Booking.com Official Search box ver 2.0 - en to pl_PL translation catalogue (97 entries)

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Main settings
pl_PL: Ustawienia gł&oacute;wne

en: Preset destination
pl_PL: Ustawienia miejsca

en: Colour scheme
pl_PL: Zestaw kolor&oacute;w

en: Search box text
pl_PL: Tekst okna wyszukiwania

en: Use these settings to customise your search box.
pl_PL: Skorzystaj z tych ustawień, aby spersonalizować swoje okno wyszukiwania.

en: Use the following fields to select a specific destination. <em>Destination types</em> and <em>IDs</em> make guest searches more accurate.
pl_PL: Skorzystaj z poniższych p&oacute;l, aby wybrać konkretne miejsce. Podanie rodzaju oraz ID miejsca sprawia, że goście uzyskują trafniejsze wyniki wyszukiwania.

en: Enter your colour scheme settings here.
pl_PL: Tutaj wprowadź ustawienia zestawu kolor&oacute;w.

en: Customise the search box text here.
pl_PL: Tutaj spersonalizujesz tekst okna wyszukiwania.

en: For more info on your destination ID, login to the <a href="https://admin.booking.com/partner/" target="_blank">Partner Center</a>. Check <em>&quot;URL constructor&quot;</em> section to find your destination ID. These IDs, also known as UFIs, are usually a negative number ( e.g. <strong>-2140479 is for Amsterdam</strong> , but can be positive ones in the US ) while regions, district and landmarks are always positive ( e.g. <strong>1408 is for Ibiza</strong> ).
pl_PL: Aby uzyskać więcej informacji na temat ID swojego miejsca, zaloguj się do <a href="https://admin.booking.com/partner/" target="_blank">Panelu dla Partner&oacute;w</a>. Odwiedź sekcję &bdquo;Konstruktor URL&rdquo;, aby znaleźć ID swojego miejsca. Te ID, nazywane r&oacute;wnież UFI, zwykle mają postać liczb ujemnych (np. <strong>-2140479 dla Amsterdamu</strong>, ale w USA mogą mieć postać liczb dodatnich). Regiony, dzielnice i atrakcje zawsze mają postać liczb dodatnich (np. <strong>Ibiza to 1408</strong>).

en: long
pl_PL: Długi

en: short
pl_PL: Krótki

en: Left
pl_PL: Lewa

en: Centre
pl_PL: Środek

en: Right
pl_PL: Prawa

en: select...
pl_PL: wybierz...

en: city
pl_PL: miasto

en: landmark
pl_PL: Punkt orientacyjny

en: region
pl_PL: Region

en: airport
pl_PL: Lotnisko

en: needs to be an integer
pl_PL: Powinna to być liczba całkowita.

en: Use only alphanumeric strings and commas for multiple slugs
pl_PL: Używaj tylko kodu alfanumerycznego dla wielu slug&oacute;w

en: Cname format is incorrect
pl_PL: Format cname jest nieprawidłowy

en: Missing or incorrect information
pl_PL: Brakujące lub nieprawidłowe informacje

en: Check-in date
pl_PL: Od

en: Booking.com search box destination
pl_PL: Okno wyszukiwania miejsc Booking.com

en: Use the following fields to select a location for your Booking.com search box widget for this specific post or page
pl_PL: Skorzystaj z poniższych p&oacute;l, aby wybrać umiejscowienie widgetu z oknem wyszukiwania Booking.com w tym poście lub na tej stronie

en: e.g. Amsterdam
pl_PL: np. Amsterdamu

en: Destination
pl_PL: cel podr&oacute;ży

en: Destination type
pl_PL: Rodzaj miejsca

en: district
pl_PL: Dzielnica

en: e.g. -2140479 for Amsterdam
pl_PL: np. -2140479 dla Amsterdamu

en: Destination ID ( e.g. -2140479 for Amsterdam )
pl_PL: ID miejsca (np. -2140479 dla Amsterdamu)

en: Your affiliate ID
pl_PL: Twoje ID partnera afiliacyjnego

en: Your affiliate ID is a unique number that allows Booking.com to track commission. If you are not an affiliate yet, <a href="https://www.booking.com/affiliate-program/v2/index.html" target="_blank">check our affiliate programme</a> and get an affiliate ID. It's easy and fast. Start earning money, <a href="https://www.booking.com/affiliate-program/v2/index.html" target="_blank">sign up now!</a>
pl_PL: Twoje ID partnera afiliacyjnego to unikatowy numer, dzięki kt&oacute;remu Booking.com może obliczyć prowizję należną za rezerwacje. Jeśli nie jesteś jeszcze partnerem afiliacyjnym, <a href=“https://www.booking.com/affiliate-program/v2/index.html” target=“_blank”>dowiedz się na czym polega program dla partner&oacute;w afiliacyjnych</a> i poproś o przydzielenie ID. To łatwe i szybkie. Zacznij zarabiać więcej &ndash; <a href=“https://www.booking.com/affiliate-program/v2/index.html” target=“_blank”>zarejestruj się teraz!</a>

en: e.g.
pl_PL: np.

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Need a specific width (e.g. 150px)? You can customise the width of your search box easily - just fill in your pixel requirements. If you leave this field empty, you'll get default settings.
pl_PL: Chcesz aby okno miało konkretną szerokość (np. 150 pikseli)? Możesz z łatwością spersonalizować szerokość okna wyszukiwania &ndash; wystarczy wpisać liczbę pikseli. Jeśli nic nie wpiszesz w to pole, Twoje okno wyszukiwania będzie miało domyślne ustawienia.

en: Set your cname if you have one. Remember to point it to www.booking.com and to inform our support team.
pl_PL: Ustaw sw&oacute;j rekord cname, jeśli nim dysponujesz. Pamiętaj, by przekierować go na www.booking.com i poinformuj o tym nasz zesp&oacute;ł wsparcia.

en: e.g. hotels.mydomain.com
pl_PL: np. hotels.mydomain.com

en: Add a &quot;flexible-date&quot; check box
pl_PL: Dodaj pole &bdquo;elastyczne daty&rdquo;

en: Select which logo and dimension you prefer
pl_PL: Wybierz preferowane logo i jego wymiary

en: Button position
pl_PL: przycisk pozycja

en: Logo position
pl_PL: Umiejscowienie logo

en: You can pre-fill this field with a specific destination ( e.g. Amsterdam )
pl_PL: W tym polu możesz wpisać konkretne miejsce (np. Amsterdam)

en: Enable meta boxes for these Custom Post Type ( use the slug )
pl_PL: Włącz wtyczkę &bdquo;Meta Boxes&rdquo;, aby stworzyć spersonalizowane rodzaje post&oacute;w (użyj slug&oacute;w)

en: If you have multiple posts, use a "," (comma) to separate them. i.e.: cpt1, cpt2, cpt3
pl_PL: Jeśli masz wiele post&oacute;w, oddziel je przecinkiem, np. cpt1, cpt2, cpt3

en: Background colour
pl_PL: Kolor tła

en: Text colour
pl_PL: Kolor tekstu

en: Button background colour
pl_PL: Kolor tła przycisku

en: Button border colour
pl_PL: Kolor krawędzi przycisku

en: Button text colour
pl_PL: Kolor tekstu przycisku

en: Default title ( e.g. Search hotels and more... )
pl_PL: Szukaj hoteli i nie tylko...

en: Search hotels and more...
pl_PL: Szukaj hoteli i nie tylko...

en: Destination ( e.g. Destination )
pl_PL: Cel podr&oacute;ży ( np. Cel podr&oacute;ży )

en: Check-in ( e.g. Check-in date )
pl_PL: Zameldowanie (np. Data zameldowania)

en: Check-out ( e.g. Check-out date )
pl_PL: Wymeldowanie (np. Data wymeldowania)

en: Check-out date
pl_PL: Do

en: Submit button ( e.g. Search )
pl_PL: Przycisk (np. Szukaj)

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Customise your Booking.com search box below, or use the default search box by navigating to <strong>Appearance &gt; Widgets</strong> now.
pl_PL: Poniżej możesz spersonalizować okno wyszukiwania Booking.com, kt&oacute;re będzie wyświetlane na Twojej stronie. Możesz także korzystać z domyślnego okna wyszukiwania. Aby to zrobić, przejdź do sekcji <strong>Wygląd &gt; Widgety.</strong>

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Reset to default
pl_PL: Przywr&oacute;ć ustawienia domyślne

en: Click the lock icon to choose another destination
pl_PL: Kliknij ikonę kł&oacute;dki, aby wybrać inne miejsce

en: e.g. city, region, district or specific hotel
pl_PL: np. miasto, region, dzielnica lub konkretny hotel

en:  I don't have specific dates yet
pl_PL: Nie znam jeszcze dat pobytu

en: Sorry, we need at least part of the name to start searching.
pl_PL: Aby rozpocząć wyszukiwanie, należy wpisać przynajmniej część nazwy.

en: Your check-out date is more than 30 nights after your check-in date. Bookings can only be made for a maximum period of 30 nights. Please enter alternative dates and try again.
pl_PL: Data wymeldowania jest p&oacute;źniejsza niż 30 dni od daty zameldowania. Rezerwacje mogą być dokonywane maksymalnie na okres 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty i spr&oacute;bować jeszcze raz.

en: Your check-in date is in the past. Please check your dates and try again.
pl_PL: Data zameldowania już minęła. Prosimy ją sprawdzić i spr&oacute;bować ponownie.

en: Please check your dates, the check-out date appears to be earlier than the check-in date.
pl_PL: Prosimy sprawdzić wprowadzone daty. Data wymeldowania wydaje się wcześniejsza niż data zameldowania.

en: Next month
pl_PL: Następny miesiąc

en: Open calendar and pick a date
pl_PL: Otw&oacute;rz kalendarz i wybierz datę

en: Prev month
pl_PL: Poprzedni miesiąc

en: Close calendar
pl_PL: Zamknij kalendarz

en: January
pl_PL: styczeń

en: February
pl_PL: luty

en: March
pl_PL: marzec

en: April
pl_PL: kwiecień

en: May
pl_PL: maj

en: June
pl_PL: czerwiec

en: July
pl_PL: lipiec

en: August
pl_PL: sierpień

en: September
pl_PL: wrzesień

en: October
pl_PL: październik

en: November
pl_PL: listopad

en: December
pl_PL: grudzień

en: Mo
pl_PL: pon

en: Tu
pl_PL: wt

en: We
pl_PL: śr

en: Th
pl_PL: czw

en: Fr
pl_PL: pt

en: Sa
pl_PL: sob

en: Su
pl_PL: nd

en: Updating...
pl_PL: Aktualizowanie...

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Display an accomodation search box
pl_PL: Wyświetl okno wyszukiwania obiekt&oacute;w noclegowych
