USP 20200817 - en to sr translation catalogue (366 entries)

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
sr: Корисник је послао поруке

en: requires WordPress
sr: захтева ВордПресс

en:  or higher, and has been deactivated!
sr:  или више или је деактивирано!

en: Please return to the
sr: Вратите се на

en: WordPress Admin Area
sr: Подручје администрације за ВордПресс

en: to upgrade WordPress and try again.
sr: да надоградите ВордПресс и покушајте поново.

en: User Submitted Post
sr: Корисник је послао пост

en: User Submitted Post Info
sr: Корисник је послао информације о посту

en: Submitter Name:
sr: Име подносиоца:

en: Submitter Email:
sr: Пошиљалац Емаил:

en: Submitter URL:
sr: УРЛ подноситеља:

en: Submitter IP:
sr: ИП подноситеља:

en: Show USP Posts
sr: Прикажи УСП поруке

en: USP
sr: УСП

en:  files required
sr:  потребне датотеке

en:  file required
sr:  потребна датотека

en:  files
sr:  фајлови

en:  file
sr:  датотека

en:  pixels
sr:  пиксела

en: Custom Field
sr: Прилагођено поље

en: Custom checkbox required
sr: Потребан је прилагођени потврдни оквир

en: An error occurred. Please go back and try again.
sr: Дошло је до грешке. Вратите се и покушајте поново.

en: User login required
sr: Потребна је пријава корисника

en: User name required
sr: Потребно је корисничко име

en: Post title required
sr: Потребан је наслов поста

en: User URL required
sr: Потребна је корисничка УРЛ адреса

en: Post tags required
sr: Потребне су ознаке поста

en: Post category required
sr: Обавезна је категорија поста

en: Post content required
sr: Потребан је садржај за објављивање

en: Correct captcha required
sr: Потребна је исправна слова

en: User email required
sr: Потребна је корисничка адреса е-поште

en: Please check your email and try again
sr: Проверите е-пошту и покушајте поново

en: Non-empty value for hidden field
sr: Непразна вредност за скривено поље

en: Minimum number of images not met
sr: Минимални број слика није испуњен

en: Maximum number of images exceeded
sr: Максималан број слика је премашен

en: Minimum image width not met
sr: Минимална ширина слике није испуњена

en: Image width exceeds maximum
sr: Ширина слике прелази максималну

en: Minimum image height not met
sr: Минимална висина слике није испуњена

en: Image height exceeds maximum
sr: Висина слике прелази максималну

en: File type not allowed (please upload images only)
sr: Тип датотеке није дозвољен (молим само уплоад слика)

en:  required
sr:  потребан

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
sr: Датотека није отпремљена. Проверите датотеку и покушајте поново.

en: The file(s) could not be uploaded
sr: Није могуће пренети датотеку

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
sr: Пост није створен За помоћ се обратите администратору веб локације.

en: Duplicate post title. Please try again.
sr: Дупликат наслова поста. Молим вас, покушајте поново.

en: Error:
sr: Грешка:

en: Return to form
sr: Вратите се у форму

en: Please
sr: Молимо вас

en: log in
sr: Пријавите се

en: to submit content!
sr: да пошаљете садржај!

en: Please complete the required fields.
sr: Испуните обавезна поља.

en: Your Name
sr: Твоје име

en: Your Email
sr: Ваш емаил

en: Your URL
sr: Ваш УРЛ

en: Post Title
sr: Наслов поста

en: Post Tags
sr: Ознаке поста

en: Please select some tags..
sr: Изаберите неке ознаке ..

en: Antispam Question
sr: Антиспам Куестион

en: Post Category
sr: Категорија поста

en: Please select a category..
sr: Изаберите категорију ..

en: Post Content
sr: Објави садржај

en: Verification
sr: Верификација

en: Upload an Image
sr: Отпремите слику

en: Add another image
sr: Додајте још једну слику

en: Human verification: leave this field empty.
sr: Људска верификација: ово поље оставите празно.

en: Submit Post
sr: Пошаљите пост

en: Incorrect response.
sr: Нетачан одговор.

en: Login
sr: Пријавите се

en: Register
sr: Регистровати

en: Forgot?
sr: Заборавили сте?

en: Success!
sr: Успех!

en: Check your email for the password.
sr: Проверите лозинку за вашу е-пошту.

en: Check your email to reset your password.
sr: Проверите е-пошту да бисте ресетовали лозинку.

en: Have an account?
sr: Имате налог?

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
sr: Пријавите се или пријавите се! То је брзо & амп; бесплатно!

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Remember me
sr: Сети ме се

en: Register for this site!
sr: Региструјте се за ову страницу!

en: Sign up now for the good stuff.
sr: Пријавите се сада за добре ствари.

en: Sign up!
sr: Пријави се!

en: Lose something?
sr: Изгубити нешто?

en: Enter your username or email to reset your password.
sr: Унесите своје корисничко име или е-пошту да бисте ресетовали лозинку.

en: Username or Email
sr: Корисничко име или е-маил

en: Reset my password
sr: Ресетуј моју лозинку

en: Welcome,
sr: Добродошли,

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
sr: Честитамо, пријавили сте се.

en: Log out
sr: Одјавити се

en: Admin
sr: Админ

en: Profile
sr: Профил

en: Reset form
sr: Ресетујте образац

en: View full post
sr: Погледај цео пост

en: Settings
sr: Подешавања

en: Get USP Pro for unlimited forms!
sr: Набавите УСП Про за неограничене форме!

en: Go Pro
sr: Иди Про

en: Plugin Homepage
sr: Почетна страница додатка

en: Homepage
sr: Почетна страница

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
sr: Дајте УСП оцјену са 5 звјездица на ВордПресс.орг

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
sr: Оцијените овај додатак & нбсп; & ракуо;

en: WP Post (recommended)
sr: ВП пошта (препоручено)

en: WP Page
sr: ВП Паге

en: HTML5 Form + Default CSS
sr: ХТМЛ5 образац + подразумевани ЦСС

en: (Recommended)
sr: (Препоручује се)

en: HTML5 Form + Disable CSS
sr: ХТМЛ5 образац + Онемогући ЦСС

en: (Provide your own styles)
sr: (Наведите сопствене стилове)

en: Custom Form + Custom CSS
sr: Прилагођени образац + Прилагођени ЦСС

en: (Provide your own form template &amp; styles)
sr: (Наведите властити предложак обрасца и стилове амп;)

en: Auto-display before post content
sr: Аутоматски приказ пре објављивања садржаја

en: Auto-display after post content
sr: Аутоматски приказ након објављивања садржаја

en: Do not auto-display submitted images
sr: Не прикажи аутоматски послате слике

en: Do not auto-display submitted email
sr: Немојте аутоматски приказати послату е-пошту

en: Do not auto-display submitted name
sr: Не прикажи аутоматски послато име

en: Do not auto-display submitted URL
sr: Не прикажи аутоматски послати УРЛ

en: Do not auto-display the Custom Field
sr: Немојте аутоматски приказати прилагођено поље

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
sr: в2 (ја & рскуо; нисам робот)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
sr: в3 (Скривена реЦаптцха)

en: Enable and require
sr: Омогућите и захтевајте

en: Enable but do not require
sr: Омогућите, али не захтевајте

en: Disable this field
sr: Онемогућите ово поље

en: (Visit
sr: (Посетите

en: to configure options)
sr: да конфигуришете опције)

en: Challenge Question
sr: Изазов Питање

en: Google reCAPTCHA
sr: Гоогле реЦАПТЦХА

en: Post Images
sr: Објавите слике

en: Enable
sr: Омогући

en: Disable
sr: Онемогући

en: Image Uploads
sr: Отпремање слика

en: Draft
sr: Нацрт

en: Pending (default)
sr: На чекању (задано)

en: Publish immediately
sr: Објавите одмах

en: Publish after 1 approved post
sr: Објавите након 1 одобрене поста

en: Publish after
sr: Објавите након

en:  approved posts
sr:  одобрени постови

en: Select categories to display in the Category field.
sr: Изаберите категорије за приказ у пољу Категорија.

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
sr: Дошло је до грешке. Уверите се да сте додали наслов, неки садржај и да сте поставили само слике.

en: Please select your image(s) to upload.
sr: Изаберите слике које желите да учитате.

en: Success! Thank you for your submission.
sr: Успех! Хвала ти за Твоју покорност.

en: Email
sr: Емаил

en: URL
sr: УРЛ адреса

en: Toggle all panels
sr: Пребаците све плоче

en: We need your support!
sr: Требамо вашу подршку!

en: Make a donation via PayPal
sr: Дајте донацију путем ПаиПала

en: make a donation
sr: донирати

en: and/or
sr: и / или

en: Rate and review at the Plugin Directory
sr: Оцијените и прегледајте у директоријуму додатака

en: give this plugin a 5-star rating
sr: дајте овом плугин-у оцену са 5 звездица

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
sr: Ваша великодушна подршка омогућава континуирани развој овог бесплатног додатка. Хвала вам!

en: Check this box if you have shown support
sr: Означите ово поље ако сте показали подршку

en: Overview
sr: Преглед

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
sr: омогућава посетиоцима да подносе постове и учитавају слике са предњег дела ваше веб локације.

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
sr: За напредну функционалност и неограничене форме, погледајте

en: USP Pro
sr: УСП Про

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
sr: & мдасх; крајње решење за садржај који генерише корисник.

en: Plugin Settings
sr: Плугин Сеттингс

en: Display the form
sr: Прикажите образац

en: If you like this plugin, please
sr: Ако вам се свиђа овај додатак, молим вас

en: THANK YOU for your support!
sr: Хвала вам на подршци!

en: give it a 5-star rating
sr: дајте му оцену са 5 звездица

en: Unlimited front-end forms
sr: Неограничени фронт-енд облици

en: Get USP Pro
sr: Набавите УСП Про

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
sr: Конфигуришите своја подешавања за Кориснички поруке.

en: Form Fields
sr: Поља форме

en: User Name
sr: Корисничко име

en: User Email
sr: Кориснички имејл

en: User URL
sr: Кориснички УРЛ

en: General Settings
sr: Општа подешавања

en: Note that the default settings work fine for most cases.
sr: Имајте на уму да подразумевана подешавања раде добро у већини случајева.

en: Form Style
sr: Стил форме

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
sr: Овом опцијом можете копирати подразумеване предлошке додатка:

en: ..and upload them into a directory named
sr: ..и пренесите их у именик

en: in your theme:
sr: у вашој теми:

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
sr: То ће вам омогућити да прилагодите облик и стилове по жељи. За више информација погледајте одељак "Прилагођени образац за пријаву" у одељку

en: Installation Docs
sr: Инсталациони документи

en: FYI: here is a
sr: ФИИ: ево једног

en: list of USP CSS selectors
sr: списак УСП ЦСС селектора

en: Include JavaScript
sr: Укључи ЈаваСцрипт

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
sr: Означите ово поље ако желите да укључите спољне ЈаваСцрипт датотеке (препоручено)

en: Targeted Loading
sr: Циљано учитавање

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
sr: Подразумевано, ЦСС & амп; ЈаваСцрипт средства се учитавају на свакој страници. Овде можете одредити УРЛ адресе УСП обрасца како бисте учитали средства само на тој страници. Напомена: оставите празно за учитавање на свим страницама. Користите зарез за одвајање више УРЛ адреса.

en: Post Type
sr: Врста поста

en: Submit posts as WP Posts or Pages
sr: Пошаљите постове као ВП поруке или странице

en: Post Status
sr: Статус поста

en: Post Status for submitted posts
sr: Статус поста за послане поруке

en: Redirect URL
sr: Преусмери УРЛ

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
sr: Наведите УРЛ за преусмеравање корисника након слања поста (оставите празно за преусмеравање назад на тренутну страницу)

en: Success Message
sr: Порука о успеху

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
sr: Порука о успеху која се приказује ако је слање поста успешно (основна маркирање је дозвољено)

en: Error Message
sr: Порука о грешци

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
sr: Општа порука о грешци која се приказује ако слање поста не успе (основна маркација је дозвољена)

en: Custom Content
sr: Прилагођени садржај

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
sr: Прилагођени текст / ознака треба бити укључен пре обрасца за подношење (пустите празно да бисте онемогућили)

en: Rich Text Editor
sr: Рицх Тект Едитор

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
sr: Означите ово поље ако желите да омогућите РТЕ / Висуал Едитор за поље Пост Цонтент

en: Unique Titles
sr: Јединствени наслови

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
sr: Захтевати да наслови објављених постова буду јединствени (корисно за спречавање вишеструких / дупликата посланих постова)

en: Disable Required
sr: Онемогућено је потребно

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
sr: Онемогућите све потребне атрибуте у подразумеваним пољима обрасца (корисно за решавање проблема са грешкама)

en: Enable Shortcodes
sr: Омогући пречице

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
sr: Омогућите кратке кодове у додацима. Подразумевано, ВордПресс не омогућава кратке кодове у додацима.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
sr: Ово подешавање омогућава било који / све кратке кодове у видгетима (чак и кратке кодове других додатака).

en: Privacy
sr: Приватност

en: Disable IP Tracking
sr: Онемогући праћење ИП-а

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
sr: УСП подразумевано бележи ИП адресу са сваким посланим постом. Означите ово поље да бисте онемогућили праћење свих ИП адреса.

en: Display Checkbox
sr: Прикажи поље за потврду

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
sr: Прикажите прилагођени потврдни оквир на обрасцу (корисно за ГДПР, слажете се са условима, итд.)

en: Checkbox Name
sr: Име потврдног поља

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
sr: Користите само алфанумеричке, подвлаке и цртице. Ако нисте сигурни, користите подразумевано име:

en: Checkbox Error
sr: Грешка у потврдном пољу

en: Error message displayed if user does not check the box
sr: Приказује се порука о грешци ако корисник не потврди потврдни оквир

en: Checkbox Text
sr: Текст у пољу за потврду

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
sr: Текст је приказан поред потврдног поља. Савет: користите коврчаве носаче за излазне углове заграде, на пример:

en: Categories &amp; Tags
sr: Категорије & амп; Ознаке

en: Categories
sr: Категорије

en: Click to view/select categories
sr: Кликните за преглед / одабир категорија

en: Multiple Categories
sr: Више категорија

en: Enable users to select multiple categories.
sr: Омогућите корисницима да одаберу више категорија.

en: Hidden/Default Category
sr: Скривена / Подразумевана категорија

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
sr: Користите скривено поље за категорију поста. Ово скрива поље категорије и поставља његову вредност путем следеће опције.

en: Category ID for Hidden Field
sr: ИД категорије за Скривено поље

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
sr: Наведите ИД категорије који ће се користити за & лдкуо; Скривену / Подразумевану категорију & рдкуо; (одвојите више ИД-ова са зарезима)

en: Use Existing Tags
sr: Користите постојеће ознаке

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
sr: Означите овај оквир да бисте приказали изборни / падајући мени постојећих ознака (важи када је приказано поље Таг)

en: Users
sr: Корисници

en: Assigned Author
sr: Доложени аутор

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
sr: Наведите корисника који би требао бити додијељен као аутор за послане постове

en: Registered Username
sr: Регистровано корисиничко име

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
sr: Користите регистровано корисничко име корисника за поље Име (важи када корисник предаје образац пријављен је у ВордПресс)

en: Registered Email
sr: Регистровани маил

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
sr: Користите регистровану адресу е-поште корисника као вредност поља Емаил (важи када корисник предаје образац пријављен је у ВордПресс)

en: User Profile URL
sr: УРЛ корисничког профила

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
sr: Користите кориснички профил УРЛ-а као вредност УРЛ поља (важи када корисник предаје образац пријављен је у ВордПресс)

en: Require User Login
sr: Захтевај пријаву корисника

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
sr: Захтевајте од корисника да се пријаве на ВордПресс да би видели / предали образац

en: Disable Replace Author
sr: Онемогући замену аутора

en: Do not replace post author with submitted user name
sr: Не замените аутора поста са корисничким именом

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
sr: Овде можете променити име и налепницу коју користи Прилагођено поље. Ово поље можете да омогућите преко поставке поља поља изнад.

en: Custom Field Name
sr: Назив прилагођеног поља

en: Custom Field Label
sr: Прилагођена ознака поља

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
sr: Ово ће бити приказано као ознака поља на обрасцу. Подразумевано: Прилагођено поље

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
sr: Да бисте спречили нежељену пошту, унесите питање на које корисници морају одговорити пре него што предају образац

en: Challenge Response
sr: Цхалленге Респонсе

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
sr: Унесите тачан * само * одговор на изазовно питање

en: Case-sensitivity
sr: Осетљивост на случај

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
sr: Означите ово поље ако желите да одговор на изазов осетите на велика и мала слова

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
sr: Да бисте омогућили Гоогле реЦАПТЦХА, унесите своје јавне и приватне кључеве.

en: Public Key
sr: Јавни кључ

en: Enter your Public Key
sr: Унесите свој јавни кључ

en: Private Key
sr: Приватни кључ

en: Enter your Private Key
sr: Унесите свој приватни кључ

en: reCaptcha Version
sr: реЦаптцха верзија

en: Choose reCaptcha version
sr: Изаберите верзију реЦаптцха

en: Email Alerts
sr: Упозорења е-поштом

en: Receive Email Alert
sr: Примање упозорења путем е-поште

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
sr: Означите овај оквир ако желите да будете обавештени путем е-маила за нове пријаве

en: Enable HTML Format
sr: Омогући ХТМЛ формат

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
sr: Означите овај оквир да бисте омогућили ХТМЛ формат за упозорења путем е-поште

en: Email Address for Alerts
sr: Адреса е-поште за упозорења

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
sr: Ако сте потврдили потврдни оквир за примање упозорења путем е-поште, наведите овде адресе (адресе) на које ће се поруке е-поште послати.

en: Separate multiple addresses with commas.
sr: Одвојите више адреса зарезима.

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
sr: Емаил & лдкуо; Из & рдкуо; Адреса

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
sr: Овде можете прилагодити адресе (адресе) које се користе за & лдкуо; Фром & рдкуо; заглавље (погледајте информације о чепцима за додатке за информације).

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
sr: Ако је више адреса назначено у претходном подешавању, укључите једнак број & лдкуо; Фром & рдкуо; адресе за ову поставку (истим редоследом).

en: Email Alert Subject
sr: Предмет упозорења путем е-поште

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
sr: Редак предмета за упозорења путем е-поште. Оставите празно да бисте користили задану линију предмета. Напомена: можете користити следеће променљиве:

en: Email Alert Message
sr: Порука упозорења путем е-поште

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
sr: Порука за упозорења путем е-поште. Оставите празно да бисте користили задану поруку. Напомена: можете користити следеће променљиве:

en: Featured Image
sr: Садржавана слика

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
sr: Постављене слике поставите као Истакнуте слике. Захтијева подршка теме за истакнуте слике (ака Пост Тхумбнаилс)

en: Upload Message
sr: Пошаљите поруку

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
sr: Порука која се појављује поред поља за пренос. Корисно за навођење смерница / смерница за пренос / итд. Основна маркација је дозвољена.

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
sr: & лдкуо; Додајте другу слику & рдкуо; линк

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
sr: Прилагођена ознака за & лдкуо; Додајте другу слику & рдкуо; линк. Оставите празно да бисте користили задану ознаку (препоручено).

en: Minimum number of images
sr: Минимални број слика

en: Specify the minimum number of images
sr: Наведите минимални број слика

en: Maximum number of images
sr: Максималан број слика

en: Specify the maximum number of images
sr: Наведите максимални број слика

en: Minimum image width
sr: Минимална ширина слике

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
sr: Наведите минималну ширину (у пикселима) за отпремљене слике

en: Minimum image height
sr: Минимална висина слике

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
sr: Наведите минималну висину (у пикселима) за отпремљене слике

en: Maximum image width
sr: Максимална ширина слике

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
sr: Наведите максималну ширину (у пикселима) за отпремљене слике

en: Maximum image height
sr: Максимална висина слике

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
sr: Наведите максималну висину (у пикселима) за отпремљене слике

en: More Options
sr: Више опција

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
sr: Да бисте сазнали више опција, попут могућности преношења других врста датотека (као што су ПДФ, Ворд, Зип, видео снимци и још много тога), погледајте

en: Go Pro!
sr: Иди Про!

en: Auto-Display Content
sr: Аутоматски приказ садржаја

en: Auto-Display Images
sr: Слике са аутоматским приказом

en: Automatically display user-submitted images:
sr: Аутоматски приказ слика које су поднели корисници:

en: Image Markup
sr: Ознака слике

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
sr: Означавање које се користи за сваку послату слику (када је омогућен аутоматски приказ). Можете користити

en: and
sr: и

en: Auto-Display Email
sr: Аутоматско приказивање е-поште

en: Automatically display user-submitted email:
sr: Аутоматски приказ е-поште коју је послао корисник:

en: Email Markup
sr: Означивање е-поште

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
sr: Означавање које се користи за послату адресу е-поште (када је омогућен аутоматски приказ). Можете користити

en: Auto-Display Name
sr: Име аутоматског приказа

en: Automatically display user-submitted author/name:
sr: Аутоматски приказ аутора / имена које је послао корисник:

en: Name Markup
sr: Ознака имена

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
sr: Означавање које се користи за пријављени аутор / име (када је омогућен аутоматски приказ). Можете користити

en: Auto-Display URL
sr: Аутоматски приказ УРЛ адресе

en: Automatically display user-submitted URL:
sr: Аутоматски приказ УРЛ-а који је поднео корисник:

en: URL Markup
sr: Ознака УРЛ-а

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
sr: Означавање које се користи за послани УРЛ (када је омогућен аутоматски приказ). Можете користити

en: Auto-Display Custom Field
sr: Аутоматско приказивање прилагођеног поља

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
sr: Аутоматски приказ корисничког поља које је поднео корисник:

en: Custom Field Markup
sr: Прилагођена ознака поља

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
sr: Означавање које се користи за послано прилагођено поље (када је омогућен аутоматски приказ). Можете користити

en: Save Settings
sr: Сачувај подешавања

en: Display the Form
sr: Прикажите образац

en: Post-Submit Form
sr: Образац за пријаву

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
sr: УСП вам омогућава да прикажете образац за пост-пријаву било где на вашој веб локацији.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
sr: Користите кратки код да бисте приказали образац на било којем ВП посту или страници:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
sr: Или користите ознаку шаблона да бисте приказали образац било где у предлогу теме:

en: Login/Register Form
sr: Пријава / Регистрацијски образац

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
sr: Такође можете приказати образац који корисницима омогућава да се пријаве, региструју или ресетују лозинку.

en: Display Submitted Posts
sr: Прикажи послане поруке

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
sr: Користите овај кратки код да бисте приказали листу послатих постова на било ком ВП посту или страници:

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
sr: Или користите ознаку шаблона да бисте приказали листу посланих постова било где у предлогу теме:

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
sr: Ево неколико примера који приказују како да конфигуришете овај кратки код:

en: Display Image Gallery
sr: Прикажи галерију слика

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
sr: Користите овај кратки код да бисте приказали галерију пренесених слика за сваки предати пост:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
sr: Или користите ознаку предлошка да бисте приказали галерију слика било где у предлогу теме:

en: You can customize using any of the follwing attributes:
sr: Можете да прилагодите било који од следећих атрибута:

en: Reset Form Button
sr: Дугме за ресетовање обрасца

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
sr: Овај кратки код приказује везу која ресетује образац у првобитно стање:

en: This shortcode accepts the following attributes:
sr: Овај кратки код прихвата следеће атрибуте:

en: Note that the url attribute accepts
sr: Имајте на уму да УРЛ атрибут прихвата

en: to get the current URL.
sr: да бисте добили тренутну УРЛ адресу.

en: Access Control
sr: Контрола приступа

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
sr: УСП обезбеђује три пречице за контролу приступа и ограничавање садржаја.

en: Display content only to users with a specific capability:
sr: Прикажите садржај само корисницима са одређеним могућностима:

en: Display content to logged-in users:
sr: Прикажите садржај пријављеним корисницима:

en: Display content to visitors only:
sr: Прикажите садржај само посетиоцима:

en: Tip:
sr: Савет:

en: to include markup in the deny message, you can use
sr: да бисте укључили означавање у поруку за одбијање, можете да је користите

en: to output
sr: за излаз

en: Example
sr: Пример

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
sr: Ако је корисник пријављен, прикажите образац за слање; или ако корисник није пријављен, прикажите образац за пријаву:

en: Restore Defaults
sr: Врати задане вредности

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
sr: Оставите ову могућност искљученом да бисте запамтили ваша подешавања. Или, да наставите и вратите задате опције додатака: потврдите оквир, сачувајте подешавања, а затим деактивирајте / поново активирајте додатак.

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
sr: Вратите задане опције након деактивирања / поновног активирања додатка

en: Show Support
sr: Прикажи подршку

en: by
sr: од стране

en: Jeff Starr on Twitter
sr: Јефф Старр на Твиттеру

en: Obsessive Web Design &amp; Development
sr: Опсесивни веб дизајн & амп; Развој

en: Save Preference
sr: Сачувај подешавање

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
sr: Јесте ли сигурни да желите да вратите све задане опције? (ова акција се не може поништити)

en: Perishable Press Books
sr: Кроз покусне књиге за штампу

en: Plugin Planet
sr: Плугин Планет

en: Donate via PayPal
sr: Донирајте путем ПаиПал-а

en: books
sr: књиге

en: plugins
sr: додаци

en: donation
sr: донација

en: Thank you for using
sr: Хвала што користите

en: Please show support by purchasing one of my
sr: Молим вас покажите подршку купњом једног од мојих

en: or
sr: или

en: or by making a
sr: или прављењем а

en: Your generous support helps future development of
sr: Ваша великодушна подршка помаже у будућем развоју

en: and is greatly appreciated.
sr: и веома је цењен.

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
sr: Донација било које величине ми помаже да наставим са развијањем овог бесплатног додатка и других сјајних ВордПресс ресурса.

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
sr: Омогућује посетиоцима да пошаљу постове и слике са било којег места на вашој веб локацији.

note: URI of the plugin
en: https://perishablepress.com/user-submitted-posts/
sr: хттпс://перисхаблепресс.цом/усер-субмиттед-постс/

note: Author of the plugin
en: Jeff Starr
sr: Јефф Старр

note: Author URI of the plugin
en: https://plugin-planet.com/
sr: хттпс://плугин-планет.цом/
