USP 20200817 - en to fa translation catalogue (363 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
fa: ارسال شده به کاربر

en: requires WordPress
fa: به WordPress نیاز دارد

en:  or higher, and has been deactivated!
fa:  یا بالاتر ، و غیرفعال شده است!

en: Please return to the
fa: لطفاً به

en: WordPress Admin Area
fa: منطقه مدیر وردپرس

en: to upgrade WordPress and try again.
fa: برای به روزرسانی وردپرس و دوباره امتحان کنید.

en: User Submitted Post
fa: ارسال شده توسط کاربر

en: User Submitted Post Info
fa: اطلاعات ارسال شده توسط کاربر

en: Submitter Name:
fa: نام ارسال کننده:

en: Submitter Email:
fa: ایمیل ارسال کننده:

en: Submitter URL:
fa: نشانی اینترنتی ارسال کننده:

en: Submitter IP:
fa: IP ارسال کننده:

en: Show USP Posts
fa: نمایش پست های USP

en:  files required
fa:  فایل های مورد نیاز

en:  file required
fa:  پرونده مورد نیاز است

en:  files
fa:  فایل ها

en:  file
fa:  فایل

en:  pixels
fa:  پیکسل

en: Custom Field
fa: زمینه سفارشی

en: Custom checkbox required
fa: کادر تأیید سفارشی لازم است

en: An error occurred. Please go back and try again.
fa: خطایی روی داد لطفا برگردید و دوباره امتحان کنید.

en: User login required
fa: ورود کاربر لازم است

en: User name required
fa: نام کاربری (ضروری

en: Post title required
fa: عنوان ارسال لازم است

en: User URL required
fa: URL کاربر مورد نیاز است

en: Post tags required
fa: برچسب های ارسال شده مورد نیاز است

en: Post category required
fa: دسته ارسال لازم است

en: Post content required
fa: ارسال مطالب مورد نیاز

en: Correct captcha required
fa: captcha صحیح مورد نیاز است

en: User email required
fa: ایمیل کاربر مورد نیاز است

en: Please check your email and try again
fa: لطفا ایمیل خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید

en: Non-empty value for hidden field
fa: مقدار غیر خالی برای قسمت پنهان

en: Minimum number of images not met
fa: حداقل تعداد تصاویر برآورده نشده است

en: Maximum number of images exceeded
fa: از حداکثر تعداد تصاویر فراتر رفت

en: Minimum image width not met
fa: حداقل عرض تصویر برآورده نمی شود

en: Image width exceeds maximum
fa: عرض تصویر از حداکثر بیشتر است

en: Minimum image height not met
fa: حداقل ارتفاع تصویر برآورده نمی شود

en: Image height exceeds maximum
fa: ارتفاع تصویر از حداکثر بیشتر است

en: File type not allowed (please upload images only)
fa: نوع پرونده مجاز نیست (لطفا تصاویر را بارگذاری کنید)

en:  required
fa:  ضروری

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
fa: پرونده بارگیری نشده است لطفا پرونده را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید.

en: The file(s) could not be uploaded
fa: پرونده (ها) بارگیری نشد

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
fa: پست ایجاد نشده است. لطفا برای راهنمایی با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Duplicate post title. Please try again.
fa: عنوان پست را کپی کنید. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Error:
fa: خطا:

en: Return to form
fa: بازگشت به فرم

en: Please
fa: لطفا

en: log in
fa: وارد شدن

en: to submit content!
fa: برای ارسال مطالب!

en: Please complete the required fields.
fa: لطفاً زمینه های مورد نیاز را تکمیل کنید.

en: Your Name
fa: اسم شما

en: Your Email
fa: ایمیل شما

en: Your URL
fa: آدرس اینترنتی شما

en: Post Title
fa: عنوان ارسال

en: Post Tags
fa: ارسال برچسب ها

en: Please select some tags..
fa: لطفا چند برچسب را انتخاب کنید ..

en: Antispam Question
fa: سوال آنتی اسپام

en: Post Category
fa: دسته پست

en: Please select a category..
fa: لطفاً یک دسته را انتخاب کنید ..

en: Post Content
fa: ارسال مطالب

en: Verification
fa: تایید

en: Upload an Image
fa: تصویری را بارگذاری کنید

en: Add another image
fa: تصویری دیگر اضافه کنید

en: Human verification: leave this field empty.
fa: تأیید انسانی: این قسمت را خالی بگذارید.

en: Submit Post
fa: ارسال پست

en: Incorrect response.
fa: پاسخ نادرست

en: Login
fa: وارد شدن

en: Register
fa: ثبت نام

en: Forgot?
fa: یادم رفت؟

en: Success!
fa: موفقیت!

en: Check your email for the password.
fa: ایمیل خود را برای رمز عبور بررسی کنید.

en: Check your email to reset your password.
fa: ایمیل خود را برای تنظیم مجدد رمز عبور خود را بررسی کنید.

en: Have an account?
fa: حساب کاربری دارید؟

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
fa: ورود به سیستم یا ثبت نام! سریع & amp؛ رایگان!

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Remember me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Register for this site!
fa: برای این سایت ثبت نام کنید!

en: Sign up now for the good stuff.
fa: اکنون برای مطالب خوب ثبت نام کنید

en: Sign up!
fa: ثبت نام!

en: Lose something?
fa: از دست دادن چیزی؟

en: Enter your username or email to reset your password.
fa: نام کاربری یا ایمیل را برای تنظیم دوباره رمزتان وارد کنید.

en: Username or Email
fa: نام کاربری یا پست الکترونیک

en: Reset my password
fa: رمز عبور من تنظیم مجدد

en: Welcome,
fa: خوش آمدی،

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
fa: تبریک می گویم ، شما وارد سیستم شده اید.

en: Log out
fa: خروج

en: Admin
fa: مدیر

en: Profile
fa: مشخصات

en: Reset form
fa: بازنشانی فرم

en: View full post
fa: مشاهده پست کامل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Get USP Pro for unlimited forms!
fa: دریافت USP Pro برای اشکال نامحدود!

en: Go Pro
fa: برو طرفدار

en: Plugin Homepage
fa: صفحه اصلی افزونه

en: Homepage
fa: صفحه نخست

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
fa: به USP امتیاز 5 ستاره در WordPress.org بدهید

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
fa: این افزونه را ارزیابی کنید & nbsp؛ & raquo؛

en: WP Post (recommended)
fa: WP Post (توصیه می شود)

en: WP Page
fa: صفحه WP

en: HTML5 Form + Default CSS
fa: فرم HTML5 + CSS پیش فرض

en: (Recommended)
fa: (توصیه شده)

en: HTML5 Form + Disable CSS
fa: فرم HTML5 + CSS را غیرفعال کنید

en: (Provide your own styles)
fa: (سبک های خود را ارائه دهید)

en: Custom Form + Custom CSS
fa: فرم سفارشی + CSS سفارشی

en: (Provide your own form template &amp; styles)
fa: (الگوی فرم و سبک های مختلف را ارائه دهید)

en: Auto-display before post content
fa: نمایش خودکار قبل از ارسال محتوا

en: Auto-display after post content
fa: نمایش خودکار پس از ارسال محتوا

en: Do not auto-display submitted images
fa: تصاویر ارسالی را به صورت خودکار نمایش ندهید

en: Do not auto-display submitted email
fa: ایمیل ارسالی را به صورت خودکار نمایش ندهید

en: Do not auto-display submitted name
fa: نام ارسال شده را به صورت خودکار نمایش ندهید

en: Do not auto-display submitted URL
fa: نشانی اینترنتی ارسال شده را به صورت خودکار نمایش ندهید

en: Do not auto-display the Custom Field
fa: فیلد Custom را به صورت خودکار نمایش ندهید

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
fa: v2 (من & rsquo؛ m ربات نیستم)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
fa: v3 (reCaptcha پنهان)

en: Enable and require
fa: فعال و مورد نیاز

en: Enable but do not require
fa: فعال کنید اما نیازی به آن ندارید

en: Disable this field
fa: این قسمت را غیرفعال کنید

en: (Visit
fa: (بازدید کنید

en: to configure options)
fa: برای پیکربندی گزینه ها)

en: Challenge Question
fa: سوال چالش برانگیز

en: Google reCAPTCHA
fa: reCAPTCHA Google

en: Post Images
fa: ارسال تصاویر

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Image Uploads
fa: بارگذاری تصویر

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Pending (default)
fa: در انتظار (پیش فرض)

en: Publish immediately
fa: فوراً منتشر کنید

en: Publish after 1 approved post
fa: بعد از 1 پست تأیید شده منتشر کنید

en: Publish after
fa: بعد از انتشار

en:  approved posts
fa:  پست های تأیید شده

en: Select categories to display in the Category field.
fa: دسته ها را برای نمایش در قسمت طبقه بندی انتخاب کنید.

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
fa: یک خطای وجود دارد. لطفاً اطمینان حاصل کنید که یک عنوان ، برخی از مطالب را اضافه کرده اید و فقط تصاویر را بارگذاری کرده اید.

en: Please select your image(s) to upload.
fa: لطفاً تصویر (های) خود را برای بارگذاری انتخاب کنید.

en: Success! Thank you for your submission.
fa: موفقیت! ممنون از ارسال شما

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: URL
fa: آدرس اینترنتی

en: Toggle all panels
fa: همه پانل ها را تغییر دهید

en: We need your support!
fa: ما به حمایت شما احتیاج داریم!

en: Make a donation via PayPal
fa: از طریق پی پال کمک مالی کنید

en: make a donation
fa: کمک مالی کنید

en: and/or
fa: و / یا

en: Rate and review at the Plugin Directory
fa: در فهرست افزونه ها رتبه بندی و بررسی کنید

en: give this plugin a 5-star rating
fa: به این افزونه امتیاز 5 ستاره بدهید

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
fa: پشتیبانی سخاوتمندانه شما امکان توسعه مداوم این افزونه رایگان را فراهم می کند. متشکرم!

en: Check this box if you have shown support
fa: اگر پشتیبانی را نشان داده اید ، این کادر را علامت بزنید

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
fa: بازدید کنندگان خود را قادر می سازد ارسال ها و ارسال تصاویر از قسمت جلوی سایت خود را انجام دهند.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
fa: برای عملکرد پیشرفته و اشکال نامحدود ، بررسی کنید

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
fa: & mdash؛ راه حل نهایی برای محتوای تولید شده توسط کاربر.

en: Plugin Settings
fa: تنظیمات افزونه

en: Display the form
fa: فرم را نمایش دهید

en: If you like this plugin, please
fa: اگر این افزونه را دوست دارید ، لطفاً

en: THANK YOU for your support!
fa: با تشکر از شما برای حمایت از شما!

en: give it a 5-star rating
fa: به آن امتیاز 5 ستاره بدهید

en: Unlimited front-end forms
fa: نامحدود اشکال جلویی

en: Get USP Pro
fa: دریافت USP Pro

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
fa: تنظیمات خود را برای ارسالهای ارسال شده به کاربر پیکربندی کنید.

en: Form Fields
fa: زمینه های فرم

en: User Name
fa: نام کاربری

en: User Email
fa: ایمیل کاربر

en: User URL
fa: URL کاربر

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Note that the default settings work fine for most cases.
fa: توجه داشته باشید که تنظیمات پیش فرض برای بیشتر موارد خوب است.

en: Form Style
fa: سبک فرم

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
fa: با استفاده از این گزینه می توانید الگوهای پیش فرض افزونه & rsquo؛ s را کپی کنید:

en: ..and upload them into a directory named
fa: .. و آنها را در دایرکتوری به نام بارگذاری کنید

en: in your theme:
fa: در موضوع شما:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
fa: این امر به شما امکان می دهد فرم و سبک های مورد نظر خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بخش "فرم ارسال سفارشی" را در قسمت زیر مشاهده کنید

en: Installation Docs
fa: اسناد نصب

en: FYI: here is a
fa: FYI: در اینجا است

en: list of USP CSS selectors
fa: لیست انتخاب کنندگان USP CSS

en: Include JavaScript
fa: شامل JavaScript

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
fa: اگر می خواهید پرونده های جاوا اسکریپت خارجی موجود باشد ، این کادر را علامت بزنید (توصیه می شود)

en: Targeted Loading
fa: بارگیری هدفمند

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
fa: به طور پیش فرض ، CSS & amp؛ دارایی های JavaScript در هر صفحه بارگیری می شود. در اینجا می توانید URL (های) فرم USP را برای بارگذاری دارایی فقط در آن صفحه مشخص کنید. توجه: برای بارگیری در تمام صفحات ، خالی بگذارید. برای جدا کردن چندین آدرس اینترنتی از کاما استفاده کنید.

en: Post Type
fa: نوع ارسال

en: Submit posts as WP Posts or Pages
fa: پست ها را به عنوان پست های WP یا صفحات ارسال کنید

en: Post Status
fa: وضعیت ارسال

en: Post Status for submitted posts
fa: وضعیت ارسال برای ارسال های ارسال شده

en: Redirect URL
fa: URL را تغییر مسیر دهید

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
fa: URL را برای تغییر مسیر کاربر پس از ارسال ارسال مشخص کنید (خالی بگذارید تا به صفحه فعلی هدایت شود)

en: Success Message
fa: پیام موفقیت

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
fa: پیام موفقیت آمیز که در صورت موفقیت ارسال ارسال نمایش داده می شود (نشانه گذاری اصلی مجاز است)

en: Error Message
fa: پیغام خطا

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
fa: پیام خطای عمومی که در صورت عدم موفقیت ارسال ارسال نمایش داده می شود (نشانه گذاری اصلی مجاز است)

en: Custom Content
fa: محتوای دلخواه

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
fa: متن / نشانه گذاری سفارشی که باید قبل از فرم ارسال درج شود (برای غیرفعال کردن خالی بگذارید)

en: Rich Text Editor
fa: ویرایشگر متن توانمند

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
fa: اگر می خواهید RTE / Visual Editor را برای قسمت Post Content فعال کنید ، این کادر را علامت بزنید

en: Unique Titles
fa: عناوین بی نظیر

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
fa: لازم است عناوین پست ارسال شده منحصر به فرد باشد (برای جلوگیری از ارسال چند پست / تکراری ارسال شده مفید)

en: Disable Required
fa: غیرفعال کردن مورد نیاز

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
fa: غیرفعال کردن تمام ویژگی های مورد نیاز در زمینه های فرم پیش فرض (مفید برای عیب یابی پیام های خطا)

en: Enable Shortcodes
fa: کد های کوتاه را فعال کنید

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
fa: کد های کوتاه را در ابزارک ها فعال کنید. به طور پیش فرض ، وردپرس کد های کوتاه را در ابزارک ها فعال نمی کند.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
fa: این تنظیمات باعث می شود همه / همه کد کوتاه در ابزارک ها (حتی کد کوتاه سایر پلاگین ها).

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Disable IP Tracking
fa: غیرفعال کردن ردیابی IP

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
fa: به طور پیش فرض USP آدرس IP را با هر پست ارسال شده ضبط می کند. برای غیرفعال کردن همه ردیابی IP ، این کادر را علامت بزنید.

en: Display Checkbox
fa: کادر نمایش

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
fa: کادر انتخاب سفارشی را روی فرم خود نمایش دهید (برای GDPR مفید است ، با شرایط و سایر موارد موافقت کنید)

en: Checkbox Name
fa: نام کادر انتخاب

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
fa: فقط از الفبایی ، زیرین و خط تیره استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید ، از نام پیش فرض استفاده کنید:

en: Checkbox Error
fa: خطای جعبه کادر

en: Error message displayed if user does not check the box
fa: پیام خطا نمایش داده می شود اگر کاربر جعبه را علامت نگذارد

en: Checkbox Text
fa: متن جعبه

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
fa: متن نمایش داده شده در کنار کادر کادر. نکته: برای خروجی براکت های زاویه ای از براکت های مجعد استفاده کنید ، به عنوان مثال:

en: Categories &amp; Tags
fa: دسته بندی ها & amp؛ برچسب ها

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Click to view/select categories
fa: برای مشاهده / انتخاب دسته ها کلیک کنید

en: Multiple Categories
fa: چند دسته

en: Enable users to select multiple categories.
fa: کاربران را قادر به انتخاب چندین دسته کنید.

en: Hidden/Default Category
fa: رده پنهان / پیش فرض

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
fa: از یک فیلد پنهان برای دسته پست استفاده کنید. این قسمت فیلد kategor را پنهان می کند و مقدار خود را از طریق گزینه بعدی تنظیم می کند.

en: Category ID for Hidden Field
fa: شناسه طبقه بندی شده برای فیلد مخفی

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
fa: شناسه طبقه بندی را برای استفاده برای & ldquo؛ رده پنهان / پیش فرض مشخص کنید & rdquo؛ (چندین شناسه جداگانه با کاما)

en: Use Existing Tags
fa: از برچسب های موجود استفاده کنید

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
fa: این کادر را علامت بزنید تا یک منوی انتخاب / کشویی از برچسب های موجود نمایش داده شود (هنگام نمایش فیلد برچسب معتبر است)

en: Users
fa: کاربران

en: Assigned Author
fa: نویسنده اختصاص یافته

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
fa: کاربر مورد نظر را برای پست های ارسالی مشخص کنید

en: Registered Username
fa: نام کاربری ثبت شده

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
fa: از نام کاربری ثبت شده شده توسط کاربر & rsquo؛ s برای قسمت Name استفاده کنید (معتبر است وقتی کاربر ارسال فرم وارد WordPress می شود)

en: Registered Email
fa: ایمیل ثبت شده

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
fa: از ایمیل ثبت شده کاربر و rsquo؛ s به عنوان مقدار فیلد Email استفاده کنید (معتبر است وقتی کاربر ارسال فرم وارد WordPress می شود)

en: User Profile URL
fa: URL نمایه کاربر

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
fa: از URL پروفایل کاربر و rsquo؛ s به عنوان مقدار قسمت URL استفاده کنید (معتبر است وقتی کاربر ارسال فرم وارد WordPress می شود)

en: Require User Login
fa: نیاز به ورود کاربر

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
fa: از کاربران بخواهید که برای مشاهده و ارسال فرم ، وارد وردپرس شوند

en: Disable Replace Author
fa: جایگزینی نویسنده را غیرفعال کنید

en: Do not replace post author with submitted user name
fa: نویسنده پست را با نام کاربر ارسال شده جایگزین نکنید

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
fa: در اینجا شما می توانید نام و برچسب مورد استفاده توسط Custom Field را تغییر دهید. می توانید این قسمت را از طریق تنظیمات فرم Fields ، در بالا فعال کنید.

en: Custom Field Name
fa: نام زمینه سفارشی

en: Custom Field Label
fa: برچسب زمینه سفارشی

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
fa: این به عنوان برچسب زمینه روی فرم نمایش داده می شود. پیش فرض: زمینه سفارشی

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
fa: برای جلوگیری از هرزنامه ، سوالی را وارد کنید که کاربران باید قبل از ارسال فرم به آن پاسخ دهند

en: Challenge Response
fa: پاسخ به چالش

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
fa: پاسخ * درست * صحیح برای سوال چالش را وارد کنید

en: Case-sensitivity
fa: حساسیت به مورد

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
fa: اگر می خواهید پاسخ چالش حساس باشد ، این کادر را علامت بزنید

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
fa: برای فعال کردن Google reCAPTCHA ، کلیدهای عمومی و خصوصی خود را وارد کنید.

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Enter your Public Key
fa: کلید عمومی خود را وارد کنید

en: Private Key
fa: کلید خصوصی

en: Enter your Private Key
fa: کلید خصوصی خود را وارد کنید

en: reCaptcha Version
fa: نسخه reCaptcha

en: Choose reCaptcha version
fa: نسخه reCaptcha را انتخاب کنید

en: Email Alerts
fa: هشدارهای ایمیل

en: Receive Email Alert
fa: هشدار ایمیل دریافت کنید

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
fa: اگر می خواهید از طریق ایمیل برای ارسال های جدید ارسال شوید ، این کادر را علامت بزنید

en: Enable HTML Format
fa: قالب HTML را فعال کنید

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
fa: برای فعال کردن قالب HTML برای هشدارهای ایمیل ، این کادر را علامت بزنید

en: Email Address for Alerts
fa: آدرس ایمیل برای هشدارها

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
fa: اگر کادر دریافت هشدارهای ایمیل را علامت زده اید ، آدرس (های) را که باید برای آنها ایمیل ارسال شود ، نشان دهید.

en: Separate multiple addresses with commas.
fa: چند آدرس را با کاما از هم جدا کنید.

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
fa: ایمیل & ldquo؛ از & rdquo؛ نشانی

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
fa: در اینجا می توانید آدرس (های) مورد استفاده برای & ldquo؛ از & rdquo؛ هدر (برای اطلاعات بیشتر به سؤالات متداول پلاگین مراجعه کنید).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
fa: اگر آدرس قبلی در تنظیمات قبلی مشخص شده است ، تعداد مساوی از & ldquo؛ را از & rdquo؛ آدرس های این تنظیم (به همان ترتیب).

en: Email Alert Subject
fa: موضوع هشدار ایمیل

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
fa: خط موضوع برای هشدارهای ایمیل. خالی بگذارید تا از خط موضوع پیش فرض استفاده کنید. توجه: می توانید از متغیرهای زیر استفاده کنید:

en: Email Alert Message
fa: پیام هشدار ایمیل

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
fa: پیام برای هشدارهای ایمیل. برای استفاده از پیام پیش فرض خالی بگذارید. توجه: می توانید از متغیرهای زیر استفاده کنید:

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
fa: تصاویر ارسالی را به عنوان تصاویر برجسته تنظیم کنید. نیاز به پشتیبانی تم برای تصاویر برجسته (با عنوان تصاویر پس زمینه)

en: Upload Message
fa: ارسال پیام

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
fa: پیامی که در کنار قسمت بارگذاری ظاهر می شود. مفید برای بیان دستورالعمل های بارگذاری / خط مشی و موارد دیگر. نشانه گذاری اصلی مجاز است

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
fa: & ldquo؛ تصویر دیگری را اضافه کنید & rdquo؛ ارتباط دادن

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
fa: علامت گذاری سفارشی برای & ldquo؛ تصویر دیگری را اضافه کنید & rdquo؛ ارتباط دادن. برای استفاده از نشانه گذاری پیش فرض ، خالی بگذارید (توصیه می شود).

en: Minimum number of images
fa: حداقل تعداد تصاویر

en: Specify the minimum number of images
fa: حداقل تعداد تصاویر را مشخص کنید

en: Maximum number of images
fa: حداکثر تعداد تصاویر

en: Specify the maximum number of images
fa: حداکثر تعداد تصاویر را مشخص کنید

en: Minimum image width
fa: حداقل عرض تصویر

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
fa: برای تصاویر آپلود شده ، حداقل عرض (در پیکسل) را مشخص کنید

en: Minimum image height
fa: حداقل ارتفاع تصویر

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
fa: برای تصاویر آپلود شده ، حداقل ارتفاع (در پیکسل) را مشخص کنید

en: Maximum image width
fa: حداکثر عرض تصویر

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
fa: حداکثر عرض (در پیکسل) را برای تصاویر بارگذاری شده مشخص کنید

en: Maximum image height
fa: حداکثر ارتفاع تصویر

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
fa: حداکثر ارتفاع (در پیکسل) را برای تصاویر بارگذاری شده مشخص کنید

en: More Options
fa: گزینه های بیشتر

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
fa: برای گزینه های بیشتر ، مانند امکان بارگذاری انواع دیگر فایل ها (مانند PDF ، Word ، Zip ، فیلم ها و موارد دیگر) ، از این موارد بازدید کنید

en: Go Pro!
fa: برو طرفدار!

en: Auto-Display Content
fa: نمایش محتوای خودکار

en: Auto-Display Images
fa: تصاویر نمایش خودکار

en: Automatically display user-submitted images:
fa: نمایش تصاویر ارسال شده توسط کاربر به صورت خودکار:

en: Image Markup
fa: نشانه گذاری تصویر

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
fa: نشانه گذاری برای استفاده از هر تصویر ارائه شده (هنگام نمایش خودکار). می توانید استفاده کنید

en: and
fa: و

en: Auto-Display Email
fa: نمایش خودکار ایمیل

en: Automatically display user-submitted email:
fa: نمایش خودکار ایمیل ارسالی توسط کاربر:

en: Email Markup
fa: نشانه گذاری ایمیل

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
fa: نشانه گذاری برای استفاده برای آدرس ایمیل ارسالی (هنگام نمایش خودکار). می توانید استفاده کنید

en: Auto-Display Name
fa: نام نمایش خودکار

en: Automatically display user-submitted author/name:
fa: نمایش خودکار نویسنده ارسال شده توسط کاربر / نام:

en: Name Markup
fa: نام مارک

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
fa: نشانه گذاری برای استفاده از نویسنده / نام ارائه شده (هنگام نمایش خودکار). می توانید استفاده کنید

en: Auto-Display URL
fa: نشانی اینترنتی نمایش خودکار

en: Automatically display user-submitted URL:
fa: نمایش خودکار URL ارائه شده توسط کاربر:

en: URL Markup
fa: نشانه گذاری URL

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
fa: نشانه گذاری برای استفاده از URL ارائه شده (هنگام نمایش خودکار). می توانید استفاده کنید

en: Auto-Display Custom Field
fa: زمینه سفارشی نمایش خودکار

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
fa: زمینه شخصی سازی شده ارسال شده توسط کاربر به صورت خودکار

en: Custom Field Markup
fa: نشانه گذاری زمینه سفارشی

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
fa: نشانه گذاری برای استفاده برای زمینه سفارشی ارائه شده (هنگام نمایش خودکار). می توانید استفاده کنید

en: Save Settings
fa: تنظیمات را ذخیره کن

en: Display the Form
fa: نمایش فرم

en: Post-Submit Form
fa: فرم ارسال ارسال

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
fa: USP به شما امکان می دهد فرم ارسال پس از ارسال را در هر نقطه در سایت خود نمایش دهید.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
fa: برای نمایش فرم در هر WP Post یا صفحه از کد کوتاه استفاده کنید:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
fa: یا برای نشان دادن فرم در هر کجای الگوی تم خود از برچسب قالب استفاده کنید:

en: Login/Register Form
fa: فرم ورود / ثبت نام

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
fa: همچنین می توانید فرمی را نمایش دهید که به کاربران امکان ورود ، ثبت نام یا بازنشانی گذرواژه خود را می دهد.

en: Display Submitted Posts
fa: نمایش پست های ارسالی

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
fa: برای نمایش لیستی از پستهای ارسالی در هر WP Post یا صفحه از این کد کوتاه استفاده کنید:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
fa: یا از تگ قالب استفاده کنید تا لیستی از پستهای ارسال شده را در هر مکانی در قالب موضوع خود نشان دهید:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
fa: در اینجا چند مثال وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توان این کد کوتاه را پیکربندی کرد:

en: Display Image Gallery
fa: نمایش گالری تصاویر

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
fa: برای نمایش یک گالری تصاویر آپلود شده برای هر پست ارسال شده از این کد کوتاه استفاده کنید:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
fa: یا از تگ قالب برای نمایش یک گالری تصویر در هر نقطه از الگوی تم خود استفاده کنید:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
fa: می توانید با استفاده از هر یک از ویژگی های دنبال کننده ، سفارشی سازی کنید:

en: Reset Form Button
fa: دکمه تنظیم مجدد فرم

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
fa: این کد کوتاه پیوندی را نشان می دهد که فرم را به حالت اصلی خود بازنشانی می کند:

en: This shortcode accepts the following attributes:
fa: این کد کوتاه ویژگی های زیر را می پذیرد:

en: Note that the url attribute accepts
fa: توجه داشته باشید که ویژگی url می پذیرد

en: to get the current URL.
fa: برای دریافت URL فعلی.

en: Access Control
fa: کنترل دسترسی

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
fa: USP سه کد کوتاه برای کنترل دسترسی و محدود کردن محتوا فراهم می کند.

en: Display content only to users with a specific capability:
fa: نمایش محتوای فقط برای کاربران با قابلیت خاص:

en: Display content to logged-in users:
fa: نمایش محتوا برای کاربران وارد شده:

en: Display content to visitors only:
fa: نمایش محتوای فقط برای بازدید کنندگان:

en: Tip:
fa: نکته:

en: to include markup in the deny message, you can use
fa: برای قرار دادن نشانه گذاری در پیام انکار ، می توانید از آنها استفاده کنید

en: to output
fa: به خروجی

en: Example
fa: مثال

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
fa: اگر کاربر وارد سیستم شده است ، فرم ارسال ارسال را نمایش دهید. یا اگر کاربر وارد سیستم نشده است ، فرم ورود را نمایش دهید:

en: Restore Defaults
fa: بازیابی پیش فرض

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
fa: این گزینه را غیرفعال کنید تا تنظیمات خود را به خاطر بسپارید. یا برای پیشروی و بازیابی گزینه های پیش فرض افزونه: کادر را علامت بزنید ، تنظیمات خود را ذخیره کنید و سپس افزونه را غیرفعال یا فعال کنید.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
fa: گزینه های پیش فرض را پس از غیرفعال سازی / فعال سازی مجدد افزونه بازیابی کنید

en: Show Support
fa: نمایش پشتیبانی

en: by
fa: توسط

en: Jeff Starr on Twitter
fa: جف استار در توییتر

en: Obsessive Web Design &amp; Development
fa: وسواس طراحی وب & amp؛ توسعه

en: Save Preference
fa: ذخیره اولویت

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید تمام گزینه های پیش فرض را بازیابی کنید؟ (این عمل قابل بازگشت نیست)

en: Perishable Press Books
fa: کتابهای مطبوعاتی قابل ویرایش

en: Plugin Planet
fa: پلاگین سیاره

en: Donate via PayPal
fa: از طریق پی پال کمک مالی کنید

en: books
fa: کتابها

en: plugins
fa: پلاگین ها

en: donation
fa: کمک مالی

en: Thank you for using
fa: با تشکر از شما برای استفاده

en: Please show support by purchasing one of my
fa: لطفا با خرید یکی از موارد پشتیبانی خود را نشان دهید

en: or
fa: یا

en: or by making a
fa: یا با ساختن یک

en: Your generous support helps future development of
fa: حمایت سخاوتمندانه شما به پیشرفت آینده کمک می کند

en: and is greatly appreciated.
fa: و بسیار قدردانی می شود

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
fa: هر نوع کمک مالی به من کمک می کند تا این پلاگین رایگان و سایر منابع جذاب وردپرس را ادامه دهم.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
fa: بازدید کنندگان خود را قادر می سازد پست ها و تصاویر را از هر جای سایت خود ارسال کنند.

note: URI of the plugin
en: https://perishablepress.com/user-submitted-posts/
fa: https://perishablepress.com/user-submission-posts/

note: Author of the plugin
en: Jeff Starr
fa: جف استار
