapattanás kezelésének folyamata

en: Bounced
hu_HU: Visszapattant

en: Bulk Actions
hu_HU: Tömeges műveletek

en: Button label:
hu_HU: Gombcímke:

en: CSV file
hu_HU: CSV fájl

en: Can you confirm that this column is corresponding to that field?
hu_HU: Megerősíthető, hogy ez az oszlop megfelel annak a mezőnek?

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
hu_HU: A CSV fájlhoz nem lehet hozzáférni. Ellenőrizd a hozzáférési jogokat ebben a könyvtárban "%1$s"

en: Categories and tags
hu_HU: Kategóriák és címkék

en: Categories:
hu_HU: Kategóriák:

en: Change log
hu_HU: Változásnapló

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
hu_HU: Cseréljük ki a lábrész tartalmát a MailPoet %1$sBeállítások%2$s oldalon.

en: Charset
hu_HU: Karakterkészlet

en: Check again what you're trying to import.
hu_HU: Ellenőrizzük újra az importálást.

en: Check this box if you want transparency
hu_HU: Jelöljük be a dobozt, ha azt szeretnénk, hogy átlátszó legyen

en: Check your inbox now to confirm your subscription.
hu_HU: Ellenőrizzük a postafiókunkat a feliratkozás megerősítéséhez.

en: Check your inbox or spam folder now to confirm your subscription.
hu_HU: Ellenőrizzük a bejövő postafiókunkat vagy a spam mappát a feliratkozás megerősítéséhez.

en: Checkbox
hu_HU: Jelölődoboz

en: Checking license
hu_HU: Licensz ellenőrzése

en: Cheers, your MailPoet Newsletter Plugin
hu_HU: A MailPoet hírlevélbővítmény üdvözletét küldi.

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
hu_HU: Válasszunk feladónevet és email címet az értesítő emailekhez.

en: Choose a list
hu_HU: Lista választás

en: Clear selection
hu_HU: Kiválasztás elvetése

en: Click here to add a title or text.
hu_HU: Kattintás ide cím vagy szöveg hozzáadásához.

en: Click here to subscribe
hu_HU: Kattintás ide a feliratkozáshoz.

en: Click here to unsubscribe
hu_HU: Kattintás ide a leiratkozáshoz.

en: Click here to view media.
hu_HU: Kattintás ide a  média megtekintéséhez.

en: Clicked
hu_HU: Kattintott

en: Clicked on
hu_HU: Kattintás:

en: Clicks
hu_HU: Kattintások

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Comparison table of both versions
hu_HU: Összehasonlító tábla, benne az összes verzióval

en: Configuration and Permissions
hu_HU: Beállítások és jogosultságok

en: Configure
hu_HU: Konfigurálás

en: Configure SPF and DKIM independently for each site.
hu_HU: A SPF és a DKIM konfigurálása minden webhelyhez.

en: Configure each site manually
hu_HU: Konfigurálás minden oldalon manuálisan

en: Configure your DNS by adding a key/value record in TXT as shown below.
hu_HU: Állítsuk be a DNS-t egy TXT kulcs/érték rekord hozzáadásával alábbiak szerint.

en: Confirm Reinstallation
hu_HU: Újratelepítés megerősítése

en: Confirm activating the MailPoet Premium Plugin?
hu_HU: A MailPoet Prémium bővítmény bekapcsolásának megerősítése.

en: Confirm installing the MailPoet Premium Plugin?
hu_HU: Megerősíted a MailPoet Premium Plugin telepítését?

en: Confirm unconfirmed subscribers
hu_HU: Nem-megerősített feliratkozók megerősítése

en: Confirm your subscription to %1$s
hu_HU: A feliratkozás megerősítése: %1$s

en: Confirmation page
hu_HU: Megerősítő oldal

en: Conflict
hu_HU: Ütközés

en: Congrats, your Premium license is active. One last step...
hu_HU: A Prémium licensz aktiválásra került. Mégy  egy utolsó lépés van...

en: Contact Support
hu_HU: Támogatás

en: Contact your administrator to modify that, it should be configurable.
hu_HU: Vegyük fel a kapcsolatot az adminisztrátorral a módosításhoz és a konfiguráláshoz.

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Copy
hu_HU: Másolás

en: Copy of
hu_HU: Másolat:

en: Copy paste in a text box
hu_HU: Másolás és beillesztés szövegdobozba

en: Create a new email
hu_HU: Új hírlevél készítése

en: Create a new form
hu_HU: Új űrlap készítése

en: Create a new list
hu_HU: Új lista készítése

en: Create and send newsletters. Import and manage your lists. Add subscription forms in widgets, articles and pages. MailPoet (formerly Wysija) is a freemium plugin updated regularly with new features.
hu_HU: Hírlevelek összeállítása és küldése, listák importálása és kezelése. Feliratkozó űrlapok hozzáadása kisalkalmazásokhoz, bejegyzésekhez és oldalakhoz. A MailPoet egy rendszeresen frissíthető ingyenes bővítmény új elemek bevezetésével.

en: Created on
hu_HU: Létrehozva:

en: Crunching&hellip;
hu_HU: Korlátozás&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
hu_HU: Aktuális nap sorszáma a hónapban. Példa 1., 2., 3. stb.

en: Current day of the month number
hu_HU: A hónap aktuális napjának száma

en: Current month number
hu_HU: Aktuális hónapszám

en: Currently viewing
hu_HU: Aktuális megtekintés

en: Custom Fields
hu_HU: Egyedi mezők

en: Custom dates
hu_HU: Egyedi dátumok

en: Custom horizontal line
hu_HU: Egyedi vízszintes vonal

en: Daily summary of emails sent
hu_HU: Napi összegzés az elküldött emailekről

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date created
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Date sent
hu_HU: Küldési dátum

en: Day
hu_HU: Nap

en: Debug mode
hu_HU: Hibakereső mód

en: December
hu_HU: december

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
hu_HU: Az új vásárlónakautomatikusan elküldendő  levél a vásárolt termék alapján. Ez egy Prémium kiegészítés a WooCommerce bővítményhez.

en: Default style saved.
hu_HU: Az alapértelmezett stílus mentésre került.

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete field
hu_HU: Mező törlése

en: Delete image for all newsletters?
hu_HU: A kép törlése az összes hírlevélnél?

en: Delete subscribers
hu_HU: Feliratkozó törlése

en: Delete these newsletters for ever?
hu_HU: Törlöd ezeket a hírleveleket véglegesen?

en: Delete these subscribers forever?
hu_HU: Törlésre kerüljenek ezek a felhasználók?

en: Delete this newsletter for ever?
hu_HU: Véglegesen törölve legyen ez a hírlevél?

en: Delete this subscriber forever?
hu_HU: A feliratkozó törlése véglegesen?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
hu_HU: A lista törlése nem törli a feliratkozót.

en: Delivery method
hu_HU: Küldési metódus

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Details & PSD
hu_HU: Részletek és Photoshop csomag

en: Device
hu_HU: Eszköz

en: Did these subscribers ask to be in your list?
hu_HU: Ezek a feliratkozók kérték magukat a listára?

en: Dismiss
hu_HU: Elvetés

en: Display and insert options
hu_HU: Opciók megjelenítése és beszúrása

en: Display label within input:
hu_HU: Címke megjelenítése adatbevitellel:

en: Display labels in inputs
hu_HU: Címkék megjelenítése az adatbevitelnél

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
hu_HU: Megjelenítési probléma esetén [link]a hírlevél a böngészőben is megtekinthető.[/link]

en: Display...
hu_HU: Megjelenítés...

en: Displays at the top of your newsletters. Don't forget to include the link tag, ie: [link]The link[/link]
hu_HU: Megjeleníti a hírlevelek tetején. Ne felejtsük a link címkét beilleszteni. Példa: [link]A link[/link]

en: Divider
hu_HU: Választóvonal

en: Divider Selection
hu_HU: Választóvonal kiválasztása

en: Dividers Selection
hu_HU: Választóvonalak kiválasztása

en: Do not match as a 'date field' if most of the rows for that column return the same error.
hu_HU: Ne legyen 'dátum mező' egyeztetés, ha a legtöbb sor ebben az oszlopban ugyanazt a hibát adja vissza.

en: Do or do not. There is no try.
hu_HU: Igen vagy nem. Nincs kipróbálás.

en: Do you want to install that version?
hu_HU: Telepítésre kerüljön ez a verzió?

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
hu_HU: Ne feledjük el betenni: <br><br>[activation_link]Kattintás a feliratkozás megerősítéséhez.[/activation_link]. <br/>Opcionális: [lists_to_confirm]

en: Don't see the add-on you're looking for? <a href="%s">Submit it</a> in our contact form.
hu_HU: Nem látod az add-on-t, amit keresel? <a href="%s">Küldd el</a> nekünk a kapcsolatfelvételi űrlapunkon.

en: Don't send to existing subscribers, only to future ones.
hu_HU: Ne küldje el a létező feliratkozóknak, csak a jövendőbeli feliratkozóknak.

en: Don't wait & send right now.
hu_HU: Küldés azonnal

en: Done
hu_HU: Kész

en: Download
hu_HU: Letöltések

en: Download MailPoet 3 now
hu_HU: Töltsd le a MailPoet 3-at most

en: Download as .zip
hu_HU: Letöltés .zip formában

en: Download original Photoshop file
hu_HU: Az eredeti Photoshop fájl letöltése

en: Download the Premium plugin.
hu_HU: A Prémium plugin letöltése.

en: Downloads: %1$s
hu_HU: Letöltések:  %1$s

en: Draft
hu_HU: Piszkozat

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
hu_HU: Vonszolhatjuk a %1$sszöveget, bejegyzéseket, választóvonalakat.%2$s. Nézzük a jobb oldali részt.

en: Drag the widgets below into your newsletter.
hu_HU: Vonszoljuk a kisalkalmazásokat a hírlevélbe.

en: Drop files here
hu_HU: Fájlok húzása ide

en: Drop your footer image here.
hu_HU: Lábléckép húzása ide.

en: Drop your logo in this header.
hu_HU: Logókép húzása a fejrészbe.

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Automatic latest content
hu_HU: Automatikus legfrissebb tartalom szerkesztése

en: Edit Lists
hu_HU: Listák szerkesztése

en: Edit custom field
hu_HU: Egyedi mező szerkesztése

en: Edit display
hu_HU: Megjelenítés szerkesztése

en: Edit field
hu_HU: Mező szerkesztése

en: Edit form
hu_HU: Űrlap szerkesztése

en: Edit lists
hu_HU: Listák szerkesztése

en: Edit name
hu_HU: Név szerkesztése

en: Edit subscription page link
hu_HU: Feliratkozás oldal link szerkesztése

en: Edit text
hu_HU: Szöveg szerkesztése

en: Edit your subscriber profile: %1$s
hu_HU: Saját feliratkozó profil szerkesztése: %1$s

en: Edit your subscription
hu_HU: A feliratkozás szerkesztése

en: Editing list %1$s
hu_HU: %1$s lista szerkesztése

en: Element has been deleted.
hu_HU: Az elemek törlésre kerültek.

en: Elements deleted
hu_HU: Törölt elemek

en: Email %1$s already exists.
hu_HU: %1$s email már létezik.

en: Email Address
hu_HU: Email cím

en: Email Status
hu_HU: Email állapot

en: Email cannot be changed. Please subscribe again.
hu_HU: Az email címet nem lehet módosítani. Iratkozz fel újra.

en: Email content
hu_HU: Email tartalom

en: Email notifications
hu_HU: Email értesítés

en: Email subject
hu_HU: Email tárgy

en: Email will be sent to %1$s at %2$s
hu_HU: Az email elküldésre kerül: %1$s :: %2$s

en: Enable MailPoet's Cron
hu_HU: MailPoet időzítő engedélyezése

en: Enable reCAPTCHA
hu_HU: reCAPTCHA bekapcsolása

en: Enable signup confirmation
hu_HU: Regisztráció megerősítésének engedélyezése

en: Enable this to show MailPoet's errors. Our support might ask you to enable this if you seek their help.
hu_HU: Engedélyezzük, ha szeretnénk megjeleníteni a MailPoet hibákat. Célszerű engedélyezni, ha segítséget kérünk.

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Enforce all sites to send with a unique FROM email address. You only need to configure the Automated Bounce Handling (Premium), SPF & DKIM only once.
hu_HU: Az összes webhelyen egyedi feladó email cím beállításának kényszerítése. Csak egyszer kell beállítani az Automatikus visszapattanás kezelés (Prémium), SPF és DKIM résznél.

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
hu_HU: Adjuk meg vesszővel elválasztva az értesítések email címeit.

en: Error Saving newsletter...
hu_HU: Hiba a történt hírlevél mentésekor...

en: Error Sending Message <b><i>%s</i></b> to <b><i>%s</i></b>
hu_HU: Hibaüzenet küldése: <b><i>%s</i></b> :: <b><i>%s</i></b>

en: Error Validating the fields
hu_HU: Hiba történt a mező ellenőrzésekor:

en: Error matching date.
hu_HU: Hiba a dátum egyezésnél.

en: Error when inserting emails.
hu_HU: Hiba az e-mail(ek) beillesztésekor.

en: Error when inserting list.
hu_HU: Hiba a lista beillesztésekor.

en: Exit popup will appear when your cursor leaves the window.
hu_HU: Kilépő popup jelenhet meg, amint az egérrel elhagyja az ablakot.

en: Exit popups are not only "in vogue", they are provably increasing conversions and therefore boost marketing, signups and sales. wBounce displays an inline popup before the user leaves your site.
hu_HU: A kilépő popupok nem csupán divatosak, de bizonyíthatóan növelik a konverziót, ezért segítik a marketinget, a regisztrációt és az értékesítést. A wBounce egy sorközi popupot aktivál, mielőtt a felhasználó elhagyná az Ön honlapját.

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export Subscribers
hu_HU: Feliratkozók exportálása

en: Export confirmed subscribers only
hu_HU: Csak a megerősített feliratkozók exportálása

en: Export to CSV
hu_HU: Exportálás CSV fájlba

en: Exporting %1$s subscribers
hu_HU: %1$s feliratkozó exportálása

en: Extended functionalities to the free version.
hu_HU: További lehetőségek az ingyenes verzióhoz képest

en: FROM email address for sites using this method
hu_HU: Feladó email cím a metódus által használt összes webhelyhez

en: Failed Permanently
hu_HU: Véglegesen meghiúsult

en: Failed Send
hu_HU: A küldés meghiúsult

en: February
hu_HU: február

en: Field "%1$s" is required in table "%2$s".
hu_HU: "%1$s" mező kötelező a "%2$s" táblában.

en: Field "%1$s" needs to be a valid Email.
hu_HU: A "%1$s" mezőben érvényes email címnek kell lenni.

en: Field's name:
hu_HU: Mezőnév

en: File canceled.
hu_HU: A fájl törlésre került.

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Filter by status
hu_HU: Szűrés állapot szerint

en: Filter by type
hu_HU: Szűrés típus szerint

en: Final step: last details
hu_HU: Utolsó lépés: végső részletek

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: First name
hu_HU: Keresztnév

en: First step: main details
hu_HU: Első lépés: főbeállítások

en: Footer
hu_HU: Lábrész

en: Footer background
hu_HU: Lábrész háttér

en: Footer text
hu_HU: Lábrész szöveg

en: For your own use and never shown to your subscribers.
hu_HU: Saját használatra és soha nem jelenik meg a feliratkozottaknál.

en: Format
hu_HU: Formátum

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: Friday
hu_HU: Péntek

en: From
hu_HU: Küldő

en: Full name of current day
hu_HU: Aktuális nap teljes neve

en: Full name of current month
hu_HU: Aktuális hónap teljes neve

en: GDPR Compliant
hu_HU: GDPR-nek megfelel

en: Geeky Options
hu_HU: További opciók

en: Get Help!
hu_HU: Segítségkérés

en: Get Premium now
hu_HU: Prémium verzió beszerzése most

en: Get [link]MailPoet Premium[/link] to see the link.
hu_HU: [link]MailPoet Prémium[/link] beszerzése a link megtekintéséhez.

en: Get all MS users
hu_HU: Összes MS felhasználó begyűjtése most

en: Go Premium!
hu_HU: Prémium verzió beszerzése

en: Great, you'll never hear from us again!
hu_HU: Több hírlevelet nem fogunk küldeni.

en: HTTP error.
hu_HU: HTTP hiba.

en: Header
hu_HU: Fejrész

en: Header background
hu_HU: Fejrész háttér

en: Heading 1
hu_HU: Címsor 1

en: Heading 2
hu_HU: Címsor 2

en: Heading 3
hu_HU: Címsor 3

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
hu_HU: Üdvözlet! 
    
    Megtörtént a feliratkozás a webhelyen. 
    Szükségünk van a feliratkozás aktiválásra a listákhoz ([lists_to_confirm]) az alábbi linkre kattintva:
    
    [activation_link]Kattintás a feliratkozás megerősítéséhez[/activation_link]
    
    Köszönjük.
    
    Adminisztrátor

en: Here is the list of bounced emails.
hu_HU: Ez a visszapattanó emaileket tartalmazó lista.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
hu_HU: Megjelent a %1$s frissítési lehetősége (%2$s verzió), <a href="%3$s">kattintás a frissítéshez</a>.

en: Hey! We have a quick question for you:
hu_HU: Gyors kérdés:

en: Hide
hu_HU: Elrejtés

en: Hide display options
hu_HU: Megjelenési opciók elrejtése

en: Hide this message
hu_HU: Üzenet elrejtése

en: Hide!
hu_HU: Elrejtés

en: Horizontal line
hu_HU: Vízszintes vonal

en: How about a new list?
hu_HU: Mit van az új listákkal?

en: How do you want to import?
hu_HU: Hogyan lehet importálni?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just subscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
hu_HU: Üdvözlet
    
    %1$s feliratozott '%2$s' listára.
    
    üdvözlettel
    
    A MailPoet bővítmény

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
hu_HU: Helló,
    
      %1$s leiratkozott a '%2$s' nevű listáról.
    
     Üdv,
    
     A MailPoet Hírlevélküdő Plugin

en: I'll setup a cron job on my server to execute at the frequency I want. Read about [link]setting up a cron job yourself[/link].
hu_HU: Beállítok egy időzítő feladatot a szerveremen, amely adott gyakorisággal futtatja a feladatokat. További információk: [link]időzítő feladat beállítása[/link].

en: I'm a premium user, MailPoet.com will make sure my emails get sent on time.
hu_HU: Prémium felhasználó vagyok, a MailPoet.com ellenőrzi, hogy az emailek időben lettek-e elküldve.

en: IO error.
hu_HU: IO hiba történt.

en: IP address
hu_HU: IP cím

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the frequency.
hu_HU: Ha azt akarom, akkor tudok [link]egy újabb időzített feladatot létrehozni[/link] ami a gyakoriságot növelheti.

en: If I want I can [link]create an additional cron job[/link] on my end to increase the sending frequency.
hu_HU: Szükség esetén [link]létrehozható kiegészítő időzítő feladat[/link] a küldési gyakoriság növeléséhez.

en: If a theme with the same name exists, overwrite it.
hu_HU: Ha már létezik ilyen nevű téma, az felülírásra kerül.

en: If the answer is "no", consider yourself a spammer.
hu_HU: Ha a válasz "nem", akkor a válaszoló feltehetően spammer.

en: If you confirm the theme switch, it will override your header, footer, dividers and styles
hu_HU: A téma bekapcsolásának jóváhagyásával a fejrész, a lábrész, a választóvonalak és a stílus felülbírálásra kerül.

en: If you confirm this, all your current MailPoet data will be erased (newsletters, themes, statistics, lists, subscribers, etc.)
hu_HU: A megerősítéssel minden aktuális MailPoet adat törlésre kerül (hírlevelek, sablonok, statisztika, listák, feliratkozók, stb.).

en: If you have this problem, then this is your solution. Totally free too.
hu_HU: Probléma esetén ez a megoldás. És ráadásul teljesen ingyenes.

en: If you leave this area empty, it will not display once you send your email
hu_HU: Üresen hagyva ezt a területet itt nem jelenik meg semmi a levél elküldésekor.

en: If you recently, successfully, sent a lot of emails, those errors may also be due to your server limitations.
hu_HU: Ha az utóbbi időben nagyon sok emailt sikeresen küldtünk el, akkor a hibákat a szerver korlátai is okozhatják.

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
hu_HU: Ha Gmail címet használunk, akkor Gmail segítségével kell küldeni. Ellenőrizzük a <a id="tip-send-with" href="%s">küldési beállításokat</a>.

en: Ignore column...
hu_HU: Oszlop figyelmen kívül hagyása...

en: Ignore current subscribers
hu_HU: Aktuális feliratkozók figyelmen kívül hagyása

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image Parameters
hu_HU: Kép paraméterek

en: Image alignment
hu_HU: Kép igazítás

en: Image has been deleted.
hu_HU: A kép törlésre került.

en: Image selection has been saved.
hu_HU: A kép kiválasztás mentésre került.

en: Image selection has not been saved.
hu_HU: A kép kiválasztás nem került mentésre.

en: Image width
hu_HU: Kép szélesség

en: Images
hu_HU: Képek

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import "%1$s" as date field
hu_HU: "%1$s" importálása dátum mezőként

en: Import Subscribers
hu_HU: Feliratkozók importálása

en: Import as "%1$s"
hu_HU: Importálás: %1$s

en: Import from %1$s
hu_HU: Importálás: %1$s

en: Import from plugin %1$s has been cancelled.
hu_HU:  %1$s bővítményből az importálás félbeszakadt.

en: Import from plugin %1$s has been completed.
hu_HU: %1$s bővítményből az importálás befejeződött.

en: Import subscribers from plugins
hu_HU: Feliratkozó importálása bővítményekből

en: Import the %1$s subscribers from the plugin: %2$s
hu_HU: %1$s feliratkozók importálása bővítményből: %2$s

en: In Queue
hu_HU: Várakozási sor:

en: In queue
hu_HU: Várakozási sor

en: Include author
hu_HU: Szerző is

en: Include categories
hu_HU: kategóriák is

en: Includes: %1$s
hu_HU: Bevonás: %1$s

en: Industry
hu_HU: ipar

en: Information is missing.
hu_HU: Az Információ hiányzik.

en: Insert Subscription Form
hu_HU: Feliratkozási űrlap beszúrása

en: Insert [newsletter:total] to show number of posts, [newsletter:post_title] to show the latest post's title & [newsletter:number] to display the issue number.
hu_HU: A [newsletter:total] megjeleníti a bejegyzések számát, a [newsletter:post_title] megjeleníti a legfrissebb bejegyzés címét, a [newsletter:number] megjeleníti a kiadás számát.

en: Insert block here
hu_HU: Blokk beszúrása

en: Insert dynamic data about your subscribers, the newsletter, today's date, etc...
hu_HU: A feliratkozók, a hírlevél a mai dátum, stb, dinamikus adatainak beszúrása.

en: Insert form
hu_HU: Űrlap beszúrása

en: Insert selected
hu_HU: Kiválasztott beszúrása

en: Inserting selected articles...
hu_HU: Kiválasztott cikkek beszúrása...

en: Install Themes
hu_HU: Témák telepítése

en: Install from WordPress.org
hu_HU: Telepítés a WordPress.org webhelyről

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
hu_HU: A MailPoet Prémium Hírlevélküldő bővítmény telepítése

en: Installing MailPoet Premium Version
hu_HU: A MailPoet Premium verzó telepítése

en: Installs As a Separate Plugin
hu_HU: Telepítsd mint különálló bővítmény

en: Is this field mandatory?
hu_HU: Kötelező mező

en: Is your site compatible with MailPoet 3?
hu_HU: Az oldalad kompatibilis a MailPoet 3-mal?

en: Issue number
hu_HU: Kiadás száma

en: It doesn't always work the way we want it to, doesn't it? We have a [link]dedicated support website[/link] with documentation and a ticketing system.
hu_HU: Ez nem mindig úgy működik, ahogy mi akarjuk. Van egy [link]támogatási rendszer a webhelyünkön[/link] teljes dokumentációval és jegy beküldési rendszerrel.

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
hu_HU: Úgy tűnik, hogy a kisalkalmazás törlésre került a WordPress [link]kisalkalmazás területéről[/link].

en: It's free, and has proven popular with our users.
hu_HU: Ingyenes és népszerű a felhasználók körében.

en: January
hu_HU: január

en: July
hu_HU: július

en: June
hu_HU: június

en: Key
hu_HU: Kulcs

en: Label:
hu_HU: Címke:

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Last 180 days
hu_HU: Utolsó 180 nap

en: Last 30 days
hu_HU: Utolsó 30 nap

en: Last 365 days
hu_HU: Utolsó 365 nap

en: Last 7 days
hu_HU: Utolsó 7 nap

en: Last 90 days
hu_HU: Utolsó 90 nap

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last click
hu_HU: Utolsó kattintás

en: Last month
hu_HU: Utolsó hónap

en: Last name
hu_HU: Vezetéknév

en: Last open
hu_HU: Utolsó megnyitás

en: Last updated: %1$s
hu_HU: Utolsó frissítés: %1$s

en: Latest batch was sent %1$s ago.
hu_HU: Legutóbbi tétel elküldve %1$s ezelőtt.

en: Latest content already sent.
hu_HU: Legfrissebb tartalom már elküldésre került.

en: Latest post title
hu_HU: Legfrissebb bejegyzés címe

en: Leaky Paywall is a Premium plugin to put content behind a paywall. This add-on manages your customers' customers subscriptions.
hu_HU: A Leaky Paywall egy prémium bővítmény a tartalom fizetőfalra helyezésére. Ez a kiegészítő az ügyfelek ügyfeleinek feliratkozásait kezeli.

en: Learn more.
hu_HU: Bővebben

en: Leave this option to Yes. Only a tiny portion of SMTP services ask Authentication to be turned off.
hu_HU: Hagyja ezt az opciót Igen-re beállítva. Az SMTP szerverek csak kis része kéri a hitelesítés funkció kikapcsolását.

en: Let subscribers select their lists:
hu_HU: A feliratkozók kiválaszthatják a listáikat:

en: Letters only
hu_HU: Csak betűk

en: Line is empty
hu_HU: A sor üres.

en: Link to browser version
hu_HU: Link a böngésző verzióhoz

en: Links
hu_HU: Linkek

en: List "%1$s" has been deleted.
hu_HU: A "%1$s" lista törlésre került.

en: List "%1$s" has been duplicated.
hu_HU: A "%1$s" lista duplikálásra került.

en: List "%1$s" has been synchronised.
hu_HU: "%1$s" lista szinkronizálásra került.

en: List created based on a newsletter segment.
hu_HU: A létrehozott lista egy hírlevél szegmensen alapul.

en: List has been updated.
hu_HU: A lista frissítésre került.

en: List of fields to export
hu_HU: Exportálandő listamezők

en: List of forms
hu_HU: Űrlaplista

en: List selection
hu_HU: Lista választás

en: Lists
hu_HU: Listák

en: Lists and Subscribers
hu_HU: Listák és feliratkozók

en: Lists to which the subscriber was subscribed.
hu_HU: A feliratkozó listái

en: Loading more Results...
hu_HU: További eredmények betöltése...

en: Loading results...
hu_HU: Eredmények betöltése...

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Local time is <code>%1$s</code>
hu_HU: Helyi idő: <code>%1$s</code>

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Looking for a faster method to send? [link]Read more[/link] on sending with a professional SMTP.
hu_HU: Szeretnénk egy gyorsabb küldési lehetőséget? [link]Olvassunk információt[/link]  a professzionális SMTP szerverrel történő küldésről.

en: MailPoet Subscription Form
hu_HU: MailPoet feliratkozási űrlap

en: MailPoet Version
hu_HU: MailPoet verzió

en: MailPoet Version:
hu_HU: MailPoet verzió:

en: MailPoet cannot be reinstalled because your folder <em>wp-content/uploads/wysija</em> needs to be writable. Change your permissions and reinstall.
hu_HU: A MailPoet nem tudja újratelepíteni magát, mert a <em>wp-content/uploads/wysija</em> könyvtár nem írható. Változtassuk meg a könyvtár jogosultságokat,  majd telepítsük újra.

en: MailPoet has been reinstalled successfully using the same version. Settings and data have been deleted.
hu_HU: A MailPoet sikeresen újratelepítette ugyanazt a verziót. A beállítások és adatok törlésre kerültek.

en: MailPoet has been uninstalled. Your site is now cleared of MailPoet.
hu_HU: A MailPoet el lett távolítva. A webhelyen most már nem található a MailPoet bővítmény.

en: MailPoet page
hu_HU: MailPoet oldal

en: MailPoet says:
hu_HU: MailPoet üzenete:

en: Mailbox Full
hu_HU: A postafiók tele van.

en: Mailbox not available
hu_HU: A postafiók nem elérhető.

en: March
hu_HU: március

en: Match data
hu_HU: Adategyeztetés

en: Maximum of posts to show
hu_HU: Megjelenítendő bejegyzések maximális száma

en: Maximum upload file size: %d%s.
hu_HU: Maximális feltöltési fájlméret: %d%s.

en: May
hu_HU: május

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
hu_HU: A memória betelt. Próbálkozzunk kisebb fájllal.

en: Message delayed
hu_HU: Az üzenet késleltetett.

en: Method set by the network admin.
hu_HU:  A hálózat adminisztrátora által meghatározott metódus.

en: Modified On
hu_HU: Módosítás dátuma

en: Modify
hu_HU: Módosítás

en: Monday
hu_HU: Hétfő

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Month (January, February,...)
hu_HU: Hónap (január, február, ...)

en: Move to list
hu_HU: Áthelyezés listába

en: My first list
hu_HU: Első saját lista

en: My rating: %1$s
hu_HU: Saját értékelés: %1$s

en: Name
hu_HU: Név

en: Name & email of yourself or your company.
hu_HU: A név és a cég email címe.

en: Need Help Switching?
hu_HU: Szükséged van segítségre a váltásnál?

en: Network's Default Sending Method
hu_HU: Hálózati alapértelmezett küldési metódus

en: Network's Method
hu_HU: Hálózati metódus

en: Never opened or clicked
hu_HU: Soha nem megnyitott vagy kattintott

en: New Form
hu_HU: Új űrlap

en: New form
hu_HU: Új űrlap

en: New list
hu_HU: Új lista

en: New subscriber to %1$s
hu_HU: Új feliratkozó került a %1$s listára

en: Newsletter
hu_HU: Hírlevél

en: Newsletter Images
hu_HU: Hírlevél képek

en: Newsletter Subject
hu_HU: Hírlevél tárgy

en: Newsletter can't be deleted.
hu_HU: A hírlevél nem törölhető.

en: Newsletter deleted.
hu_HU: A hírlevél törlésre került.

en: Newsletter has been saved as a draft.
hu_HU: A hírlevél piszkozatként lett elmentve.

en: Newsletter has been saved.
hu_HU: A hírlevél mentésre került.

en: Newsletter has been scheduled.
hu_HU: A hírlevél időzítésre került.

en: Newsletter profile has been updated.
hu_HU: A hírlevél profilja frissítésre került.

en: Newsletter successfully created.
hu_HU: A hírlevél sikeresen elkészült.

en: Newsletters
hu_HU: Hírlevelek

en: Newsletters (by Tribulant)
hu_HU: Hírlevelek (by Tribulant)

en: Newsletters are already being sent. Your latest newsletter will be sent afterwards.
hu_HU: A hírlevelek küldése már folyamatban van. A legújabb hírlevél ezután kerül küldésre.

en: Next &gt;
hu_HU: Következő &gt;

en: Next send out in %1$s
hu_HU: A következő kiküldés: %1$s

en: Next send out on %1$s
hu_HU: A következő kiküldés: %1$s

en: Next step
hu_HU: következő lépés

en: Next try in %s minutes.
hu_HU: Következő próbálkozás: %s perc múlva.

en: Nice work, you’ve updated MailPoet 2!
hu_HU: Szép munka, frissítetted a MailPoet 2-t!

en: No
hu_HU: Nem

en: No Results were found
hu_HU: Nincs találat.

en: No email sent.
hu_HU: Még nem lett email kiküldve.

en: No list specified
hu_HU: Nincs lista megadva

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
hu_HU: Nincs feliratkozó, valószínűleg törölve lett.

en: No thanks! I have enough visitors on my site. Their visits will trigger MailPoet's cron automatically.
hu_HU: Köszönöm, nem! Elegendő látogató van a webhelyemen. A látogatók fogják a MailPoet időzítőt lefuttatni.

en: No thanks! I'll use MailPoet version 2 for now
hu_HU: Kösz, nem. A MailPoet 2-eset használom most

en: None of your queued emails have been sent? Then activate this option.
hu_HU: Egyik várakozó sorban levő email sem ment ki? Akkor be kell kapcsolni ezt az opciót.

en: Not Configured!
hu_HU: Nem lett beállítva.

en: Not active.
hu_HU: Nem aktív.

en: Not sent
hu_HU: Még nem lett elküldve.

en: Not sent yet.
hu_HU: Még nem lett elküldve.

en: Note:
hu_HU: Megjegyzés:

en: Note: Find out what this subscriber opened and clicked with our [link]Premium version.[/link]
hu_HU: Megjegyzés: Tudd meg, hogy a feliratkozók mit nyitottak meg és mire kattintottak rá a mi [link]Prémium változatunkkal.[/link]

en: Nothing
hu_HU: Semmi

en: November
hu_HU: november

en: Number of lines:
hu_HU: Sorok száma:

en: Numbers only
hu_HU: Csak számok

en: October
hu_HU: október

en: Once a week
hu_HU: Egyszer egy héten

en: Once every 28 days
hu_HU: 28 naponként egyszer

en: Once every fifteen minutes
hu_HU: 15 percenként egyszer

en: Once every five minutes
hu_HU: 5 percenként egyszer

en: Once every minute
hu_HU: Percenként egyszer

en: Once every ten minutes
hu_HU: 10 percenként egyszer

en: Once every thirty minutes
hu_HU: 30 percenként egyszer

en: Once every two hours
hu_HU: 2 óránként egyszer

en: Once every two minutes
hu_HU: 2 percenként egyszer

en: One configuration for all sites
hu_HU: Egy beállítás az összes webhelyhez

en: One email has been sent. | %d emails have been sent to unconfirmed subscribers.
hu_HU[0]: Egy e-mail ment ki.
hu_HU[1]: Eddig %d e-mail ment ki a meg nem erősített feliratkozóknak.

en: One less subscriber to %1$s
hu_HU: Eggyel kevesebb feliratkozott a %1$s listán

en: Oops! There are no newsletters to display.
hu_HU: Nincs megjelenítendő hírlevél.

en: Oops! We could not add you!
hu_HU: Nem lehetett hozzáadni a felhasználót.

en: Oops! You're already subscribed.
hu_HU: Már megtörtént a feliratkozás.

en: Open, clicks, unsubscribed
hu_HU: Megnyitva, kattintva, leiratkozva

en: Opened
hu_HU: Megnyitva

en: Opened & Clicked
hu_HU: Megnyitott és kattintott

en: Opened & Unsubscribed
hu_HU: Megnyitott és leiratkozás

en: Opened date
hu_HU: Megnyitási dátum

en: Opened only
hu_HU: Megnyitva

en: Order:
hu_HU: Sorrend:

en: Ordering
hu_HU: Rendezés

en: Our toolbar doesn't load?
hu_HU: Nem töltődik be az eszköztár?

en: PHP version 5.6 or above (you have version %s)
hu_HU: PHP 5.6 vagy magasabb (jelenlegi verziód %s)

en: Page %1$s
hu_HU: %1$s oldal

en: Page does not exist.
hu_HU: Az oldal nem létezik.

en: Page is not accessible.
hu_HU: Az oldal nem érhető el.

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Paste this shortcode in a page to display a list of past newsletters.
hu_HU: Szúrjuk be ezt a gyorskódot a múltbeli hírleveleket megjelenő oldalba.

en: Paste this shortcode to display the number of confirmed subscribers in post or page.
hu_HU: Szúrjuk be ezt a gyorskódot a megerősített felhasználók számának megjelenítéséhez bejegyzésben vagy oldalon.

en: Pause
hu_HU: Felfüggesztés

en: Paused
hu_HU: Felfüggesztve

en: Phone number, (+,-,#,(,) and spaces allowed)
hu_HU: Telefonszám (+, -, #, (, ) és szóköz engedélyezett)

en: Photoshop file available as part of [link]Premium features[/link].
hu_HU: Photoshop fájl áll rendelkezésre a [link]Prémium lehetőségek[/link] részeként.

en: Pick a date
hu_HU: Dátum választása

en: Pick a list
hu_HU: Lista választása

en: Pick one or many lists
hu_HU: Egy vagy több lista választása

en: Pick the lists you want to import those subscribers to.
hu_HU: A feliratkozók importálásához szükséges listák kiválasztása.

en: Pick your prefered configuration?
hu_HU: Konfiguráció alkalmazása

en: Please contact your host or server administrator to fix this.
hu_HU: A hiba kiküszöböléséhez vegyük fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltató adminisztrátorával.

en: Please delete <%= chars %> character<%= plural %>
hu_HU: Töröljünk további <%= chars %> karaktert<%= plural %>.

en: Please enter <%= chars %> more character<%= plural %>
hu_HU: Adjunk meg további <%= chars %> karaktert<%= plural %>.

en: Please enter first name
hu_HU: Meg kell adni a keresztnevet.

en: Please enter last name
hu_HU: Meg kell adni a vezetéknevet.

en: Please make a selection first!
hu_HU: Először el kell végezni a kiválasztást.

en: Please select a newsletter.
hu_HU: Ki kell választani egy hírlevelet.

en: Please select an article.
hu_HU: Cikk választása

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
hu_HU: Próbáljuk meg feltölteni a fájlt a %1$sböngésző feltöltővel%2$s.

en: Please verify your link to this page.
hu_HU: Ellenőrizzük az oldalra mutató linket.

en: Please verify your mail configuration and make sure you can send a test of this email.
hu_HU: Ellenőrizzük az email konfigurációt és ellenőrizzük a tesztlevél küldés sikerességét.

en: Position your mouse over the image to the left.
hu_HU: Helyezzük át az egeret balra a kép fölé.

en: Post Notifications
hu_HU: Értesítések beküldése

en: Post Selection
hu_HU: Bejegyzés választás

en: Post type
hu_HU: Bejegyzéstípus

en: Posts
hu_HU: Bejegyzések

en: Preceded by:
hu_HU: Megelőzve:

en: Premium
hu_HU: Prémium

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
hu_HU: A Prémium verzió nem aktív a webhelyen. Vásárlás [link]itt[/link].

en: Premium users save 20% with this coupon: MAILPOET20
hu_HU: A Prémium felhasználók megtakarítanak 20%-ot ezzel a kuponnal: MAILPOET20

en: Premium users save 20% with this coupon: MP20
hu_HU: A Prémium felhasználók megtakarítanak 20%-ot ezzel a kuponnal: MP20

en: Premium users save 25% with this coupon: mailpoet25
hu_HU: A Prémium felhasználók megtakarítanak 25%-ot ezzel a kuponnal: mailpoet25

en: Premium version is valid for your site.
hu_HU: A Prémium verzió érvényes a webhelyen.

en: Preselect today's date:
hu_HU: Mai dátum előzetes kiválasztása:

en: Prevent people from being subscribed to your list unwillingly, this option ensures you to keep a clean list.
hu_HU: A kéretlen feliratkozások megakadályozása. Az opció biztosítja a lista tisztán tartását.

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Preview in new tab
hu_HU: Előnézet új lapon

en: Preview page
hu_HU: Oldal előnézete

en: Preview without images
hu_HU: Előnézet képek nélkül

en: Process bounce handling now!
hu_HU: A visszapattanás kezelésének végrehajtása most.

en: Process refreshed to avoid a possible loss of connection.
hu_HU: A folyamat frissítésre került a kapcsolódási hibát elkerülésére.

en: Process refreshed to avoid a time limit.
hu_HU: A folyamat frissítésre került aidőkorlát elkerülésére.

en: Purchase
hu_HU: Vásárlás

en: Purchase the premium version.
hu_HU: A Prémium vverzió megvásárlása.

en: Put a form in a top or bottom bar of your site, or in a nice box within your posts with GetConversion's free plugins. Connect them to MailPoet with this add-on.<br/></br>Get 30% off the Premium version of their add-on by clicking <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">here</a>.
hu_HU: Űrlap elhelyezése a webhely felső vagy alsó részén vagy egy felbukkanó ablakban a GetConversion ingyenes bővítményeivel. Ezzel a kiegészítővel kapcsoljuk ezeket a MailPoet bővítményhez.<br /><br />A Premium változatból 30% kedvezmény kaphatsz, csak <a href="http://getconversion.com/products/gc-mailpoet-ex-pro/?coupon=MAILPOET">kattints ide</a>.

en: Put a subscription form in a popup, footer bar or slide-in to add subscribers with this Premium plugin.
hu_HU: Tegyük a feliratkozási űrlapot felugró ablakba, a lábléc sávba vagy a Prémium verzióban beúsztatva.

en: Queue is empty!
hu_HU: A várakozási sor üres.

en: Quickly create newsletter signup forms for your MailPoet mailing lists using the power and flexibility that Ninja Forms provides.
hu_HU: Gyorsan tudsz létrehozni űrlapokat  a hírlevélre való feliratkozáshoz a MailPoet levelezési listáidhoz azzal teljesítménnyel, és rugalmassággal, amit a Ninja Forms biztosít.

en: Radio buttons
hu_HU: Választógombok

en: Random text or HTML
hu_HU: Véletlen szöveg vagy HTML

en: Random text or instructions
hu_HU: Véletlen szöveg vagy utasítások

en: Rate
hu_HU: Arány

en: Read More
hu_HU: Bővebben

en: Read documentation
hu_HU: Dokumentáció olvasása

en: Read more
hu_HU: Bővebben

en: Read more.
hu_HU: Tovább olvasás.

en: Read online.
hu_HU: Olvasás interneten keresztül.

en: Read the FAQ
hu_HU: Olvasd el a GY.I.K-ot

en: Refresh the page you current are!
hu_HU: Frissítsük az aktuális oldalt.

en: Registration is disabled on this site.
hu_HU: Ezen a webhelyen a regisztráció ki van kapcsolva.

en: Reinstall
hu_HU: Újratelepítés

en: Reinstall MailPoet?
hu_HU: A MailPoet újratelepítése

en: Reinstall from scratch
hu_HU: Telepítés elölről

en: Reinstall now...
hu_HU: Újratelepítés most...

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove from all lists
hu_HU: Eltávolítás az összes listából

en: Remove from list
hu_HU: Eltávolítás a listából

en: Remove from the queue
hu_HU: Eltávolítás a várakozási sorból

en: Remove image
hu_HU: Kép törlése

en: Remove link
hu_HU: Link eltávolítása

en: Remove text
hu_HU: Szöveg eltávolítása

en: Renew now.
hu_HU: Újítsa meg most.

en: Reply-to
hu_HU: Válaszcím

en: Reply-to name & email
hu_HU: Válasz név és email cím

en: Request successful
hu_HU: A lekérdezés sikeres volt.

en: Resend confirmation email
hu_HU: Megerősítési email újraküldése

en: Resume
hu_HU: Folytatás

en: Return to MailPoet
hu_HU: Vissza a MailPoet bővítménybe

en: Roles and permissions
hu_HU: Szabályok és jogosultságok

en: SMTP Hostname
hu_HU: SMTP szervernév

en: SPF and DKIM
hu_HU: SPF és DKIM

en: Saturday
hu_HU: Szombat

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save & close
hu_HU: Mentés és bezárás

en: Save and reactivate
hu_HU: Mentés és újra bekapcsolás

en: Save as draft and close
hu_HU: Mentés vázlatként és bezárás

en: Save changes
hu_HU: Változások mentése

en: Save settings
hu_HU: Beállítások mentése

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
hu_HU: A mentés megtörtént. Adjuk az űrlapot a [link_widget]kisalkalmazáshoz[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
hu_HU: A mentés megtörtént. A változások már aktívak a kisalkalmazásban.

en: Saving default style...
hu_HU: Az alapértelmezett stílus mentése folyik...

en: Saving form...
hu_HU: Űrlap mentése...

en: Saving newsletter...
hu_HU: Hírlevél mentése...

en: Schedule
hu_HU: Időzítés

en: Schedule it
hu_HU: Időzítés

en: Scheduled
hu_HU: Időzítve

en: Scheduled to be sent in %1$s
hu_HU: Időzített elküldés: %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
hu_HU: Időzített elküldés: %1$s

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search newsletters
hu_HU: Hírlevelek keresése

en: Search recipients
hu_HU: Címzettek keresése

en: Search subscribers
hu_HU: Feliratkozók keresése

en: Searching...
hu_HU: Keresés...

en: Second step:  "%1$s"
hu_HU: Második lépés: "%1$s"

en: Secure connection
hu_HU: Biztonságos kapcsolat

en: Security Problem
hu_HU: Biztonsági hiba történt.

en: Security error.
hu_HU: Biztonsági hiba történt.

en: Security failure during request
hu_HU: Biztonsági hiba történt a lekérdezés közben.

en: Segment of %1$s
hu_HU: %1$s szegmens

en: Select
hu_HU: Választás

en: Select Files
hu_HU: Fájlok kiválasztása

en: Select a field type:
hu_HU: Mezőtípus választás:

en: Select a form:
hu_HU: Űrlap választása:

en: Select all %1$s subscribers.
hu_HU: %1$s feliratkozó kiválasztása.

en: Select at least 1 subscriber!
hu_HU: Legalább 1 feliratkozót ki kell választani.

en: Select list(s):
hu_HU: Lista választása:

en: Select the list you want to add:
hu_HU: A hozzáadandó lista kiválasztása:

en: Select the page to display the subscriber's profile.
hu_HU: A feliratkozó profilját megjelenítő oldal.

en: Select your industry.
hu_HU: Ipari terület választás:

en: Select...
hu_HU: Választás...

en: Selection options
hu_HU: Választási lehetőségek

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Send Process
hu_HU: Küldési folyamat

en: Send Welcome Emails for Free
hu_HU: Küldj Üdvözlő Emailt Ingyen

en: Send a test mail
hu_HU: Teszt email küldése

en: Send immediately.
hu_HU: Küldés azonnal.

en: Send later
hu_HU: Küldés később

en: Send preview
hu_HU: Előnézet küldése

en: Send with a professional SMTP provider, a great choice for big and small lists. We've negotiated promotional offers with a few providers for you.
hu_HU: A küldés egy professzionális SMTP szolgáltatón keresztül egy nagyszerű választás a kis és nagy listákhoz egyaránt. Már tárgyalunk promóciós ajánlatokról néhány szolgáltatóval.

en: Send yourself some test emails to confirm which method works with your server.
hu_HU: Célszerű néhány teszt emailt saját magunknak elküldeni, így ellenőrizhető a szerveren működő megfelelő metódus.

en: Send...
hu_HU: Küldés...

en: Sender
hu_HU: Küldő

en: Sender of notifications
hu_HU: Értesítések küldője

en: Sending
hu_HU: Küldés

en: Sending a test email
hu_HU: Teszt email küldése

en: Sending batch of emails...
hu_HU: Emailek kötegelt küldése...

en: Sending has resumed.
hu_HU: A küldés folytatódik.

en: Sending immediately after someone subscribes to the mailing list %1$s
hu_HU: Azonnali küldés miután valaki feliratkozik a levelezési listára: %1$s

en: Sending is now paused.
hu_HU: A küldés jelenleg szünetel.

en: Sending per event
hu_HU: Eseményenkénti küldés

en: Sending preview...
hu_HU: Előnézet küldése...

en: Sending suspended.
hu_HU: A küldés felfüggesztésre került..

en: Sendmail path
hu_HU: A Sendmail elérési útja

en: Sent
hu_HU: Elküldve

en: Sent %2$s after a new user is added to your site as %1$s.
hu_HU: Küldés %2$s miután új felhasználó kerül be a webhelyre: %1$s

en: Sent %2$s after someone subscribes to the mailing list %1$s
hu_HU: Elküldve %2$s idővel azután, hogy valaki feliratkozik a listára: %1$s

en: Sent On
hu_HU: Elküldve

en: Sent daily at %1$s.
hu_HU: Elküldve naponta: %1$s.

en: Sent immediately after a new user is added to your site as %1$s.
hu_HU: Küldés miután új felhasználó kerül be a webhelyre: %1$s

en: Sent monthly on the %1$s %2$s at %3$s
hu_HU: Elküldve havonta: %1$s %2$s :: %3$s

en: Sent monthly on the %1$s at %2$s
hu_HU: Elküldve havonta: %1$s :: %2$s

en: Sent on
hu_HU: Elküldve

en: Sent to %1$s out of %2$s
hu_HU: Elküldve: %1$s / %2$s

en: Sent to %1$s subscribers.
hu_HU: Elküldve %1$s feliratkozónak.

en: Sent weekly on %1$s at %2$s
hu_HU: Elküldve hetente: %1$s :: %2$s

en: September
hu_HU: szeptember

en: Set as default style.
hu_HU: Beállítás alapértelmezett stílusként.

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Share anonymous data
hu_HU: Névtelen adatok megosztása

en: Share anonymous data and help us improve the plugin. [link]Read more[/link].
hu_HU: Névtelen adatok megosztásával segíthetjük a bővítmény fejlesztését. [link]Bővebben[/link].

en: Shortcode to display total number of subscribers
hu_HU: Gyorskód a feliratkozók számának megjelenítéséhez

en: Show
hu_HU: Mutat

en: Show all months
hu_HU: Összes hónap megjelenítése

en: Show all themes
hu_HU: Összes téma megjelenítése

en: Show display options
hu_HU: Megjelenési opciók megjelenítése

en: Show divider between posts
hu_HU: Elválasztóvonal megjelenítése a bejegyzések között

en: Size:
hu_HU: Méret:

en: Social Bookmark Selection
hu_HU: Közösségi könyvjelző választás

en: Social bookmarks
hu_HU: Közösségi könyvjelzők

en: Sorry, you have filled your storage quota (%s MB).
hu_HU: Megtelt a tárolási kvóta (%s MB).

en: Sort by
hu_HU: Rendezés:

en: Spam test results
hu_HU: Spam teszt eredmények

en: Split subscribers into %1$s pages.
hu_HU: A feliratkozók elosztása %1$s oldalra.

en: Squares or weird characters are displayed in your emails? Select the encoding for your language.
hu_HU: Ha négyzetek vagy furcsa karakterek jelennek meg az emailekben, akkor válasszuk ki a kódolást a nyelvhez.

en: Standard Newsletters
hu_HU: Általános hírlevelek

en: Standard newsletter
hu_HU: Általános hírlevél

en: Statistics
hu_HU: Statisztika

en: Stats
hu_HU: Statisztika

en: Stats : %1$s
hu_HU: Statisztika :  %1$s

en: Stats dashboard
hu_HU: Állapotvezérlő

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Step %1$s
hu_HU: %1$s. lépés

en: Step 1:
hu_HU: 1. lépés:

en: Step 2:
hu_HU: 2. lépés

en: Step 3:
hu_HU: 3. lépés:

en: Step 4:
hu_HU: 4.lépés:

en: Stop fake signups by robots with WangGuard, a free white listing service, and plugin.
hu_HU: Robot feliratkozások megakadályozása a WangGuard ingyenes szolgáltatással és bővítménnyel.

en: Styles
hu_HU: Stílusok

en: Styles could not be saved
hu_HU: A stílusokat nem lehet menteni.

en: Styles have been saved
hu_HU: A stílusok mentésre kerültek.

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Subject line
hu_HU: Tárgysor

en: Submit
hu_HU: Elküldés

en: Subscribe in comments
hu_HU: Feliratkozás a hozzászólásokra

en: Subscribe in registration form
hu_HU: Feliratkozás a regisztrációs űrlapon

en: Subscribe to our Newsletter
hu_HU: Feliratkozás a hírlevelünkre

en: Subscribe to our newsletter and join our [total_subscribers] subscribers.
hu_HU: Feliratkozás a hírlevélre és csatlakozás [total_subscribers] felhasználóhoz.

en: Subscribe!
hu_HU: Feliratkozás

en: Subscribed
hu_HU: Feliratkozva

en: Subscribed on
hu_HU: Feliratkozás dátuma

en: Subscriber
hu_HU: Feliratkozó

en: Subscriber Status
hu_HU: Feliratkozó állapot

en: Subscriber already exists. [link]Click to edit[/link].
hu_HU: A feliratkozó már létezik. [link]Kattintás ide a szerkesztéshez[/link].

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
hu_HU: A feliratkozó módosításra került. [link]Szerkesztés ismét[/link].

en: Subscriber has been saved.
hu_HU: A feliratkozó mentésre került.

en: Subscriber has not been modified.
hu_HU: A feliratkozó nem lett módosítva.

en: Subscriber has not been saved.
hu_HU: A feliratkozó nem lett elmentve.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
hu_HU: <b><i>%s</i></b> feliratkozó nem található.

en: Subscriber opened %1$s of %2$s email
hu_HU: %1$s / %2$s emailt nyitott meg a feliratkozó

en: Subscriber opened %1$s of %2$s emails
hu_HU: %1$s / %2$s emailt nyitott meg a feliratkozó

en: Subscriber profile page
hu_HU: Feliratkozó profil oldal

en: Subscribers
hu_HU: Feliratkozók

en: Subscribers can choose from these lists :
hu_HU: A feliratkozók ezekből a listákból tudnak választani:

en: Subscribers can edit their profile
hu_HU: A feliratkozók szerkeszthetik a profiljukat

en: Subscribers in no list
hu_HU: Listában nem levő feliratkozók

en: Subscribers per page:
hu_HU: Feliratkozók oldalanként:

en: Subscribers to show per page:
hu_HU: Az egy oldalon megjelenő feliratkozók száma:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
hu_HU: Az feliratkozónak most kell aktiválni a feliratkozási emailben annak érdekében, hogy megkapja a hírlevelet. Ez ajánlott.

en: Subscription MailPoet
hu_HU: MailPoet feliratkozás

en: Subscription confirmation
hu_HU: Feliratkozás megerősítés

en: Subscription date
hu_HU: Feliratkozási dátum

en: Subscription form for your newsletters.
hu_HU: Feliratkozó űrlap a hírleveledre.

en: Subscription without JavaScript is disabled.
hu_HU: A JavaScript nélküli feliratkozás le van tiltva.

en: Success
hu_HU: Sikeres

en: Success message:
hu_HU: Sikerességi üzenet:

en: Successfully connected to %1$s
hu_HU: A kapcsolódás sikeres volt: %1$s

en: Successfully sent to <b><i>%s</i></b>
hu_HU: Sikeres küldés: <b><i>%s</i></b>

en: Sunday
hu_HU: Vasárnap

en: Tags: %1$s
hu_HU: Címkék: %1$s

en: Test email successfully sent to %s
hu_HU: A teszt email sikeresen elküldésre került: %s

en: Test method
hu_HU: Teszt metódus

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Text Area
hu_HU: Szövegterület

en: Text Input
hu_HU: Szöveg bevitel

en: Text of "Unsubscribe" link
hu_HU: "Leiratkozás" link szövege

en: Thanks!
hu_HU: Köszönjük!

en: Thanks! Now take me to MailPoet.
hu_HU: Köszönjük! Ugrás a MailPoethoz.

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
hu_HU: A megadott <strong>feladó email cím</strong> (%1$s) nem érvényes email cím.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
hu_HU: A megadott <strong>válasz</strong> email cím (%1$s) nem érvényes email cím.

en: The MySQL user you have setup on your WordPress site (wp-config.php) doesn't have enough privileges to CREATE MySQL tables. Please change this user yourself or contact the administrator of your site in order to complete MailPoet's installation. mysql errors:(%1$s)
hu_HU: A MySQL felhasználónak, ami beállításra került a Wordpress oldalon (wp-config.php) nincs jogosultsága a MySQL táblák létrehozásához. Kérjük változtasd meg a felhasználót, vagy lépj kapcsolatba a webhely adminisztrátorával azért, hogy befejezhesd a MailPoet telepítését . mysql hiba: (%1$s)

en: The PHP Extension openssl is not enabled on your server. Ask your host to enable it if you want to use an SSL connection.
hu_HU: Az OpenSSL PHP kiterjesztés nincs engedélyezve a szerveren. Kérdezzük meg a tárhely szolgáltatót, hogy mi a teendő, ha az SSL kapcsolatot szeretnénk használni.

en: The Send Process stopped because there are too many errors.
hu_HU: A küldési folyamat leállt, mert túl sok a hiba lépett fel.

en: The address will be added to your newsletter's footer. This helps avoid spam filters.
hu_HU: A cím bekerül a hírlevél a lábrészébe. Ez segít elkerülni a spam szűrőket.

en: The authors have done a pretty awesome job.
hu_HU: A szerzők szép munkát végeztek.

en: The bounce email address "%1$s" might actually cause the problem. Leave the field empty and try again.
hu_HU:  "%1$s" visszapattanó email valóban okozhat a problémát. Hagyjuk a mezőt üresen, és próbáljuk meg újra.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
hu_HU: Az importálandó adatok úgy tűnik, hogy a nem érvényes CSV formátumban van (vesszővel elválasztott értékek).

en: The email ID %s is not published
hu_HU: %s email azonosító nincs publikálva.

en: The email is not valid!
hu_HU: Az  email cím érvénytelen!

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
hu_HU: A CSV fájl első sorában célszerű elhelyezni az oszlopfejléceket: "email","vezetéknév","keresztnév".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
hu_HU: Az első dolog, amit a feliratkozók látnak. Legyünk kreatívak és növeljük a megnyitási arányt.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that MailPoet can setup itself properly.
hu_HU: "%1$s" nevű könyvtár nem írható, változtassuk meg a könyvtár jogosultságait, hogy a MailPoet megfelelően beállítsa magát.

en: The folder "%1$s" is not writable, please change the access rights to this folder so that Mailpoet can setup itself properly.
hu_HU: "%1$s" nevű könyvtár nem írható, változtassuk meg a könyvtár jogosultságait, hogy a MailPoet megfelelően beállítsa magát.

en: The form named "%1$s" has been created.
hu_HU: %1$s űrlap létrejött.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
hu_HU: %1$s nevű űrlap törlésre került.

en: The last batch of emails should start sending automatically in the next few minutes.
hu_HU: Az utólsó emailköteg küldése automatikusan megkezdődik néhány perc múlva.

en: The list created automatically on import of the plugin's subscribers : "%1$s
hu_HU: A lista automatikusan létrejön a feliratkozók importálásával: : "%1$s

en: The list created automatically on install of the MailPoet.
hu_HU: Ez a lista a MailPoet telepítésekor automatikusan került létrehozásra.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
hu_HU: A lista nem létezik, vagy nem lehet törölni.

en: The list does not exists or cannot be synched.
hu_HU: A lista nem létezik vagy nem lehet szinkronizálni.

en: The list existed in "%1$s" and has been imported automatically.
hu_HU: "%1$s" létező lista és automatikusan importálásra került.

en: The list has been deleted.
hu_HU: A lista törlésre került.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
hu_HU: A beszúrt lista túl nagy a böngészőnek. Inkább a <strong>fájlt töltsük fel</strong>.

en: The newsletter doesn't exist.
hu_HU: A hírlevél nem létezik.

en: The newsletter has been duplicated.
hu_HU: A hírlevél másolata elkészült.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
hu_HU: A hírlevél kikapcsolásra kerül, szerkesztés után újra be kell kapcsolni. Valóban folytassuk?

en: The posts below were added with the widget %sAutomatic latest content%s
hu_HU: Az alábbi bejegyzések az %sAutomatikus legfrissebb bejegyzések%s kisalkalmazással kerültek hozzáadásra.

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
hu_HU: A CSV fájl második sorának értékeket kell tartalmaznia: "jgipsz@valahol.hu","Gipsz","Jakab".

en: The segment cannot be unsubscribed from an [IMPORT] list.
hu_HU: Ez a szegmenst nem lehet leiratkoztatni a listáról: [IMPORT]

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
hu_HU: Ez a szegmens eltávolításra került a hírlevél várakozási sorából.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
hu_HU: Ez a szegmens leiratkozott az összes listáról.

en: The segment has been unsubscribed from the list "%1$s".
hu_HU: Ez a szegmens már leiratkozott a listáról: "%1$s".

en: The selected value is already matched to another column.
hu_HU: A kiválasztott érték már egyezik egy másik oszloppal.

en: The simplest solution for small lists. Your web host sets a daily email limit.
hu_HU: A legegyszerűbb megoldás a kis listákhoz. A szolgáltató meghatározhatja a napi email küldési korlátot.

en: The subscriber list that will be used for this campaign.
hu_HU: A feliratkozói lista, amelyeket használni fogunk ehhez a kampányhoz.

en: The theme %1$s has been installed on your site.
hu_HU: A %1$s nevű téma telepítése sikeres.

en: The theme you selected could not be loaded.
hu_HU: A kiválasztott témát nem lehetett betölteni.

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
hu_HU: A feltöltés első két sorának adatai:

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">native app for your device</a> instead.
hu_HU: A gépen levő böngésző nem tud feltölteni fájlokat. Lehet, hogy  egy <a href="http://wordpress.org/extend/mobile/">natív alkalmazás ehhez a géphez</ a>.

en: Theme %1$s could not be deleted.
hu_HU: %1$s téma törlése nem sikerült.

en: Theme %1$s has been deleted.
hu_HU: %1$s nevű téma törlésre került.

en: Themes
hu_HU: Témák

en: Then paste your list here
hu_HU: Szúrjuk be ide a listát.

en: There are %1$s messages in your mailbox
hu_HU: %1$s üzenet van a postafiókban.

en: There are %1$s pending email(s)
hu_HU: Jelenleg %1$s függő email van.

en: There are no bounced messages to process right now!
hu_HU: Jelenleg nincsenek feldolgozandó visszapattanó üzenetek.

en: There are no list to send to.
hu_HU: Nincs lista, ahova küldeni lehetne.

en: There are no messages
hu_HU: Nincsenek üzenetek.

en: There are no newsletters.
hu_HU: Nincsenek hírlevelek.

en: There are no posts corresponding to that search.
hu_HU: Nincs a keresésnek megfelelő bejegyzés.

en: There is no plugin to import from.
hu_HU: Nincs olyan bővítmény, amiből importálni lehetne.

en: There is no subject or body in this email
hu_HU: Ennek az emailnek nincs tárgya vagy tartalma.

en: There must be an active 3rd party plugin or theme breaking our interface. [link]Read more.[/link]
hu_HU: Valószínűleg egy külső fejlesztésű beépülő vagy sablon megtöri a felületet. [link]Bővebben[/link]

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy hiba van az impotálandó listában.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
hu_HU: Konfigurálási hiba lépett fel. Vegyük fel a kapcsolatot a szerver adminisztrátorával.

en: There's no license for "%1$s". If you're Premium, add this domain in your [link]account manager[/link].
hu_HU: Nincs licensz: "%1$s". Prémium esetén adjuk hozzá a domaint a [link]fiók kezelőben[/link].

en: There's no stats to load!
hu_HU: Nincs betölthető statisztika.

en: These tables could not be created on installation: %1$s
hu_HU: A telepítéskor ezeket a táblákat nem sikerült létrehozni: %1$s

en: Third party
hu_HU: Harmadik fél

en: This Premium plugin allows you to add MailPoet's forms in many places, and in Facebook.
hu_HU: Ez a prémium plugin lehetővé teszi, hogy adjunk MailPoet űrlapot sok helyen, és a Facebookon.

en: This Premium plugin allows you to add a MailPoet form in a popup.
hu_HU: A Prémium bővítmény lehetővé teszi MailPoet űrlap használatát felugró ablakban.

en: This Premium plugin allows you to put a pretty form right below the header. Nothing more, nothing less.
hu_HU: Ez a prémium plugin lehetővé tesz egy szép űrlapot jobbra lent a fejlécben. Se több, se kevesebb.

en: This allows you to modify the HTML of text blocks in the visual editor.
hu_HU: Lehetővé teszi a szövegblokkok HTML kódjának módosítását a vizuális szerkesztőben.

en: This changes the label for the unsubscribe link in the footer of your newsletters.
hu_HU: Ez megváltoztatja a leiratkozás linkjének címkéjét a hírlevelek lábrészében.

en: This email engine works on 95&#37; of servers
hu_HU: Ez az  email küldő motor működik a szervereken  95&#37;:

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
hu_HU: Ez a lehetőség nem működik, mert a Jetpack bővítmény "Hozzászólások" része be van kapcsolva.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
hu_HU: Ehhez a lehetőséghez szükség van egy frame beágyazáshoz. Az iframe le van tiltva vagy a böngésző nem támogatja azokat.

en: This field contains no values
hu_HU: A mező nem tartalmaz értéket.

en: This field does not exist
hu_HU: A mező nem létezik.

en: This file is empty. Please try another.
hu_HU: Ez a fájl üres. Próbálkozzunk másikkal.

en: This file is not an image. Please try another.
hu_HU: Ez nem egy képfájl.  Próbálkozzunk másikkal.

en: This file type is not allowed. Please try another.
hu_HU: Ez a fájltípus nem engedélyezett. Próbálkozzunk másikkal.

en: This form adds subscribers to these lists:
hu_HU: Az űrlappal feliratkozókat lehet adni a listákhoz:

en: This form does not exist
hu_HU: Az űrlap nem létezik.

en: This form does not exist.
hu_HU: Az űrlap nem létezik.

en: This form has already been deleted.
hu_HU: Az űrlap már törlésre került.

en: This free plugin allows you to design and position a form at the beginning or bottom of a post.
hu_HU: Az ingyenes bővítmény lehetővé teszi űrlap tervezését és megjelenítését a bejegyzés felett vagy alatt.

en: This free plugin allows you to put a form in a popup, that's it.
hu_HU: Ezzel az ingyenes bővítménnyel az űrlap egy felbukkanó ablakban jeleníthető meg.

en: This image might be in an article. Delete anyway?
hu_HU: Ez a kép benne lehet egy cikkben. Biztosan törölve legyen?

en: This is fast!
hu_HU: Ez nagyon gyors!

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
hu_HU: Ez nagyobb, mint a megengedett maximális méret.  Próbálkozzunk másikkal.

en: This is the free version of a more powerful Premium version.
hu_HU: Ez a prémium verzió ingyenes változata.

en: This is the subject of the email. Be creative since it's the first thing your subscribers will see.
hu_HU: Ez a tárgya az emailnek. Legyünk kreatívak, mivel ez az első dolog, amit a feliratkozók látni fognak.

en: This method works on 5&#37; of servers
hu_HU: Ez a metódus működik a szervereken 5&#37;.

en: This needs to be in CSV style or a simple paste from Gmail, Hotmail or Yahoo. See [link]examples in our support site[/link].
hu_HU: Ennek CSV fájl stílusban kell lennie vagy egy egyszerűen beszúrható Gmail, Hotmail vagy a Yahoo kliensekből. További információkat a [link]támogatási oldal példáiban[/link] találunk.

en: This needs to be in CSV style. See [link]examples in our support site[/link].
hu_HU: Ennek CSV fájl stílusban kell lennie. További információkat a [link]támogatási oldal példáiban[/link] találunk.

en: This tab will be filled with images from your WordPress Posts.
hu_HU: Ez a fül megjeleníti a képeket a Wordpress bejegyzésekből.

en: This tab will be filled with images from your current and previous newsletters.
hu_HU: Ez a fül megjeleníti a képeket a jelenlegi és a korábbi hírlevelekből.

en: This text is displayed when email clients block images, which is most of the time.
hu_HU: Ez a szöveg jelenik meg, ha az email kliens blokkolja a képeket, ami a sokszor előfordul.

en: Thursday
hu_HU: Csütörtök

en: Time remaining: %1$s
hu_HU: Hátralévő idő:  %1$s

en: Tired of waiting more than 48h to send your emails?
hu_HU: Unjuk már a több mint 48 óra várakozást az emailek kiküldéséhez?

en: Title alignment
hu_HU: Cím igazítás

en: Title format
hu_HU: Címformátum

en: Title position
hu_HU: Címpozíció

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: Titles & text
hu_HU: Címek és szöveg

en: To
hu_HU: neki

en: To edit, simply click on this block of text.
hu_HU: A szerkesztéshez csak egyszerűen kattintsunk a szövegblokkra.

en: To resume send [link]Go premium now![/link]
hu_HU: A folytatáshoz [link]menj a prémium változatért most![/link]

en: To subscribe to our dandy newsletter simply add your email below. A confirmation email will be sent to you!
hu_HU: A hírlevélre feliratkozáshoz adjuk meg az email címünket. A feliratkozás megerősítéséhez emailt küldünk.

en: To which address should all the bounced emails go? Get the [link]Premium version[/link] to automatically handle these.
hu_HU: A visszapattanó emailek kezelésére szolgáló email cím. A [link]Prémium verzióban[/link] a rendszer automatikusan kezeli ezeket.

en: Today you have sent %1$s emails
hu_HU: Ma %1$s email lett elküldve.

en: Today's statistics
hu_HU: Napi statisztika

en: Toggle Geeky Options
hu_HU: További opciók váltása

en: Top links
hu_HU: Top linkek

en: Total clicks
hu_HU: Összesen kattintás

en: Total number of posts or pages
hu_HU: Bejegyzések és oldalak teljes száma

en: Total of batch
hu_HU: Kötegméret

en: Total of subscribers
hu_HU: Feliratkozók száma

en: Try MailPoet 3
hu_HU: Próbáld ki a MailPoet 3-at

en: Try it yourself, we were impressed by the free versions.
hu_HU: Próbáljuk ki az ingyenes verziókat.

en: Try the new (and much better) MailPoet now
hu_HU: Póbáld ki az új (és jóval jobb) MailPoet-et most

en: Try the new version 3 today.
hu_HU: Próbáld ki az új, 3-as verziót, még ma.

en: Try the online demo
hu_HU: Próbáld ki az online demót

en: Tuesday
hu_HU: Kedd

en: Type name of your new list
hu_HU: Új lista nevének megadása

en: Type of date:
hu_HU: Dátumtípus:

en: Unconfirmed
hu_HU: Nem megerősített

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
hu_HU: A megerősítést nem adó feliratkozó mostantól megkapja a hírleveleket.

en: Unique clicks
hu_HU: Egyedi kattintások

en: Unlisted
hu_HU: Listán kívüli

en: Unopened
hu_HU: Bontatlan

en: Unsubscribe
hu_HU: Leiratkozás

en: Unsubscribe from all lists
hu_HU: Leiratkozás az összes listáról

en: Unsubscribe from list: %1$s
hu_HU: Leiratkozás erről: %1$s

en: Unsubscribe link
hu_HU: Leiratkozás link

en: Unsubscribe page
hu_HU: Leiratkozó oldal

en: Unsubscribed
hu_HU: Leiratkozva

en: Unsubscribed on %1$s
hu_HU: Leiratkozott: %1$s

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update Plugin
hu_HU: Bővítmény frissítés

en: Update list
hu_HU: Lista frissítés

en: Update procedure to MailPoet version "%1$s" failed!
hu_HU: A MailPoet "%1$s" verzió frissítése meghiúsult.

en: Updated Weekly
hu_HU: Hetente frissűl

en: Upgrade DKIM key
hu_HU: DKIM kulcs frissítése

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Upload Theme (.zip)
hu_HU: Téma feltöltése (.zip)

en: Upload a file
hu_HU: Fájl feltöltése

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
hu_HU: Feltöltési hiba történt,%1$s fájl túl nagy! (maximálisan: %2$s)

en: Upload failed.
hu_HU: A feltöltés meghiúsult.

en: Upload stopped.
hu_HU: A feltöltés leállt.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
hu_HU: vagy

en: Use `view_in_browser_link` instead.
hu_HU: Helyette használjuk ezt: `view_in_browser_link`.

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
hu_HU: Használjuk a domainnel kapcsolatos email címet mint például <strong>info@%s</strong> a spam minősítés vagy a blokkolás elkerüléséhez.

en: Use the same method as the one used for your WP site.
hu_HU: Ugyanaz a metódus, mint amit a WordPress webhely használ.

en: Use this URL in your cron job: [cron_url]
hu_HU: Használjuk ezt a webcímet az időzítőnél: [cron_url]

en: Used for communication between your site and Google. Be sure to keep it a secret.
hu_HU: Az oldalad és a Google közötti kommunikációnál van használatban. Tartsd titokban.

en: User choice: %s
hu_HU: Felhasználó választás: %s

en: User has been inserted.
hu_HU: A felhasználó beszúrásra került.

en: User has been updated.
hu_HU: A felhasználó frissítésre került.

en: User has not been inserted.
hu_HU: A felhasználó nem lett beszúrva.

en: User has not been updated.
hu_HU: A felhasználó nem lett frissítve.

en: Users can still change their reply-to address for their newsletter. Network admins can still edit sending method for each site.
hu_HU: A felhasználók továbbra is meg tudják változtatni a válasz címet hírlevelük számára. A hálózati adminisztrátorok is szerkeszthetik a küldési módot metódust az összes webhelyen.

en: Validate for:
hu_HU: Érvényesítés:

en: Value
hu_HU: Érték

en: Verify that the date in blue matches the original one.
hu_HU: Ellenőrizzük, hogy a kék dátum egyezik-e az eredetivel.

en: Very powerful, if not a quirky user interface.
hu_HU: Nagyon erőteljes, ha nem is egy merész felhasználói felület.

en: View
hu_HU: Megtekintés

en: View all
hu_HU: Összes megtekintése

en: View all lists
hu_HU: Összes lista legtekintése

en: View all themes by %1$s
hu_HU: %1$s összes témájának megtekintése

en: View author's website
hu_HU: A készítő webhelye

en: View by lists
hu_HU: Listánkénti megjelenítés

en: View in browser link
hu_HU: Megtekintés a böngészőben link

en: View newsletter
hu_HU: Hírlevél megtekintése

en: View stats or edit
hu_HU: Statisztika megtekintése vagy szerkesztése

en: View subscribers
hu_HU: Feliratkozottak megtekintése

en: View the 2-minute video
hu_HU: Nézd meg a 2-perces videót

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
hu_HU: Azok a látogatók, akik hozzászólnak egy bejegyzéshez, a jelölő négyzetre kattintva be tudják jelölni a feliratkozást.

en: Visual
hu_HU: Vizuális

en: Want to start all over again? This will wipe out MailPoet and reinstall anew.
hu_HU: Szeretnénk előröl kezdeni ? Ez az utasítás letörli a MailPoet bővítményt és újra telepíti azt.

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
hu_HU: Figyelem! Ha újra telepítjük ezt a témát, akkor a /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s könyvtárban levő összes fájl felülírásra kerül. Biztosan legyen újra telepítés?

en: Watch the MailPoet 3 install video
hu_HU: Nézd meg a MailPoet 3 telepítéséről a videót

en: We could not install your theme. It appears it's not in the valid format.
hu_HU: Nem tudtuk telepíteni a témát. Úgy tűnik, nem a megfelelő a formátum.

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
hu_HU: Nem található érvényes cím az első 10 sorban.

en: We kept all non delivered emails in the queue, so you will be able to resume the send process later.
hu_HU: Megtartottuk az összes még ki nem küldött és a várakozási sorban levő emailt, így később folytatható a küldési folyamat.

en: We received %1$s messages from the user %2$s
hu_HU: %2$s felhasználótól kaptunk %1$s üzenetet

en: We recommend this plugin as the good alternative to WPML for multilingual sites. It's lean, straightforward, and leaves your site's core largely untouched. Each language has its own site in your WordPress Multisite install. Works great with MailPoet.
hu_HU: Ez a bővítményt a WPML-hez jó alternatívaként ajánljuk többnyelvű webhelyekhez. Könnyű, egyszerű, és a webhely rendszer részért érintetlenül hagyja. Minden nyelvnek saját helye van a WordPress Multisite telepítésben. Jól együttműködik a MailPoet bővítménnyel.

en: We suggest you setup a cron job. [link]Read more[/link] on support.mailpoet.com
hu_HU: Javasoljuk az időzített küldés beállítását. [link]További információk[/link] a support.mailpoet.com webhelyen.

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
hu_HU: Nem tudtuk felvenni a kapcsolatot az API felülettel, a webhely feltehetőleg nem működik. Próbáljuk meg újra később.

en: Website
hu_HU: Webhely

en: Wednesday
hu_HU: Szerda

en: Welcome Page!
hu_HU: Üdvözlet az oldalon!

en: What type of newsletter is this?
hu_HU: Milyen típusú hírlevél ez?

en: What's new?
hu_HU: Újdonság

en: When a new WordPress user is added to your site...
hu_HU: Ha új WordPress felhasználó regisztrált a webhelyen...

en: When failed permanently
hu_HU: Amikor soha nem sikerül

en: When mailbox is full
hu_HU: Amikor a postafiók tele van

en: When mailbox is not available
hu_HU: Amikor a postafiók nem elérhető

en: When message is delayed
hu_HU: Amikor az üzenet késik

en: When setting up the bounce system, you need to have a different address for the bounce email and the forward to address
hu_HU: A visszapattanást kezelő rendszer beüzemelésekor szükség lehet egy külön email címre, ahová továbbítja a rendszer ezeket a leveleket.

en: When someone subscribes
hu_HU: Amikor valaki feliratkozik

en: When someone subscribes to the list...
hu_HU: Ha valaki feliratkozik a listára...

en: When someone unsubscribes
hu_HU: Amikor valaki leiratkozik

en: When subscribers click on the activation link, they are redirected to a page of your choice.
hu_HU: Amikor a feliratkozó rákattint az aktiváló linkre, a rendszer átirányítja a megadott oldalra.

en: When the bounce is weird and we're not sure what to do, forward to:
hu_HU: Amikor a visszapattant levél furcsa és nem vagyunk biztosak, hogy mi a teendő, továbbítás ide:

en: When the subscribers hit "reply" this is who will receive their email.
hu_HU: Amikor a feliratkozók a "válasz" gombra kattintanak, akkor erre a címre tudnak válaszolni.

en: When there's new content...
hu_HU: Ha van új tartalom...

en: When you are flagged as a spammer forward the bounced message to
hu_HU: Amikor spammerként lettünk megjelölve, a  \"visszapattanó\"  üzenetet ide legyen továbbítva:

en: When you need to confirm you're a human being, forward to:
hu_HU: Amikor meg kell erősíteni, hogy emberi lények vagyunk, továbbítás ide:

en: When...
hu_HU: Amikor...

en: Which excerpt does it use? [link]Read more[/link]
hu_HU: Melyik részletet nem használjuk?  [link]Bővebben[/link]

en: Who can change MailPoet's settings?
hu_HU: Ki módosíthatja a MailPoet beállításait?

en: Who can create newsletters?
hu_HU: Ki készíthet hírlevelet?

en: Who can manage subscribers?
hu_HU: Ki kezelheti a feliratkozókat?

en: Who can see the styles tab in the visual editor?
hu_HU: Ki láthatja a Stílusok fület a vizuális szerkesztőben?

en: Who can see the themes tab in the visual editor?
hu_HU: Ki láthatja a Témák fület a vizuális szerkesztőben?

en: Widget Settings
hu_HU: Kisalkalmazás beállítások

en: With this segment
hu_HU: Ezzel a szegmenssel

en: WordPress Posts' Images
hu_HU: WordPress bejegyzések képei

en: WordPress Users
hu_HU: WordPress felhasználók

en: WordPress post
hu_HU: Wordpress bejegyzés

en: WordPress user display name
hu_HU: WordPress Felhasználó publikus neve

en: Wow! Thanks for being part of our community for so long.
hu_HU: Köszönjük, hogy tagja volt közösségünknek.

en: Year
hu_HU: Év

en: Year, month
hu_HU: Év, hónap

en: Year, month, day
hu_HU: Év, hónap, nap

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Yes, add me to your mailing list.
hu_HU: Igen, szeretnék a levelezőlistába belépni.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
hu_HU: Nem találtunk egy feliratkozót sem.

en: Yikes! To edit a form, you need to have at least 1 list.
hu_HU: Egy űrlap szerkesztéséhez legalább egy lista szükséges.

en: Yikes! You're near the limit of %1$s subscribers for MailPoet's free version. Upgrade to [link]Premium[/link] to send without limits, and more.
hu_HU: Figyelem! A MailPoest ingyenes változatával majdnem elértük a %1$s feliratkozói korlátot. Frissítsük ezt az ingyenes verziót [link]a prémium verzióra[/link], mert akkor nincs korlátozás.

en: Yikes! Your browser might not be supported. Get the latest [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] or [linksafari]Safari[/linksafari]. It seems to work?[link_ignore]Dismiss[/link_ignore].
hu_HU: A böngésző nem támogatott. Töltsük le a legutóbbi [linkchrome]Chrome[/linkchrome], [linkff]Firefox[/linkff], [linkie]Internet Explorer[/linkie] vagy [linksafari]Safari[/linksafari] böngészőt. Úgy tűnik, mégis csak működik? [link_ignore]Az üzenet figyelmen kívül hagyása[/link_ignore].

en: Yikes. You're over the limit of 2000 subscribers for the free version of MailPoet (%1$s in total). Sending is disabled now. Please upgrade your version to [link]premium[/link] to send without limits.
hu_HU: Figyelem! A MailPoet ingyenes változatával maximum 2000 feliratkozónak kehet hírlevelet küldeni (összesen %1$s van). A küldés jelenleg ki van kapcsolva. Frissítsük ezt az ingyenes verziót [link]a prémium verzióra[/link] , mert akkor korlátlan számú feliratkozónak küldhető hírlevél.

en: You Asked, We Built It!
hu_HU: Kérted, Kódoltuk!

en: You are about to delete the theme : %1$s. Do you really want to do that?
hu_HU: Arra készülünk, hogy töröljük ezt a témát: : %1$s. Biztosan ezt szeretnénk tenni?

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
hu_HU: A hírlevél kiküldésére készülünk. Ezt meg kell erősíteni.

en: You are already subscribed to : %1$s
hu_HU: Már megtörtént a feliratkozás: %1$s

en: You are already subscribed.
hu_HU: Már megtörtént a feliratkozás.

en: You are already unsubscribed.
hu_HU: Már megtörtént a leiratkozás.

en: You can add this domain to your [link]account manager[/link].
hu_HU: Hozzá lehet adni ezt a domain-t a [link]fiók kezelőhöz[/link].

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
hu_HU: Meg lehet változtatni az alapértelmezett válasznevet és az email címet a hírleveleknél. Ez az opció használható az aktivációs emaileknél és az adminisztrációs értesítéseknél is (az általános beállításoknál).

en: You can easily add this form to your theme's [link]Widgets areas[/link].
hu_HU: Az űrlap könnyen hozzáadható a sablon [link]kisalkalmazási területeihez[/link].

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
hu_HU: Még %1$sközösségi könyvjelzőket%2$s is hozzá lehet adni:

en: You can only add one widget when designing a post notification sent immediately after an article is published
hu_HU: Csak akkor tudunk hozzá adni egy kisalkalmazást, miután már a bejegyzést publikálták.

en: You can only select <%= chars %> item<%= plural %>
hu_HU: Csak <%= chars %> elem<%= plural %> választható ki.

en: You cannot use the DKIM signature option...
hu_HU: Nem használható a DKIM aláírás opció...

en: You have attempted to queue too many files.
hu_HU: Túl sok fájlt próbáltunk egymás után.

en: You have been a MailPoet user for %s.
hu_HU: Ön már a %s MailPoet felhasználó

en: You have feedback on these stats? [link]Contact us[/link] directly to let us know.
hu_HU: Visszajelzés van a statisztikával kapcsolatban? [link]Kapcsolatfelvétel a fejlesztőkkel[/link] közvetlenül.

en: You have to select at least 1 list
hu_HU: Legalább egy listát ki kell választani.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
hu_HU: Tévedés történt? [link]Feliratkozás visszavonása[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
hu_HU: Lehet, hogy be kell kapcsolni az <i>aláírt tanúsítványok</i> opciót.

en: You may only upload 1 file.
hu_HU: 1 fájlt lehet csak feltölteni.

en: You need to activate the MailPoet Premium plugin.
hu_HU: Be kell kapcsolni a MailPoet Prémium bővítményt.

en: You need to select a type for this field
hu_HU: Ki kell választani a mező típusát.

en: You need to select at least one list.
hu_HU: Ki kell választani legalább egy listát.

en: You need to specify a name for this field
hu_HU: Meg kell adni a mezőhöz egy nevet.

en: You need to specify a value for your checkbox
hu_HU: Meg kell adni egy értéket a jelölődobozhoz.

en: You specified an SMTP password but you don't require an authentication, you might want to turn the SMTP authentication ON.
hu_HU: Létrehoztunk egy SMTP jelszót, de szükséges a hitelesítés, célszerű bekapcsolni az SMTP hitelesítést.

en: You updated! It's like having the next gadget, but better.
hu_HU: A frissítés készen van. Most már a továbbfejlesztett bővítményt használjuk.

en: You'll need to know CSS to design it to your taste.
hu_HU: Szükséged lesz CSS ismeretekre, hogy meg tudd tervezni az ízlésednek megfelelőt.

en: You'll need to update your DNS if you upgrade.
hu_HU: Frissíteni kell a DNS-t, ha frissíteni szeretnél.

en: You're all setup! You've successfully sent with Gmail.
hu_HU: Kész vagyunk minden beállítással! Sikeres a küldés a Gmail segítségével.

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
hu_HU: Már majdnem készen vagyunk. Kattintsunk [link]ide[/link] a vásárolt licensz aktiválásához.

en: You're import file is not valid.
hu_HU: Az importálni kívánt fájl érvénytelen.

en: You're using an older DKIM key which is unsupported by Gmail.
hu_HU: Egy régebbi DKIM kulcs van használatban, amelyet a GMail nem támogat.

en: You've been subscribed!
hu_HU: Megtörtént a feliratkozás.

en: You've subscribed to: %1$s
hu_HU: Megtörtént a feliratkozás: %1$s

en: You've successfully subscribed.
hu_HU: A feliratkozás sikeres volt.

en: You've unsubscribed!
hu_HU: A leiratkozás sikeres volt.

en: You've updated to %1$s
hu_HU: Megtörtént a frissítés: %1$s

en: Your Google Campaign can only contain latin characters, numbers, spaces and hyphens!
hu_HU: A Google Kampányod neve csak latin betűket, számot, szóközt és kötőjelet tartalmazhat!

en: Your Premium licence has expired.
hu_HU: A Prémium licensz lejárt.

en: Your SPF record
hu_HU: A SPF rekord

en: Your auto newsletter has been activated.
hu_HU: Az automatikus hírlevélküldő aktiválva van.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
hu_HU: Az új lista várja az első feliratkozót.

en: Your browser has some limitations uploading large files with the multi-file uploader. Please use the browser uploader for files over 100MB.
hu_HU: A böngésző néhány korlátozás miatt a többfájlos feltöltésnél korlátozza a nagy fájlok feltöltését. 100 MB feletti fájloknál használjuk a böngésző feltöltőjét.

en: Your company's address
hu_HU: Cég vagy szervezet neve

en: Your confirmation link expired, please subscribe again.
hu_HU: A megerősítési hivatkozás lejárt, újra fel kell iratkozni.

en: Your daily newsletter stats
hu_HU: Napi hírlevél statisztika

en: Your email could not be saved
hu_HU: Az email nem lehetett menthető.

en: Your email has been saved
hu_HU: Az email mentésre került.

en: Your email preview has been sent to %1$s
hu_HU: Az email elküldésre került:  %1$s

en: Your form could not be saved.
hu_HU: Az űrlap nem lehetett menthető.

en: Your form has been saved.
hu_HU: Az űrlap mentésre került.

en: Your latest newsletter is being sent.
hu_HU: A legutóbbi hírlevél elküldésre került.

en: Your licence doesn't allow more domains. Upgrade from your [link]account manager[/link].
hu_HU: A licensz nem engedi meg több domain használatát. Frissítsünk a [link]fiók kezelőben[/link].

en: Your lists
hu_HU: Listák

en: Your localhost may not have a mail server. To verify, please log out and click on the "Lost your password?" link on the login page. Do you receive the reset password email from your WordPress?
hu_HU: A helyi gép feltehetően nem rendelkezik levelező szerverrel. Ennek ellenőrzésére jelentkezzünk ki, majd kattintsunk az "Elfelejtett jelszó? " linkre a bejelentkezési oldalon. Megkaptuk a jelszó emlékeztető emailt a WordPress rendszertől?

en: Your new site is not yet launched? Put a coming soon page with a form to capture emails with this Premium plugin.
hu_HU: Az új oldalad még nem indult el? Tegyél a Prémium pluginnal egy hamarosan oldalt egy űrlappal, ami rögzíti az e-mail címet.

en: Your own website
hu_HU: Saját webhely

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
hu_HU: A lekérdezés nem tud beolvasni feliratkozót. Változtassuk meg a szűrőket!

en: Your request has failed
hu_HU: A lekérdezés meghiúsult.

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
hu_HU: A küldési beállítások ([settings]) miatt nem lehet küldeni [number] feliratkozónak. A küldés késlekedik.  [link]Bővebben[/link]

en: Your server apparently refuses to send more emails.
hu_HU: A kiszolgáló nyilvánvalóan elutasítja több email küldését.

en: Your server cannot run MailPoet.
hu_HU: A szerver nem tudja futtatni a MailPoet bővítményt.

en: Your server doesn't support remote exchanges.
hu_HU: A kiszolgáló nem támogatja a távoli levelezést.

en: Your server is missing one or many important PHP functions to run properly :  %1$s
hu_HU: A szerveren nincs beállítva egy vagy több fontos PHP függvény, amely szükséges a megfelelő futáshoz :  %1$s

en: Your server's configuration doesn't allow us to complete MailPoet's Installation!
hu_HU: A szerver konfigurációja nem teszi lehetővé a MailPoet telepítés befejezését.

en: Your settings are saved.
hu_HU: A beállítások mentésre kerültek.

en: Your subscriber needs at least 2 options to select from
hu_HU: A feliratkozónak legalább 2 opcióból kell választani.

en: Your version of PHP is outdated. If you don't upgrade soon, new versions of MailPoet won't work.
hu_HU: A PHP verziód régi. Ha nem frissíted hamarosan, akkor a az új MAilPoet verzió nem fog működni.

en: Your vote could not be recorded.
hu_HU: A szavazat rögzítése sikertelen volt.

en: Your vote has been recorded.
hu_HU: A szavazat rögzítésre került.

en: Your web host has limits. We suggest 70 emails per hour to be safe. [link]Find out more[/link].
hu_HU: A tárhelynek vannak korlátai. A  biztonságos küldés érdekében javasoljuk óránként 70 email küldését. [link]További információ[/link].

en: Your website doesn't seem to have a license! Log into your [link]account manager[/link] to add a license for this website.
hu_HU: A webhelyen nincs érvényes licensz. Jelentkezzünk be a [link]fiók kezelőbe[/link] a webhely licensz hozzáadásához.

en: Yup, it works. You can start blasting away emails to the moon.
hu_HU: Úgy néz ki, hogy működik. Elkezdhetjük emailekkel bombázni a Holdat.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
hu_HU: Sikeres volt a feliratkozás a hírlevél listába. Hamarosan hallatunk magunkról.

en: [link]Dismiss[/link] this notice.
hu_HU: [link]Elutasítja[/link] ezt az értesítést.

en: [link]Find out[/link] how you can improve this.
hu_HU: [link]találjuk ki[/link], hogyan lehet ezt javítani.

en: [link]Guide[/link] to create your own theme.
hu_HU: [link]Útmutató[/link] saját téma létrehozásához.

en: [link]Read how to update your version of PHP.[/link]
hu_HU: [link]Hogyan tudod frissíteni a PHP verziódat.[/link]

en: [link]Read more on support.mailpoet.com[/link].
hu_HU: [link]További információ: support.mailpoet.com[/link].

en: [link]Show more details.[/link]
hu_HU: [link]További részletek megjelenítése[/link]

en: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] versions are also available.
hu_HU: [link_html]HTML[/link_html], [link_php]PHP[/link_php], [link_iframe]iframe[/link_iframe] and [link_shortcode]shortcode[/link_shortcode] verziók érhetők el.

en: [send_method] works with MailPoet
hu_HU: [send_method] működik a MailPoet bővítménnyel

en: above content
hu_HU: tartalom felett

en: above text block and image
hu_HU: szövegblokk és kép felett

en: alternate left & right
hu_HU: alternatív bal és jobb

en: and the footer?
hu_HU: és a lábrész?

en: any role
hu_HU: bármilyen szerepkör

en: art
hu_HU: művészet

en: below content
hu_HU: tartalom alatt

en: bounced
hu_HU: visszapattant

en: business
hu_HU: üzleti

en: center
hu_HU: Igazítás középre

en: clicked
hu_HU: rákattintott

en: day(s)
hu_HU: nap

en: day(s) after.
hu_HU: nappal később.

en: drop content here
hu_HU: tartalom húzása ide

en: e-commerce
hu_HU: e-kereskedelem

en: e.g.:smtp.mydomain.com
hu_HU: pl.: smtp.valami.hu

en: education
hu_HU: oktatás

en: emails
hu_HU: email

en: empty
hu_HU: üres

en: every 10 minutes
hu_HU: 10 percenként

en: every 15 minutes
hu_HU: 15 percenként

en: every 2 hours
hu_HU: 2 óránként

en: every 2 minutes
hu_HU: 2 percenként

en: every 30 minutes
hu_HU: 30 percenként

en: every 5 minutes
hu_HU: 5 percenként

en: every hour
hu_HU: óránként

en: every minute
hu_HU: percenként

en: excerpt
hu_HU: kivonat

en: food
hu_HU: étel

en: full post
hu_HU: teljes bejegyzés

en: go back to Step 1
hu_HU: vissza az 1. lépéshez

en: go to page
hu_HU: ugrás az oldalra:

en: government
hu_HU: kormányzat

en: has been activated.
hu_HU: bekapcsolásra került.

en: has been de-activated.
hu_HU: kikapcsolásra került.

en: heading 1
hu_HU: Címsor 1

en: heading 2
hu_HU: Címsor 2

en: heading 3
hu_HU: Címsor 3

en: health and sports
hu_HU: egészség és sport

en: hey, click on this text!
hu_HU: kattintsunk erre a szövegre!

en: hour(s)
hu_HU: óra

en: hour(s) after.
hu_HU: órával később.

en: if there's new content
hu_HU: ha van új tartalom

en: iframe version
hu_HU: iframe verzió

en: immediately
hu_HU: azonnal

en: immediately.
hu_HU: azonnal

en: in any WordPress role
hu_HU: bármilyen WordPress szerepkörben

en: in text block
hu_HU: szövegblokkban

en: insurance
hu_HU: biztosítás

en: left
hu_HU: Igazítás balra

en: manufacturing
hu_HU: kézművesség

en: marketing and media
hu_HU: marketing és média

en: medium
hu_HU: közepes

en: monthly every...
hu_HU: havonta mindig ekkor...

en: monthly on the...
hu_HU: havonta ekkor...

en: moved to the trash.
hu_HU: áthelyezve a lomtárba.

en: newest
hu_HU: legújabb

en: no
hu_HU: nem

en: no image
hu_HU: nincs kép

en: non profit
hu_HU: közhasznú

en: of
hu_HU: ebből

en: of %1$s
hu_HU: / %1$s

en: oldest
hu_HU: legrégebbi

en: once a day at...
hu_HU: naponta ekkor...

en: opened
hu_HU: felbontott

en: or simply [link]go back to design[/link].
hu_HU: vagy egyszerűen [link]térjünk vissza a tervezéshez[/link].

en: other
hu_HU: egyéb

en: photography
hu_HU: fényképészet

en: play with this image
hu_HU: játék ezzel a képpel

en: reCAPTCHA secret key
hu_HU: reCAPTCHA titkos kulcs

en: reCAPTCHA site key
hu_HU: reCAPTCHA site kulcs

en: real estate
hu_HU: ingatlan

en: religious
hu_HU: vallás

en: right
hu_HU: Igazítás jobbra

en: see links with a [link]Premium licence[/link].
hu_HU: A [link]Prémium licensz[/link] linkjeinek megtekintése.

en: selected
hu_HU: kiválasztva

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
hu_HU: Kiegészítők

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
hu_HU: Bővített

[ctx: settings tab title]
en: Basics
hu_HU: Alapok

[ctx: settings tab title]
en: Forms
hu_HU: Űrlapok

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
hu_HU: Küldés ezzel...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
hu_HU: Regisztráció megerősítése

en: show as list
hu_HU: megjelenítés listaként

en: show message
hu_HU: üzenet megjelenítése

en: small
hu_HU: kicsi

en: subscribers will receive "%1$s" after import.
hu_HU: felhasználó kapja meg az importálás után: "%1$s".

en: technology
hu_HU: technológia

en: title only
hu_HU: csak cím

en: total max upload file size : %1$s
hu_HU: teljes maximális fájlméret: %1$s

en: travel
hu_HU: utazás

en: undelivered
hu_HU: kézbesítetlen

en: underline
hu_HU: aláhúzás

en: unopened
hu_HU: bontatlan

en: unsubscribed
hu_HU: leiratkozott

en: was not activated as it requires <strong><a href="%s">%s</a></strong> to be installed and active first.
hu_HU: nem került bekapcsolásra, mert igényli <strong><a href="%s">%s</a></strong> telepítését és bekapcsolását.

en: week(s)
hu_HU: hét

en: week(s) after.
hu_HU: hét múlva.

en: weekly on...
hu_HU: hetente ekkor...

en: which you have pasted
hu_HU: a beszúrt

en: yes
hu_HU: igen
