MailPoet - MP2 - en to gl_ES translation catalogue (456 entries)

en: "Read more" text
gl_ES: Texto «Ler máis»

en: "View in browser"
gl_ES: «Ver no navegador»

en: %1$s emails every %2$s
gl_ES: %1$s emails cada %2$s

en: %1$s out of %2$s sent.
gl_ES: %1$s de %2$s enviados.

en: %1$s subscribers have been added to "%2$s".
gl_ES: %1$s subscritores foron engadidos a "%2$s".

en: %1$s subscribers have been moved to "%2$s".
gl_ES: %1$s subscritores foron movidos a "%2$s".

en: %1$s subscribers have been removed from all existing lists.
gl_ES: %1$s subscritores elimináronse de todas as listas existentes.

en: %1$sth
gl_ES: %1$sº

en: %d file(s) have been successfully uploaded.
gl_ES: %d arquivo(s) foron subidos exitosamente.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
gl_ES: %s excede o tamano máximo do cargador multificheiros cando se usa no navegador.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
gl_ES: %s excede o tamaño máximo de carga para este sitio.

en: %sTo edit%s, mouse over to show edit button below.
gl_ES: %sPara editar%s, pase co rato por riba do botón de edición.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
gl_ES: &#8220;%s&#8221; non se cargou

en: &lt; Prev
gl_ES: &lt; Anterior

en: (%1$s votes)
gl_ES: (%1$s votos)

en: ... or duplicate one below to copy its design.
gl_ES: ... ou duplica un dos existentes para copiar o seu deseño.

en: 1st
gl_ES: 1º

en: 2nd
gl_ES: 2º

en: 3rd
gl_ES: 3º

en: << Back
gl_ES: << Atrás

en: A Brand New MailPoet. Let the Fun Begin.
gl_ES: Un novo MailPoet. Comecemos a diversión.

en: A new list "%1$s" has been created out of this segment.
gl_ES: Deste segmento creouse una nova lista «%1$s».

en: A subscriber is directed to a page of your choice after clicking on the unsubscribe link, at the bottom of a newsletter.
gl_ES: Un subscritor é redirixido a unha páxina da túa elección despóis de facer click no enlace "Darse de baixa", o final do boletín.

en: Activate
gl_ES: Activar

en: Activate now
gl_ES: Activar agora

en: Add / Edit group of posts
gl_ES: Engadir/Editar grupo de artigos

en: Add Subscriber
gl_ES: Engadir subscriptor

en: Add a checkbox on checkout page for your customers to subscribe to your MailPoet newsletters.
gl_ES: Engadir unha cadro de verificación na páxina de pago para que os seus clientes se subscriban ós seus boletíns.

en: Add a new field to add to your forms so your visitors can subscribe to your MailPoet newsletters.
gl_ES: Engade un novo campo agregar os formularios para que os visitantes poidan subscribirse ós teus boletíns de MailPoet.

en: All
gl_ES: Todos

en: All Sent
gl_ES: Todos enviados

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
gl_ES: Occoreu un erro durante a carga. Ténteo outra vez.

en: Apply
gl_ES: Aplicar

en: Are you sure you selected the right port? You can leave it empty if you do not know what to specify
gl_ES: Está seguro de que elexiu o porto correcto? Pode deixalo vacío se non sabe que indicar

en: Are you sure you want to delete this form?
gl_ES: Está seguro de que desexa borrar este formulario?

en: Are you sure you want to ignore the %1$s subscribers of the list %2$s?
gl_ES: Está seguro de que quere ignorar a %1$s subscritores da lista %2$s?

en: Author:
gl_ES: Autor:

en: Auto Newsletters
gl_ES: Boletíns automáticos

en: Average rating: %1$s
gl_ES: Puntuación media: %1$s

en: Back to selection
gl_ES: Volta á selección

en: Bookmarks Selection
gl_ES: Seleción de marcadores

en: Bounce Handling
gl_ES: Xestión de rebotes

en: Bounce handling connection test
gl_ES: Proba de conexión de xestión de rebotes

en: Bounce handling processing
gl_ES: Procesamento de xestión de rebotes

en: Bounced
gl_ES: Rebotes

en: Bulk Actions
gl_ES: Accións en masa

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Cannot access CSV file. Verify access rights to this directory "%1$s"
gl_ES: Non podo acceder ó arquivo CSV. Verifica os permisos de acceso a este directorio "%1$s"

en: Categories:
gl_ES: Categorías:

en: Change the footer's content in MailPoet's %1$sSettings%2$s page.
gl_ES: Cambiar o contido do pé de páxina na páxina de %1$Axustes%2$s de Mailpoet.

en: Check again what you're trying to import.
gl_ES: Revisa outra vez o que estás tratando de importar.

en: Choose a FROM name and email address for notifications emails.
gl_ES: Escolle un campo DE e unha dirección de email para notificacións de email.

en: Click here to subscribe
gl_ES: Pulse aquí para subscribirse

en: Click here to unsubscribe
gl_ES: Click aquí para cancelar a subscrición

en: Click here to view media.
gl_ES: Pulse aquí para ver o contido.

en: Clicked
gl_ES: Pulsado

en: Close
gl_ES: Pechar

en: Configure
gl_ES: Configurar

en: Confirm your subscription to %1$s
gl_ES: Confirme a súa subscrición a %1$s

en: Copy
gl_ES: Copiar

en: Copy of
gl_ES: Copia de

en: Create a new email
gl_ES: Crea un novo boletín

en: Create a new form
gl_ES: Crear un novo formulario

en: Create a new list
gl_ES: Crear unha nova lista

en: Created on
gl_ES: Creado o

en: Crunching&hellip;
gl_ES: Aplastando&hellip;

en: Current day of the month in ordinal, ie. 2nd, 3rd, etc.
gl_ES: Día actual de mes en ordinal, ex. 2º, 3º, etc.

en: Current day of the month number
gl_ES: Día de mes actual en número

en: Current month number
gl_ES: Número de mes actual

en: Date
gl_ES: Data

en: Day
gl_ES: Día

en: Decide which emails a new customer gets automatically, based on the product he just purchased. This a Premium add-on for WooCommerce.
gl_ES: Decide que emails obtén un novo cliente automáticamente, basado no produto que acaba de mercar. Este e un complemento Premium para WooCommerce.

en: Delete
gl_ES: Borrar

en: Delete image for all newsletters?
gl_ES: Eliminar imaxes para tódolos boletíns?

en: Delete these newsletters for ever?
gl_ES: Borrar este boletín para sempre?

en: Delete this newsletter for ever?
gl_ES: Eliminar este boletín para sempre?

en: Deleting a list will not delete any subscribers.
gl_ES: Eliminar unha lista non eliminará ningún subscritor.

en: Description
gl_ES: Descrición

en: Details & PSD
gl_ES: Detalles e PSD

en: Dismiss
gl_ES: Cancelar

en: Display and insert options
gl_ES: Mostrar e insertar opcións

en: Display problems? [link]View this newsletter in your browser.[/link]
gl_ES: Problemas de visualización? [link]Vexa o boletín no seu navegador.[/link]

en: Divider
gl_ES: Divisor

en: Dividers Selection
gl_ES: Seleción de separadores

en: Don't forget to include: <br><br>[activation_link]Confirm your subscription.[/activation_link]. <br><br>Optional: [lists_to_confirm].
gl_ES: Non olvides incluir: <br><br>[activation_link]Corfirma a túa subscrición.[/activation_link]. <br><br>Opcional: [lists_to_confirm].

en: Download as .zip
gl_ES: Descarga como .zip

en: Download original Photoshop file
gl_ES: Descargar ficheiro Photoshop orixinal

en: Downloads: %1$s
gl_ES: Descargas: %1$s

en: Draft
gl_ES: Borrador

en: Drag and drop %1$stext, posts, dividers.%2$s Look on the right!
gl_ES: Arrastra e solta %1$stexto, artigos, divisores.%2$s Mira á dereita!

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Edit lists
gl_ES: Editar listas

en: Edit your subscriber profile: %1$s
gl_ES: Edite o seu perfil de subscriptor: %1$s

en: Edit your subscription
gl_ES: Edite a súa subscrición

en: Editing list %1$s
gl_ES: Editando lista %1$s

en: Element has been deleted.
gl_ES: O elemento foi eliminado

en: Elements deleted
gl_ES: Elementos eliminados

en: Email %1$s already exists.
gl_ES: O email %1$s xa esiste.

en: Email Address
gl_ES: Dirección de email

en: Email notifications
gl_ES: Email para notificacións

en: Enabled
gl_ES: Activado

en: Enter the email addresses that should receive notifications (separate by comma).
gl_ES: Introduce as direccións de email que recibirán as notificacións (separadas por coma).

en: Error Saving newsletter...
gl_ES: Ocorreu un erro ao gardar o boletín...

en: Error Validating the fields
gl_ES: Erro ao validar os campos

en: Error when inserting emails.
gl_ES: Erro insertando emails.

en: Error when inserting list.
gl_ES: Erro insertando listas.

en: Export to CSV
gl_ES: Exportar a CSV

en: File canceled.
gl_ES: Ficheiro cancelado.

en: Filter
gl_ES: Filtrar

en: First Name
gl_ES: Nome

en: First name
gl_ES: Nome

en: First step: main details
gl_ES: O primeir paso: datos principais

en: Friday
gl_ES: Venres

en: From
gl_ES: Non

en: Full name of current day
gl_ES: Nome completo do día actual

en: Full name of current month
gl_ES: Nome do mes actual

en: Get Help!
gl_ES: Obter axuda.

en: Get Premium now
gl_ES: Obter a versión Premium agora

en: Go Premium!
gl_ES: Obter versión Premium.

en: Great, you'll never hear from us again!
gl_ES: Xa non voltará a oir de nós.

en: HTTP error.
gl_ES: Erro HTTP.

en: Hello!
    
    Hurray! You've subscribed to our site.
    We need you to activate your subscription to the list(s): [lists_to_confirm] by clicking the link below: 
    
    [activation_link]Click here to confirm your subscription.[/activation_link]
    
    Thank you,
    
     The team!
gl_ES: Ola!
    
    Benvido/a! Subscribeuse ao noso boletín.
    Precisamos que active a súa subscrición a: [lists_to_confirm] pulsando no seguinte enlace: 
    
    [activation_link]Pulse aquí para confirmar a súa subscrición.[/activation_link]
    
    Moitas gracias,
    
     O equipo.

en: Hey! %1$s has an update (version %2$s), <a href="%3$s">click here to update</a>.
gl_ES: Ey! %1$s ten unha actualización (version %2$s), <a href="%3$s">click aquí para actualizar</a>.

en: Hide display options
gl_ES: Ocultar opcións de visualización

en: Hide this message
gl_ES: Ocultar esta mensaxe

en: Hide!
gl_ES: Ocultar

en: How about a new list?
gl_ES: Por que non crear unha nova lista?

en: Howdy,
    
     The subscriber %1$s has just unsubscribed to your list '%2$s' 
    
     Cheers,
    
     The MailPoet Plugin
gl_ES: Hola,
    
     O subscritor %1$s cancelou a subscrición á túa lista '%2$s' 
    
     Saludos,
    
     O Plugin de MailPoet.

en: IO error.
gl_ES: Erro de E/S

en: IP address
gl_ES: Enderezo IP

en: If you want to use a Gmail address, you need to send with Gmail. Check <a id="tip-send-with" href="%s">sending settings</a>.
gl_ES: Se queres utilizar direccións de Gmail, necesitas enviar con Gmail. Revisa <a id="tip-send-with" href="%s">axustes de envío</a>.

en: Image
gl_ES: Imaxe

en: Image Parameters
gl_ES: Parámetros de imaxe

en: Image has been deleted.
gl_ES: Eliminouse a imaxe

en: Image selection has been saved.
gl_ES: Gardouse a seleción de imaxe

en: Image selection has not been saved.
gl_ES: Non se gardou a seleción de imaxe

en: Import Subscribers
gl_ES: Importar subscriptores

en: In Queue
gl_ES: En cola

en: Includes: %1$s
gl_ES: Inclúe: %1$s

en: Information is missing.
gl_ES: Falta información.

en: Insert Subscription Form
gl_ES: Insertar formulario de subscrición

en: Inserting selected articles...
gl_ES: Insertando os artigos seleccionados...

en: Install Themes
gl_ES: Instalar temas

en: Install from WordPress.org
gl_ES: Instalar dende WordPress.org

en: Installing MailPoet Newsletter Premium plugin
gl_ES: Instalando plugin premium de Boletíns MailPoet

en: It seems your widget has been deleted from the WordPress' [link]widgets area[/link].
gl_ES: Semella que o seu widget foi eliminado da [link]área de widgets[/link] de WordPress.

en: Last
gl_ES: Derradeiro

en: Last Name
gl_ES: Apelidos

en: Last name
gl_ES: Apelidos

en: Last updated: %1$s
gl_ES: Derradeira actualización: %1$s

en: Latest content already sent.
gl_ES: O derradeiro contido xa foi enviado.

en: Line is empty
gl_ES: A liña está vacía

en: List "%1$s" has been deleted.
gl_ES: A lista «%1$s» foi eliminada.

en: List "%1$s" has been duplicated.
gl_ES: A lista «%1$s» foi duplicada.

en: List created based on a newsletter segment.
gl_ES: Lista creada baseada nun segmento do boletín.

en: List has been updated.
gl_ES: Lista actualizada.

en: Lists
gl_ES: Listas

en: Loading results...
gl_ES: Cargando resultados...

en: Loading...
gl_ES: Cargando...

en: MailPoet says:
gl_ES: MailPoet di:

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
gl_ES: Exceso de uso de memoria. Ténteo con outro ficheiro máis pequeno.

en: Modified On
gl_ES: Modificado o

en: Monday
gl_ES: Luns

en: Month
gl_ES: Mes

en: My first list
gl_ES: Miña primeira lista

en: My rating: %1$s
gl_ES: A miña puntuación: %1$s

en: Name
gl_ES: Nome

en: Name & email of yourself or your company.
gl_ES: Nome e email seu e da súa empresa.

en: New Form
gl_ES: Novo Formulario

en: New form
gl_ES: Novo formulario

en: Newsletter Images
gl_ES: Imaxes do boletín

en: Newsletter Subject
gl_ES: Asunto do boletín

en: Newsletter can't be deleted.
gl_ES: Non se pode eliminar o boletín.

en: Newsletter deleted.
gl_ES: Boletín eliminado.

en: Newsletter has been saved as a draft.
gl_ES: O boletín foi gardado como borrador.

en: Newsletter has been saved.
gl_ES: Gardouse o  boletín.

en: Newsletter has been scheduled.
gl_ES: O boletín foi programado.

en: Newsletter profile has been updated.
gl_ES: O perfil do boletín foi actualizado.

en: Newsletter successfully created.
gl_ES: O boletín foi creado con éxito.

en: Newsletters
gl_ES: Boletíns

en: Newsletters (by Tribulant)
gl_ES: Boletíns

en: Next &gt;
gl_ES: Seguinte &gt;

en: Next try in %s minutes.
gl_ES: Seguinte intento en %s minutos.

en: No
gl_ES: Non

en: No subscriber found, most probably because he was deleted.
gl_ES: Non se atopou o subscriptor, probablemente porque foi eliminado.

en: Once a week
gl_ES: Cada semana

en: Once every 28 days
gl_ES: Cada 28 días

en: Once every fifteen minutes
gl_ES: Cada quince minutos

en: Once every five minutes
gl_ES: Cada cinco minutos

en: Once every ten minutes
gl_ES: Cada dez minutos

en: Once every thirty minutes
gl_ES: Cada trinta minutos

en: Once every two hours
gl_ES: Cada dúas horas

en: Once every two minutes
gl_ES: Cada dous minutos

en: Oops! You're already subscribed.
gl_ES: Vaia! Xa está subscrito.

en: Open, clicks, unsubscribed
gl_ES: Aberto, clics, baixas

en: Opened
gl_ES: Aberto

en: Opened & Unsubscribed
gl_ES: Aberto & Subscrición cancelada

en: Ordering
gl_ES: Ordeando

en: Page %1$s
gl_ES: Páxina %1$s

en: Page does not exist.
gl_ES: A páxina non esiste.

en: Page is not accessible.
gl_ES: A páxina non está accesible

en: Paused
gl_ES: Pausado

en: Pick a date
gl_ES: Elixa unha data

en: Please enter first name
gl_ES: Introduza o seu nome

en: Please enter last name
gl_ES: Introduza os seus apelidos

en: Please make a selection first!
gl_ES: Selecione algo primeiro.

en: Please select a newsletter.
gl_ES: Elixa un boletín.

en: Please select an article.
gl_ES: Por favor, selecciona un artigo.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
gl_ES: Tenta subir este ficheiro con %1$scargador do navegador%2$s.

en: Please verify your link to this page.
gl_ES: Verifique o enlace a esta páxina.

en: Position your mouse over the image to the left.
gl_ES: Coloca o rato sobre a imaxe á esquerda.

en: Post Selection
gl_ES: Seleción de artigos

en: Premium licence does not exist for your site. Purchase it [link]here[/link].
gl_ES: Non existe licencia Premium para o seu sitio. Mérquea [link]aquí[/link].

en: Premium version is valid for your site.
gl_ES: A versión Premium é válida para o seu sitio.

en: Preview
gl_ES: Previsualizar

en: Preview in new tab
gl_ES: Previsualizar nunha pestana nova

en: Purchase
gl_ES: Compra

en: Queue is empty!
gl_ES: A cola está baleira.

en: Read More
gl_ES: Leer Máis

en: Read documentation
gl_ES: Ler documentación

en: Read more.
gl_ES: Ver máis.

en: Read online.
gl_ES: Ler en liña.

en: Refresh the page you current are!
gl_ES: Recarga a páxina actual!

en: Reinstall
gl_ES: Reinstalar

en: Reinstall MailPoet?
gl_ES: Reinstalar MailPoet?

en: Remove from the queue
gl_ES: Eliminar da cola

en: Request successful
gl_ES: Petición exitosa

en: Return to MailPoet
gl_ES: Volver a MailPoet

en: Saturday
gl_ES: Sábado

en: Save & close
gl_ES: Gardar e pechar

en: Save settings
gl_ES: Gardar axustes

en: Saved! Add this form to [link_widget]a widget[/link_widget].
gl_ES: Gardado! Engade este formulario [link_widget]a un widget[/link_widget].

en: Saved! The changes are already active in your widget.
gl_ES: Gardado! Os cambios xa están activos no teu widget.

en: Saving newsletter...
gl_ES: Gardando boletín...

en: Schedule
gl_ES: Programar

en: Scheduled
gl_ES: Programado

en: Scheduled to be sent in %1$s
gl_ES: Programado para ser enviado en %1$s

en: Scheduled to be sent on %1$s
gl_ES: Programado para ser enviado o %1$s

en: Security Problem
gl_ES: Problema de seguridade

en: Security error.
gl_ES: Erro de seguridade.

en: Security failure during request
gl_ES: Fallo de seguridade durante a petición

en: Segment of %1$s
gl_ES: Segmento de %1$s

en: Select at least 1 subscriber!
gl_ES: Selecciona polo menos 1 subscritor!

en: Send
gl_ES: Enviar

en: Send Process
gl_ES: Proceso de envío

en: Send later
gl_ES: Enviar máis tarde

en: Sender of notifications
gl_ES: Quen envía as notificacións

en: Sending
gl_ES: Enviando

en: Sending a test email
gl_ES: Enviando un email de proba

en: Sending batch of emails...
gl_ES: Enviando lote de emails...

en: Sending has resumed.
gl_ES: O envío foi reanudado.

en: Sending is now paused.
gl_ES: O envío está detido.

en: Sending preview...
gl_ES: Enviando vista preliminar...

en: Sending suspended.
gl_ES: Envío suspendido.

en: Sent
gl_ES: Enviados

en: Sent On
gl_ES: Enviado o

en: Sent to %1$s out of %2$s
gl_ES: Enviado a %1$s de %2$s

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Show all months
gl_ES: Amosar todos os meses

en: Show all themes
gl_ES: Amosar tódolos temas

en: Show display options
gl_ES: Mostrar opcións de visualización

en: Show divider between posts
gl_ES: Amosa divisor entre artigos

en: Social bookmarks
gl_ES: Marcadores sociais

en: Spam test results
gl_ES: Resultados da proba de spam

en: Standard Newsletters
gl_ES: Boletíns estándar

en: Stats
gl_ES: Estatísticas

en: Stats : %1$s
gl_ES: Estadísticas : %1$s

en: Status
gl_ES: Estado

en: Step %1$s
gl_ES: Paso %1$s

en: Step 1:
gl_ES: Paso 1:

en: Step 2:
gl_ES: Paso 2:

en: Step 3:
gl_ES: Paso 3:

en: Step 4:
gl_ES: Paso 4:

en: Styles could not be saved
gl_ES: Non se puideron gardar os estilos

en: Styles have been saved
gl_ES: Gardáronse os estilos

en: Subject
gl_ES: Asunto

en: Submit
gl_ES: Enviar

en: Subscribe in comments
gl_ES: Subscribirse en comentarios

en: Subscribe in registration form
gl_ES: Subscribirse no formulario de rexistro

en: Subscribe!
gl_ES: Subscribirse

en: Subscriber
gl_ES: Subscritor

en: Subscriber has been modified. [link]Edit again[/link].
gl_ES: Subscritores modificados. [link]Editar outra vez[/link].

en: Subscriber has been saved.
gl_ES: O subscriptor foir gardado.

en: Subscriber has not been modified.
gl_ES: O subscritor non foi modificado.

en: Subscriber has not been saved.
gl_ES: Non se gardaron os subscritores.

en: Subscriber not found : <b><i>%s</i></b>
gl_ES: Subscriptor non atopado: <b><i>%s</i></b>

en: Subscribers
gl_ES: Subscriptores

en: Subscribers can choose from these lists :
gl_ES: Subscritores poden escoller destas listas:

en: Subscribers per page:
gl_ES: Subscriptores por páxina:

en: Subscribers will now need to activate their subscription by email in order to receive your newsletters. This is recommended.
gl_ES: Os subscritores agora necesitarán activar a súa subscrición por email para poder recibir boletíns. Isto é recomendado.

en: Subscription confirmation
gl_ES: Confirmaciónde subscripción

en: Subscription date
gl_ES: Data de suscrición

en: Subscription without JavaScript is disabled.
gl_ES: A subscrición sen JavaScript está desactivada.

en: Successfully connected to %1$s
gl_ES: Conectado correctamente a %1$s

en: Sunday
gl_ES: Domingo

en: Tags: %1$s
gl_ES: Etiquetas: %1$s

en: Text of "Unsubscribe" link
gl_ES: Texto do enlace "Cancelar a subscrición"

en: Thanks!
gl_ES: Gracias!

en: The <strong>from email</strong> value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
gl_ES: O <strong>enderezo email</strong> que introduciu (%1$s) non é un enderezo válido.

en: The <strong>reply to</strong> email value you have entered (%1$s) is not a valid email address.
gl_ES: O <strong>enderezo de resposta</strong> que introduciu (%1$s) non é u n enderezo válido.

en: The data you are trying to import doesn't appear to be in the CSV format (Comma Separated Values).
gl_ES: Os datos que estás tratando de importar non parecen estar en formato CSV (Valores Separados por Coma)

en: The first line of a CSV file should be the column headers : "email","lastname","firstname".
gl_ES: A primeira liña de un arquivo CSV debe ser a columna de cabeceira: "email","lastname","firstname".

en: The first thing your subscribers see. Be creative and increase your open rate!
gl_ES: A primeira cousa que verán os teus subscriptores. Incremente o número de subscrición sendo creativo.

en: The form named "%1$s" has been created.
gl_ES: O formulario chamado "%1$s" foi creado.

en: The form named "%1$s" has been deleted.
gl_ES: O formulario "%1$s" foi borrado.

en: The list does not exists or cannot be deleted.
gl_ES: A lista non esiste ou non se pode eliminar.

en: The list has been deleted.
gl_ES: Eliminouse a lista.

en: The list you've pasted is too big for the browser. <strong>Upload the file</strong> instead.
gl_ES: A lista que pegaches é demasiado grande para o navegador. <strong>Sube o arquivo</strong> no seu lugar.

en: The newsletter doesn't exist.
gl_ES: O boletín non esiste.

en: The newsletter has been duplicated.
gl_ES: O boletín foi duplicado.

en: The newsletter will be deactivated, you will need to reactivate it once you're over editing it. Do you want to proceed?
gl_ES: Desactivarase o boletín, deberá reactivalo cando remate de editalo. Desexa proceder?

en: The second line of a CSV file should be a set of values : "joeeg@example.com","Average","Joe".
gl_ES: A segunda liña de un arquivo CSV debe ser un conxunto de valores: "joeeg@example.com","Average","Joe".

en: The segment has been removed from the queue of this newsletter.
gl_ES: O segmento foi eliminado da cola deste boletín.

en: The segment has been unsubscribed from all the lists.
gl_ES: Cancelouse a subscrición do segmento de todas as listas.

en: The theme you selected could not be loaded.
gl_ES: Non se puido cargar o tema que selecionado

en: The two first lines of the file you've uploaded are as follow:
gl_ES: As dúas primeiras liñas do arquivo que subiches son as seguintes:

en: There are %1$s messages in your mailbox
gl_ES: Hai %1$s mensaxes no seu buzón

en: There are no bounced messages to process right now!
gl_ES: Nestes momentos non hai mensaxes rebotados para procesar.

en: There are no messages
gl_ES: Non hai mensaxes

en: There are no newsletters.
gl_ES: Non hai boletíns.

en: There are no posts corresponding to that search.
gl_ES: Non hai artigos que coincidan con esa busca.

en: There is no subject or body in this email
gl_ES: Non hai asunto ou corpo nesta mensaxe

en: There seems to be an error with the list you're trying to import.
gl_ES: Parece que hai un erro coa lista que estas tratando de importar.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
gl_ES: Houbo un erro de configuración. Contacte co administrador do sistema.

en: This feature cannot work because the "Comments" feature of the plugin JetPack is enabled.
gl_ES: Esta característica non pode funcionar porque a característica "Comentarios" do plugin JetPack esta activada.

en: This field contains no values
gl_ES: Este campo non contén valores

en: This field does not exist
gl_ES: Este campo non existe

en: This file is empty. Please try another.
gl_ES: Este ficheiro está baleiro. Ténteo con outro.

en: This file is not an image. Please try another.
gl_ES: Este ficheiro non é unha imaxe. Ténteo con outro.

en: This file type is not allowed. Please try another.
gl_ES: Non se admite este tipo de ficheiro. Ténteo con outro.

en: This form does not exist
gl_ES: Este formulario non existe

en: This form does not exist.
gl_ES: Este formulario non existe.

en: This form has already been deleted.
gl_ES: Este formulario xa foi borrado

en: This image might be in an article. Delete anyway?
gl_ES: Esta imaxe podería estar nun artigo. Borar igualmente?

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
gl_ES: Isto é máis grande que o tamaño máximo. Ténteo con outro.

en: Thursday
gl_ES: Xoves

en: To edit, simply click on this block of text.
gl_ES: Para editar, simplemente pulse neste bloque de texto.

en: Total of subscribers
gl_ES: Total de subscritores

en: Tuesday
gl_ES: Martes

en: Unconfirmed subscribers will receive your newsletters from now on without the need to activate their subscriptions.
gl_ES: Subscritores sen confirmar recibirán os seus boletíns dende agora sen necesidade de activar as súas subscricións.

en: Unopened
gl_ES: Sen abrir

en: Unsubscribe
gl_ES: Darse de baixa

en: Unsubscribe from all lists
gl_ES: Dar de baixa de tódalas listas

en: Unsubscribe from list: %1$s
gl_ES: Dar de baixa da lista: %1$s

en: Unsubscribe link
gl_ES: Enlace de cancelación de subscrición

en: Unsubscribe page
gl_ES: Páxina de Cancelar Subscrición

en: Unsubscribed
gl_ES: Desubscrito

en: Unsubscribed on %1$s
gl_ES: Subscrición cancelada o %1$s

en: Update Plugin
gl_ES: Actualizar Plugin

en: Upload
gl_ES: Cargar

en: Upload error, file %1$s is too large! (MAX:%2$s)
gl_ES: Erro de carga, o ficheiro  %1$s é demasiado grande. (MAX:%2$s)

en: Upload failed.
gl_ES: Fallou a carga.

en: Upload stopped.
gl_ES: Carga detida.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
gl_ES: de

en: Use an email from your domain, like <strong>info@%s</strong> to avoid the spam folder, or even be blocked.
gl_ES: Usa un email do teu dominio, como <strong>info@%s</strong> para evitar a bandexa de spam, ou incluso bloqueos.

en: User has been inserted.
gl_ES: Insertouse o usuario.

en: User has been updated.
gl_ES: Actualizouse o usuario.

en: User has not been inserted.
gl_ES: Non se insertou o usuario.

en: User has not been updated.
gl_ES: Non se actualizou o usuario.

en: View
gl_ES: Ver

en: View all themes by %1$s
gl_ES: Ver tódolos temas de %1$s

en: View author's website
gl_ES: Ver web do autor

en: View by lists
gl_ES: Ver por lista

en: View newsletter
gl_ES: Ver boletín

en: Visitors who submit a comment on a post can click on a checkbox to subscribe.
gl_ES: Visitantes que envían un comentario poden facer click nunha casiña de verificación para subscribirse

en: Watch out! If you reinstall this theme all the files which are in the folder:/wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s will be overwritten. Are you sure you want to reinstall?
gl_ES: Atención! Se reinstala este tema tódolos ficheiros que están na carpeta /wp-content/uploads/wysija/themes/%1$s serán sobrescritos. Está seguro de querer reinstalar?

en: We couldn't find any valid addresses in the first 10 rows.
gl_ES: Non puidemos atopar ningunha dirección válida nas 10 primeiras filas.

en: We were unable to contact the API, the site may be down. Please try again later.
gl_ES: Non se puido contactar coa API, o sitio pode estar inactivo. Ténteo de novo máis tarde.

en: Website
gl_ES: Páxina web

en: Wednesday
gl_ES: Mércores

en: Welcome Page!
gl_ES: Páxina de benvida!

en: What's new?
gl_ES: Que hai de novo?

en: When someone unsubscribes
gl_ES: Cando alguén cancela a subscrición

en: Who can create newsletters?
gl_ES: Quen pode crear boletíns?

en: Who can manage subscribers?
gl_ES: Quen pode xestionar subscriptores?

en: Widget Settings
gl_ES: Axustes de Widget.

en: With this segment
gl_ES: Con este segmento

en: WordPress Posts' Images
gl_ES: Imaxes dos artigos de WordPress

en: Year
gl_ES: Ano

en: Yes
gl_ES: Si

en: Yes, add me to your mailing list.
gl_ES: Si, engádeme á lista de envío do boletín.

en: Yikes! Couldn't find any subscribers.
gl_ES: Cachis! Non se atoparon subscritores.

en: You are about to send this newsletter. Please confirm.
gl_ES: Estas a punto de enviar este boletín. Por favor confirma.

en: You are already subscribed to : %1$s
gl_ES: Vostede xa está subsrito a: %1$s

en: You are already subscribed.
gl_ES: Xa está subscrito.

en: You are already unsubscribed.
gl_ES: A súa subscripción xa está cancelada.

en: You can change the default reply-to name and email for your newsletters. This option is also used for the activation emails and Admin notifications (in Basics).
gl_ES: Podes cambiar o campo reply-to por defecto e email para os teus boletíns. Esta opción úsase tamen para a activación de emails e notificacións de Administrador (en Básicos)

en: You can even %1$ssocial bookmarks%2$s like these:
gl_ES: Ata podes usar %1$smarcadores sociais%2$s coma estes:

en: You have attempted to queue too many files.
gl_ES: Tentou encolar demasiados ficheiros.

en: You made a mistake? [link]Undo unsubscribe[/link].
gl_ES: Equivocácheste? [link]Desfacer Cancelar Subscrición[/link].

en: You may need to turn ON the option <i>Self-signed certificates</i>
gl_ES: Podería ter que ACTIVAR a opción <i>Certificados autofirmados</i>

en: You may only upload 1 file.
gl_ES: Só pode cargar 1 ficheiro.

en: You need to select a type for this field
gl_ES: Necesita seleccionar un tipo para este campo

en: You need to select at least one list.
gl_ES: Debe selecionar polo menos unha lista.

en: You need to specify a name for this field
gl_ES: Necesita especificar un nome para este campo

en: You're almost there. Click this [link]link[/link] to activate the licence you have just purchased.
gl_ES: Xa casi está. Click neste [link]link[/link] para activar a licencia que acaba de mercar.

en: You're import file is not valid.
gl_ES: O arquivo que estás importando non é válido.

en: You've subscribed to: %1$s
gl_ES: Vostede subscribeuse a: %1$s

en: You've unsubscribed!
gl_ES: Cancelou a subscripción.

en: Your auto newsletter has been activated.
gl_ES: O seu boletín automático foi activado.

en: Your brand-new list awaits its first subscriber.
gl_ES: A súa nova lista agarda novos subscriptores.

en: Your company's address
gl_ES: Dirección da túa empresa

en: Your email could not be saved
gl_ES: Non se puido cargar o seu email

en: Your email has been saved
gl_ES: O seu email foi gardado

en: Your email preview has been sent to %1$s
gl_ES: A súa vista previa foi enviada a %1$s

en: Your form could not be saved.
gl_ES: O seu formulario non pode ser gardado.

en: Your form has been saved.
gl_ES: O seu formulario foi gardado.

en: Your latest newsletter is being sent.
gl_ES: O seu derradeiro boletín esta en proceso en envío.

en: Your request can't retrieve any subscribers. Change your filters!
gl_ES: A súa petición non recuperou nongún subscriptor. Cambie o filtro e volte a intentalo.

en: Your request has failed
gl_ES: A súa petición fallou

en: Your sending settings ([settings]) can't send that quickly to [number] subscribers. Expect delivery delays. [link]Read more[/link]
gl_ES: Os seus axustes de envío ([settings]) non poden enviar tan rápido a  [number] subscriptores. Agarde retrasos na entrega. [link]Ler máis[/link]

en: Your settings are saved.
gl_ES: Os teus axustes foron gardados.

en: Your vote could not be recorded.
gl_ES: Non se puido rexistrar o seu voto.

en: Your vote has been recorded.
gl_ES: O seu voto foi rexistrado.

en: Yup, we've added you to our list. You'll hear from us shortly.
gl_ES: Está engadido á nosa lista. Oirá de nos moi pronto.

en: [link]Show more details.[/link]
gl_ES: [link]Ver máis detalles.[/link]

en: and the footer?
gl_ES: e o pé?

en: day(s)
gl_ES: día(s)

en: day(s) after.
gl_ES: día(s) máis tarde.

en: drop content here
gl_ES: solta o teu contido aquí

en: empty
gl_ES: vacío

en: every 10 minutes
gl_ES: cada 10 minutos

en: every 15 minutes
gl_ES: cada 15 minutos

en: every 2 hours
gl_ES: cada 2 horas

en: every 2 minutes
gl_ES: cada 2 minutos

en: every 30 minutes
gl_ES: cada 30 minutos

en: every 5 minutes
gl_ES: cada 5 minutos

en: every hour
gl_ES: cada hora

en: every minute
gl_ES: cada minuto

en: has been activated.
gl_ES: foi activado.

en: has been de-activated.
gl_ES: foi desactivado.

en: hey, click on this text!
gl_ES: ey, pulsa neste texto!

en: hour(s)
gl_ES: hora(s)

en: hour(s) after.
gl_ES: hora(s) máis tarde.

en: immediately
gl_ES: inmediatamente

en: immediately.
gl_ES: inmediatamente,

en: monthly every...
gl_ES: unha vez ó mes cada...

en: monthly on the...
gl_ES: unha vez ó mes no...

en: moved to the trash.
gl_ES: movido ó lixo.

en: no
gl_ES: non

en: of
gl_ES: de

en: once a day at...
gl_ES: unha vez ó día ás...

en: play with this image
gl_ES: xoga con esta imaxe

en: selected
gl_ES: seleccionado

[ctx: settings tab title]
en: Add-ons
gl_ES: Complementos

[ctx: settings tab title]
en: Advanced
gl_ES: Avanzado

[ctx: settings tab title]
en: Basics
gl_ES: Básicos

[ctx: settings tab title]
en: Forms
gl_ES: Formularios

[ctx: settings tab title]
en: Send With...
gl_ES: Enviar con...

[ctx: settings tab title]
en: Signup Confirmation
gl_ES: Confirmación de inscrición

en: unsubscribed
gl_ES: Subscrición cancelada

en: week(s)
gl_ES: semana(s)

en: week(s) after.
gl_ES: semana(s) máis tarde.

en: weekly on...
gl_ES: unha vez á semana o...

en: which you have pasted
gl_ES: que pegou

en: yes
gl_ES: si
