USP 20200817 - en to pl translation catalogue (356 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
pl: Posty przesłane przez użytkownika

en: requires WordPress
pl: wymaga WordPress

en:  or higher, and has been deactivated!
pl:  lub nowszy i został dezaktywowany!

en: Please return to the
pl: Wróć do

en: WordPress Admin Area
pl: Obszar administracyjny WordPress

en: to upgrade WordPress and try again.
pl: aby zaktualizować WordPress i spróbuj ponownie.

en: User Submitted Post
pl: Post przesłany przez użytkownika

en: User Submitted Post Info
pl: Informacje o poście przesłanym przez użytkownika

en: Submitter Name:
pl: Nazwa przesyłającego:

en: Submitter Email:
pl: E-mail osoby przesyłającej:

en: Submitter URL:
pl: Adres URL osoby przesyłającej:

en: Submitter IP:
pl: IP zgłaszającego:

en: Show USP Posts
pl: Pokaż posty USP

en:  files required
pl:  wymagane pliki

en:  file required
pl:  wymagany plik

en:  files
pl:  pliki

en:  file
pl:  plik

en:  pixels
pl:  pikseli

en: Custom Field
pl: Pole niestandardowe

en: Custom checkbox required
pl: Wymagane jest niestandardowe pole wyboru

en: An error occurred. Please go back and try again.
pl: Wystąpił błąd. Wróć i spróbuj ponownie.

en: User login required
pl: Wymagany login użytkownika

en: User name required
pl: Nazwa użytkownika (wymagana

en: Post title required
pl: Tytuł posta jest wymagany

en: User URL required
pl: Wymagany adres URL użytkownika

en: Post tags required
pl: Wymagane są tagi publikacji

en: Post category required
pl: Kategoria posta jest wymagana

en: Post content required
pl: Wymagana treść posta

en: Correct captcha required
pl: Wymagana poprawna captcha

en: User email required
pl: Wymagany adres e-mail użytkownika

en: Please check your email and try again
pl: Sprawdź swój e-mail i spróbuj ponownie

en: Non-empty value for hidden field
pl: Niepusta wartość dla ukrytego pola

en: Minimum number of images not met
pl: Minimalna liczba obrazów nie została osiągnięta

en: Maximum number of images exceeded
pl: Przekroczono maksymalną liczbę obrazów

en: Minimum image width not met
pl: Minimalna szerokość obrazu nie została osiągnięta

en: Image width exceeds maximum
pl: Szerokość obrazu przekracza maksimum

en: Minimum image height not met
pl: Minimalna wysokość obrazu nie została osiągnięta

en: Image height exceeds maximum
pl: Wysokość obrazu przekracza maksimum

en: File type not allowed (please upload images only)
pl: Niedozwolony typ pliku (proszę przesłać tylko obrazy)

en:  required
pl:  wymagany

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
pl: Plik nie został przesłany. Sprawdź plik i spróbuj ponownie.

en: The file(s) could not be uploaded
pl: Nie można przesłać plików

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
pl: Wpis nie został utworzony. Skontaktuj się z administratorem witryny, aby uzyskać pomoc.

en: Duplicate post title. Please try again.
pl: Zduplikowany tytuł posta. Proszę spróbuj ponownie.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Return to form
pl: Wróć do formularza

en: Please
pl: Proszę

en: log in
pl: Zaloguj sie

en: to submit content!
pl: przesłać treść!

en: Please complete the required fields.
pl: Proszę wypełnić wymagane pola.

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your Email
pl: Twój email

en: Your URL
pl: Twój adres URL

en: Post Title
pl: Tytuł posta

en: Post Tags
pl: Tagi postów

en: Please select some tags..
pl: Wybierz tagi ...

en: Antispam Question
pl: Pytanie antyspamowe

en: Post Category
pl: Kategoria postów

en: Please select a category..
pl: Proszę wybierz kategorie..

en: Post Content
pl: Treść postu

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: Upload an Image
pl: Prześlij obraz

en: Add another image
pl: Dodaj kolejny obraz

en: Human verification: leave this field empty.
pl: Weryfikacja przez człowieka: pozostaw to pole puste.

en: Submit Post
pl: Prześlij post

en: Incorrect response.
pl: Niepoprawna odpowiedź.

en: Login
pl: Zaloguj sie

en: Register
pl: Zarejestrować

en: Forgot?
pl: Zapomniałeś?

en: Success!
pl: Sukces!

en: Check your email for the password.
pl: Sprawdź, czy w e-mailu nie ma hasła.

en: Check your email to reset your password.
pl: Sprawdź pocztę, aby zresetować hasło.

en: Have an account?
pl: Mieć konto?

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
pl: Zaloguj się albo Zarejestruj! To jest szybkie & amp; wolny!

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Register for this site!
pl: Zarejestruj się na tej witrynie!

en: Sign up now for the good stuff.
pl: Zarejestruj się teraz, aby otrzymywać dobre rzeczy.

en: Sign up!
pl: Zapisz się!

en: Lose something?
pl: Stracić coś?

en: Enter your username or email to reset your password.
pl: Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub e-mail, aby zresetować hasło.

en: Username or Email
pl: Nazwa użytkownika lub email

en: Reset my password
pl: Zresetować moje hasło

en: Welcome,
pl: Witamy,

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
pl: Gratulacje, jesteś zalogowany.

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Admin
pl: Administrator

en: Profile
pl: Profil

en: Reset form
pl: Zresetować formularz

en: View full post
pl: Wyświetl cały post

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Get USP Pro for unlimited forms!
pl: Zdobądź USP Pro dla nieograniczonej liczby formularzy!

en: Go Pro
pl: Bądź profesjonalny

en: Plugin Homepage
pl: Strona domowa wtyczki

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
pl: Przyznaj USP 5 gwiazdek na WordPress.org

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
pl: Oceń tę wtyczkę & nbsp; & raquo;

en: WP Post (recommended)
pl: WP Post (zalecane)

en: WP Page
pl: Strona WP

en: HTML5 Form + Default CSS
pl: Formularz HTML5 + domyślny CSS

en: (Recommended)
pl: (Zalecana)

en: HTML5 Form + Disable CSS
pl: Formularz HTML5 + Wyłącz CSS

en: (Provide your own styles)
pl: (Podaj własne style)

en: Custom Form + Custom CSS
pl: Niestandardowy formularz + niestandardowy CSS

en: (Provide your own form template &amp; styles)
pl: (Podaj własny szablon i style formularza)

en: Auto-display before post content
pl: Automatyczne wyświetlanie przed treścią postu

en: Auto-display after post content
pl: Automatyczne wyświetlanie po treści posta

en: Do not auto-display submitted images
pl: Nie wyświetlaj automatycznie przesłanych zdjęć

en: Do not auto-display submitted email
pl: Nie wyświetlaj automatycznie przesłanych wiadomości e-mail

en: Do not auto-display submitted name
pl: Nie wyświetlaj automatycznie przesłanej nazwy

en: Do not auto-display submitted URL
pl: Nie wyświetlaj automatycznie przesłanego adresu URL

en: Do not auto-display the Custom Field
pl: Nie wyświetlaj pola niestandardowego automatycznie

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
pl: v2 (nie jestem robotem)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
pl: v3 (ukryta reCaptcha)

en: Enable and require
pl: Włącz i wymagaj

en: Enable but do not require
pl: Włącz, ale nie wymagaj

en: Disable this field
pl: Wyłącz to pole

en: (Visit
pl: (Odwiedzić

en: to configure options)
pl: aby skonfigurować opcje)

en: Challenge Question
pl: Pytanie-wyzwanie

en: Post Images
pl: Opublikuj obrazy

en: Enable
pl: Włączyć

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Image Uploads
pl: Przesyłanie obrazów

en: Draft
pl: Wersja robocza

en: Pending (default)
pl: Oczekujące (domyślne)

en: Publish immediately
pl: Opublikuj natychmiast

en: Publish after 1 approved post
pl: Opublikuj po 1 zatwierdzonym wpisie

en: Publish after
pl: Opublikuj po

en:  approved posts
pl:  zatwierdzone posty

en: Select categories to display in the Category field.
pl: Wybierz kategorie do wyświetlenia w polu Kategoria.

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
pl: Wystąpił błąd. Upewnij się, że dodałeś tytuł, trochę treści i że przesłałeś tylko obrazy.

en: Please select your image(s) to upload.
pl: Wybierz obraz (y) do przesłania.

en: Success! Thank you for your submission.
pl: Sukces! Dziękujemy za zgłoszenie.

en: Email
pl: E-mail

en: Toggle all panels
pl: Przełącz wszystkie panele

en: We need your support!
pl: Potrzebujemy Twojego wsparcia!

en: Make a donation via PayPal
pl: Przekaż darowiznę przez PayPal

en: make a donation
pl: Wesprzyj nas

en: and/or
pl: i / lub

en: Rate and review at the Plugin Directory
pl: Oceń i opisz w katalogu wtyczek

en: give this plugin a 5-star rating
pl: przyznaj tej wtyczce 5 gwiazdek

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
pl: Twoje hojne wsparcie umożliwia ciągły rozwój tej bezpłatnej wtyczki. Dziękuję Ci!

en: Check this box if you have shown support
pl: Zaznacz to pole, jeśli okazałeś wsparcie

en: Overview
pl: Przegląd

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
pl: umożliwia odwiedzającym przesyłanie postów i przesyłanie zdjęć z interfejsu użytkownika witryny.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
pl: Aby uzyskać zaawansowaną funkcjonalność i nieograniczoną liczbę formularzy, sprawdź

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
pl: & mdash; najlepsze rozwiązanie dla treści tworzonych przez użytkowników.

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Display the form
pl: Wyświetl formularz

en: If you like this plugin, please
pl: Jeśli podoba Ci się ta wtyczka, proszę

en: THANK YOU for your support!
pl: Dziękuję za Twoje wsparcie!

en: give it a 5-star rating
pl: przyznaj mu 5 gwiazdek

en: Unlimited front-end forms
pl: Nieograniczone formularze front-end

en: Get USP Pro
pl: Zdobądź USP Pro

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
pl: Skonfiguruj ustawienia dla postów przesłanych przez użytkowników.

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: User Name
pl: Nazwa Użytkownika

en: User Email
pl: Adres e-mail użytkownika

en: User URL
pl: URL użytkownika

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: Note that the default settings work fine for most cases.
pl: Zwróć uwagę, że ustawienia domyślne działają dobrze w większości przypadków.

en: Form Style
pl: Styl formularza

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
pl: Dzięki tej opcji możesz skopiować domyślne szablony wtyczki:

en: ..and upload them into a directory named
pl: ..i prześlij je do katalogu o nazwie

en: in your theme:
pl: w Twoim motywie:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
pl: Umożliwi to dostosowanie formy i stylów do własnych potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z sekcją „Niestandardowy formularz zgłoszeniowy” w

en: Installation Docs
pl: Dokumentacja instalacyjna

en: FYI: here is a
pl: FYI: tutaj jest

en: list of USP CSS selectors
pl: lista selektorów USP CSS

en: Include JavaScript
pl: Uwzględnij JavaScript

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz dołączyć zewnętrzne pliki JavaScript (zalecane)

en: Targeted Loading
pl: Ukierunkowane ładowanie

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
pl: Domyślnie CSS & amp; Zasoby JavaScript są ładowane na każdej stronie. W tym miejscu możesz określić adresy URL formularza USP, aby załadować zasoby tylko na tej stronie. Uwaga: pozostaw puste, aby wczytać na wszystkich stronach. Użyj przecinków, aby oddzielić wiele adresów URL.

en: Post Type
pl: Typ postu

en: Submit posts as WP Posts or Pages
pl: Przesyłaj posty jako posty WP lub strony

en: Post Status
pl: Stan publikacji

en: Post Status for submitted posts
pl: Stan postów dla przesłanych postów

en: Redirect URL
pl: Adres URL przekierowania

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
pl: Określ adres URL, aby przekierować użytkownika po przesłaniu postu (pozostaw puste, aby przekierować z powrotem do bieżącej strony)

en: Success Message
pl: Wiadomość o sukcesie

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
pl: Komunikat o powodzeniu, który jest wyświetlany, jeśli wysłanie wiadomości zakończyło się pomyślnie (dozwolone są podstawowe znaczniki)

en: Error Message
pl: Komunikat o błędzie

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
pl: Ogólny komunikat o błędzie, który jest wyświetlany, jeśli przesłanie wiadomości nie powiedzie się (dozwolone są podstawowe znaczniki)

en: Custom Content
pl: Treść niestandardowa

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
pl: Niestandardowy tekst / znaczniki, które należy dołączyć przed formularzem zgłoszeniowym (pozostaw puste, aby wyłączyć)

en: Rich Text Editor
pl: Bogaty edytor tekstu

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz włączyć RTE / Visual Editor dla pola Treść posta

en: Unique Titles
pl: Unikalne tytuły

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
pl: Wymagaj, aby tytuły przesłanych postów były unikalne (przydatne do zapobiegania wielu / zduplikowanym przesłanym postom)

en: Disable Required
pl: Wyłącz Wymagane

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
pl: Wyłącz wszystkie wymagane atrybuty w domyślnych polach formularzy (przydatne do rozwiązywania problemów z komunikatami o błędach)

en: Enable Shortcodes
pl: Włącz skróty

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
pl: Włącz skróty w widżetach. Domyślnie WordPress nie włącza skrótów w widżetach.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
pl: To ustawienie włącza dowolne / wszystkie skróty w widżetach (nawet skróty z innych wtyczek).

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Disable IP Tracking
pl: Wyłącz śledzenie adresów IP

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
pl: Domyślnie USP rejestruje adres IP z każdym przesłanym postem. Zaznacz to pole, aby wyłączyć śledzenie wszystkich adresów IP.

en: Display Checkbox
pl: Wyświetl pole wyboru

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
pl: Wyświetl niestandardowe pole wyboru w formularzu (przydatne dla RODO, zgadzaj się z warunkami itp.)

en: Checkbox Name
pl: Nazwa pola wyboru

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
pl: Używaj tylko znaków alfanumerycznych, podkreśleń i myślników. Jeśli nie masz pewności, użyj nazwy domyślnej:

en: Checkbox Error
pl: Błąd pola wyboru

en: Error message displayed if user does not check the box
pl: Komunikat o błędzie wyświetlany, jeśli użytkownik nie zaznaczy pola

en: Checkbox Text
pl: Tekst pola wyboru

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
pl: Tekst wyświetlany obok pola wyboru. Wskazówka: użyj nawiasów klamrowych do wyprowadzenia nawiasów ostrych, na przykład:

en: Categories &amp; Tags
pl: Kategorie & amp; Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Click to view/select categories
pl: Kliknij, aby wyświetlić / wybrać kategorie

en: Multiple Categories
pl: Wiele kategorii

en: Enable users to select multiple categories.
pl: Umożliw użytkownikom wybór wielu kategorii.

en: Hidden/Default Category
pl: Kategoria ukryta / domyślna

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
pl: Użyj ukrytego pola dla kategorii postów. Spowoduje to ukrycie pola kategorii i ustawienie jego wartości za pomocą następnej opcji.

en: Category ID for Hidden Field
pl: Identyfikator kategorii dla ukrytego pola

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
pl: Określ identyfikatory kategorii, które mają być używane dla & bdquo; Kategoria ukryta / domyślna & rdquo; (oddziel wiele identyfikatorów przecinkami)

en: Use Existing Tags
pl: Użyj istniejących tagów

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
pl: Zaznacz to pole, aby wyświetlić menu wyboru / rozwijania istniejących tagów (ważne, gdy wyświetlane jest pole Tag)

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Assigned Author
pl: Przydzielony autor

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
pl: Określ użytkownika, który powinien zostać przypisany jako autor dla przesłanych postów

en: Registered Username
pl: Zarejestrowana Nazwa Użytkownika

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
pl: Użyj zarejestrowanej nazwy użytkownika użytkownika w polu Nazwa (ważne, gdy użytkownik przesyłający formularz jest zalogowany do WordPress)

en: Registered Email
pl: zarejestrowany email

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
pl: Użyj zarejestrowanego adresu e-mail użytkownika jako wartości pola E-mail (ważne, gdy użytkownik przesyłający formularz jest zalogowany do WordPress)

en: User Profile URL
pl: URL profilu użytkownika

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
pl: Użyj adresu URL profilu użytkownika jako wartości pola adresu URL (ważne, gdy użytkownik przesyłający formularz jest zalogowany do WordPress)

en: Require User Login
pl: Wymagaj logowania użytkownika

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
pl: Wymagaj od użytkowników zalogowania się do WordPressa, aby wyświetlić / przesłać formularz

en: Disable Replace Author
pl: Wyłącz opcję Zastąp autora

en: Do not replace post author with submitted user name
pl: Nie zastępuj autora posta przesłaną nazwą użytkownika

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
pl: Tutaj możesz zmienić nazwę i etykietę używaną przez pole niestandardowe. Możesz włączyć to pole w ustawieniach pól formularza powyżej.

en: Custom Field Name
pl: Niestandardowa nazwa pola

en: Custom Field Label
pl: Niestandardowa etykieta pola

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
pl: Zostanie to wyświetlone jako etykieta pola w formularzu. Domyślnie: pole niestandardowe

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
pl: Aby zapobiec spamowi, wprowadź pytanie, na które użytkownicy muszą odpowiedzieć przed przesłaniem formularza

en: Challenge Response
pl: Wyzwanie odpowiedzi

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
pl: Wpisz * jedyną * poprawną odpowiedź na pytanie kontrolne

en: Case-sensitivity
pl: Rozróżnianie wielkości liter

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz, aby odpowiedź na wezwanie uwzględniała wielkość liter

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
pl: Aby włączyć Google reCAPTCHA, wprowadź swoje klucze publiczne i prywatne.

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Enter your Public Key
pl: Wprowadź swój klucz publiczny

en: Private Key
pl: Prywatny klucz

en: Enter your Private Key
pl: Wprowadź swój klucz prywatny

en: reCaptcha Version
pl: Wersja reCaptcha

en: Choose reCaptcha version
pl: Wybierz wersję reCaptcha

en: Email Alerts
pl: powiadomienia email

en: Receive Email Alert
pl: Otrzymuj powiadomienia e-mail

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia e-mailem o przesłaniu nowych postów

en: Enable HTML Format
pl: Włącz format HTML

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
pl: Zaznacz to pole, aby włączyć format HTML dla alertów e-mail

en: Email Address for Alerts
pl: Adres e-mail do alertów

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
pl: Jeśli zaznaczyłeś pole, aby otrzymywać powiadomienia e-mail, podaj tutaj adresy, na które mają być wysyłane e-maile.

en: Separate multiple addresses with commas.
pl: Poszczególne adresy oddziel przecinkami.

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
pl: E-mail & bdquo; Od & rdquo; Adres

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
pl: W tym miejscu możesz dostosować adresy używane dla opcji & bdquo; From & rdquo; nagłówek (zobacz często zadawane pytania dotyczące wtyczek, aby uzyskać więcej informacji).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
pl: Jeśli w poprzednim ustawieniu określono wiele adresów, uwzględnij taką samą liczbę adresów & bdquo; From & rdquo; adresy dla tego ustawienia (w tej samej kolejności).

en: Email Alert Subject
pl: Temat alertu e-mail

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
pl: Temat dla alertów e-mail. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego wiersza tematu. Uwaga: możesz użyć następujących zmiennych:

en: Email Alert Message
pl: Wiadomość e-mail z ostrzeżeniem

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
pl: Wiadomość do alertów e-mailowych. Pozostaw puste, aby użyć domyślnej wiadomości. Uwaga: możesz użyć następujących zmiennych:

en: Featured Image
pl: Przedstawiony obraz

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
pl: Ustaw przesłane obrazy jako Polecane obrazy. Wymaga obsługi motywów dla wyróżnionych obrazów (inaczej miniatur postów)

en: Upload Message
pl: Prześlij wiadomość

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
pl: Wiadomość, która pojawi się obok pola przesyłania. Przydatne do określenia wytycznych / zasad / zasad przesyłania itp. Dozwolone podstawowe znaczniki.

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
pl: & bdquo; Dodaj kolejny obraz & rdquo; połączyć

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
pl: Niestandardowe znaczniki dla opcji & bdquo; Dodaj kolejny obraz & rdquo; połączyć. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego znacznika (zalecane).

en: Minimum number of images
pl: Minimalna liczba zdjęć

en: Specify the minimum number of images
pl: Określ minimalną liczbę obrazów

en: Maximum number of images
pl: Maksymalna liczba zdjęć

en: Specify the maximum number of images
pl: Określ maksymalną liczbę obrazów

en: Minimum image width
pl: Minimalna szerokość obrazu

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
pl: Określ minimalną szerokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Minimum image height
pl: Minimalna wysokość obrazu

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
pl: Określ minimalną wysokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Maximum image width
pl: Maksymalna szerokość obrazu

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
pl: Określ maksymalną szerokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: Maximum image height
pl: Maksymalna wysokość obrazu

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
pl: Określ maksymalną wysokość (w pikselach) przesyłanych obrazów

en: More Options
pl: Więcej możliwości

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
pl: Aby uzyskać więcej opcji, takich jak możliwość przesyłania innych typów plików (takich jak PDF, Word, Zip, wideo i nie tylko), sprawdź

en: Go Pro!
pl: Bądź profesjonalny!

en: Auto-Display Content
pl: Automatyczne wyświetlanie treści

en: Auto-Display Images
pl: Automatyczne wyświetlanie obrazów

en: Automatically display user-submitted images:
pl: Automatycznie wyświetlaj obrazy przesłane przez użytkowników:

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla każdego przesłanego obrazu (gdy automatyczne wyświetlanie jest włączone). Można używać

en: and
pl: i

en: Auto-Display Email
pl: Automatyczne wyświetlanie wiadomości e-mail

en: Automatically display user-submitted email:
pl: Automatycznie wyświetlaj e-maile przesłane przez użytkownika:

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla przesłanego adresu e-mail (gdy automatyczne wyświetlanie jest włączone). Można używać

en: Auto-Display Name
pl: Automatyczne wyświetlanie nazwy

en: Automatically display user-submitted author/name:
pl: Automatycznie wyświetlaj autora / nazwisko przesłane przez użytkownika:

en: Name Markup
pl: Nazwa znacznika

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla przesłanego autora / nazwiska (gdy automatyczne wyświetlanie jest włączone). Można używać

en: Auto-Display URL
pl: Automatycznie wyświetlany adres URL

en: Automatically display user-submitted URL:
pl: Automatycznie wyświetlaj adres URL przesłany przez użytkownika:

en: URL Markup
pl: Znaczniki adresu URL

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla przesłanego adresu URL (gdy automatyczne wyświetlanie jest włączone). Można używać

en: Auto-Display Custom Field
pl: Automatyczne wyświetlanie pola niestandardowego

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
pl: Automatycznie wyświetl pole niestandardowe przesłane przez użytkownika:

en: Custom Field Markup
pl: Niestandardowe znaczniki pola

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
pl: Znacznik do użycia dla przesłanego pola niestandardowego (gdy automatyczne wyświetlanie jest włączone). Można używać

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Display the Form
pl: Wyświetl formularz

en: Post-Submit Form
pl: Formularz po przesłaniu

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
pl: USP umożliwia wyświetlanie formularza po przesłaniu w dowolnym miejscu witryny.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
pl: Użyj skrótu, aby wyświetlić formularz na dowolnym poście lub stronie WP:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
pl: Lub użyj tagu template, aby wyświetlić formularz w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: Login/Register Form
pl: Formularz logowania / rejestracji

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
pl: Możesz również wyświetlić formularz, który umożliwia użytkownikom logowanie, rejestrację lub resetowanie hasła.

en: Display Submitted Posts
pl: Wyświetl przesłane posty

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
pl: Użyj tego skrótu, aby wyświetlić listę przesłanych postów w dowolnym poście lub stronie WP:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
pl: Lub użyj tagu template, aby wyświetlić listę przesłanych postów w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
pl: Oto kilka przykładów pokazujących, jak skonfigurować ten krótki kod:

en: Display Image Gallery
pl: Wyświetl galerię zdjęć

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
pl: Użyj tego skrótu, aby wyświetlić galerię przesłanych obrazów dla każdego przesłanego posta:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
pl: Możesz też użyć tagu template, aby wyświetlić galerię obrazów w dowolnym miejscu szablonu motywu:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
pl: Możesz dostosować za pomocą dowolnego z następujących atrybutów:

en: Reset Form Button
pl: Przycisk resetowania formularza

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
pl: Ten krótki kod wyświetla łącze, które resetuje formularz do jego pierwotnego stanu:

en: This shortcode accepts the following attributes:
pl: Ten krótki kod akceptuje następujące atrybuty:

en: Note that the url attribute accepts
pl: Zauważ, że atrybut url akceptuje

en: to get the current URL.
pl: aby uzyskać aktualny adres URL.

en: Access Control
pl: Kontrola dostępu

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
pl: USP zapewnia trzy skróty do kontrolowania dostępu i ograniczania treści.

en: Display content only to users with a specific capability:
pl: Wyświetlaj treść tylko użytkownikom z określonymi możliwościami:

en: Display content to logged-in users:
pl: Wyświetlaj zawartość zalogowanym użytkownikom:

en: Display content to visitors only:
pl: Wyświetlaj treść tylko dla odwiedzających:

en: Tip:
pl: Wskazówka:

en: to include markup in the deny message, you can use
pl: aby dołączyć znaczniki do wiadomości o odmowie, możesz użyć

en: to output
pl: do wyjścia

en: Example
pl: Przykład

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
pl: Jeśli użytkownik jest zalogowany, wyświetl formularz po przesłaniu; lub jeśli użytkownik nie jest zalogowany, wyświetl formularz logowania:

en: Restore Defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
pl: Pozostaw tę opcję wyłączoną, aby zapamiętać ustawienia. Lub, aby przejść dalej i przywrócić domyślne opcje wtyczki: zaznacz pole, zapisz ustawienia, a następnie dezaktywuj / ponownie aktywuj wtyczkę.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
pl: Przywróć domyślne opcje po dezaktywacji / ponownej aktywacji wtyczki

en: Show Support
pl: Pokaż wsparcie

en: by
pl: przez

en: Jeff Starr on Twitter
pl: Jeff Starr na Twitterze

en: Obsessive Web Design &amp; Development
pl: Obsessive Web Design & amp; Rozwój

en: Save Preference
pl: Zapisz preferencje

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić wszystkie domyślne opcje? (tej czynności nie można cofnąć)

en: Perishable Press Books
pl: Łatwo psujące się książki prasowe

en: Donate via PayPal
pl: Wpłać przez PayPal

en: books
pl: książki

en: plugins
pl: wtyczki

en: donation
pl: darowizna

en: Thank you for using
pl: Dziękujemy za użycie

en: Please show support by purchasing one of my
pl: Okaż wsparcie, kupując jeden z moich plików

en: or
pl: lub

en: or by making a
pl: lub tworząc plik

en: Your generous support helps future development of
pl: Twoje hojne wsparcie pomaga w przyszłym rozwoju

en: and is greatly appreciated.
pl: i jest bardzo ceniony.

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
pl: Każda darowizna w rozmiarze pomaga mi w dalszym rozwoju tej bezpłatnej wtyczki i innych niesamowitych zasobów WordPress.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
pl: Umożliwia odwiedzającym przesyłanie postów i obrazów z dowolnego miejsca w witrynie.
