USP 20200817 - en to he translation catalogue (362 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
he: הודעות שהוגשו על ידי המשתמש

en: requires WordPress
he: דורש וורדפרס

en:  or higher, and has been deactivated!
he:  ומעלה, והושבת!

en: Please return to the
he: אנא חזור אל ה-

en: WordPress Admin Area
he: אזור ניהול וורדפרס

en: to upgrade WordPress and try again.
he: לשדרג את וורדפרס ולנסות שוב.

en: User Submitted Post
he: הודעה שהוגשה על ידי המשתמש

en: User Submitted Post Info
he: פרטי הודעה שהוגשו על ידי המשתמש

en: Submitter Name:
he: שם שולח:

en: Submitter Email:
he: דוא"ל שולח:

en: Submitter URL:
he: URL של שולח:

en: Submitter IP:
he: IP של שולח:

en: Show USP Posts
he: הצג הודעות USP

en:  files required
he:  קבצים נדרשים

en:  file required
he:  קובץ חובה

en:  files
he:  קבצים

en:  file
he:  קוֹבֶץ

en:  pixels
he:  פיקסלים

en: Custom Field
he: שדה מותאם

en: Custom checkbox required
he: דרוש תיבת סימון מותאמת אישית

en: An error occurred. Please go back and try again.
he: התרחשה שגיאה. אנא חזור ונסה שוב.

en: User login required
he: כניסה למשתמש נדרשת

en: User name required
he: שם משתמש (חובה

en: Post title required
he: דרוש כותרת הודעה

en: User URL required
he: כתובת אתר משתמש נדרשת

en: Post tags required
he: נדרש תגי הודעה

en: Post category required
he: דרוש קטגוריית פוסט

en: Post content required
he: נדרש תוכן לפרסום

en: Correct captcha required
he: נדרש captcha נכון

en: User email required
he: נדרש דוא"ל משתמש

en: Please check your email and try again
he: אנא בדוק את הדוא"ל שלך ונסה שוב

en: Non-empty value for hidden field
he: ערך לא ריק לשדה מוסתר

en: Minimum number of images not met
he: המספר המינימלי של תמונות שלא נפגשו

en: Maximum number of images exceeded
he: חריגה ממספר התמונות המרבי

en: Minimum image width not met
he: רוחב התמונה המינימלי לא עמד

en: Image width exceeds maximum
he: רוחב התמונה עולה על המקסימום

en: Minimum image height not met
he: גובה התמונה המינימלי לא עמד

en: Image height exceeds maximum
he: גובה התמונה עולה על המקסימום

en: File type not allowed (please upload images only)
he: אסור להשתמש בקובץ (העלה תמונות בלבד)

en:  required
he:  נדרש

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
he: הקובץ לא הועלה. אנא בדוק את הקובץ ונסה שוב.

en: The file(s) could not be uploaded
he: לא ניתן היה להעלות את הקבצים

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
he: הפוסט לא נוצר. אנא צור קשר עם מנהל האתר לקבלת עזרה.

en: Duplicate post title. Please try again.
he: כותרת הודעה כפולה. בבקשה נסה שוב.

en: Error:
he: שְׁגִיאָה:

en: Return to form
he: חזור לטופס

en: Please
he: אנא

en: log in
he: התחברות

en: to submit content!
he: להגיש תוכן!

en: Please complete the required fields.
he: מלא את השדות הנדרשים.

en: Your Name
he: השם שלך

en: Your Email
he: האימייל שלך

en: Your URL
he: כתובת האתר שלך

en: Post Title
he: כותרת הודעה

en: Post Tags
he: פרסם תגיות

en: Please select some tags..
he: אנא בחר תגיות ..

en: Antispam Question
he: שאלת Antispam

en: Post Category
he: קטגוריה פוסט

en: Please select a category..
he: אנא בחר קטגוריה..

en: Post Content
he: תוכן דואר

en: Verification
he: אימות

en: Upload an Image
he: העלה תמונה

en: Add another image
he: הוסף תמונה נוספת

en: Human verification: leave this field empty.
he: אימות אנושי: השאר שדה זה ריק.

en: Submit Post
he: הגש הודעה

en: Incorrect response.
he: תגובה שגויה.

en: Login
he: התחברות

en: Register
he: להירשם

en: Forgot?
he: שכח?

en: Success!
he: הַצלָחָה!

en: Check your email for the password.
he: בדוק אם יש את הסיסמה בדוא"ל שלך.

en: Check your email to reset your password.
he: בדוק את הדוא"ל שלך כדי לאפס את הסיסמה שלך.

en: Have an account?
he: יש לך חשבון?

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
he: התחבר או הרשם! זה מהיר & amp; חינם!

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Remember me
he: זכור אותי

en: Register for this site!
he: הירשם לאתר הזה!

en: Sign up now for the good stuff.
he: הירשם עכשיו לדברים הטובים.

en: Sign up!
he: הירשם!

en: Lose something?
he: לאבד משהו?

en: Enter your username or email to reset your password.
he: הזן את שם המשתמש או הדוא"ל שלך כדי לאפס את הסיסמה שלך.

en: Username or Email
he: שם משתמש או דוא"ל

en: Reset my password
he: אפס את הסיסמה שלי

en: Welcome,
he: ברוך הבא,

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
he: מזל טוב, אתה מחובר לחשבון.

en: Log out
he: להתנתק

en: Admin
he: מנהל

en: Profile
he: פּרוֹפִיל

en: Reset form
he: אפס את הטופס

en: View full post
he: צפה בפוסט המלא

en: Settings
he: הגדרות

en: Get USP Pro for unlimited forms!
he: קבל USP Pro לטפסים בלתי מוגבלים!

en: Go Pro
he: להתמקצע

en: Plugin Homepage
he: דף הבית של התוסף

en: Homepage
he: דף הבית

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
he: תן ל- USP דירוג של 5 כוכבים ב- WordPress.org

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
he: דרג את הפלאגין הזה & nbsp; & raquo;

en: WP Post (recommended)
he: WP פוסט (מומלץ)

en: WP Page
he: עמוד WP

en: HTML5 Form + Default CSS
he: טופס HTML5 + CSS ברירת מחדל

en: (Recommended)
he: (מוּמלָץ)

en: HTML5 Form + Disable CSS
he: טופס HTML5 + השבת CSS

en: (Provide your own styles)
he: (ספק סגנונות משלך)

en: Custom Form + Custom CSS
he: טופס מותאם אישית + CSS מותאם אישית

en: (Provide your own form template &amp; styles)
he: (ספק תבנית טפסים משלך וסגנונות)

en: Auto-display before post content
he: תצוגה אוטומטית לפני תוכן ההודעה

en: Auto-display after post content
he: תצוגה אוטומטית לאחר תוכן הפוסט

en: Do not auto-display submitted images
he: אל תציג תמונות שהוגשו באופן אוטומטי

en: Do not auto-display submitted email
he: אל תציג אוטומטית דוא"ל שהוגש

en: Do not auto-display submitted name
he: אל תציג אוטומטית את השם שהוגש

en: Do not auto-display submitted URL
he: אל תציג כתובת אתר שהוגשה באופן אוטומטי

en: Do not auto-display the Custom Field
he: אל תציג אוטומטית את השדה המותאם אישית

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
he: v2 (אני לא רובוט)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
he: v3 (reCaptcha מוסתר)

en: Enable and require
he: אפשר ודורש

en: Enable but do not require
he: אפשר אך לא דורש

en: Disable this field
he: השבת שדה זה

en: (Visit
he: (לְבַקֵר

en: to configure options)
he: להגדרת אפשרויות)

en: Challenge Question
he: שאלה מאתגרת

en: Google reCAPTCHA
he: ReCAPTCHA של גוגל

en: Post Images
he: פרסם תמונות

en: Enable
he: לְאַפשֵׁר

en: Disable
he: השבת

en: Image Uploads
he: העלאת תמונות

en: Draft
he: טְיוּטָה

en: Pending (default)
he: ממתין (ברירת מחדל)

en: Publish immediately
he: פרסם מייד

en: Publish after 1 approved post
he: פרסם לאחר הודעה מאושרת

en: Publish after
he: פרסם אחרי

en:  approved posts
he:  פוסטים מאושרים

en: Select categories to display in the Category field.
he: בחר קטגוריות להצגה בשדה קטגוריה.

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
he: ארעה שגיאה. אנא וודא שהוספת כותרת, תוכן כלשהו וכי העלאת תמונות בלבד.

en: Please select your image(s) to upload.
he: בחר את התמונות שלך להעלות.

en: Success! Thank you for your submission.
he: הַצלָחָה! תודה על הגשתך.

en: Email
he: אימייל

en: URL
he: כתובת אתר

en: Toggle all panels
he: החלף את כל החלוניות

en: We need your support!
he: אנחנו צריכים את התמיכה שלך!

en: Make a donation via PayPal
he: תרום באמצעות PayPal

en: make a donation
he: לתרום

en: and/or
he: ו / או

en: Rate and review at the Plugin Directory
he: דרג ובדוק במדריך התוספים

en: give this plugin a 5-star rating
he: תן לתוסף זה דירוג של 5 כוכבים

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
he: התמיכה הנדיבה שלך מאפשרת המשך פיתוח תוסף חינמי זה. תודה!

en: Check this box if you have shown support
he: סמן תיבה זו אם הראית תמיכה

en: Overview
he: סקירה כללית

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
he: מאפשר למבקרים שלך להגיש פוסטים ולהעלות תמונות מקצה הקצה של האתר שלך.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
he: לקבלת פונקציונליות מתקדמת וטפסים בלתי מוגבלים, בדוק את זה

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
he: & mdash; הפיתרון האולטימטיבי לתוכן שנוצר על ידי משתמשים.

en: Plugin Settings
he: הגדרות תוסף

en: Display the form
he: הצגת הטופס

en: If you like this plugin, please
he: אם אתה אוהב את התוסף הזה, בבקשה

en: THANK YOU for your support!
he: תודה על תמיכתך!

en: give it a 5-star rating
he: תן לו דירוג של 5 כוכבים

en: Unlimited front-end forms
he: צורות חזיתיות בלתי מוגבלות

en: Get USP Pro
he: קבל USP Pro

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
he: קבע את ההגדרות שלך עבור הודעות שהוגשו על ידי משתמשים.

en: Form Fields
he: שדות טופס

en: User Name
he: שם משתמש

en: User Email
he: דוא"ל משתמש

en: User URL
he: כתובת אתר של משתמש

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Note that the default settings work fine for most cases.
he: שים לב שהגדרות ברירת המחדל עובדות מצוין ברוב המקרים.

en: Form Style
he: סגנון טופס

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
he: עם אפשרות זו, באפשרותך להעתיק את תבניות ברירת המחדל של התוסף:

en: ..and upload them into a directory named
he: ולהעלות אותם לספרייה בשם

en: in your theme:
he: בנושא שלך:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
he: זה יאפשר לך להתאים אישית את הטופס והסגנונות כרצונך. למידע נוסף, עיין בסעיף "טופס הגשה מותאם אישית" בסעיף

en: Installation Docs
he: מסמכי התקנה

en: FYI: here is a
he: FYI: הנה א

en: list of USP CSS selectors
he: רשימת בוחרי USP CSS

en: Include JavaScript
he: כלול JavaScript

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
he: סמן תיבה זו אם ברצונך לכלול את קבצי JavaScript החיצוניים (מומלץ)

en: Targeted Loading
he: טעינה ממוקדת

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
he: כברירת מחדל, CSS & amp; נכסי JavaScript נטענים בכל עמוד. כאן תוכל לציין את כתובות האתר של טופס USP כדי לטעון נכסים רק בדף זה. הערה: השאר ריק כדי לטעון בכל העמודים. השתמש בפסיקים כדי להפריד בין כתובות אתרים מרובות.

en: Post Type
he: סוג פוסט

en: Submit posts as WP Posts or Pages
he: הגש פוסטים כפרסומי WP או כדפים

en: Post Status
he: סטטוס הודעה

en: Post Status for submitted posts
he: סטטוס הודעה עבור פוסטים שהוגשו

en: Redirect URL
he: כתובת אתר להפניה מחדש

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
he: ציין כתובת אתר להפניה מחדש של המשתמש לאחר הגשת ההודעה (השאר ריק כדי להפנות אותו חזרה לדף הנוכחי)

en: Success Message
he: הודעת הצלחה

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
he: הודעת הצלחה שמוצגת אם הגשת ההודעה מוצלחת (סימון בסיסי מותר)

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
he: הודעת שגיאה כללית שמוצגת אם הגשת ההודעה נכשלה (מותר לבצע סימון בסיסי)

en: Custom Content
he: תוכן מותאם אישית

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
he: טקסט / סימון מותאם אישית שייכלל לפני טופס ההגשה (השאר ריק כדי להשבית)

en: Rich Text Editor
he: עורך טקסט עשיר

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
he: סמן תיבה זו אם ברצונך להפעיל RTE / עורך חזותי בשדה תוכן הודעה

en: Unique Titles
he: כותרות ייחודיות

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
he: דרוש כי כותרות פוסטים שהוגשו יהיו ייחודיות (שימושי למניעת הודעות מרובות / כפולות שהוגשו)

en: Disable Required
he: השבת חובה

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
he: השבת את כל התכונות הנדרשות בשדות טופס ברירת מחדל (שימושי לפתרון בעיות בהודעות שגיאה)

en: Enable Shortcodes
he: אפשר קודי קיצור

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
he: אפשר קודי קיצור בווידג'טים. כברירת מחדל, וורדפרס אינה מאפשרת לבצע קיצורי דרך בווידג'טים.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
he: הגדרה זו מאפשרת לכל קודי הקיצור / ווידג'טים (אפילו קיצורי דרך מתוספים אחרים).

en: Privacy
he: פְּרָטִיוּת

en: Disable IP Tracking
he: השבת מעקב IP

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
he: כברירת מחדל, USP רושמת את כתובת ה- IP בכל הודעה שהוגשה. סמן את התיבה הזו כדי להשבית את כל מעקב ה- IP.

en: Display Checkbox
he: תיבת סימון

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
he: הצג תיבת סימון מותאמת אישית בטופס שלך (שימושי ל- GDPR, מסכים לתנאים וכו ')

en: Checkbox Name
he: שם תיבת הסימון

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
he: השתמש רק במקפים אלפנומריים, תחתונים וקו. אם אינך בטוח, השתמש בשם ברירת המחדל:

en: Checkbox Error
he: שגיאת תיבת סימון

en: Error message displayed if user does not check the box
he: הודעת שגיאה מוצגת אם המשתמש אינו מסמן את התיבה

en: Checkbox Text
he: טקסט של תיבת הסימון

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
he: טקסט המוצג ליד תיבת הסימון. טיפ: השתמש בסוגריים מתולתלים כדי להפיק סוגריים בזווית, למשל:

en: Categories &amp; Tags
he: קטגוריות & amp; תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Click to view/select categories
he: לחץ לצפייה / בחירה בקטגוריות

en: Multiple Categories
he: קטגוריות מרובות

en: Enable users to select multiple categories.
he: אפשר למשתמשים לבחור קטגוריות מרובות.

en: Hidden/Default Category
he: קטגוריה מוסתרת / ברירת מחדל

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
he: השתמש בשדה מוסתר לקטגוריית הפוסטים. זה מסתיר את שדה הקטגוריה ומגדיר את ערכו באמצעות האפשרות הבאה.

en: Category ID for Hidden Field
he: מזהה קטגוריה עבור שדה מוסתר

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
he: ציין מזהי קטגוריות שישמשו עבור & ldquo; קטגוריה נסתרת / ברירת מחדל & rdquo; (הפרד מספר מזהים עם פסיקים)

en: Use Existing Tags
he: השתמש בתגיות קיימות

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
he: סמן תיבה זו כדי להציג תפריט בחירה / נפתח של תגיות קיימות (תקף כאשר מוצג שדה תג)

en: Users
he: משתמשים

en: Assigned Author
he: מחבר המוקצה

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
he: ציין את המשתמש שצריך להקצות כסופר עבור פוסטים שהוגשו

en: Registered Username
he: שם משתמש רשום

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
he: השתמש בשם המשתמש הרשום של המשתמש בשדה שם (תקף כאשר המשתמש שמגיש את הטופס מחובר לוורדפרס)

en: Registered Email
he: דוא"ל רשום

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
he: השתמש בדוא"ל הרשום של המשתמש כערך שדה הדוא"ל (תקף כאשר המשתמש שמגיש את הטופס מחובר ל- WordPress)

en: User Profile URL
he: כתובת אתר של פרופיל משתמש

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
he: השתמש בכתובת האתר של הפרופיל של המשתמש כערך שדה ה- URL (תקף כאשר המשתמש שמגיש את הטופס נכנס ל- WordPress)

en: Require User Login
he: דרוש כניסה למשתמש

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
he: דרוש מהמשתמשים להיכנס ל- WordPress כדי להציג / להגיש את הטופס

en: Disable Replace Author
he: השבת את החלף מחבר

en: Do not replace post author with submitted user name
he: אל תחליף את כותב הפוסט בשם המשתמש שהוגש

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
he: כאן תוכל לשנות את השם והתווית המשמשים את השדה המותאם אישית. ניתן להפעיל שדה זה דרך ההגדרה שדות טופס למעלה.

en: Custom Field Name
he: שם שדה מותאם אישית

en: Custom Field Label
he: תווית שדה מותאמת אישית

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
he: זה יוצג כתווית השדה בטופס. ברירת מחדל: שדה מותאם אישית

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
he: כדי למנוע דואר זבל, הזן שאלה שעל המשתמשים לענות עליה לפני הגשת הטופס

en: Challenge Response
he: תגובה לאתגר

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
he: הזן את התשובה הנכונה * בלבד * לשאלת האתגר

en: Case-sensitivity
he: רגישות לתיק

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
he: סמן תיבה זו אם ברצונך שתגובת האתגר תהיה רגישה לרישיות

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
he: כדי לאפשר reCAPTCHA של גוגל, הזן את המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך.

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Enter your Public Key
he: הזן את המפתח הציבורי שלך

en: Private Key
he: מפתח פרטי

en: Enter your Private Key
he: הזן את המפתח הפרטי שלך

en: reCaptcha Version
he: גרסת reCaptcha

en: Choose reCaptcha version
he: בחר גרסת reCaptcha

en: Email Alerts
he: התראות מייל

en: Receive Email Alert
he: קבל התראה בדוא"ל

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
he: סמן תיבה זו אם ברצונך לקבל הודעה בדוא"ל לגבי הגשות חדשות לפוסט

en: Enable HTML Format
he: אפשר פורמט HTML

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
he: סמן תיבה זו כדי לאפשר פורמט HTML להתראות דוא"ל

en: Email Address for Alerts
he: כתובת דוא"ל להתראות

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
he: אם סימנת את התיבה כדי לקבל התראות בדוא"ל, ציין כאן את הכתובות שאליהן יש לשלוח את הדוא"ל.

en: Separate multiple addresses with commas.
he: הפרד מספר כתובות באמצעות פסיקים.

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
he: דוא"ל & ldquo; מאת & rdquo; כתובת

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
he: כאן תוכל להתאים אישית את הכתובות המשמשות עבור & ldquo; מ- & rdquo; כותרת (ראה שאלות נפוצות על תוסף למידע).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
he: אם צוינו מספר כתובות בהגדרה הקודמת, כלול מספר שווה של & ldquo; מ- & rdquo; כתובות להגדרה זו (באותו סדר).

en: Email Alert Subject
he: נושא התראת דוא"ל

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
he: שורת נושא להתראות דוא"ל. השאר ריק כדי להשתמש בשורת הנושא המוגדרת כברירת מחדל. הערה: אתה יכול להשתמש במשתנים הבאים:

en: Email Alert Message
he: הודעת התראה בדוא"ל

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
he: הודעה להתראות דוא"ל. השאר ריק כדי להשתמש בהודעת ברירת המחדל. הערה: אתה יכול להשתמש במשתנים הבאים:

en: Featured Image
he: תמונה מצורפת

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
he: הגדר תמונות שהוגשו כתמונות מוצגות. נדרש תמיכת נושא עבור תמונות מוצגות (המכילות גם תמונות ממוזערות)

en: Upload Message
he: העלה הודעה

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
he: הודעה המופיעה לצד שדה ההעלאה. שימושי לקביעת הנחיות / מדיניות העלאה וכו '. סימון בסיסי מותר.

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
he: & ldquo; הוסף תמונה נוספת & rdquo; קישור

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
he: סימון מותאם אישית עבור & ldquo; הוסף תמונה נוספת & rdquo; קישור. השאר ריק כדי להשתמש בסימון ברירת המחדל (מומלץ).

en: Minimum number of images
he: מספר מינימלי של תמונות

en: Specify the minimum number of images
he: ציין את מספר התמונות המינימלי

en: Maximum number of images
he: המספר המרבי של תמונות

en: Specify the maximum number of images
he: ציין את המספר המרבי של תמונות

en: Minimum image width
he: רוחב תמונה מינימלי

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
he: ציין רוחב מינימלי (בפיקסלים) לתמונות שהועלו

en: Minimum image height
he: גובה תמונה מינימלי

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
he: ציין גובה מינימלי (בפיקסלים) לתמונות שהועלו

en: Maximum image width
he: רוחב תמונה מרבי

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
he: ציין רוחב מקסימלי (בפיקסלים) לתמונות שהועלו

en: Maximum image height
he: גובה תמונה מקסימאלי

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
he: ציין גובה מקסימלי (בפיקסלים) לתמונות שהועלו

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
he: לקבלת אפשרויות נוספות, כמו היכולת להעלות סוגי קבצים אחרים (כמו PDF, Word, Zip, קטעי וידאו, ועוד), עיין ב

en: Go Pro!
he: להתמקצע!

en: Auto-Display Content
he: תצוגה אוטומטית של תוכן

en: Auto-Display Images
he: הצגה אוטומטית של תמונות

en: Automatically display user-submitted images:
he: הצג באופן אוטומטי תמונות שהוגשו על ידי המשתמש:

en: Image Markup
he: סימון תמונות

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
he: סימון לשימוש עבור כל תמונה שהוגשה (כאשר התצוגה אוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: and
he: ו

en: Auto-Display Email
he: אימייל לתצוגה אוטומטית

en: Automatically display user-submitted email:
he: הצג אוטומטית דוא"ל שהוגש על ידי המשתמש:

en: Email Markup
he: סימון דוא"ל

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
he: סימון לשימוש עבור כתובת הדוא"ל שהוגשה (כאשר התצוגה אוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: Auto-Display Name
he: שם תצוגה אוטומטית

en: Automatically display user-submitted author/name:
he: הצג באופן אוטומטי מחבר / שם שהוגש על ידי המשתמש:

en: Name Markup
he: סימון שם

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
he: סימון לשימוש עבור המחבר / השם שהוגש (כאשר התצוגה אוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: Auto-Display URL
he: כתובת אתר לתצוגה אוטומטית

en: Automatically display user-submitted URL:
he: הצג באופן אוטומטי כתובת URL שהוגשה על ידי המשתמש:

en: URL Markup
he: סימון כתובות אתרים

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
he: סימון לשימוש עבור כתובת האתר שהוגשה (כאשר התצוגה אוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: Auto-Display Custom Field
he: תצוגה אוטומטית של שדה מותאם אישית

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
he: הצגת שדה מותאם אישית שהוגש על ידי המשתמש באופן אוטומטי:

en: Custom Field Markup
he: סימון שדה מותאם אישית

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
he: סימון לשימוש בשדה המותאם אישית שהוגש (כאשר התצוגה אוטומטית מופעלת). יכול להשתמש

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Display the Form
he: הצגת הטופס

en: Post-Submit Form
he: טופס הגשת הודעה

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
he: USP מאפשר לך להציג טופס הגשת הודעה בכל מקום באתר שלך.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
he: השתמש בקוד הקיצור כדי להציג את הטופס בכל פוסט או עמוד WP:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג את הטופס בכל מקום בתבנית העיצוב שלך:

en: Login/Register Form
he: טופס כניסה / הרשמה

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
he: אתה יכול גם להציג טופס המאפשר למשתמשים להתחבר, להירשם או לאפס את הסיסמה שלהם.

en: Display Submitted Posts
he: הצגת פוסטים שהוגשו

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
he: השתמש בקיצור זה כדי להציג רשימה של הודעות שנשלחו בכל WP פוסט או עמוד:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג רשימה של פוסטים שהוגשו בכל מקום בתבנית העיצוב שלך:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
he: להלן כמה דוגמאות המראות כיצד לקבוע את התצורה של קיצור דרך זה:

en: Display Image Gallery
he: הצג גלריית תמונות

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
he: השתמש בקיצור זה כדי להציג גלריה של תמונות שהועלו עבור כל פוסט שנשלח:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
he: לחלופין, השתמש בתג התבנית כדי להציג גלריית תמונות בכל מקום בתבנית העיצוב שלך:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
he: אתה יכול להתאים אישית באמצעות אחת מהתכונות העוקבות:

en: Reset Form Button
he: אפס כפתור טופס

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
he: קיצור דרך זה מציג קישור המאפס את הטופס למצב המקורי שלו:

en: This shortcode accepts the following attributes:
he: קיצור דרך זה מקבל את התכונות הבאות:

en: Note that the url attribute accepts
he: שים לב שתכונת ה- url מקבלת

en: to get the current URL.
he: כדי לקבל את כתובת האתר הנוכחית.

en: Access Control
he: בקרת גישה

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
he: USP מספקת שלושה קודי קיצור לבקרת גישה והגבלת תוכן.

en: Display content only to users with a specific capability:
he: הצג תוכן רק למשתמשים עם יכולת ספציפית:

en: Display content to logged-in users:
he: הצגת תוכן למשתמשים המחוברים:

en: Display content to visitors only:
he: הצג תוכן למבקרים בלבד:

en: Tip:
he: עֵצָה:

en: to include markup in the deny message, you can use
he: כדי לכלול סימון בהודעת הכחשה, אתה יכול להשתמש

en: to output
he: לפלט

en: Example
he: דוגמא

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
he: אם המשתמש מחובר, הצג את הטופס להגיש הודעה; או אם המשתמש אינו מחובר, הצג את טופס הכניסה:

en: Restore Defaults
he: לשחזר את ברירות מחדל

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
he: השאר אפשרות זו ללא זמינה כדי לזכור את ההגדרות שלך. לחלופין, כדי להמשיך ולשחזר את אפשרויות תוסף ברירת המחדל: סמן את התיבה, שמור את ההגדרות שלך ואז בטל / הפעל מחדש את התוסף.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
he: שחזר אפשרויות ברירת מחדל לאחר ביטול הפעלה / הפעלה מחדש של תוסף

en: Show Support
he: הצג תמיכה

en: by
he: על ידי

en: Jeff Starr on Twitter
he: ג'ף סטאר בטוויטר

en: Obsessive Web Design &amp; Development
he: עיצוב אובססיבי לאינטרנט & amp; התפתחות

en: Save Preference
he: שמור העדפה

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
he: האם אתה בטוח שברצונך לשחזר את כל אפשרויות ברירת המחדל? (לא ניתן לבטל פעולה זו)

en: Perishable Press Books
he: ספרי עיתונות מתכלים

en: Plugin Planet
he: פלאגין פלאגין

en: Donate via PayPal
he: לתרום באמצעות PayPal

en: books
he: ספרים

en: plugins
he: תוספים

en: donation
he: תרומה

en: Thank you for using
he: תודה על השימוש

en: Please show support by purchasing one of my
he: אנא הראו תמיכה ברכישה של אחת שלי

en: or
he: אוֹ

en: or by making a
he: או על ידי ביצוע

en: Your generous support helps future development of
he: התמיכה הנדיבה שלך עוזרת לפיתוח עתידי של

en: and is greatly appreciated.
he: ומוערך מאוד.

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
he: כל תרומה בגודל עוזרת לי להמשיך ולפתח את התוסף בחינם ומשאבי וורדפרס מדהימים אחרים.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
he: מאפשר למבקרים שלך להגיש פוסטים ותמונות מכל מקום באתר שלך.

note: Author of the plugin
en: Jeff Starr
he: ג'ף סטאר
