USP 20200817 - en to nl translation catalogue (354 entries)

en:  approved posts
nl:  goedgekeurde berichten

en:  file
nl:  het dossier

en:  file required
nl:  bestand vereist

en:  files
nl:  bestanden

en:  files required
nl:  bestanden vereist

en:  or higher, and has been deactivated!
nl:  of hoger, en is gedeactiveerd!

en:  required
nl:  verplicht

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
nl: & ldquo; Nog een afbeelding toevoegen & rdquo; koppeling

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
nl: & mdash; de ultieme oplossing voor door gebruikers gegenereerde inhoud.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
nl: (Geef uw eigen formuliersjabloon en stijlen op)

en: (Provide your own styles)
nl: (Voorzie uw eigen stijlen)

en: (Recommended)
nl: (Aanbevolen)

en: (Visit
nl: (Bezoek

en: ..and upload them into a directory named
nl: ..en upload ze naar een map met de naam

en: Access Control
nl: Toegangscontrole

en: Add another image
nl: Voeg nog een afbeelding toe

en: Admin
nl: beheerder

en: An error occurred. Please go back and try again.
nl: Er is een fout opgetreden. Ga alstublieft terug en probeer het opnieuw.

en: Antispam Question
nl: Antispam-vraag

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
nl: Donaties van elke grootte helpen me om deze gratis plug-in en andere geweldige WordPress-bronnen te blijven ontwikkelen.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
nl: Weet u zeker dat u alle standaardopties wilt herstellen? (deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden)

en: Assigned Author
nl: Toegewezen auteur

en: Auto-Display Content
nl: Inhoud automatisch weergeven

en: Auto-Display Custom Field
nl: Aangepast veld automatisch weergeven

en: Auto-Display Email
nl: E-mail automatisch weergeven

en: Auto-Display Images
nl: Afbeeldingen automatisch weergeven

en: Auto-Display Name
nl: Naam automatisch weergeven

en: Auto-Display URL
nl: Automatisch zichtbare URL

en: Auto-display after post content
nl: Automatische weergave na inhoud van het bericht

en: Auto-display before post content
nl: Automatische weergave vóór inhoud van het bericht

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
nl: Automatisch door de gebruiker ingediend aangepast veld weergeven:

en: Automatically display user-submitted URL:
nl: Automatisch door de gebruiker ingediende URL weergeven:

en: Automatically display user-submitted author/name:
nl: Automatisch door de gebruiker ingediende auteur / naam weergeven:

en: Automatically display user-submitted email:
nl: Automatisch door gebruikers verzonden e-mail weergeven:

en: Automatically display user-submitted images:
nl: Automatisch door gebruikers ingezonden afbeeldingen weergeven:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
nl: Standaard legt USP het IP-adres vast bij elk verzonden bericht. Vink dit vakje aan om alle IP-tracking uit te schakelen.

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
nl: Standaard zijn CSS & amp; JavaScript-items worden op elke pagina geladen. Hier kunt u de URL ('s) van het USP-formulier specificeren om items alleen op die pagina te laden. Opmerking: laat leeg om op alle pagina's te laden. Gebruik komma's om meerdere URL's te scheiden.

en: Case-sensitivity
nl: Hoofdlettergevoeligheid

en: Categories
nl: Categorieën

en: Categories &amp; Tags
nl: Categorieën & amp; Tags

en: Category ID for Hidden Field
nl: Categorie-ID voor verborgen veld

en: Challenge Question
nl: uitdagende vraag

en: Challenge Response
nl: Uitdagingsreactie

en: Check this box if you have shown support
nl: Vink dit vakje aan als u ondersteuning heeft getoond

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
nl: Vink dit vakje aan als u wilt dat de uitdagingsreactie hoofdlettergevoelig is

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
nl: Vink dit vakje aan als je via e-mail op de hoogte wilt worden gehouden van nieuwe inzendingen

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
nl: Vink dit vakje aan als u RTE / Visual Editor wilt inschakelen voor het veld Post Content

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
nl: Vink dit vakje aan als u de externe JavaScript-bestanden wilt opnemen (aanbevolen)

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
nl: Vink dit vakje aan om een selectie- / vervolgkeuzemenu met bestaande tags weer te geven (geldig wanneer het tag-veld wordt weergegeven)

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
nl: Vink dit vakje aan om de HTML-indeling voor e-mailwaarschuwingen in te schakelen

en: Check your email for the password.
nl: Controleer uw e-mail voor het wachtwoord.

en: Check your email to reset your password.
nl: Controleer uw e-mail om uw wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Checkbox Error
nl: Checkbox-fout

en: Checkbox Name
nl: Naam selectievakje

en: Checkbox Text
nl: Selectievakje Tekst

en: Choose reCaptcha version
nl: Kies de reCaptcha-versie

en: Click to view/select categories
nl: Klik om categorieën te bekijken / selecteren

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
nl: Configureer uw instellingen voor door gebruikers ingediende berichten.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
nl: Gefeliciteerd, je bent ingelogd.

en: Correct captcha required
nl: Correcte captcha vereist

en: Custom Content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: Custom Field Label
nl: Aangepast veldlabel

en: Custom Field Markup
nl: Aangepaste veldopmaak

en: Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam

en: Custom Form + Custom CSS
nl: Aangepast formulier + aangepaste CSS

en: Custom checkbox required
nl: Aangepast selectievakje vereist

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
nl: Aangepaste opmaak voor de & ldquo; Nog een afbeelding toevoegen & rdquo; koppeling. Laat leeg om de standaardopmaak te gebruiken (aanbevolen).

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
nl: Aangepaste tekst / opmaak die vóór het inzendingsformulier moet worden opgenomen (leeg laten om uit te schakelen)

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable IP Tracking
nl: Schakel IP-tracking uit

en: Disable Replace Author
nl: Schakel Auteur vervangen uit

en: Disable Required
nl: Schakel Vereist uit

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
nl: Schakel alle vereiste attributen in standaard formuliervelden uit (handig voor het oplossen van foutmeldingen)

en: Disable this field
nl: Schakel dit veld uit

en: Display Checkbox
nl: Selectievakje weergeven

en: Display Image Gallery
nl: Toon afbeeldingengalerij

en: Display Submitted Posts
nl: Ingezonden berichten weergeven

en: Display content only to users with a specific capability:
nl: Geef inhoud alleen weer voor gebruikers met een specifieke mogelijkheid:

en: Display content to logged-in users:
nl: Inhoud weergeven voor ingelogde gebruikers:

en: Display content to visitors only:
nl: Geef inhoud alleen weer aan bezoekers:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
nl: Geef een aangepast selectievakje op uw formulier weer (handig voor AVG, akkoord met voorwaarden, etc.)

en: Display the Form
nl: Geef het formulier weer

en: Display the form
nl: Geef het formulier weer

en: Do not auto-display submitted URL
nl: Geef de ingediende URL niet automatisch weer

en: Do not auto-display submitted email
nl: Geef verzonden e-mail niet automatisch weer

en: Do not auto-display submitted images
nl: Geef verzonden afbeeldingen niet automatisch weer

en: Do not auto-display submitted name
nl: Geef de ingediende naam niet automatisch weer

en: Do not auto-display the Custom Field
nl: Geef het aangepaste veld niet automatisch weer

en: Do not replace post author with submitted user name
nl: Vervang de auteur van het bericht niet door de opgegeven gebruikersnaam

en: Donate via PayPal
nl: Doneer via PayPal

en: Draft
nl: Droogte

en: Duplicate post title. Please try again.
nl: Dubbele titel van bericht. Probeer het a.u.b. opnieuw.

en: Email
nl: E-mail

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
nl: E-mail & ldquo; Van & rdquo; Adres

en: Email Address for Alerts
nl: E-mailadres voor waarschuwingen

en: Email Alert Message
nl: E-mailwaarschuwingsbericht

en: Email Alert Subject
nl: Onderwerp van e-mailwaarschuwing

en: Email Alerts
nl: email waarschuwingen

en: Email Markup
nl: E-mailopmaak

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable HTML Format
nl: Schakel HTML-indeling in

en: Enable Shortcodes
nl: Schakel shortcodes in

en: Enable and require
nl: Schakel in en vereist

en: Enable but do not require
nl: Schakel in maar niet vereist

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
nl: Schakel shortcodes in widgets in. WordPress schakelt standaard geen shortcodes in widgets in.

en: Enable users to select multiple categories.
nl: Stel gebruikers in staat om meerdere categorieën te selecteren.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
nl: Stelt uw bezoekers in staat om vanaf elke locatie op uw site berichten en afbeeldingen in te dienen.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
nl: Voer het * enige * juiste antwoord op de uitdagingsvraag in

en: Enter your Private Key
nl: Voer uw privésleutel in

en: Enter your Public Key
nl: Voer uw openbare sleutel in

en: Enter your username or email to reset your password.
nl: Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in om uw wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Error message displayed if user does not check the box
nl: Foutbericht weergegeven als de gebruiker het vakje niet aanvinkt

en: Error:
nl: Fout:

en: Example
nl: Voorbeeld

en: FYI: here is a
nl: FYI: hier is een

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
nl: Bestand niet geüpload. Controleer het bestand en probeer het opnieuw.

en: File type not allowed (please upload images only)
nl: Bestandstype niet toegestaan (upload alleen afbeeldingen)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
nl: Bekijk voor geavanceerde functionaliteit en onbeperkte formulieren

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
nl: Voor meer opties, zoals de mogelijkheid om andere bestandstypen te uploaden (zoals pdf, Word, zip, video's en meer), ga je naar

en: Forgot?
nl: Vergeten?

en: Form Fields
nl: Formuliervelden

en: Form Style
nl: Vormstijl

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
nl: Algemeen foutbericht dat wordt weergegeven als het verzenden van berichten mislukt (basisopmaak is toegestaan)

en: Get USP Pro
nl: Koop USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
nl: Ontvang USP Pro voor onbeperkte formulieren!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
nl: Geef USP een 5-sterrenbeoordeling op WordPress.org

en: Go Pro
nl: Ga voor Pro

en: Go Pro!
nl: Ga voor Pro!

en: HTML5 Form + Default CSS
nl: HTML5-formulier + standaard CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
nl: HTML5-formulier + CSS uitschakelen

en: Have an account?
nl: Een account hebben?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
nl: Hier zijn enkele voorbeelden die laten zien hoe u deze shortcode configureert:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
nl: Hier kunt u de naam en het label wijzigen die door het aangepaste veld worden gebruikt. U kunt dit veld inschakelen via de instelling Formuliervelden hierboven.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
nl: Hier kunt u het adres of de adressen aanpassen die worden gebruikt voor de & ldquo; From & rdquo; header (zie plugin FAQs voor info).

en: Hidden/Default Category
nl: Verborgen / standaardcategorie

en: Homepage
nl: Startpagina

en: Human verification: leave this field empty.
nl: Menselijke verificatie: laat dit veld leeg.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
nl: Als er meerdere adressen zijn opgegeven in de vorige instelling, neem dan een gelijk aantal & ldquo; From & rdquo; adressen voor deze instelling (in dezelfde volgorde).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
nl: Als de gebruiker is aangemeld, geeft u het formulier voor na het indienen weer; of als de gebruiker niet is ingelogd, toon het inlogformulier:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
nl: Als u het vakje heeft aangevinkt om e-mailwaarschuwingen te ontvangen, geeft u hier het adres (de adressen) aan waarnaar de e-mails moeten worden verzonden.

en: If you like this plugin, please
nl: Als je deze plug-in leuk vindt, alstublieft

en: Image Markup
nl: Afbeelding markeren

en: Image Uploads
nl: Uploads van afbeeldingen

en: Image height exceeds maximum
nl: De beeldhoogte overschrijdt het maximum

en: Image width exceeds maximum
nl: Afbeeldingsbreedte overschrijdt maximum

en: Include JavaScript
nl: Inclusief JavaScript

en: Incorrect response.
nl: Onjuist antwoord.

en: Installation Docs
nl: Installatiedocumenten

en: Jeff Starr on Twitter
nl: Jeff Starr op Twitter

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
nl: Laat deze optie uitgeschakeld om uw instellingen te onthouden. Of, om door te gaan en de standaard plug-in-opties te herstellen: vink het vakje aan, sla uw instellingen op en deactiveer / reactiveer vervolgens de plug-in.

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
nl: Meld je aan of schrijf je in! Het is snel & amp; vrij!

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Login
nl: Log in

en: Login/Register Form
nl: Login / registratieformulier

en: Lose something?
nl: Iets kwijtraken?

en: Make a donation via PayPal
nl: Doe een gift via PayPal

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering die voor elke ingezonden afbeelding moet worden gebruikt (wanneer automatische weergave is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering om te gebruiken voor het ingediende aangepaste veld (wanneer automatische weergave is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering om te gebruiken voor de ingediende URL (wanneer automatische weergave is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering die moet worden gebruikt voor de ingediende auteur / naam (wanneer automatische weergave is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
nl: Markering om te gebruiken voor het ingediende e-mailadres (wanneer automatische weergave is ingeschakeld). Kan gebruiken

en: Maximum image height
nl: Maximale beeldhoogte

en: Maximum image width
nl: Maximale afbeeldingsbreedte

en: Maximum number of images
nl: Maximaal aantal afbeeldingen

en: Maximum number of images exceeded
nl: Maximaal aantal afbeeldingen overschreden

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
nl: Bericht voor e-mailwaarschuwingen. Laat leeg om het standaardbericht te gebruiken. Let op: u kunt de volgende variabelen gebruiken:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
nl: Bericht dat verschijnt naast het uploadveld. Handig voor het vermelden van uw uploadrichtlijnen / beleid / enz. Basisopmaak toegestaan.

en: Minimum image height
nl: Minimale afbeeldingshoogte

en: Minimum image height not met
nl: Minimale afbeeldingshoogte niet gehaald

en: Minimum image width
nl: Minimale afbeeldingsbreedte

en: Minimum image width not met
nl: Minimale afbeeldingsbreedte niet gehaald

en: Minimum number of images
nl: Minimum aantal afbeeldingen

en: Minimum number of images not met
nl: Minimumaantal afbeeldingen niet gehaald

en: More Options
nl: Meer opties

en: Multiple Categories
nl: Meerdere categorieën

en: Name Markup
nl: Naamopmaak

en: Non-empty value for hidden field
nl: Niet-lege waarde voor verborgen veld

en: Note that the default settings work fine for most cases.
nl: Merk op dat de standaardinstellingen in de meeste gevallen prima werken.

en: Note that the url attribute accepts
nl: Merk op dat het url-kenmerk accepteert

en: Obsessive Web Design &amp; Development
nl: Obsessief webdesign & amp; Ontwikkeling

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om een lijst met ingediende berichten overal in uw themasjabloon weer te geven:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om overal in uw themasjabloon een afbeeldingengalerij weer te geven:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
nl: Of gebruik de sjabloontag om het formulier overal in uw themasjabloon weer te geven:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Pending (default)
nl: In behandeling (standaard)

en: Perishable Press Books
nl: Bederfelijke persboeken

en: Please
nl: Alstublieft

en: Please check your email and try again
nl: Controleer uw e-mail en probeer het opnieuw

en: Please complete the required fields.
nl: Gelieve de verplichte velden in te vullen.

en: Please return to the
nl: Ga terug naar het

en: Please select a category..
nl: Selecteer een categorie..

en: Please select some tags..
nl: Selecteer een aantal tags ..

en: Please select your image(s) to upload.
nl: Selecteer uw afbeelding (en) om te uploaden.

en: Please show support by purchasing one of my
nl: Toon steun door een van mijn

en: Plugin Homepage
nl: Plugin-startpagina

en: Plugin Settings
nl: Plugin-instellingen

en: Post Category
nl: Berichtcategorie

en: Post Content
nl: Plaats inhoud

en: Post Images
nl: Plaats afbeeldingen

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post Status for submitted posts
nl: Berichtstatus voor verzonden berichten

en: Post Tags
nl: Plaats tags

en: Post Title
nl: Titel van bericht

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post category required
nl: Berichtcategorie vereist

en: Post content required
nl: Plaats inhoud vereist

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
nl: Bericht niet gemaakt. Neem voor hulp contact op met de sitebeheerder.

en: Post tags required
nl: Post-tags vereist

en: Post title required
nl: Titel van bericht vereist

en: Post-Submit Form
nl: Formulier na verzenden

en: Private Key
nl: Prive sleutel

en: Profile
nl: Profiel

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Publish after
nl: Publiceer na

en: Publish after 1 approved post
nl: Publiceer na 1 goedgekeurd bericht

en: Publish immediately
nl: Publiceer onmiddellijk

en: Rate and review at the Plugin Directory
nl: Beoordeel en recenseer in de Plugin Directory

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
nl: Beoordeel deze plug-in & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
nl: Ontvang een e-mailwaarschuwing

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Register
nl: Registreren

en: Register for this site!
nl: Registreer voor deze website!

en: Registered Email
nl: geregistreerde email

en: Registered Username
nl: Geregistreerde gebruikersnaam

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Require User Login
nl: Gebruikersaanmelding vereist

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
nl: Vereisen dat de titels van verzonden berichten uniek zijn (handig om meerdere / dubbele ingediende berichten te voorkomen)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
nl: Vereisen dat gebruikers zijn aangemeld bij WordPress om het formulier te bekijken / verzenden

en: Reset Form Button
nl: Formulierknop opnieuw instellen

en: Reset form
nl: Formulier opnieuw instellen

en: Reset my password
nl: Reset mijn wachtwoord

en: Restore Defaults
nl: Herstel standaardinstellingen

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
nl: Herstel standaardopties bij deactivering / heractivering van plug-ins

en: Return to form
nl: Keer terug naar het formulier

en: Save Preference
nl: Voorkeur opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Select categories to display in the Category field.
nl: Selecteer categorieën om weer te geven in het veld Categorie.

en: Separate multiple addresses with commas.
nl: Scheid meerdere adressen met komma's.

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
nl: Stel verzonden afbeeldingen in als Uitgelichte afbeeldingen. Vereist thema-ondersteuning voor uitgelichte afbeeldingen (ook bekend als postminiaturen)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show Support
nl: Toon ondersteuning

en: Show USP Posts
nl: USP-berichten weergeven

en: Sign up now for the good stuff.
nl: Schrijf je nu in voor de goede dingen.

en: Sign up!
nl: Inschrijven!

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
nl: Specificeer een URL om de gebruiker om te leiden na het indienen van een bericht (laat leeg om terug te verwijzen naar de huidige pagina)

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
nl: Geef een maximale hoogte (in pixels) op voor geüploade afbeeldingen

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
nl: Geef een maximale breedte (in pixels) op voor geüploade afbeeldingen

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
nl: Specificeer een minimum hoogte (in pixels) voor geüploade afbeeldingen

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
nl: Geef een minimumbreedte (in pixels) op voor geüploade afbeeldingen

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
nl: Specificeer categorie-ID ('s) om te gebruiken voor & ldquo; Verborgen / standaardcategorie & rdquo; (scheid meerdere ID's met komma's)

en: Specify the maximum number of images
nl: Specificeer het maximale aantal afbeeldingen

en: Specify the minimum number of images
nl: Specificeer het minimum aantal afbeeldingen

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
nl: Specificeer de gebruiker die moet worden toegewezen als auteur voor verzonden berichten

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
nl: Onderwerpregel voor e-mailwaarschuwingen. Laat leeg om de standaard onderwerpregel te gebruiken. Let op: u kunt de volgende variabelen gebruiken:

en: Submit Post
nl: Post verzenden

en: Submit posts as WP Posts or Pages
nl: Dien berichten in als WP-berichten of -pagina's

en: Submitter Email:
nl: E-mail indiener:

en: Submitter IP:
nl: Inzender IP:

en: Submitter Name:
nl: Naam indiener:

en: Submitter URL:
nl: Inzender URL:

en: Success Message
nl: Succesbericht

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
nl: Succesbericht dat wordt weergegeven als het verzenden van een bericht is gelukt (basisopmaak is toegestaan)

en: Success!
nl: Succes!

en: Success! Thank you for your submission.
nl: Succes! Dank u voor uw inzending.

en: THANK YOU for your support!
nl: Bedankt voor je ondersteuning!

en: Targeted Loading
nl: Gericht laden

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
nl: Tekst weergegeven naast selectievakje. Tip: gebruik accolades om punthaken uit te voeren, bijvoorbeeld:

en: Thank you for using
nl: Bedankt voor het gebruiken

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
nl: Zo kunt u de vorm en stijlen naar wens aanpassen. Raadpleeg voor meer informatie het gedeelte "Aangepast verzendformulier" in het

en: The file(s) could not be uploaded
nl: De bestanden kunnen niet worden geüpload

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
nl: Er is een fout opgetreden. Zorg ervoor dat u een titel en inhoud heeft toegevoegd en dat u alleen afbeeldingen heeft geüpload.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
nl: Deze instelling maakt alle shortcodes in widgets mogelijk (zelfs shortcodes van andere plug-ins).

en: This shortcode accepts the following attributes:
nl: Deze shortcode accepteert de volgende attributen:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
nl: Deze shortcode geeft een link weer die het formulier terugzet naar de oorspronkelijke staat:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
nl: Dit wordt weergegeven als het veldlabel op het formulier. Standaard: aangepast veld

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
nl: Voer uw openbare en privésleutels in om Google reCAPTCHA in te schakelen.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
nl: Om spam te voorkomen, voert u een vraag in die gebruikers moeten beantwoorden voordat ze het formulier verzenden

en: Toggle all panels
nl: Schakel alle panelen om

en: URL Markup
nl: URL-opmaak

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
nl: Met USP kunt u een post-submission-formulier overal op uw site weergeven.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
nl: USP biedt drie shortcodes om de toegang te regelen en inhoud te beperken.

en: Unique Titles
nl: Unieke titels

en: Unlimited front-end forms
nl: Onbeperkt aantal front-end formulieren

en: Upload Message
nl: Upload bericht

en: Upload an Image
nl: Upload een afbeelding

en: Use Existing Tags
nl: Gebruik bestaande tags

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
nl: Gebruik een verborgen veld voor de berichtcategorie. Dit verbergt het categorieveld en stelt de waarde ervan in via de volgende optie.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
nl: Gebruik alleen alfanumerieke tekens, onderstrepingstekens en streepjes. Gebruik bij twijfel de standaardnaam:

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
nl: Gebruik de shortcode om het formulier op een WP-bericht of -pagina weer te geven:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
nl: Gebruik de profiel-URL van de gebruiker als de waarde van het URL-veld (geldig wanneer de gebruiker die het formulier indient, is ingelogd op WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
nl: Gebruik het geregistreerde e-mailadres van de gebruiker als de waarde van het veld E-mail (geldig wanneer de gebruiker die het formulier indient, is aangemeld bij WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
nl: Gebruik de geregistreerde gebruikersnaam van de gebruiker voor het veld Naam (geldig wanneer de gebruiker die het formulier indient, is ingelogd op WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
nl: Gebruik deze shortcode om een galerij met geüploade afbeeldingen weer te geven voor elk verzonden bericht:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
nl: Gebruik deze shortcode om een lijst met ingediende berichten op een WP-bericht of -pagina weer te geven:

en: User Email
nl: E-mailadres van gebruiker

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User Profile URL
nl: URL van gebruikersprofiel

en: User Submitted Post
nl: Door gebruiker ingezonden bericht

en: User Submitted Post Info
nl: Door gebruiker ingezonden berichtinfo

en: User Submitted Posts
nl: Door de gebruiker ingezonden berichten

en: User URL
nl: Gebruikers-URL

en: User URL required
nl: Gebruikers-URL vereist

en: User email required
nl: E-mailadres van gebruiker vereist

en: User login required
nl: Gebruikersaanmelding vereist

en: User name required
nl: Gebruikersnaam (verplicht

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of email

en: Users
nl: Gebruikers

en: Verification
nl: Verificatie

en: View full post
nl: Bekijk het volledige bericht

en: WP Page
nl: WP-pagina

en: WP Post (recommended)
nl: WP Post (aanbevolen)

en: We need your support!
nl: We hebben je steun nodig!

en: Welcome,
nl: Welkom,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
nl: Met deze optie kunt u de standaardsjablonen van de plug-in kopiëren:

en: WordPress Admin Area
nl: WordPress-beheerdersgedeelte

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
nl: U kunt ook een formulier weergeven waarmee gebruikers kunnen inloggen, registreren of hun wachtwoord opnieuw kunnen instellen.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
nl: U kunt aanpassen met behulp van een van de volgende kenmerken:

en: Your Email
nl: Jouw email

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Your URL
nl: Uw URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
nl: Uw genereuze steun maakt verdere ontwikkeling van deze gratis plug-in mogelijk. Dank u!

en: Your generous support helps future development of
nl: Uw genereuze steun helpt toekomstige ontwikkeling van

en: and
nl: en

en: and is greatly appreciated.
nl: en wordt enorm gewaardeerd.

en: and/or
nl: en / of

en: books
nl: boeken

en: by
nl: door

en: donation
nl: bijdrage

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
nl: stelt uw bezoekers in staat om berichten in te dienen en afbeeldingen te uploaden vanaf de voorkant van uw site.

en: give it a 5-star rating
nl: geef het een 5-sterrenbeoordeling

en: give this plugin a 5-star rating
nl: geef deze plug-in een 5-sterrenbeoordeling

en: in your theme:
nl: in uw thema:

en: list of USP CSS selectors
nl: lijst met USP CSS-selectors

en: log in
nl: Log in

en: make a donation
nl: doe een gift

en: or
nl: of

en: or by making a
nl: of door een

en: plugins
nl: plug-ins

en: reCaptcha Version
nl: reCaptcha-versie

en: requires WordPress
nl: vereist WordPress

en: to configure options)
nl: om opties te configureren)

en: to get the current URL.
nl: om de huidige URL op te halen.

en: to include markup in the deny message, you can use
nl: om markeringen op te nemen in het weigeringsbericht, kunt u gebruiken

en: to output
nl: om uit te voeren

en: to submit content!
nl: om inhoud in te dienen!

en: to upgrade WordPress and try again.
nl: om WordPress te upgraden en probeer het opnieuw.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
nl: v2 (ik & rsquo; m geen robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
nl: v3 (verborgen reCaptcha)
