USP 20200817 - en to sl translation catalogue (359 entries)

en:  approved posts
sl:  odobrena delovna mesta

en:  file
sl:  mapa

en:  file required
sl:  potrebna datoteka

en:  files
sl:  datoteke

en:  files required
sl:  potrebne datoteke

en:  or higher, and has been deactivated!
sl:  ali višje in je bil deaktiviran!

en:  pixels
sl:  slikovnih pik

en:  required
sl:  potrebno

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
sl: & ldquo; Dodajte drugo sliko & rdquo; povezava

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
sl: & mdash; najboljša rešitev za uporabniško ustvarjene vsebine.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
sl: (Navedite svojo predlogo obrazca in stile ojačevalnika)

en: (Provide your own styles)
sl: (Navedite svoje lastne sloge)

en: (Recommended)
sl: (Priporočljivo)

en: (Visit
sl: (Obiščite

en: ..and upload them into a directory named
sl: .. in jih naložite v imenik z imenom

en: Access Control
sl: Nadzor dostopa

en: Add another image
sl: Dodajte drugo sliko

en: Admin
sl: Administrator

en: An error occurred. Please go back and try again.
sl: Pojavila se je napaka. Vrnite se in poskusite znova.

en: Antispam Question
sl: Vprašanje antispam

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
sl: Vsaka donacija velikosti mi pomaga nadaljevati razvoj tega brezplačnega vtičnika in drugih odličnih virov WordPressa.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
sl: Ali ste prepričani, da želite obnoviti vse privzete možnosti? (tega dejanja ni mogoče razveljaviti)

en: Assigned Author
sl: Dodeljeni avtor

en: Auto-Display Content
sl: Samodejno prikaz vsebine

en: Auto-Display Custom Field
sl: Polje za samodejni prikaz po meri

en: Auto-Display Email
sl: Samodejno prikazovanje e-pošte

en: Auto-Display Images
sl: Samodejno prikazovanje slik

en: Auto-Display Name
sl: Ime samodejnega prikaza

en: Auto-Display URL
sl: Samodejni prikaz URL

en: Auto-display after post content
sl: Samodejni prikaz po vsebini objave

en: Auto-display before post content
sl: Samodejni prikaz pred objavo vsebine

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
sl: Samodejno prikaže polje po meri, ki ga je predložil uporabnik:

en: Automatically display user-submitted URL:
sl: Samodejno prikaz URL, ki ga je poslal uporabnik:

en: Automatically display user-submitted author/name:
sl: Samodejno prikaz avtorja / imena, ki ga je predložil uporabnik:

en: Automatically display user-submitted email:
sl: Samodejno prikaz e-pošte, ki jo je poslal uporabnik:

en: Automatically display user-submitted images:
sl: Samodejno prikaz slik, ki jih pošlje uporabnik:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
sl: USP privzeto beleži IP naslov z vsako poslano objavo. Potrdite to polje, da onemogočite vse sledenje IP.

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
sl: Privzeto je CSS & amp; Sredstva JavaScript so naložena na vsaki strani. Tu lahko določite URL-je obrazca USP za nalaganje sredstev samo na to stran. Opomba: za nalaganje na vse strani pustite prazno. Z vejicami ločite več naslovov URL.

en: Case-sensitivity
sl: Občutljivost primera

en: Categories
sl: Kategorije

en: Categories &amp; Tags
sl: Kategorije & amp; Oznake

en: Category ID for Hidden Field
sl: ID kategorije za skrito polje

en: Challenge Question
sl: Izzivno vprašanje

en: Challenge Response
sl: Izziv na izziv

en: Check this box if you have shown support
sl: Potrdite to polje, če ste pokazali podporo

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
sl: Potrdite to polje, če želite, da je na izziv odvisno od velikih in malih črk

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
sl: Potrdite to polje, če želite biti obveščeni po e-pošti o novih objavah

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
sl: Potrdite to polje, če želite omogočiti RTE / Visual Editor v polju Objavi vsebine

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
sl: Potrdite to polje, če želite vključiti zunanje datoteke JavaScript (priporočeno)

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
sl: Potrdite to polje, da se prikaže izbirni / spustni meni obstoječih oznak (veljavno, ko je prikazano polje Tag)

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
sl: Potrdite to polje, če želite omogočiti obliko HTML za opozorila po e-pošti

en: Check your email for the password.
sl: Preglejte geslo za geslo.

en: Check your email to reset your password.
sl: Preverite e-pošto, da ponastavite geslo.

en: Checkbox Error
sl: Napaka v potrditvenem polju

en: Checkbox Name
sl: Ime potrditvenega polja

en: Checkbox Text
sl: Besedilo potrditvenega polja

en: Choose reCaptcha version
sl: Izberite različico reCaptcha

en: Click to view/select categories
sl: Kliknite za ogled / izbiro kategorij

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
sl: Konfigurirajte svoje nastavitve za prispevke, ki jih pošlje uporabnik.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
sl: Čestitamo, prijavili ste se.

en: Correct captcha required
sl: Potrebna je pravilna kapsta

en: Custom Content
sl: Vsebina po meri

en: Custom Field
sl: Polje po meri

en: Custom Field Label
sl: Oznaka polja po meri

en: Custom Field Markup
sl: Oznaka polja po meri

en: Custom Field Name
sl: Ime polja po meri

en: Custom Form + Custom CSS
sl: Obrazec po meri + CSS po meri

en: Custom checkbox required
sl: Potrebno je potrditveno polje po meri

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
sl: Oznaka po meri za & ldquo; Dodajte drugo sliko & rdquo; povezava. Če želite uporabiti privzeto oznako (priporočeno), pustite prazno.

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
sl: Besedilo / oznaka po meri, ki ga je treba vključiti pred obrazcem za oddajo (prazno pustite prazno)

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Disable IP Tracking
sl: Onemogoči sledenje IP

en: Disable Replace Author
sl: Onemogoči zamenjavo avtorja

en: Disable Required
sl: Onemogoči obvezno

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
sl: Onemogoči vse zahtevane atribute v privzetih poljih obrazca (uporabno za odpravljanje napak)

en: Disable this field
sl: Onemogoči to polje

en: Display Checkbox
sl: Prikaži potrditveno polje

en: Display Image Gallery
sl: Prikaži galerijo slik

en: Display Submitted Posts
sl: Prikaži poslane objave

en: Display content only to users with a specific capability:
sl: Prikažite vsebino samo uporabnikom s specifičnimi zmožnostmi:

en: Display content to logged-in users:
sl: Prikažite vsebino prijavljenim uporabnikom:

en: Display content to visitors only:
sl: Prikažite vsebino samo obiskovalcem:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
sl: Prikažite potrditveno polje po meri na obrazcu (uporabno za GDPR, strinjam se s pogoji itd.)

en: Display the Form
sl: Prikažite obrazec

en: Display the form
sl: Prikažite obrazec

en: Do not auto-display submitted URL
sl: Ne samodejno prikaži predloženega URL-ja

en: Do not auto-display submitted email
sl: Ne samodejno prikaži poslanega e-poštnega sporočila

en: Do not auto-display submitted images
sl: Predloženih slik ne prikažite samodejno

en: Do not auto-display submitted name
sl: Ne predvajaj samodejno prikazanega imena

en: Do not auto-display the Custom Field
sl: Polja po meri ne prikažite samodejno

en: Do not replace post author with submitted user name
sl: Avtorja objave ne nadomestite s poslanim uporabniškim imenom

en: Donate via PayPal
sl: Donirajte prek PayPala

en: Draft
sl: Osnutek

en: Duplicate post title. Please try again.
sl: Podvojen naslov objave. Prosim poskusite ponovno.

en: Email
sl: E-naslov

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
sl: E-pošta & ldquo; Iz & rdquo; Naslov

en: Email Address for Alerts
sl: E-poštni naslov za opozorila

en: Email Alert Message
sl: Sporočilo o opozorilu e-pošte

en: Email Alert Subject
sl: Predmet opozorila po e-pošti

en: Email Alerts
sl: Opozorila po e-pošti

en: Email Markup
sl: Označevanje e-pošte

en: Enable
sl: Omogoči

en: Enable HTML Format
sl: Omogoči obliko HTML

en: Enable Shortcodes
sl: Omogoči kratke kode

en: Enable and require
sl: Omogoči in zahtevaj

en: Enable but do not require
sl: Omogoči, vendar ne zahteva

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
sl: Omogočite kratke kode v pripomočkih. WordPress privzeto v pripomočkih ne omogoča kratkih kod.

en: Enable users to select multiple categories.
sl: Uporabnikom omogočite izbiro več kategorij.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
sl: Obiskovalcem omogoča, da pošljejo objave in slike od koder koli na vašem spletnem mestu.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
sl: Na izzivno vprašanje vnesite * samo * pravilen odgovor

en: Enter your Private Key
sl: Vnesite svoj zasebni ključ

en: Enter your Public Key
sl: Vnesite svoj javni ključ

en: Enter your username or email to reset your password.
sl: Vnesite svoje uporabniško ime ali e-poštno sporočilo, da ponastavite geslo.

en: Error Message
sl: Obvestilo o napaki

en: Error message displayed if user does not check the box
sl: Če uporabnik ne potrdi polja, se prikaže sporočilo o napaki

en: Error:
sl: Napaka:

en: Example
sl: Primer

en: FYI: here is a
sl: FYI: tukaj je a

en: Featured Image
sl: Predstavljena slika

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
sl: Datoteka ni bila naložena. Preverite datoteko in poskusite znova.

en: File type not allowed (please upload images only)
sl: Vrsta datoteke ni dovoljena (naložite samo slike)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
sl: Za napredne funkcionalnosti in neomejene obrazce si oglejte

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
sl: Če želite več možnosti, kot je možnost nalaganja drugih vrst datotek (na primer PDF, Word, Zip, videoposnetki in več), si oglejte

en: Forgot?
sl: Pozabil?

en: Form Fields
sl: Polja obrazca

en: Form Style
sl: Slog obrazca

en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
sl: Splošno sporočilo o napaki, ki se prikaže, če objava ne uspe (osnovna oznaka je dovoljena)

en: Get USP Pro
sl: Pridobite USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
sl: Pridobite USP Pro za neomejene obrazce!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
sl: USP ocenite 5 zvezdic na WordPress.org

en: Go Pro
sl: Postani profesionalec

en: Go Pro!
sl: Postani profesionalec!

en: HTML5 Form + Default CSS
sl: HTML5 obrazec + privzeti CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
sl: HTML5 obrazec + Onemogoči CSS

en: Have an account?
sl: Imate račun?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
sl: Tu je nekaj primerov, ki prikazujejo, kako konfigurirati to kratko kodo:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
sl: Tu lahko spremenite ime in nalepko, ki jo uporablja polje po meri. To polje lahko omogočite prek zgornje nastavitve Polja obrazca.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
sl: Tu lahko prilagodite naslove, uporabljene za & ldquo; From & rdquo; glavo (za informacije glejte pogosta vprašanja o vtičnikih).

en: Hidden/Default Category
sl: Skrita / privzeta kategorija

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Human verification: leave this field empty.
sl: Preverjanje ljudi: to polje pustite prazno.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
sl: Če je v prejšnji nastavitvi določeno več naslovov, vključite enako število & ldquo; From & rdquo; naslovi za to nastavitev (v istem zaporedju).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
sl: Če je uporabnik prijavljen, prikaži obrazec za pošiljanje; ali če uporabnik ni prijavljen, prikažite prijavni obrazec:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
sl: Če ste potrdili polje za prejemanje opozoril po e-pošti, tukaj navedite naslove (naslove), na katere naj bodo e-poštna sporočila poslana.

en: If you like this plugin, please
sl: Če vam je vtičnik všeč, prosim

en: Image Markup
sl: Oznaka slike

en: Image Uploads
sl: Nalaganje slik

en: Image height exceeds maximum
sl: Višina slike presega največjo

en: Image width exceeds maximum
sl: Širina slike presega največjo

en: Include JavaScript
sl: Vključi JavaScript

en: Incorrect response.
sl: Nepravilen odziv.

en: Installation Docs
sl: Namestitveni dokumenti

en: Jeff Starr on Twitter
sl: Jeff Starr na Twitterju

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
sl: To možnost pustite onemogočeno, da si zapomni vaše nastavitve. Ali pa nadaljujte in obnovite privzete možnosti vtičnikov: potrdite polje, shranite nastavitve in nato deaktivirajte / ponovno aktivirajte vtičnik.

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
sl: Prijavite se ali se prijavite! Hitro & amp; prost!

en: Log out
sl: Odjava

en: Login
sl: Vpiši se

en: Login/Register Form
sl: Obrazec za prijavo / registracijo

en: Lose something?
sl: Nekaj izgubili?

en: Make a donation via PayPal
sl: Naredite donacijo prek PayPala

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
sl: Označevanje, ki ga želite uporabiti za vsako poslano sliko (ko je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
sl: Oznaka, ki jo želite uporabiti za poslano polje po meri (ko je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
sl: Oznaka, ki jo želite uporabiti za oddan URL (ko je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
sl: Oznaka, ki jo želite uporabiti za predloženi avtor / ime (ko je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
sl: Označevanje, ki ga želite uporabiti za poslani e-poštni naslov (ko je omogočen samodejni prikaz). Lahko uporabi

en: Maximum image height
sl: Najvišja višina slike

en: Maximum image width
sl: Največja širina slike

en: Maximum number of images
sl: Največje število slik

en: Maximum number of images exceeded
sl: Največje dovoljeno število slik

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
sl: Sporočilo za opozorila po e-pošti. Če želite uporabiti privzeto sporočilo, pustite prazno. Opomba: lahko uporabite naslednje spremenljivke:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
sl: Sporočilo, ki se prikaže poleg polja za nalaganje. Koristno za navedbo smernic / pravilnika o nalaganju / nalaganja itd. Osnovna oznaka je dovoljena.

en: Minimum image height
sl: Najmanjša višina slike

en: Minimum image height not met
sl: Minimalna višina slike ni dosežena

en: Minimum image width
sl: Najmanjša širina slike

en: Minimum image width not met
sl: Najmanjša širina slike ni dosežena

en: Minimum number of images
sl: Najmanjše število slik

en: Minimum number of images not met
sl: Najmanjše število slik ni bilo doseženih

en: More Options
sl: Več možnosti

en: Multiple Categories
sl: Več kategorij

en: Name Markup
sl: Oznaka imena

en: Non-empty value for hidden field
sl: Neprazna vrednost za skrito polje

en: Note that the default settings work fine for most cases.
sl: Upoštevajte, da privzete nastavitve delujejo dobro v večini primerov.

en: Note that the url attribute accepts
sl: Upoštevajte, da atribut URL sprejema

en: Obsessive Web Design &amp; Development
sl: Obsesivni spletni dizajn & amp; Razvoj

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
sl: Ali pa uporabite oznako predloge, da prikažete seznam poslanih objav kjer koli v predlogi teme:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
sl: Ali pa uporabite oznako predloge, da prikažete galerijo slik kjer koli v predlogi teme:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
sl: Ali pa uporabite oznako predloge za prikaz obrazca kjer koli v predlogi teme:

en: Overview
sl: Pregled

en: Password
sl: Geslo

en: Pending (default)
sl: V čakanju (privzeto)

en: Perishable Press Books
sl: Kvarljive tiskovne knjige

en: Please
sl: Prosim

en: Please check your email and try again
sl: Preverite e-pošto in poskusite znova

en: Please complete the required fields.
sl: Izpolnite obvezna polja.

en: Please return to the
sl: Vrnite se na

en: Please select a category..
sl: Izberite kategorijo ..

en: Please select some tags..
sl: Izberite nekaj oznak ..

en: Please select your image(s) to upload.
sl: Izberite svoje slike, ki jih želite naložiti.

en: Please show support by purchasing one of my
sl: Prosim, pokažite podporo z nakupom enega od mojih

en: Plugin Homepage
sl: Domača stran vtičnika

en: Plugin Planet
sl: Vtičnik Planet

en: Plugin Settings
sl: Nastavitve vtičnika

en: Post Category
sl: Kategorija pošte

en: Post Content
sl: Objavi vsebino

en: Post Images
sl: Objavite slike

en: Post Status
sl: Stanje objave

en: Post Status for submitted posts
sl: Status objave za poslane objave

en: Post Tags
sl: Oznake objav

en: Post Title
sl: Naslov objave

en: Post Type
sl: Vrsta objave

en: Post category required
sl: Obvezna kategorija objave

en: Post content required
sl: Objava vsebine je obvezna

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
sl: Objava ni bila ustvarjena. Za pomoč se obrnite na skrbnika spletnega mesta.

en: Post tags required
sl: Zahtevane so oznake objav

en: Post title required
sl: Obvezen naslov objave je obvezen

en: Post-Submit Form
sl: Obrazec za oddajo

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Profile
sl: Profil

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Publish after
sl: Objavi po

en: Publish after 1 approved post
sl: Objavi po 1 odobreni objavi

en: Publish immediately
sl: Objavite takoj

en: Rate and review at the Plugin Directory
sl: Ocenite in si oglejte v imeniku vtičnikov

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
sl: Ocenite ta vtičnik & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
sl: Prejemanje opozoril po e-pošti

en: Redirect URL
sl: Preusmerite URL

en: Register
sl: Registrirajte se

en: Register for this site!
sl: Registrirajte se za to spletno stran!

en: Registered Email
sl: Registrirana e-pošta

en: Registered Username
sl: Registrirano uporabniško ime

en: Remember me
sl: Zapomni me

en: Require User Login
sl: Zahtevaj prijavo uporabnika

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
sl: Zahtevajte, da so poslani naslovi objav edinstveni (uporabno za preprečevanje več / podvojenih poslanih objav)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
sl: Za ogled / oddajo obrazca zahtevajte, da se uporabniki prijavijo v WordPress

en: Reset Form Button
sl: Gumb za ponastavitev obrazca

en: Reset form
sl: Ponastavite obrazec

en: Reset my password
sl: Ponastavi geslo

en: Restore Defaults
sl: Obnoviti privzete nastavitve

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
sl: Obnovi privzete možnosti po deaktiviranju / ponovnem vklopu vtičnika

en: Return to form
sl: Vrnite se v obrazec

en: Rich Text Editor
sl: Urejevalnik obogatenega besedila

en: Save Preference
sl: Shrani nastavitev

en: Save Settings
sl: Shrani nastavitve

en: Select categories to display in the Category field.
sl: Izberite kategorije za prikaz v polju Kategorija.

en: Separate multiple addresses with commas.
sl: Več naslovov ločite z vejicami.

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
sl: Predložene slike nastavite kot Predstavljene slike. Zahteva podporo teme za predstavljene slike (aka Post Thumbnails)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Show Support
sl: Pokaži podporo

en: Show USP Posts
sl: Prikaži USP objave

en: Sign up now for the good stuff.
sl: Prijavite se zdaj za dobre stvari.

en: Sign up!
sl: Prijavite se!

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
sl: Določite URL za preusmeritev uporabnika po oddaji objave (pustite prazno za preusmeritev nazaj na trenutno stran)

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
sl: Za naložene slike določite največjo višino (v pikah)

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
sl: Za naložene slike določite največjo širino (v slikovnih pikah)

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
sl: Za naložene slike določite minimalno višino (v pikah)

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
sl: Za naložene slike podajte minimalno širino (v slikovnih pikah)

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
sl: Določite ID-je kategorije, ki jih želite uporabiti za & ldquo; Skrita / Privzeta kategorija & rdquo; (ločite več ID-jev z vejicami)

en: Specify the maximum number of images
sl: Določite največje število slik

en: Specify the minimum number of images
sl: Določite minimalno število slik

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
sl: Določite uporabnika, ki naj bo dodeljen kot avtor za poslane objave

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
sl: Vsebina vrstice za opozorila po e-pošti. Če želite uporabiti privzeto vrstico teme, pustite prazno. Opomba: lahko uporabite naslednje spremenljivke:

en: Submit Post
sl: Pošlji objavo

en: Submit posts as WP Posts or Pages
sl: Objave pošljite kot WP objave ali Strani

en: Submitter Email:
sl: Pošiljatelj:

en: Submitter IP:
sl: IP oddajnika:

en: Submitter Name:
sl: Ime pošiljatelja:

en: Submitter URL:
sl: URL pošiljatelja:

en: Success Message
sl: Sporočilo o uspehu

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
sl: Sporočilo o uspehu, ki se prikaže, če je objava uspešna (osnovna oznaka je dovoljena)

en: Success!
sl: Uspeh!

en: Success! Thank you for your submission.
sl: Uspeh! Hvala za oddajo.

en: THANK YOU for your support!
sl: Hvala za tvojo podporo!

en: Targeted Loading
sl: Ciljno nalaganje

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
sl: Besedilo je prikazano poleg potrditvenega polja. Nasvet: za izhodne kotne nosilce uporabite curly oklepaje, na primer:

en: Thank you for using
sl: Hvala za uporabo

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
sl: To vam bo omogočilo, da po želji prilagodite obliko in sloge. Če želite več informacij, glejte razdelek "Obrazec za oddajo po meri" v razdelku

en: The file(s) could not be uploaded
sl: Datoteke ni bilo mogoče naložiti

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
sl: Prišlo je do napake. Prepričajte se, da ste dodali naslov, nekaj vsebine in da ste naložili samo slike.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
sl: Ta nastavitev omogoča morebitne / vse kratke kode v gradnikih (tudi kratke kode drugih vtičnikov).

en: This shortcode accepts the following attributes:
sl: Ta kratka koda sprejema naslednje atribute:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
sl: Ta koda prikaže povezavo, ki obrazec ponastavi na prvotno stanje:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
sl: To bo prikazano kot nalepka polja na obrazcu. Privzeto: Polje po meri

en: Tip:
sl: Namig:

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
sl: Če želite omogočiti Google reCAPTCHA, vnesite svoje javne in zasebne ključe.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
sl: Če želite preprečiti neželeno pošto, vnesite vprašanje, na katerega morajo uporabniki odgovoriti pred oddajo obrazca

en: Toggle all panels
sl: Preklopite vse plošče

en: URL Markup
sl: Oznaka URL-ja

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
sl: USP omogoča prikaz obrazca za oddajo pošiljk kjer koli na vašem spletnem mestu.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
sl: USP ponuja tri kratke kode za nadzor dostopa in omejevanje vsebine.

en: Unique Titles
sl: Unikatni naslovi

en: Unlimited front-end forms
sl: Neomejeno prednja oblika

en: Upload Message
sl: Naloži sporočilo

en: Upload an Image
sl: Naložite sliko

en: Use Existing Tags
sl: Uporabite obstoječe oznake

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
sl: Za kategorijo objav uporabite skrito polje. To skriva polje kategorije in nastavi vrednost z naslednjo možnostjo.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
sl: Uporabljajte samo alfanumerične, podčrtane in črtice. Če niste prepričani, uporabite privzeto ime:

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
sl: Uporabite kratko kodo, da prikažete obrazec na kateri koli objavi ali strani WP:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
sl: Uporabite uporabniški URL profila kot vrednost polja URL-ja (veljavno, ko je uporabnik, ki odda obrazec, prijavljen v WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
sl: Uporabite registrirano e-poštno sporočilo uporabnika kot vrednost polja E-pošta (veljavno, ko je uporabnik, ki pošlje obrazec, prijavljen v WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
sl: Uporabite uporabniško registrirano uporabniško ime za polje Ime (veljavno, ko je uporabnik, ki odda obrazec, prijavljen v WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
sl: S to bližnjico lahko prikažete galerijo naloženih slik za vsako poslano objavo:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
sl: S to bližnjico lahko prikažete seznam poslanih objav v kateri koli objavi ali strani WP:

en: User Email
sl: Uporabniški e-poštni naslov

en: User Name
sl: Uporabniško ime

en: User Profile URL
sl: URL uporabniškega profila

en: User Submitted Post
sl: Uporabnik je prispeval objavo

en: User Submitted Post Info
sl: Uporabnik je poslal informacije o objavi

en: User Submitted Posts
sl: Uporabnik prispevkov

en: User URL
sl: Uporabniški URL

en: User URL required
sl: Potreben je uporabniški URL

en: User email required
sl: Potreben je e-poštni naslov uporabnika

en: User login required
sl: Potrebna je prijava uporabnika

en: User name required
sl: Zahtevano je uporabniško ime

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Username or Email
sl: Uporabnisko ime ali e-posta

en: Users
sl: Uporabniki

en: Verification
sl: Preverjanje

en: View full post
sl: Ogled celotne objave

en: WP Page
sl: Stran WP

en: WP Post (recommended)
sl: WP objava (priporočeno)

en: We need your support!
sl: Potrebujemo vašo podporo!

en: Welcome,
sl: Dobrodošli,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
sl: S to možnostjo lahko kopirate privzete predloge vtičnika:

en: WordPress Admin Area
sl: Območje upravljanja WordPress

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
sl: Prikažete lahko tudi obrazec, ki uporabnikom omogoča prijavo, registracijo ali ponastavitev gesla.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
sl: Prilagodite lahko s katerim koli od naslednjih atributov:

en: Your Email
sl: Vaš e-poštni naslov

en: Your Name
sl: Tvoje ime

en: Your URL
sl: Vaš URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
sl: Vaša velikodušna podpora omogoča nadaljnji razvoj tega brezplačnega vtičnika. Hvala vam!

en: Your generous support helps future development of
sl: Vaša velikodušna podpora pomaga prihodnjemu razvoju

en: and
sl: in

en: and is greatly appreciated.
sl: in je zelo cenjen.

en: and/or
sl: in / ali

en: books
sl: knjige

en: by
sl: z

en: donation
sl: donacija

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
sl: omogoča obiskovalcem, da pošljejo objave in naložijo slike s sprednjega dela svojega spletnega mesta.

en: give it a 5-star rating
sl: dajte mu oceno s 5 zvezdicami

en: give this plugin a 5-star rating
sl: dajte tej vtičniki oceno s 5 zvezdicami

en: in your theme:
sl: v svoji temi:

en: list of USP CSS selectors
sl: seznam izbirnikov USP CSS

en: log in
sl: Vpiši se

en: make a donation
sl: darovati

en: or
sl: ali

en: or by making a
sl: ali z izdelavo a

en: plugins
sl: vtičniki

en: reCaptcha Version
sl: Različica reCaptcha

en: requires WordPress
sl: zahteva WordPress

en: to configure options)
sl: nastavite možnosti)

en: to get the current URL.
sl: da bi dobili trenutni URL.

en: to include markup in the deny message, you can use
sl: Če želite v sporočilo o zavrnitvi vključiti oznako, lahko uporabite

en: to output
sl: za izhod

en: to submit content!
sl: oddati vsebino!

en: to upgrade WordPress and try again.
sl: nadgraditi WordPress in poskusiti znova.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
sl: v2 (I & rsquo; m ni robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
sl: v3 (skrita reCaptcha)
